10km BIEG

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub Służba Więzienna Para Mał Gmina Sztum x DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x 5.25KM 4.75KM NETTO
1 2 BENHARI EL MOKTHAR M 1 M 40-49 VAL DE REUIL ATLETA VRAC 0 0 0 10km 0:33:03 18.15 [km/h] 05:18 [min/km] 0:17:02 0:16:01 #REF!
2 3 MAZERSKI BARTOSZ M 2 M 40-49 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 0 Gmina 10km 0:33:36 17.86 [km/h] 05:22 [min/km] 0:17:26 0:16:10 #REF!
3 47 GARBOWSKI KRZYSZTOF M 3 M 30-39 SZTUM ZAKŁAD KARNY W SZTUMIE / LKS ZANTYR SZTUM SW 0 Gmina 10km 0:33:41 17.81 [km/h] 05:22 [min/km] 0:17:27 0:16:14 #REF!
4 56 URBASZEK KRYSTIAN M 4 M 20-29 1 TOMASZÓW MAZOWIECKI 0 0 0 10km 0:34:20 17.48 [km/h] 05:26 [min/km] 0:18:18 0:16:02 #REF!
5 151 WOJNOWSKI MICHAŁ M 5 M 30-39 1 GDAŃSK DREAM TRI TEAM 0 0 0 10km 0:35:08 17.08 [km/h] 05:31 [min/km] 0:18:21 0:16:47 #REF!
6 107 SEROCKI ADAM M 6 M 40-49 1 ELBLAG 0 0 0 10km 0:35:08 17.08 [km/h] 05:31 [min/km] 0:18:21 0:16:47 #REF!
7 177 KOTOWICZ BARTOSZ M 7 M 40-49 2 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 0 0 0 10km 0:35:12 17.05 [km/h] 05:31 [min/km] 0:18:11 0:17:01 #REF!
8 246 FIEODOROW TOMASZ M 8 M 30-39 2 BARCZEWO BSB BARCZEWO BIEGA/ZK BARCZEWO SW 0 0 10km 0:36:25 16.48 [km/h] 05:39 [min/km] 0:18:51 0:17:34 #REF!
9 118 TERLIKOWSKI GRZEGORZ M 9 M 30-39 3 STARGARD SW 0 0 10km 0:36:30 16.44 [km/h] 05:39 [min/km] 0:19:01 0:17:29 #REF!
10 71 OLIŃSKI WOJCIECH M 10 M 50-59 1 MALBORK GARDZIELEWSKI TEAM 0 0 0 10km 0:36:44 16.33 [km/h] 05:40 [min/km] 0:19:09 0:17:35 #REF!
11 114 ZABIELSKI JÓZEF M 11 M 40-49 3 SZCZECIN AŚ SZCZECIN SW 0 0 10km 0:36:47 16.31 [km/h] 05:41 [min/km] 0:19:12 0:17:35 #REF!
12 258 JAROCKI BARTOSZ M 12 M 20-29 2 SZCZECIN 0 0 0 10km 0:36:52 16.27 [km/h] 05:41 [min/km] 0:19:13 0:17:39 #REF!
13 12 KLONOWSKI MARCIN M 13 M 30-39 4 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 0 Gmina 10km 0:37:09 16.15 [km/h] 05:43 [min/km] 0:19:48 0:17:21 #REF!
14 166 SAROSIEK PATRYK M 14 M 20-29 3 MALBORK DAMIAN RUDNIK TEAM 0 0 0 10km 0:37:49 15.87 [km/h] 05:47 [min/km] 0:20:08 0:17:41 #REF!
15 7 GIEMBICKI JAN M 15 M 30-39 5 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 0 Gmina X 10km 0:38:08 15.73 [km/h] 05:49 [min/km] 0:20:05 0:18:03 #REF!
16 91 GRETKOWSKI JACEK M 16 M 20-29 4 KWIDZYN 0 0 0 10km 0:38:22 15.64 [km/h] 05:50 [min/km] 0:19:50 0:18:32 #REF!
17 265 WĄDOŁOWSKI DANIEL M 17 M 20-29 5 MALBORK 0 0 0 10km 0:38:27 15.60 [km/h] 05:51 [min/km] 0:19:48 0:18:39 #REF!
18 168 WARDZIŃSKI PAWEŁ M 18 M 30-39 6 BRANIEWO RIMTIMTEAMRUNERS BRANIEWO 0 0 0 10km 0:38:29 15.59 [km/h] 05:51 [min/km] 0:20:05 0:18:24 #REF!
19 257 MAJEWSKI WOJCIECH M 19 M 30-39 7 DZIERZGON DZIERZGOŃ TEAM 0 0 0 10km 0:38:30 15.58 [km/h] 05:51 [min/km] 0:20:15 0:18:15 #REF!
20 79 NAJDA SŁAWOMIR M 20 M 40-49 4 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 0 Gmina X 10km 0:38:31 15.58 [km/h] 05:51 [min/km] 0:20:05 0:18:26 #REF!
21 191 BARCIKOWSKI KRZYSZTOF M 21 M 50-59 2 MALBORK GRUPA MALBORK 0 0 0 10km 0:38:48 15.46 [km/h] 05:53 [min/km] 0:20:08 0:18:40 #REF!
22 245 BIAŁEK PIOTR M 22 M 30-39 8 OLSZTYN 3BRO/ZK BARCZEWO SW 0 0 10km 0:39:03 15.36 [km/h] 05:54 [min/km] 0:20:12 0:18:51 #REF!
23 207 PROCHNA KRZYSZTOF M 23 M 40-49 5 FROMBORK ACTIVE MALBORK 0 0 0 10km 0:39:07 15.34 [km/h] 05:55 [min/km] 0:20:36 0:18:31 #REF!
24 189 JAKIMCZUK ALEKSANDRA K 1 K 30-39 BRANIEWO 0 0 0 10km 0:39:18 15.27 [km/h] 05:56 [min/km] 0:20:27 0:18:51 #REF!
25 68 CEBULA BOGDAN M 24 M 50-59 3 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 0 Gmina X 10km 0:39:19 15.26 [km/h] 05:56 [min/km] 0:20:28 0:18:51 #REF!
26 182 BUDNIK BARTOSZ M 25 M 0-19 1 INOWROCŁAW DĄBROWSKI TEAM 0 0 0 10km 0:39:26 15.22 [km/h] 05:57 [min/km] 0:20:24 0:19:02 #REF!
27 55 JASKUŁA WOJCIECH M 26 M 40-49 6 TOMASZÓW MAZOWIECKI 0 0 0 10km 0:39:29 15.20 [km/h] 05:57 [min/km] 0:20:40 0:18:49 #REF!
28 83 KRASZEWSKI JAREK M 27 M 30-39 9 MALBORK GRUPA MALBORK 0 0 0 10km 0:39:29 15.20 [km/h] 05:57 [min/km] 0:20:41 0:18:48 #REF!
29 75 STANKIEWICZ GRZEGORZ M 28 M 40-49 7 SZTUM BREAK POINT 0 0 Gmina X 10km 0:39:32 15.18 [km/h] 05:57 [min/km] 0:20:35 0:18:57 #REF!
30 126 BALMAS PIOTR M 29 M 30-39 10 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 0 0 0 10km 0:39:33 15.17 [km/h] 05:57 [min/km] 0:20:35 0:18:58 #REF!
31 242 BAJUR BARTOSZ M 30 M 20-29 6 GOŚCISZEWO AWL 0 0 Gmina 10km 0:39:34 15.16 [km/h] 05:57 [min/km] 0:21:01 0:18:33 #REF!
32 235 CZABAJ JACEK M 31 M 50-59 4 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 0 0 0 10km 0:39:40 15.13 [km/h] 05:58 [min/km] 0:20:30 0:19:10 #REF!
33 155 WÓJTOWICZ ROBERT M 32 M 40-49 8 OSTROŁĘKA ZK PRZYTUŁY STARE/AMATOR_SPORTU OSTROŁĘKA SW 0 0 10km 0:39:42 15.11 [km/h] 05:58 [min/km] 0:20:43 0:18:59 #REF!
34 145 LUBIEJEWSKI ANDRZEJ M 33 M 40-49 9 PUSTKI ZK IŁAWA SW 0 0 10km 0:39:51 15.06 [km/h] 05:59 [min/km] 0:20:31 0:19:20 #REF!
35 35 LESZCZYŃSKI TOMASZ M 34 M 30-39 11 SZTUM 0 0 Gmina 10km 0:40:08 14.95 [km/h] 05:01 [min/km] 0:20:55 0:19:13 #REF!
36 224 STACHURSKI MARIUSZ M 35 M 40-49 10 KWIDZYN 0 0 0 10km 0:40:30 14.81 [km/h] 05:03 [min/km] 0:21:02 0:19:28 #REF!
37 124 WRÓBEL MICHAŁ M 36 M 0-19 2 SZTUM SOWIŃSKI TEAM 0 0 Gmina 10km 0:40:34 14.79 [km/h] 05:03 [min/km] 0:20:10 0:20:24 #REF!
38 16 PANEK ŁUKASZ M 37 M 30-39 12 POZNAŃ 0 0 0 10km 0:40:40 14.75 [km/h] 05:04 [min/km] 0:21:40 0:19:00 #REF!
39 9 KUCHARSKI MIROSŁAW M 38 M 30-39 13 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM Gmina 10km 0:40:40 14.75 [km/h] 05:04 [min/km] 0:21:26 0:19:14 #REF!
40 110 DĄBEK ARTUR M 39 M 30-39 14 STARGARD SW 0 0 10km 0:40:41 14.75 [km/h] 05:04 [min/km] 0:21:20 0:19:21 #REF!
41 270 BORZYSZKOWSKI BARTOSZ M 40 M 20-29 7 KWIDZYN 0 0 0 10km 0:40:45 14.72 [km/h] 05:05 [min/km] 0:21:10 0:19:35 #REF!
42 170 BARANOWSKI KRZYSZTOF M 41 M 30-39 15 SIWIAŁKA 0 0 0 10km 0:40:46 14.72 [km/h] 05:05 [min/km] 0:21:15 0:19:31 #REF!
43 219 LENKIEWICZ TOMASZ M 42 M 30-39 16 MĄTOWY WIELKIE 0 0 0 10km 0:40:48 14.71 [km/h] 05:05 [min/km] 0:21:23 0:19:25 #REF!
44 142 LIZIŃCZYK RAFAŁ M 43 M 40-49 11 WĘGRY LKS ZANTYR SZTUM 0 0 Gmina 10km 0:40:53 14.68 [km/h] 05:05 [min/km] 0:20:58 0:19:55 #REF!
45 38 RUCHLEWICZ NATALIA K 2 K 20-29 SZTUM 0 0 Gmina 10km 0:40:55 14.66 [km/h] 05:06 [min/km] 0:21:23 0:19:32 #REF!
46 44 KULAS MARCIN M 44 M 30-39 17 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 0 Gmina 10km 0:40:58 14.65 [km/h] 05:06 [min/km] 0:21:23 0:19:35 #REF!
47 132 NIEMYJSKA BEATA K 3 K 0-19 STAROCIN LKS ZANTYR SZTUM 0 0 0 10km 0:41:04 14.61 [km/h] 05:06 [min/km] 0:21:34 0:19:30 #REF!
48 69 SZOT DAWID M 45 M 20-29 8 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 0 Gmina 10km 0:41:09 14.58 [km/h] 05:07 [min/km] 0:21:41 0:19:28 #REF!
49 259 TUWALSKA ELŻBIETA K 4 K 40-49 1 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 0 0 0 10km 0:41:12 14.56 [km/h] 05:07 [min/km] 0:21:22 0:19:50 #REF!
50 143 STEFANIAK WOJCIECH M 46 M 30-39 18 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 0:41:21 14.51 [km/h] 05:08 [min/km] 0:21:22 0:19:59 #REF!
51 103 STOLARÓW AGNIESZKA K 5 K 40-49 2 MALBORK ACTIVE MALBORK 0 STOLARÓW 0 10km 0:41:21 14.51 [km/h] 05:08 [min/km] 0:21:38 0:19:43 #REF!
52 134 ĆWIKLIŃSKI STANISŁAW M 47 M 50-59 5 ROKITKI 0 0 0 10km 0:41:24 14.49 [km/h] 05:08 [min/km] 0:21:44 0:19:40 #REF!
53 62 KUKUĆ-KWAPISZEWSKA ANNA K 6 K 40-49 3 ELBLĄG 0 0 0 10km 0:41:32 14.45 [km/h] 05:09 [min/km] 0:21:35 0:19:57 #REF!
54 183 TOFIL ADRIAN M 48 M 40-49 12 GDYNIA 0 0 10km 0:41:46 14.37 [km/h] 05:11 [min/km] 0:21:39 0:20:07 #REF!
55 31 ROGOWSKI ANDRZEJ M 49 M 30-39 19 POLICE/SZTUM 1 BATALION PIECHOTY ZMOTORYZOWANEJ /12 BZ SZCZECIN 0 0 0 10km 0:41:53 14.33 [km/h] 05:11 [min/km] 0:21:31 0:20:22 #REF!
56 41 PATELCZYK SŁAWOMIR M 50 M 40-49 13 DEMLIN 0 0 0 10km 0:42:03 14.27 [km/h] 05:12 [min/km] 0:22:04 0:19:59 #REF!
57 80 SPALK KRZYSZTOF M 51 M 20-29 9 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 0 Gmina 10km 0:42:12 14.22 [km/h] 05:13 [min/km] 0:21:43 0:20:29 #REF!
58 133 PETKA LUCYNA K 7 K 40-49 4 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES 0 0 0 10km 0:42:22 14.16 [km/h] 05:14 [min/km] 0:21:38 0:20:44 #REF!
59 174 CZARZASTY ZBIGNIEW M 52 M 40-49 14 IŁAWA ZK IŁAWA SW 0 0 10km 0:42:33 14.10 [km/h] 05:15 [min/km] 0:22:17 0:20:16 #REF!
60 53 ŁUKOMSKI ANDRZEJ M 53 M 60-69 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 0 Gmina 10km 0:42:47 14.02 [km/h] 05:17 [min/km] 0:21:53 0:20:54 #REF!
61 148 SKRZYPSKI PATRYCJUSZ M 54 M 30-39 20 SZTUM 0 0 Gmina 10km 0:43:03 13.94 [km/h] 05:18 [min/km] 0:21:59 0:21:04 #REF!
62 115 KOZŁÓW WOJCIECH M 55 M 50-59 6 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 0 0 0 10km 0:43:08 13.91 [km/h] 05:19 [min/km] 0:22:24 0:20:44 #REF!
63 175 KOPISTECKI MICHAŁ M 56 M 30-39 21 LUBAWA 8RANOBASEN EMP IŁAWA SW 10km 0:43:18 13.86 [km/h] 05:20 [min/km] 0:22:31 0:20:47 #REF!
64 102 DACKIEWICZ MAREK M 57 M 30-39 22 MALBORK GRUPA MALBORK 0 0 0 10km 0:43:24 13.82 [km/h] 05:20 [min/km] 0:23:07 0:20:17 #REF!
65 156 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF M 58 M 40-49 15 OSTROŁĘKA ZAKŁAD KARNY W PRZYTUŁACH STARYCH SW 0 0 10km 0:43:28 13.80 [km/h] 05:21 [min/km] 0:22:41 0:20:47 #REF!
66 260 TUWALSKA MAŁGORZATA K 8 K 40-49 5 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 0 0 0 10km 0:43:36 13.76 [km/h] 05:22 [min/km] 0:22:05 0:21:31 #REF!
67 82 CHABOWSKI TOMASZ M 59 M 50-59 7 SZTUM SZTUM BIEGA 0 0 Gmina 10km 0:43:37 13.76 [km/h] 05:22 [min/km] 0:22:54 0:20:43 #REF!
68 244 KOWALEWSKI ŁUKASZ M 60 M 30-39 23 BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA/ZK BARCZEWO SW 0 0 10km 0:43:42 13.73 [km/h] 05:22 [min/km] 0:22:49 0:20:53 #REF!
69 243 KOZŁOWSKI TOMASZ M 61 M 40-49 16 BARCZEWO BSB BARCZEWO BIEGA / ZK BARCZEWO SW 0 0 10km 0:43:46 13.71 [km/h] 05:23 [min/km] 0:22:50 0:20:56 #REF!
70 58 ROZENBERG SŁAWOMIR M 62 M 50-59 8 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 0 Gmina 10km 0:43:50 13.69 [km/h] 05:23 [min/km] 0:23:07 0:20:43 #REF!
71 125 ODZIEMCZYK TOMASZ M 63 M 30-39 24 ELBLĄG EVOUBEZPIECZENIA.PL 0 0 0 10km 0:43:50 13.69 [km/h] 05:23 [min/km] 0:23:09 0:20:41 #REF!
72 218 DUCHAŁA PIOTR M 64 M 40-49 17 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 0:43:54 13.67 [km/h] 05:23 [min/km] 0:23:05 0:20:49 #REF!
73 93 SIEVERT MARCEL M 65 M 40-49 18 RITTERHUDE 0 0 0 10km 0:43:56 13.66 [km/h] 05:24 [min/km] 0:22:44 0:21:12 #REF!
74 61 KRUSIŃSKI MIROSŁAW M 66 M 40-49 19 SZTUM 0 0 Gmina 10km 0:43:57 13.65 [km/h] 05:24 [min/km] 0:22:53 0:21:04 #REF!
75 161 ZAJĄC BARTOSZ M 67 M 30-39 25 KIERZLINY BSB BARCZEWO BIEGA/ ZK BARCZEWO SW 0 0 10km 0:44:02 13.63 [km/h] 05:24 [min/km] 0:23:06 0:20:56 #REF!
76 104 STOLARÓW ROBERT M 68 M 40-49 20 MALBORK ACTIVE MALBORK 0 STOLARÓW 0 10km 0:44:04 13.62 [km/h] 05:24 [min/km] 0:22:56 0:21:08 #REF!
77 227 JERZYK MICHAŁ M 69 M 30-39 26 WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 0 0 0 10km 0:44:06 13.61 [km/h] 05:25 [min/km] 0:23:02 0:21:04 #REF!
78 92 POSZEWIECKI MAREK M 70 M 40-49 21 GDAŃSK MRKS 0 0 0 10km 0:44:09 13.59 [km/h] 05:25 [min/km] 0:23:14 0:20:55 #REF!
79 45 PIOTROWSKI LECH M 71 M 50-59 9 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 0 Gmina 10km 0:44:10 13.58 [km/h] 05:25 [min/km] 0:23:13 0:20:57 #REF!
80 1 PANFIL WANDA K 9 K 60+ 1 TOMASZÓW MAZOWIECKI 0 0 0 10km 0:44:11 13.58 [km/h] 05:25 [min/km] 0:22:49 0:21:22 #REF!
81 86 WNUK JAKUB M 72 M 30-39 27 SZTUM 0 0 Gmina 10km 0:44:14 13.56 [km/h] 05:25 [min/km] 0:22:55 0:21:19 #REF!
82 46 KRAWIEC ANDRZEJ M 73 M 50-59 10 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 0 Gmina 10km 0:44:34 13.46 [km/h] 05:27 [min/km] 0:23:07 0:21:27 #REF!
83 113 DZIEDZIEWICZ SEBASTIAN M 74 M 20-29 10 ELBLĄG 0 0 0 10km 0:44:52 13.37 [km/h] 05:29 [min/km] 0:23:04 0:21:48 #REF!
84 169 MAZUR RADOSŁAW M 75 M 40-49 22 STARGARD SW 0 0 10km 0:44:55 13.36 [km/h] 05:30 [min/km] 0:23:21 0:21:34 #REF!
85 39 ŚRUTKOWSKI SYLWESTER M 76 M 20-29 11 SZTUM 0 0 Gmina 10km 0:44:55 13.36 [km/h] 05:30 [min/km] 0:23:28 0:21:27 #REF!
86 263 MELKA KRZYSZTOF M 77 M 30-39 28 GOŚCISZEWO 22.BLT 0 0 Gmina 10km 0:44:57 13.35 [km/h] 05:30 [min/km] 0:23:45 0:21:12 #REF!
87 136 LASKOWSKI RADOSŁAW M 78 M 0-19 3 TCZEW CEMBRYCZ 10km 0:45:01 13.33 [km/h] 05:30 [min/km] 0:22:25 0:22:36 #REF!
88 40 DERING MARCIN M 79 M 30-39 29 DEMLIN 0 0 0 10km 0:45:02 13.32 [km/h] 05:30 [min/km] 0:23:19 0:21:43 #REF!
89 43 ZEMBRZUSKI ANDRZEJ M 80 M 40-49 23 SZTUM ZK SZTUM SW 0 Gmina 10km 0:45:03 13.32 [km/h] 05:30 [min/km] 0:23:32 0:21:31 #REF!
90 256 KORSAJ WOJCIECH M 81 M 20-29 12 MALBORK 22.BLT 0 0 0 10km 0:45:04 13.31 [km/h] 05:30 [min/km] 0:23:11 0:21:53 #REF!
91 33 MACHNIKOWSKI ADRIAN M 82 M 30-39 30 SZTUM 0 0 Gmina 10km 0:45:10 13.28 [km/h] 05:31 [min/km] 0:23:30 0:21:40 #REF!
92 241 ABUSEWICZ MAREK M 83 M 40-49 24 BIAŁA GORA 10km 0:45:13 13.27 [km/h] 05:31 [min/km] 0:24:30 0:20:43 #REF!
93 266 MAZERSKI JAROSŁAW M 84 M 30-39 31 TORUŃ 0 0 0 10km 0:45:22 13.23 [km/h] 05:32 [min/km] 0:23:48 0:21:34 #REF!
94 165 GAŁUSZKA DOROTA K 10 K 40-49 6 GRUDZIĄDZ ZK NR 1 GRUDZIĄDZ SW 0 10km 0:45:23 13.22 [km/h] 05:32 [min/km] 0:23:39 0:21:44 #REF!
95 74 KAPSZEWICZ PRZEMYSŁAW M 85 M 30-39 32 SZTUM SW 0 Gmina 10km 0:45:23 13.22 [km/h] 05:32 [min/km] 0:23:43 0:21:40 #REF!
96 14 SOSIŃSKI DARIUSZ M 86 M 40-49 25 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 0 Gmina 10km 0:45:29 13.19 [km/h] 05:33 [min/km] 0:23:39 0:21:50 #REF!
97 37 ZDZIENNICKI BARTEK M 87 M 30-39 33 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM SW 0 Gmina 10km 0:45:38 13.15 [km/h] 05:34 [min/km] 0:23:43 0:21:55 #REF!
98 230 SZEWCZYK MIROSŁAW M 88 M 40-49 26 MILEJEWO SW SZEWCZYK 0 10km 0:45:55 13.07 [km/h] 05:36 [min/km] 0:24:00 0:21:55 #REF!
99 129 LISOGÓRSKI KRZYSZTOF M 89 M 40-49 27 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 0 Gmina 10km 0:45:57 13.06 [km/h] 05:36 [min/km] 0:24:14 0:21:43 #REF!
100 202 KASPERSKI ARTUR M 90 M 40-49 28 POZNAŃ POLONIA ŚRODA / GOGGLE PAE TEAM 0 0 0 10km 0:45:59 13.05 [km/h] 05:36 [min/km] 0:23:39 0:22:20 #REF!
101 149 ŁUCKA ANNA K 11 K 40-49 7 GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 0 ŁUCCY 0 X 10km 0:46:02 13.03 [km/h] 05:36 [min/km] 0:24:23 0:21:39 #REF!
102 70 TREĆ LEON M 91 M 60-69 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM SW 0 Gmina 10km 0:46:03 13.03 [km/h] 05:36 [min/km] 0:24:01 0:22:02 #REF!
103 67 JASINSKI ARKADIUSZ M 92 M 40-49 29 SZCZECIN 0 0 0 10km 0:46:06 13.02 [km/h] 05:37 [min/km] 0:23:55 0:22:11 #REF!
104 76 WISNIEWSKI PIOTR M 93 M 40-49 30 SZTUM 0 0 Gmina 10km 0:46:06 13.02 [km/h] 05:37 [min/km] 0:23:31 0:22:35 #REF!
105 111 PEPLIŃSKI GRZEGORZ M 94 M 40-49 31 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 0 Gmina 10km 0:46:07 13.01 [km/h] 05:37 [min/km] 0:24:14 0:21:53 #REF!
106 50 FILA ANTONI M 95 M 60-69 3 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 0 Gmina 10km 0:46:15 12.97 [km/h] 05:38 [min/km] 0:24:22 0:21:53 #REF!
107 271 DZIEDZIC ANDRZEJ M 96 M 20-29 13 GRABÓWKO 41 0 0 0 10km 0:46:17 12.96 [km/h] 05:38 [min/km] 0:24:16 0:22:01 #REF!
108 112 PĘŚKO MICHAŁ M 97 M 40-49 32 GDAŃSK 0 0 0 10km 0:46:21 12.94 [km/h] 05:38 [min/km] 0:24:17 0:22:04 #REF!
109 137 SUMICKI KRZYSZTOF M 98 M 30-39 34 BARCZEWO SW 0 0 10km 0:46:23 12.94 [km/h] 05:38 [min/km] 0:23:50 0:22:33 #REF!
110 216 JESIONKOWSKI GRZEGORZ M 99 M 30-39 35 MALBORK 0 0 0 10km 0:46:23 12.94 [km/h] 05:38 [min/km] 0:24:42 0:21:41 #REF!
111 153 SOBKÓW ADAM M 100 M 50-59 11 GDYNIA BHMW_GDYNIA 0 0 0 10km 0:46:25 12.93 [km/h] 05:39 [min/km] 0:24:08 0:22:17 #REF!
112 181 ZABOROWSKI MARIUSZ M 101 M 30-39 36 MALBORK 0 0 0 10km 0:46:31 12.90 [km/h] 05:39 [min/km] 0:24:35 0:21:56 #REF!
113 237 KASPRZYK DARIUSZ M 102 M 40-49 33 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 0 0 0 10km 0:46:36 12.88 [km/h] 05:40 [min/km] 0:23:52 0:22:44 #REF!
114 36 PLESZKO MAGDA K 12 K 40-49 8 GDYNIA 10km 0:46:41 12.85 [km/h] 05:40 [min/km] 0:24:31 0:22:10 #REF!
115 106 ZNAROWSKA BOŻENA K 13 K 50-59 1 ELBLAG 0 0 0 10km 0:46:50 12.81 [km/h] 05:41 [min/km] 0:24:21 0:22:29 #REF!
116 160 WYSOCKI MARIUSZ M 103 M 50-59 12 PRABUTY PIES ICH GANIAŁ 0 WYSOCCY 0 10km 0:46:50 12.81 [km/h] 05:41 [min/km] 0:24:46 0:22:04 #REF!
117 192 JĘDRZEJCZAK ROBERT M 104 M 40-49 34 MALBORK 0 0 0 10km 0:47:00 12.77 [km/h] 05:42 [min/km] 0:25:06 0:21:54 #REF!
118 101 LIBAN ZYGFRYD M 105 M 70-79 1 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 0 0 0 10km 0:47:05 12.74 [km/h] 05:43 [min/km] 0:24:34 0:22:31 #REF!
119 150 ŁUCKI MIROSŁAW M 106 M 40-49 35 GRUDZIĄDZ 0 ŁUCCY 0 10km 0:47:08 12.73 [km/h] 05:43 [min/km] 0:24:24 0:22:44 #REF!
120 261 LELIWA SYLWIA K 14 K 20-29 1 GDAŃSK RUN BEACH MORNING 0 0 0 10km 0:47:10 12.72 [km/h] 05:43 [min/km] 0:24:35 0:22:35 #REF!
121 180 CHMURA TOMASZ M 107 M 40-49 36 GRUDZIĄDZ 0 CHMURA 0 10km 0:47:22 12.67 [km/h] 05:44 [min/km] 0:24:50 0:22:32 #REF!
122 226 JERZYK PAWEŁ M 108 M 30-39 37 WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 0 0 0 10km 0:47:27 12.64 [km/h] 05:45 [min/km] 0:24:53 0:22:34 #REF!
123 232 TRZCIŃSKI RADOSŁAW M 109 M 30-39 38 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 0 0 0 10km 0:47:38 12.60 [km/h] 05:46 [min/km] 0:24:32 0:23:06 #REF!
124 268 MAŁKOWSKI MATEUSZ M 110 M 20-29 14 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 0 0 0 10km 0:47:43 12.57 [km/h] 05:46 [min/km] 0:24:58 0:22:45 #REF!
125 186 FALASA KRZYSZTOF M 111 M 40-49 37 PSZCZÓŁKI KBR POLAND 0 0 0 10km 0:47:44 12.57 [km/h] 05:46 [min/km] 0:25:05 0:22:39 #REF!
126 157 WASIŁOWICZ NATALIA K 15 K 30-39 1 GDAŃSK 0 0 0 10km 0:47:48 12.55 [km/h] 05:47 [min/km] 0:24:38 0:23:10 #REF!
127 222 KILISZEK MARIUSZ M 112 M 50-59 13 KWIDZYN 0 0 0 10km 0:47:50 12.54 [km/h] 05:47 [min/km] 0:24:53 0:22:57 #REF!
128 249 KOTECKI JAROSŁAW M 113 M 30-39 39 SKARSZEWY CUDAKI 0 0 0 10km 0:47:52 12.53 [km/h] 05:47 [min/km] 0:25:12 0:22:40 #REF!
129 194 BARCIKOWSKA WIOLETTA K 16 K 40-49 9 ELBLAG 0 0 0 10km 0:47:57 12.51 [km/h] 05:48 [min/km] 0:25:08 0:22:49 #REF!
130 140 MARKOWSKI KAMIL M 114 M 30-39 40 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 0 Gmina 10km 0:47:59 12.50 [km/h] 05:48 [min/km] 0:25:34 0:22:25 #REF!
131 105 GRZYWACZ MAGDALENA K 17 K 30-39 2 GDAŃSK 0 0 0 10km 0:48:00 12.50 [km/h] 05:48 [min/km] 0:25:06 0:22:54 #REF!
132 152 ŻEMETRO RYSZARD M 115 M 50-59 14 WAPLEWO WIELKIE LKS ZANTYR SZTUM SW 0 0 10km 0:48:01 12.50 [km/h] 05:48 [min/km] 0:25:08 0:22:53 #REF!
133 233 MUDRYK KATARZYNA K 18 K 30-39 3 ELBLĄG 10km 0:48:09 12.46 [km/h] 05:49 [min/km] 0:25:17 0:22:52 #REF!
134 254 KLEPACZ ADAM M 116 M 50-59 15 KWIDZYN AMATOR 0 0 0 10km 0:48:14 12.44 [km/h] 05:49 [min/km] 0:25:32 0:22:42 #REF!
135 203 TOŁKACZ WOJCIECH M 117 M 50-59 16 MALBORK MALBORK BIEGA 0 0 0 10km 0:48:18 12.42 [km/h] 05:50 [min/km] 0:25:38 0:22:40 #REF!
136 13 TABOR LESZEK M 118 M 60-69 4 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 0 Gmina 10km 0:48:25 12.39 [km/h] 05:51 [min/km] 0:25:39 0:22:46 #REF!
137 23 PARAFINIUK KRZYSIA K 19 K 30-39 4 SZTUM /RUNWITHYOU/ 0 0 Gmina 10km 0:48:29 12.38 [km/h] 05:51 [min/km] 0:25:30 0:22:59 #REF!
138 228 BOGUSZ MATEUSZ M 119 M 30-39 41 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 0 0 0 10km 0:48:34 12.35 [km/h] 05:51 [min/km] 0:24:42 0:23:52 #REF!
139 128 KUCIŃSKI ŁUKASZ M 120 M 20-29 15 ELBLĄG 0 0 0 10km 0:48:35 12.35 [km/h] 05:52 [min/km] 0:25:17 0:23:18 #REF!
140 215 KRYSZCZUK PIOTR M 121 M 30-39 42 PASŁĘK 0 0 0 10km 0:48:42 12.32 [km/h] 05:52 [min/km] 0:24:42 0:24:00 #REF!
141 135 MROCZEK SYLWIA K 20 K 40-49 10 RUMIA PARKRUN RUMIA 0 0 0 10km 0:48:44 12.31 [km/h] 05:52 [min/km] 0:25:02 0:23:42 #REF!
142 206 TONGA JAN M 122 M 30-39 43 ELBLĄG 0 0 0 10km 0:48:49 12.29 [km/h] 05:53 [min/km] 0:25:10 0:23:39 #REF!
143 176 SARNOWSKI ŁUKASZ M 123 M 30-39 44 IŁAWA ZK IŁAWA SW 0 0 10km 0:48:51 12.28 [km/h] 05:53 [min/km] 0:25:52 0:22:59 #REF!
144 32 RUTKA KAROL M 124 M 40-49 38 SZTUM 0 0 Gmina 10km 0:48:55 12.27 [km/h] 05:54 [min/km] 0:25:23 0:23:32 #REF!
145 267 RADOMIŃSKI KAMIL M 125 M 20-29 16 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 0 0 0 10km 0:48:58 12.25 [km/h] 05:54 [min/km] 0:24:34 0:24:24 #REF!
146 65 OLSZEWSKI BARTOSZ M 126 M 30-39 45 SZTUM 0 OLSZEWSCY Gmina 10km 0:49:00 12.24 [km/h] 05:54 [min/km] 0:26:02 0:22:58 #REF!
147 88 GRZYWIŃSKI WOJCIECH M 127 M 20-29 17 MIKOŁAJKI POMORSKIE LKS ZANTYR SZTUM 0 0 0 10km 0:49:06 12.22 [km/h] 05:55 [min/km] 0:26:05 0:23:01 #REF!
148 209 LEWANDOWSKI WOJCIECH M 128 M 20-29 18 GAMIECNIK 10km 0:49:07 12.22 [km/h] 05:55 [min/km] 0:26:15 0:22:52 #REF!
149 163 ORNOWSKI ZBIGNIEW M 129 M 50-59 17 GRUDZIĄDZ WTORKOWY TRENING 0 0 0 10km 0:49:07 12.22 [km/h] 05:55 [min/km] 0:24:53 0:24:14 #REF!
150 117 LAJS BARTOSZ M 130 M 30-39 46 KWIDZYN IP TEAM KWIDZYN 0 0 0 10km 0:49:13 12.19 [km/h] 05:55 [min/km] 0:25:51 0:23:22 #REF!
151 116 KOGUT PIOTR M 131 M 40-49 39 KWIDZYN IP KWIDZYN TEMA 0 0 0 10km 0:49:13 12.19 [km/h] 05:55 [min/km] 0:25:52 0:23:21 #REF!
152 89 SKRAJDA SZYMON M 132 M 50-59 18 PAWLICE NIEZRZESZONY 0 0 0 10km 0:49:20 12.16 [km/h] 05:56 [min/km] 0:26:05 0:23:15 #REF!
153 250 SERZYSKO WOJCIECH M 133 M 40-49 40 MALBORK 0 0 0 10km 0:49:22 12.15 [km/h] 05:56 [min/km] 0:26:04 0:23:18 #REF!
154 223 ZGLIŃSKA ANNA K 21 K 30-39 5 UNISŁAW PRZEBIEGLI 10km 0:49:27 12.13 [km/h] 05:57 [min/km] 0:25:40 0:23:47 #REF!
155 90 MAZURKIEWICZ SZYMON M 134 M 20-29 19 SZTUM 0 0 Gmina 10km 0:49:29 12.13 [km/h] 05:57 [min/km] 0:25:17 0:24:12 #REF!
156 184 JANIK ROMAN M 135 M 60-69 5 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 0 0 0 10km 0:49:32 12.11 [km/h] 05:57 [min/km] 0:25:55 0:23:37 #REF!
157 204 SCHRAMKE MACIEJ M 136 M 30-39 47 KOKOSZKOWY 0 0 0 10km 0:49:35 12.10 [km/h] 05:58 [min/km] 0:26:30 0:23:05 #REF!
158 213 BABIECZKO ANDRZEJ M 137 M 50-59 19 GOŚCISZEWO LKS ZANTYR SZTUM 0 0 Gmina 10km 0:49:37 12.09 [km/h] 05:58 [min/km] 0:25:50 0:23:47 #REF!
159 269 BARTOSIAK RYSZARD M 138 M 50-59 20 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 0 0 0 10km 0:49:47 12.05 [km/h] 05:59 [min/km] 0:27:33 0:22:14 #REF!
160 4 KAMINSKI MARCIN M 139 M 30-39 48 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 0 Gmina 10km 0:49:49 12.04 [km/h] 05:59 [min/km] 0:25:45 0:24:04 #REF!
161 59 NOWAK GRZEGORZ M 140 M 30-39 49 TCZEW 10km 0:49:51 12.04 [km/h] 05:59 [min/km] 0:25:26 0:24:25 #REF!
162 231 SZEWCZYK BARTŁOMIEJ M 141 M 0-19 4 MILEJEWO 0 0 0 10km 0:50:02 11.99 [km/h] 05:00 [min/km] 0:26:34 0:23:28 #REF!
163 119 MICHOŃSKI SEBASTIAN M 142 M 40-49 41 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 0 Gmina 10km 0:50:06 11.98 [km/h] 05:01 [min/km] 0:26:32 0:23:34 #REF!
164 158 ZARZYCKI DARIUSZ M 143 M 40-49 42 USTKA SW 0 0 10km 0:50:12 11.95 [km/h] 05:01 [min/km] 0:26:28 0:23:44 #REF!
165 173 KWESTOROWSKA ALEKSANDRA K 22 K 30-39 6 NOWY DWÓR GDAŃSKI SEKCJA BIEGOWA ARESZT ŚLEDCZY W ELBLĄGU SW 0 0 10km 0:50:22 11.91 [km/h] 05:02 [min/km] 0:25:13 0:25:09 #REF!
166 30 SKOCZYNSKI LESZEK M 144 M 40-49 43 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 0 Gmina 10km 0:50:31 11.88 [km/h] 05:03 [min/km] 0:25:38 0:24:53 #REF!
167 127 BOCHNACKI MICHAŁ M 145 M 30-39 50 PSZCZÓŁKI PSZCZÓŁKI 0 0 0 10km 0:50:31 11.88 [km/h] 05:03 [min/km] 0:26:15 0:24:16 #REF!
168 138 DĘBSKI TOMASZ M 146 M 50-59 21 KWIDZYN 0 0 0 10km 0:50:44 11.83 [km/h] 05:04 [min/km] 0:26:02 0:24:42 #REF!
169 240 BŁADZIKOWSKI RAFAŁ M 147 M 40-49 44 TCZEW 0 0 0 10km 0:50:46 11.82 [km/h] 05:05 [min/km] 0:26:31 0:24:15 #REF!
170 210 ORLIKOWSKI TADEUSZ M 148 M 60-69 6 GDYNIA BIEGAJĄCA GDYNIA 0 0 0 10km 0:50:51 11.80 [km/h] 05:05 [min/km] 0:26:21 0:24:30 #REF!
171 77 STANKIEWICZ RADOSŁAW M 149 M 0-19 5 SZTUM BREAK POINT 0 0 Gmina 10km 0:50:52 11.80 [km/h] 05:05 [min/km] 0:25:49 0:25:03 #REF!
172 159 WYSOCKA ALICJA K 23 K 40-49 11 PRABUTY PIES ICH GANIAŁ 0 WYSOCCY 0 10km 0:51:01 11.76 [km/h] 05:06 [min/km] 0:26:37 0:24:24 #REF!
173 5 PUCHOWSKI KRZYSZTOF M 150 M 30-39 51 SZTUM 0 0 Gmina 10km 0:51:05 11.75 [km/h] 05:07 [min/km] 0:26:53 0:24:12 #REF!
174 198 MURAWSKA JOANNA K 24 K 40-49 12 GDAŃSK MIKI TEAM 0 MURAWSCY 0 10km 0:51:09 11.73 [km/h] 05:07 [min/km] 0:26:33 0:24:36 #REF!
175 199 MURAWSKI MACIEJ M 151 M 40-49 45 GDAŃSK MIKI TEAM 0 MURAWSCY 0 10km 0:51:11 11.72 [km/h] 05:07 [min/km] 0:26:33 0:24:38 #REF!
176 195 NOWICKI ANDRZEJ M 152 M 50-59 22 MAREZA 10km 0:51:24 11.67 [km/h] 05:08 [min/km] 0:26:52 0:24:32 #REF!
177 11 SZCZEPŁOCKI MARCIN M 153 M 40-49 46 LONDYN SZCZEPŁOCCY 10km 0:51:31 11.65 [km/h] 05:09 [min/km] 0:27:25 0:24:06 #REF!
178 190 ŚWIDER JANUSZ M 154 M 50-59 23 KWIDZYN 10km 0:51:45 11.59 [km/h] 05:11 [min/km] 0:27:16 0:24:29 #REF!
179 19 KUSZTAL DAGMARA K 25 K 30-39 7 SZTUM INSTRUKTOR FITNESS 0 0 Gmina 10km 0:51:55 11.56 [km/h] 05:12 [min/km] 0:27:25 0:24:30 #REF!
180 8 RYBCZYŃSKI ANDRZEJ M 155 M 50-59 24 MALBORK 0 0 0 10km 0:52:00 11.54 [km/h] 05:12 [min/km] 0:26:43 0:25:17 #REF!
181 18 TYBURSKA ANIELA K 26 K 30-39 8 SZTUM 0 0 Gmina 10km 0:52:02 11.53 [km/h] 05:12 [min/km] 0:27:25 0:24:37 #REF!
182 109 KAMINSKI JANUSZ M 156 M 50-59 25 STARE POLE 0 0 0 10km 0:52:03 11.53 [km/h] 05:12 [min/km] 0:26:58 0:25:05 #REF!
183 78 NAJDA MATEUSZ M 157 M 30-39 52 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM/AIC TEAM 0 0 Gmina 10km 0:52:09 11.51 [km/h] 05:13 [min/km] 0:26:40 0:25:29 #REF!
184 252 ŚLĘZAK ADAM M 158 M 30-39 53 GMINA TOLKMICKO OSP POGRODZIE 0 0 0 10km 0:52:12 11.49 [km/h] 05:13 [min/km] 0:25:55 0:26:17 #REF!
185 54 CHABOWSKI TOMASZ M 159 M 40-49 47 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 0 0 0 10km 0:52:18 11.47 [km/h] 05:14 [min/km] 0:25:50 0:26:28 #REF!
186 52 FILA PIOTR M 160 M 30-39 54 NOWY DWÓR GDAŃSKI 0 0 0 10km 0:52:20 11.46 [km/h] 05:14 [min/km] 0:27:31 0:24:49 #REF!
187 172 KAŁUŻNY MARCIN M 161 M 40-49 48 NOWY DWÓR GDAŃSKI 0 0 0 10km 0:52:20 11.46 [km/h] 05:14 [min/km] 0:27:03 0:25:17 #REF!
188 51 FILA DARIUSZ M 162 M 50-59 26 LUBLEWO 0 0 0 10km 0:52:24 11.45 [km/h] 05:14 [min/km] 0:27:31 0:24:53 #REF!
189 236 BENDERSKI GRZEGORZ M 163 M 40-49 49 KWIDZYN 0 0 0 10km 0:52:28 11.44 [km/h] 05:15 [min/km] 0:27:48 0:24:40 #REF!
190 48 TRYBA ZDZISŁAW M 164 M 60-69 7 SZTUM 0 0 Gmina 10km 0:52:35 11.41 [km/h] 05:16 [min/km] 0:27:29 0:25:06 #REF!
191 262 STASINSKI RAFAL M 165 M 20-29 20 GDAŃSK RUN BEACH MORNING 0 0 0 10km 0:52:45 11.37 [km/h] 05:17 [min/km] 0:27:05 0:25:40 #REF!
192 248 BANIUKIEWICZ DARIUSZ M 166 M 40-49 50 BARCZEWO ZK BARCZEWO SW 0 0 10km 0:52:46 11.37 [km/h] 05:17 [min/km] 0:28:41 0:24:05 #REF!
193 255 JUREWICZ MIROSŁAW M 167 M 50-59 27 GOŚĆISZEWO 12C LKS ZANTYR SZTUM 0 0 Gmina 10km 0:52:47 11.37 [km/h] 05:17 [min/km] 0:26:43 0:26:04 #REF!
194 122 ŚCISŁOWSKA ALEKSANDRA K 27 K 30-39 9 PARPARY 0 Gmina 10km 0:52:53 11.35 [km/h] 05:17 [min/km] 0:27:25 0:25:28 #REF!
195 205 PIATEK ADAM M 168 M 70-79 2 ELBLAG 0 0 0 10km 0:52:53 11.35 [km/h] 05:17 [min/km] 0:27:36 0:25:17 #REF!
196 251 JASIULEWICZ IZABELA K 28 K 30-39 10 ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 0 0 0 10km 0:53:11 11.28 [km/h] 05:19 [min/km] 0:27:34 0:25:37 #REF!
197 26 LIGĘZA MAREK M 169 M 30-39 55 BEMOWO 10km 0:53:13 11.27 [km/h] 05:19 [min/km] 0:27:40 0:25:33 #REF!
198 6 NOWAKOWSKI TOMASZ M 170 M 40-49 51 KWIDZYN 10km 0:53:24 11.24 [km/h] 05:20 [min/km] 0:27:51 0:25:33 #REF!
199 214 WILLMA PIOTR M 171 M 50-59 28 KWIDZYN 0 0 0 10km 0:53:33 11.20 [km/h] 05:21 [min/km] 0:27:40 0:25:53 #REF!
200 84 WŁAZ TADEUSZ M 172 M 70-79 3 GDAŃSK 0 0 0 10km 0:53:38 11.19 [km/h] 05:22 [min/km] 0:27:35 0:26:03 #REF!
201 57 LUTEREK MARTYNA K 29 K 30-39 11 SZTUM BAYER LIFE TEAM 0 0 Gmina 10km 0:53:43 11.17 [km/h] 05:22 [min/km] 0:28:15 0:25:28 #REF!
202 141 ŚWITAŁA ROMAN M 173 M 60-69 8 KWIDZYN AMATOR 0 0 0 10km 0:53:51 11.14 [km/h] 05:23 [min/km] 0:28:17 0:25:34 #REF!
203 60 JASKOT JERZY M 174 M 60-69 9 MALBORK NIEZRZESZONY 0 0 0 10km 0:54:08 11.08 [km/h] 05:25 [min/km] 0:27:45 0:26:23 #REF!
204 121 MAKOWSKA JOANNA K 30 K 40-49 13 CHOSZCZNO SW 0 0 10km 0:54:12 11.07 [km/h] 05:25 [min/km] 0:28:33 0:25:39 #REF!
205 264 SINICKI BARTŁOMIEJ M 175 M 20-29 21 SZTUM 0 0 Gmina 10km 0:54:15 11.06 [km/h] 05:26 [min/km] 0:28:43 0:25:32 #REF!
206 131 PAŃKA MARCIN M 176 M 30-39 56 ELBLĄG SW 0 0 10km 0:54:16 11.06 [km/h] 05:26 [min/km] 0:27:36 0:26:40 #REF!
207 146 BIANGA MICHAŁ M 177 M 30-39 57 MALBORK 0 0 0 10km 0:54:20 11.04 [km/h] 05:26 [min/km] 0:28:01 0:26:19 #REF!
208 188 MICHAŁOWSKA ANNA K 31 K 40-49 14 BRANIEWO SW 0 0 10km 0:54:29 11.01 [km/h] 05:27 [min/km] 0:28:53 0:25:36 #REF!
209 217 FAŁKOWSKI JAROSŁAW M 178 M 30-39 58 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 0 0 0 10km 0:54:39 10.98 [km/h] 05:28 [min/km] 0:29:04 0:25:35 #REF!
210 197 TUL PAULINA K 32 K 20-29 2 KWIDZYN GMINA GARDEJA BIEGA 0 0 0 10km 0:54:39 10.98 [km/h] 05:28 [min/km] 0:29:04 0:25:35 #REF!
211 171 SIÓŁKOWSKI WIESŁAW M 179 M 60-69 10 ELBLĄG PSP ELBLĄG 0 0 0 10km 0:54:45 10.96 [km/h] 05:29 [min/km] 0:27:37 0:27:08 #REF!
212 49 KANAREK DAWID M 180 M 20-29 22 CZERNIN 0 0 Gmina 10km 0:54:59 10.91 [km/h] 05:30 [min/km] 0:28:43 0:26:16 #REF!
213 272 WYLK MAGDALENA K 33 K 20-29 3 KWIDZYN 0 0 0 10km 0:55:00 10.91 [km/h] 05:30 [min/km] 0:27:35 0:27:25 #REF!
214 64 OLSZEWSKA MONIKA K 34 K 20-29 4 SZTUM 0 OLSZEWSCY Gmina 10km 0:55:10 10.88 [km/h] 05:31 [min/km] 0:27:52 0:27:18 #REF!
215 27 BURZYŃSKI MAREK M 181 M 40-49 52 ŚWIECIE 0 0 0 10km 0:55:17 10.85 [km/h] 05:32 [min/km] 0:29:12 0:26:05 #REF!
216 28 PRUS JUSTYNA K 35 K 30-39 12 ŚWIECIE 0 0 0 10km 0:55:17 10.85 [km/h] 05:32 [min/km] 0:29:11 0:26:06 #REF!
217 179 CHMURA EWA K 36 K 30-39 13 GRUDZIĄDZ 0 CHMURA 0 10km 0:55:44 10.77 [km/h] 05:34 [min/km] 0:29:33 0:26:11 #REF!
218 220 BRZOZOWSKA IWONA K 37 K 50-59 2 UNISŁAW PRZEBIEGLI UNISŁAW I OKOLICE SW 0 0 10km 0:55:44 10.77 [km/h] 05:34 [min/km] 0:29:33 0:26:11 #REF!
219 238 SKIBIŃSKA ANNA K 38 K 40-49 15 ELBLĄG ETT-ELBLĄG TRIATHLON TEAM 0 SKIBIŃSCY 0 10km 0:55:47 10.76 [km/h] 05:35 [min/km] 0:29:45 0:26:02 #REF!
220 87 SADOWSKA ANETA K 39 K 30-39 14 SZTUM 0 0 Gmina 10km 0:56:06 10.70 [km/h] 05:37 [min/km] 0:28:43 0:27:23 #REF!
221 212 BACZEWSKI ROBERT M 182 M 40-49 53 TCZEW LATIF TEAM 0 0 0 10km 0:56:36 10.60 [km/h] 05:40 [min/km] 0:29:33 0:27:03 #REF!
222 162 JABŁOŃSKA MAŁGORZATA K 40 K 50-59 3 GRUDZIĄDZ WTORKOWY TRENING 0 0 0 10km 0:56:44 10.58 [km/h] 05:40 [min/km] 0:29:22 0:27:22 #REF!
223 63 OLSZEWSKA MARIOLA K 41 K 50-59 4 SZTUM 0 0 Gmina 10km 0:57:07 10.50 [km/h] 05:43 [min/km] 0:29:38 0:27:29 #REF!
224 144 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 183 M 60-69 11 BĄDKI 0 0 0 10km 0:57:23 10.46 [km/h] 05:44 [min/km] 0:29:30 0:27:53 #REF!
225 98 POTORSKI ZBIGNIEW M 184 M 50-59 29 MALBORK 0 0 0 10km 0:57:26 10.45 [km/h] 05:45 [min/km] 0:30:03 0:27:23 #REF!
226 85 SKRZYPSKI STANISŁAW M 185 M 70-79 4 GDAŃSK WWW.REHAHOLISTIC.PL 0 0 0 10km 0:57:37 10.41 [km/h] 05:46 [min/km] 0:28:11 0:29:26 #REF!
227 139 KLIMCZEWSKI MIROSŁAW M 186 M 50-59 30 MALBORK 0 0 0 10km 0:57:43 10.40 [km/h] 05:46 [min/km] 0:29:41 0:28:02 #REF!
228 200 JAŻDŻEWSKA IWONA K 42 K 40-49 16 MALBORK 0 JAŻDZEWSCY 0 X 10km 0:57:51 10.37 [km/h] 05:47 [min/km] 0:29:23 0:28:28 #REF!
229 201 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW M 187 M 50-59 31 MALBORK LKS ZANTYR SZTUM 0 JAŻDZEWSCY 0 10km 0:57:51 10.37 [km/h] 05:47 [min/km] 0:29:23 0:28:28 #REF!
230 196 BARCIKOWSKA AGNIESZKA K 43 K 20-29 5 ELBLAG 0 0 0 10km 0:58:16 10.30 [km/h] 05:50 [min/km] 0:30:22 0:27:54 #REF!
231 211 BINISZKIEWICZ MARCIN M 188 M 40-49 54 TCZEW LATIF TEAM 0 0 0 10km 0:58:42 10.22 [km/h] 05:52 [min/km] 0:29:33 0:29:09 #REF!
232 81 CZERWIEC MICHAŁ M 189 M 30-39 59 RUMIA 0 0 0 10km 0:58:56 10.18 [km/h] 05:54 [min/km] 0:31:16 0:27:40 #REF!
233 25 MUCHA NORBERT M 190 M 60-69 12 RITTERHUDE 0 0 0 10km 0:59:04 10.16 [km/h] 05:54 [min/km] 0:31:36 0:27:28 #REF!
234 17 PAPROCKA DOROTA K 44 K 30-39 15 WARSZAWA 0 0 0 10km 0:59:08 10.15 [km/h] 05:55 [min/km] 0:31:05 0:28:03 #REF!
235 10 SZCZEPŁOCKA MARZENA K 45 K 30-39 16 LONDYN SZCZEPŁOCCY 10km 0:59:57 10.01 [km/h] 05:00 [min/km] 0:31:05 0:28:52 #REF!
236 130 ŚMIGAJ MIROSŁAW M 191 M 60-69 13 GDYNIA MIŚ BIEGA 0 0 0 10km 1:00:22 9.94 [km/h] 05:02 [min/km] 0:31:56 0:28:26 #REF!
237 21 ZWOLIŃSKI SEBASTIAN M 192 M 30-39 60 SZTUMSKIE POLE 0 ZWOLIŃSCY Gmina 10km 1:00:27 9.93 [km/h] 05:03 [min/km] 0:31:03 0:29:24 #REF!
238 22 ZWOLIŃSKA ANNA K 46 K 30-39 17 SZTUMSKIE POLE 0 ZWOLIŃSCY Gmina 10km 1:00:27 9.93 [km/h] 05:03 [min/km] 0:31:03 0:29:24 #REF!
239 147 GAWROŃSKA BARBARA K 47 K 30-39 18 KOPRZYWNICA 0 0 0 10km 1:00:33 9.91 [km/h] 05:03 [min/km] 0:31:04 0:29:29 #REF!
240 42 KONIECZNA ALEKASANDRA K 48 K 30-39 19 SZTUM 0 0 Gmina 10km 1:00:41 9.89 [km/h] 05:04 [min/km] 0:30:34 0:30:07 #REF!
241 225 KILISZEK JOANNA K 49 K 40-49 17 KWIDZYN 0 0 0 10km 1:00:42 9.88 [km/h] 05:04 [min/km] 0:31:44 0:28:58 #REF!
242 234 KILISZEK PAULINA K 50 K 20-29 6 GDAŃSK 0 0 0 10km 1:00:42 9.88 [km/h] 05:04 [min/km] 0:31:44 0:28:58 #REF!
243 247 MICHALSKI WOJCIECH M 193 M 40-49 55 SZTUM 0 0 Gmina 10km 1:00:46 9.87 [km/h] 05:05 [min/km] 0:30:32 0:30:14 #REF!
244 100 DYWELSKI MIROSŁAW M 194 M 60-69 14 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 0 0 0 10km 1:00:58 9.84 [km/h] 05:06 [min/km] 0:30:36 0:30:22 #REF!
245 108 SZYMONIAK JACEK M 195 M 40-49 56 GDAŃSK 0 0 0 10km 1:01:00 9.84 [km/h] 05:06 [min/km] 0:31:45 0:29:15 #REF!
246 15 ZALEŚNA AGNIESZKA K 51 K 30-39 20 TORUŃ 0 0 0 10km 1:01:15 9.80 [km/h] 05:08 [min/km] 0:31:08 0:30:07 #REF!
247 95 HOPPE GERD M 196 M 70-79 5 RITTERHUDE 0 0 0 10km 1:01:25 9.77 [km/h] 05:09 [min/km] 0:31:38 0:29:47 #REF!
248 66 KOMAN DARIUSZ M 197 M 30-39 61 SZTUM 22BLT 0 0 Gmina 10km 1:01:37 9.74 [km/h] 05:10 [min/km] 0:30:38 0:30:59 #REF!
249 73 EWERTOWSKA JULIA K 52 K 0-19 1 SZTUM SZTUMSKIE SMOKI 0 0 Gmina 10km 1:02:41 9.57 [km/h] 05:16 [min/km] 0:30:36 0:32:05 #REF!
250 193 KRUK ANNA K 53 K 30-39 21 CHOJNICE SW 0 0 10km 1:02:45 9.56 [km/h] 05:17 [min/km] 0:32:38 0:30:07 #REF!
251 178 MAJNA KAZIMIERZ M 198 M 60-69 15 GDYNIA PARKRUN GDYNIA 0 0 0 10km 1:03:39 9.43 [km/h] 05:22 [min/km] 0:33:08 0:30:31 #REF!
252 20 JAMET MARC-ANTOINE M 199 M 60-69 16 VAL DE REUIL 0 0 0 10km 1:03:53 9.39 [km/h] 05:23 [min/km] 0:32:44 0:31:09 #REF!
253 97 HUON PATRIC M 200 M 60-69 17 VAL DE REUIL 0 0 0 10km 1:03:54 9.39 [km/h] 05:23 [min/km] 0:32:44 0:31:10 #REF!
254 29 DOERING AGNIESZKA K 54 K 30-39 22 SZTUM 0 0 Gmina 10km 1:05:19 9.19 [km/h] 05:32 [min/km] 0:34:01 0:31:18 #REF!
255 239 SKIBIŃSKI ROBERT M 201 M 40-49 57 ELBLĄG 0 SKIBIŃSCY 0 10km 1:05:19 9.19 [km/h] 05:32 [min/km] 0:34:23 0:30:56 #REF!
256 154 LISZEWSKI KRZYSZTOF M 202 M 50-59 32 ELBLĄG 0 0 0 10km 1:08:08 8.81 [km/h] 05:49 [min/km] 0:33:45 0:34:23 #REF!
257 164 TOBOLSKA GRAŻYNA K 55 K 60+ 2 GRUDZIĄDZ AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 0 0 0 10km 1:11:08 8.43 [km/h] 05:07 [min/km] 0:36:53 0:34:15 #REF!
258 187 EJSMONT MAGDALENA K 56 K 40-49 18 KĄTY RYBACKIE SW 0 0 10km 1:11:13 8.42 [km/h] 05:07 [min/km] 0:36:39 0:34:34 #REF!
259 221 DEPTUŁA MIROSŁAWA K 57 K 60+ 3 ELBLĄG 0 0 0 10km 1:14:49 8.02 [km/h] 05:29 [min/km] 0:37:35 0:37:14 #REF!
260 120 BANDURSKI JACEK M - M 80+ 1 SOPOT 0 0 0 10km 1 okr - [km/h] 05:00 [min/km] 0:40:55 23:19:05
261 253 NIWIŃSKI STANISŁAW M - M 80+ 2 GDAŃSK 10km 2 okr - [km/h] 05:00 [min/km] 0:44:20 23:15:40
- 24 SZPALERSKI ADAM M - M 40-49 - SZTUM /RUNWITHYOU/ 0 0 Gmina 10km DNF - [km/h] 05:00 [min/km] 0:25:29 23:34:31
- 34 ZAWICKA ANNA K - K 40-49 - MALBORK 0 0 0 10km DNS - [km/h] 05:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 72 LUDWIK ANDRZEJ M - M 50-59 - SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 0 Gmina 10km DNS - [km/h] 05:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 94 KESSLER MICHAEL M - M 50-59 - RITTERHUDE 0 0 0 10km DNF - [km/h] 05:00 [min/km] 0:31:39 23:28:21
- 96 LE FUR PATRICK M - M 50-59 - VAL DE REUIL TENIS SQUASH 0 0 0 10km DNS - [km/h] 05:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 99 BOUTTIER MICKAEL M - M 50-59 - VAL DE REUIL 0 0 0 10km DNS - [km/h] 05:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 123 ŚCISŁOWSKI RAFAŁ M - M 40-49 - PARPARY 0 Gmina 10km DNS - [km/h] 05:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 167 GAŁUSZKA BARTŁOMIEJ M - M 40-49 - GRUDZIĄDZ 0 0 10km DNS - [km/h] 05:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 185 TOFIL ADRIANA K - K 40-49 - GDYNIA 0 0 10km DNS - [km/h] 05:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 208 KARGÓL DOROTA K - K 40-49 - TCZEW LATIF TEAM 0 0 0 10km DNF - [km/h] 05:00 [min/km] 0:39:22 23:20:38
- 229 DZIEDZIC RAFAŁ M - M 30-39 - KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 0 0 0 10km DNS - [km/h] 05:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00

10km GMINA SZTUM

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 3 MAZERSKI BARTOSZ M 1 M 40-49 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:33:36 17.86 [km/h] 0:03:22 [min/km]
2 47 GARBOWSKI KRZYSZTOF M 2 M 30-39 SZTUM ZAKŁAD KARNY W SZTUMIE / LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:33:41 17.81 [km/h] 0:03:22 [min/km]
3 12 KLONOWSKI MARCIN M 3 M 30-39 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:37:09 16.15 [km/h] 0:03:43 [min/km]
4 7 GIEMBICKI JAN M 4 M 30-39 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:38:08 15.73 [km/h] 0:03:49 [min/km]
5 79 NAJDA SŁAWOMIR M 5 M 40-49 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:38:31 15.58 [km/h] 0:03:51 [min/km]
6 68 CEBULA BOGDAN M 6 M 50-59 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:39:19 15.26 [km/h] 0:03:56 [min/km]
7 75 STANKIEWICZ GRZEGORZ M 7 M 40-49 2 SZTUM BREAK POINT 10km 0:39:32 15.18 [km/h] 0:03:57 [min/km]
8 242 BAJUR BARTOSZ M 8 M 20-29 1 GOŚCISZEWO AWL 10km 0:39:34 15.16 [km/h] 0:03:57 [min/km]
9 35 LESZCZYŃSKI TOMASZ M 9 M 30-39 2 SZTUM 10km 0:40:08 14.95 [km/h] 0:04:01 [min/km]
10 124 WRÓBEL MICHAŁ M 10 M 0-19 1 SZTUM SOWIŃSKI TEAM 10km 0:40:34 14.79 [km/h] 0:04:03 [min/km]
11 9 KUCHARSKI MIROSŁAW M 11 M 30-39 3 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:40:40 14.75 [km/h] 0:04:04 [min/km]
12 142 LIZIŃCZYK RAFAŁ M 12 M 40-49 3 WĘGRY LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:40:53 14.68 [km/h] 0:04:05 [min/km]
13 38 RUCHLEWICZ NATALIA K 1 K 20-29 SZTUM 10km 0:40:55 14.66 [km/h] 0:04:06 [min/km]
14 44 KULAS MARCIN M 13 M 30-39 4 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:40:58 14.65 [km/h] 0:04:06 [min/km]
15 69 SZOT DAWID M 14 M 20-29 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:41:09 14.58 [km/h] 0:04:07 [min/km]
16 80 SPALK KRZYSZTOF M 15 M 20-29 3 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:42:12 14.22 [km/h] 0:04:13 [min/km]
17 53 ŁUKOMSKI ANDRZEJ M 16 M 60-69 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:42:47 14.02 [km/h] 0:04:17 [min/km]
18 148 SKRZYPSKI PATRYCJUSZ M 17 M 30-39 5 SZTUM 10km 0:43:03 13.94 [km/h] 0:04:18 [min/km]
19 82 CHABOWSKI TOMASZ M 18 M 50-59 2 SZTUM SZTUM BIEGA 10km 0:43:37 13.76 [km/h] 0:04:22 [min/km]
20 58 ROZENBERG SŁAWOMIR M 19 M 50-59 3 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:43:50 13.69 [km/h] 0:04:23 [min/km]
21 61 KRUSIŃSKI MIROSŁAW M 20 M 40-49 4 SZTUM 10km 0:43:57 13.65 [km/h] 0:04:24 [min/km]
22 45 PIOTROWSKI LECH M 21 M 50-59 4 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:44:10 13.58 [km/h] 0:04:25 [min/km]
23 86 WNUK JAKUB M 22 M 30-39 6 SZTUM 10km 0:44:14 13.56 [km/h] 0:04:25 [min/km]
24 46 KRAWIEC ANDRZEJ M 23 M 50-59 5 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:44:34 13.46 [km/h] 0:04:27 [min/km]
25 39 ŚRUTKOWSKI SYLWESTER M 24 M 20-29 4 SZTUM 10km 0:44:55 13.36 [km/h] 0:04:30 [min/km]
26 263 MELKA KRZYSZTOF M 25 M 30-39 7 GOŚCISZEWO 22.BLT 10km 0:44:57 13.35 [km/h] 0:04:30 [min/km]
27 43 ZEMBRZUSKI ANDRZEJ M 26 M 40-49 5 SZTUM ZK SZTUM 10km 0:45:03 13.32 [km/h] 0:04:30 [min/km]
28 33 MACHNIKOWSKI ADRIAN M 27 M 30-39 8 SZTUM 10km 0:45:10 13.28 [km/h] 0:04:31 [min/km]
29 74 KAPSZEWICZ PRZEMYSŁAW M 28 M 30-39 9 SZTUM 10km 0:45:23 13.22 [km/h] 0:04:32 [min/km]
30 14 SOSIŃSKI DARIUSZ M 29 M 40-49 6 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:45:29 13.19 [km/h] 0:04:33 [min/km]
31 37 ZDZIENNICKI BARTEK M 30 M 30-39 10 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:45:38 13.15 [km/h] 0:04:34 [min/km]
32 129 LISOGÓRSKI KRZYSZTOF M 31 M 40-49 7 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:45:57 13.06 [km/h] 0:04:36 [min/km]
33 70 TREĆ LEON M 32 M 60-69 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:46:03 13.03 [km/h] 0:04:36 [min/km]
34 76 WISNIEWSKI PIOTR M 33 M 40-49 8 SZTUM 10km 0:46:06 13.02 [km/h] 0:04:37 [min/km]
35 111 PEPLIŃSKI GRZEGORZ M 34 M 40-49 9 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:46:07 13.01 [km/h] 0:04:37 [min/km]
36 50 FILA ANTONI M 35 M 60-69 3 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:46:15 12.97 [km/h] 0:04:38 [min/km]
37 140 MARKOWSKI KAMIL M 36 M 30-39 12 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:47:59 12.50 [km/h] 0:04:48 [min/km]
38 13 TABOR LESZEK M 37 M 60-69 4 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:48:25 12.39 [km/h] 0:04:51 [min/km]
39 23 PARAFINIUK KRZYSIA K 2 K 30-39 SZTUM /RUNWITHYOU/ 10km 0:48:29 12.38 [km/h] 0:04:51 [min/km]
40 32 RUTKA KAROL M 38 M 40-49 10 SZTUM 10km 0:48:55 12.27 [km/h] 0:04:54 [min/km]
41 65 OLSZEWSKI BARTOSZ M 39 M 30-39 13 SZTUM 10km 0:49:00 12.24 [km/h] 0:04:54 [min/km]
42 90 MAZURKIEWICZ SZYMON M 40 M 20-29 5 SZTUM 10km 0:49:29 12.13 [km/h] 0:04:57 [min/km]
43 213 BABIECZKO ANDRZEJ M 41 M 50-59 6 GOŚCISZEWO LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:49:37 12.09 [km/h] 0:04:58 [min/km]
44 4 KAMINSKI MARCIN M 42 M 30-39 14 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:49:49 12.04 [km/h] 0:04:59 [min/km]
45 119 MICHOŃSKI SEBASTIAN M 43 M 40-49 11 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:50:06 11.98 [km/h] 0:05:01 [min/km]
46 30 SKOCZYNSKI LESZEK M 44 M 40-49 12 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:50:31 11.88 [km/h] 0:05:03 [min/km]
47 77 STANKIEWICZ RADOSŁAW M 45 M 0-19 2 SZTUM BREAK POINT 10km 0:50:52 11.80 [km/h] 0:05:05 [min/km]
48 5 PUCHOWSKI KRZYSZTOF M 46 M 30-39 15 SZTUM 10km 0:51:05 11.75 [km/h] 0:05:07 [min/km]
49 19 KUSZTAL DAGMARA K 3 K 30-39 SZTUM INSTRUKTOR FITNESS 10km 0:51:55 11.56 [km/h] 0:05:12 [min/km]
50 18 TYBURSKA ANIELA K 4 K 30-39 1 SZTUM 10km 0:52:02 11.53 [km/h] 0:05:12 [min/km]
51 78 NAJDA MATEUSZ M 47 M 30-39 16 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM/AIC TEAM 10km 0:52:09 11.51 [km/h] 0:05:13 [min/km]
52 48 TRYBA ZDZISŁAW M 48 M 60-69 5 SZTUM 10km 0:52:35 11.41 [km/h] 0:05:16 [min/km]
53 255 JUREWICZ MIROSŁAW M 49 M 50-59 7 GOŚĆISZEWO 12C LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:52:47 11.37 [km/h] 0:05:17 [min/km]
54 122 ŚCISŁOWSKA ALEKSANDRA K 5 K 30-39 2 PARPARY 10km 0:52:53 11.35 [km/h] 0:05:17 [min/km]
55 57 LUTEREK MARTYNA K 6 K 30-39 3 SZTUM BAYER LIFE TEAM 10km 0:53:43 11.17 [km/h] 0:05:22 [min/km]
56 264 SINICKI BARTŁOMIEJ M 50 M 20-29 6 SZTUM 10km 0:54:15 11.06 [km/h] 0:05:26 [min/km]
57 49 KANAREK DAWID M 51 M 20-29 7 CZERNIN 10km 0:54:59 10.91 [km/h] 0:05:30 [min/km]
58 64 OLSZEWSKA MONIKA K 7 K 20-29 1 SZTUM 10km 0:55:10 10.88 [km/h] 0:05:31 [min/km]
59 87 SADOWSKA ANETA K 8 K 30-39 4 SZTUM 10km 0:56:06 10.70 [km/h] 0:05:37 [min/km]
60 63 OLSZEWSKA MARIOLA K 9 K 50-59 1 SZTUM 10km 0:57:07 10.50 [km/h] 0:05:43 [min/km]
61 21 ZWOLIŃSKI SEBASTIAN M 52 M 30-39 17 SZTUMSKIE POLE 10km 1:00:27 9.93 [km/h] 0:06:03 [min/km]
62 22 ZWOLIŃSKA ANNA K 10 K 30-39 5 SZTUMSKIE POLE 10km 1:00:27 9.93 [km/h] 0:06:03 [min/km]
63 42 KONIECZNA ALEKASANDRA K 11 K 30-39 6 SZTUM 10km 1:00:41 9.89 [km/h] 0:06:04 [min/km]
64 247 MICHALSKI WOJCIECH M 53 M 40-49 13 SZTUM 10km 1:00:46 9.87 [km/h] 0:06:05 [min/km]
65 66 KOMAN DARIUSZ M 54 M 30-39 18 SZTUM 22BLT 10km 1:01:37 9.74 [km/h] 0:06:10 [min/km]
66 73 EWERTOWSKA JULIA K 12 K 0-19 1 SZTUM SZTUMSKIE SMOKI 10km 1:02:41 9.57 [km/h] 0:06:16 [min/km]
67 29 DOERING AGNIESZKA K 13 K 30-39 7 SZTUM 10km 1:05:19 9.19 [km/h] 0:06:32 [min/km]
- 24 SZPALERSKI ADAM M - M 40-49 SZTUM /RUNWITHYOU/ 10km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 72 LUDWIK ANDRZEJ M - M 50-59 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 123 ŚCISŁOWSKI RAFAŁ M - M 40-49 PARPARY 10km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]

10km BIEG SŁUŻBY WIĘZIENNE

M-ce Numer Nazwisko Imię Nazwisko+Imię+Miejscowość Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 47 GARBOWSKI KRZYSZTOF GARBOWSKI KRZYSZTOF M 1 M 30-39 1 SZTUM ZAKŁAD KARNY W SZTUMIE / LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:33:41 17.81 [km/h] 0:03:22 [min/km]
2 246 FIEODOROW TOMASZ FIEODOROW TOMASZ M 2 M 30-39 2 BARCZEWO BSB BARCZEWO BIEGA/ZK BARCZEWO 10km 0:36:25 16.48 [km/h] 0:03:39 [min/km]
3 118 TERLIKOWSKI GRZEGORZ TERLIKOWSKI GRZEGORZ M 3 M 30-39 3 STARGARD 10km 0:36:30 16.44 [km/h] 0:03:39 [min/km]
4 114 ZABIELSKI JÓZEF ZABIELSKI JÓZEF M 4 M 40-49 1 SZCZECIN AŚ SZCZECIN 10km 0:36:47 16.31 [km/h] 0:03:41 [min/km]
5 245 BIAŁEK PIOTR BIAŁEK PIOTR M 5 M 30-39 4 OLSZTYN 3BRO/ZK BARCZEWO 10km 0:39:03 15.36 [km/h] 0:03:54 [min/km]
6 155 WÓJTOWICZ ROBERT WÓJTOWICZ ROBERT M 6 M 40-49 2 OSTROŁĘKA ZK PRZYTUŁY STARE/AMATOR_SPORTU OSTROŁĘKA 10km 0:39:42 15.11 [km/h] 0:03:58 [min/km]
7 145 LUBIEJEWSKI ANDRZEJ LUBIEJEWSKI ANDRZEJ M 7 M 40-49 3 PUSTKI ZK IŁAWA 10km 0:39:51 15.06 [km/h] 0:03:59 [min/km]
8 110 DĄBEK ARTUR DĄBEK ARTUR M 8 M 30-39 5 STARGARD 10km 0:40:41 14.75 [km/h] 0:04:04 [min/km]
9 174 CZARZASTY ZBIGNIEW CZARZASTY ZBIGNIEW M 9 M 40-49 4 IŁAWA ZK IŁAWA 10km 0:42:33 14.10 [km/h] 0:04:15 [min/km]
10 175 KOPISTECKI MICHAŁ KOPISTECKI MICHAŁ M 10 M 30-39 6 LUBAWA 8RANOBASEN EMP IŁAWA 10km 0:43:18 13.86 [km/h] 0:04:20 [min/km]
11 156 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF M 11 M 40-49 5 OSTROŁĘKA ZAKŁAD KARNY W PRZYTUŁACH STARYCH 10km 0:43:28 13.80 [km/h] 0:04:21 [min/km]
12 244 KOWALEWSKI ŁUKASZ KOWALEWSKI ŁUKASZ M 12 M 30-39 7 BISKUPIEC BISKUPIEC BIEGA/ZK BARCZEWO 10km 0:43:42 13.73 [km/h] 0:04:22 [min/km]
13 243 KOZŁOWSKI TOMASZ KOZŁOWSKI TOMASZ M 13 M 40-49 6 BARCZEWO BSB BARCZEWO BIEGA / ZK BARCZEWO 10km 0:43:46 13.71 [km/h] 0:04:23 [min/km]
14 161 ZAJĄC BARTOSZ ZAJĄC BARTOSZ M 14 M 30-39 8 KIERZLINY BSB BARCZEWO BIEGA/ ZK BARCZEWO 10km 0:44:02 13.63 [km/h] 0:04:24 [min/km]
15 169 MAZUR RADOSŁAW MAZUR RADOSŁAW M 15 M 40-49 7 STARGARD 10km 0:44:55 13.36 [km/h] 0:04:30 [min/km]
16 43 ZEMBRZUSKI ANDRZEJ ZEMBRZUSKI ANDRZEJ ZEMBRZUSKI M 16 M 40-49 8 SZTUM ZK SZTUM 10km 0:45:03 13.32 [km/h] 0:04:30 [min/km]
17 165 GAŁUSZKA DOROTA GAŁUSZKA DOROTA K 1 K 40-49 1 GRUDZIĄDZ ZK NR 1 GRUDZIĄDZ 10km 0:45:23 13.22 [km/h] 0:04:32 [min/km]
18 74 KAPSZEWICZ PRZEMYSŁAW KAPSZEWICZ PRZEMYSŁAW M 17 M 30-39 9 SZTUM 10km 0:45:23 13.22 [km/h] 0:04:32 [min/km]
19 37 ZDZIENNICKI BARTEK ZDZIENNICKI BARTEK M 18 M 30-39 10 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:45:38 13.15 [km/h] 0:04:34 [min/km]
20 230 SZEWCZYK MIROSŁAW SZEWCZYK MIROSŁAW M 19 M 40-49 9 MILEJEWO 10km 0:45:55 13.07 [km/h] 0:04:36 [min/km]
21 70 TREĆ LEON TREĆ LEON M 20 M 60+ 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:46:03 13.03 [km/h] 0:04:36 [min/km]
22 137 SUMICKI KRZYSZTOF SUMICKI KRZYSZTOF M 21 M 30-39 11 BARCZEWO 10km 0:46:23 12.94 [km/h] 0:04:38 [min/km]
23 152 ŻEMETRO RYSZARD ŻEMETRO RYSZARD M 22 M 50-59 1 WAPLEWO WIELKIE LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:48:01 12.50 [km/h] 0:04:48 [min/km]
24 176 SARNOWSKI ŁUKASZ SARNOWSKI ŁUKASZ M 23 M 30-39 12 IŁAWA ZK IŁAWA 10km 0:48:51 12.28 [km/h] 0:04:53 [min/km]
25 158 ZARZYCKI DARIUSZ ZARZYCKI DARIUSZ M 24 M 40-49 10 USTKA 10km 0:50:12 11.95 [km/h] 0:05:01 [min/km]
26 173 KWESTOROWSKA ALEKSANDRA KWESTOROWSKA ALEKSANDRA K 2 K 30-39 1 NOWY DWÓR GDAŃSKI SEKCJA BIEGOWA ARESZT ŚLEDCZY W ELBLĄGU 10km 0:50:22 11.91 [km/h] 0:05:02 [min/km]
27 248 BANIUKIEWICZ DARIUSZ BANIUKIEWICZ DARIUSZ M 25 M 40-49 11 BARCZEWO ZK BARCZEWO 10km 0:52:46 11.37 [km/h] 0:05:17 [min/km]
28 121 MAKOWSKA JOANNA MAKOWSKA JOANNA K 3 K 40-49 2 CHOSZCZNO 10km 0:54:12 11.07 [km/h] 0:05:25 [min/km]
29 131 PAŃKA MARCIN PAŃKA MARCIN M 26 M 30-39 13 ELBLĄG 10km 0:54:16 11.06 [km/h] 0:05:26 [min/km]
30 188 MICHAŁOWSKA ANNA MICHAŁOWSKA ANNA K 4 K 40-49 3 BRANIEWO 10km 0:54:29 11.01 [km/h] 0:05:27 [min/km]
31 220 BRZOZOWSKA IWONA BRZOZOWSKA IWONA K 5 K 50+ 1 UNISŁAW PRZEBIEGLI UNISŁAW I OKOLICE 10km 0:55:44 10.77 [km/h] 0:05:34 [min/km]
32 193 KRUK ANNA KRUK ANNA K 6 K 30-39 2 CHOJNICE 10km 1:02:45 9.56 [km/h] 0:06:17 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ