START
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Waśniewski Edward Pelplin START Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono on-line
2 Czachorowski Adrian Subkowy START opłacono on-line
3 Czechowski Dawid Subkowy START Biegający Tczew opłacono on-line
4 Czechowska Dorota Subkowy START Biegający Tczew opłacono on-line
5 Jastrzembski Edmund Gdańsk START Silesia Marathon Team opłacono on-line
6 Brzozowski Piotr Rokitki START Biegający Tczew opłacono on-line
7 Aleksandrowicz Krzysztof Tczew START Biegający Tczew opłacono on-line
8 Piwański Krzysztof Pruszcz Gdański START opłacono on-line
9 Grzywacz Karol Gdynia START opłacono on-line
10 Szeler Joanna Warszawa START Silesia Marathon Team/Nagonka/Biegająca z psami 70.00 PLN
11 ENGLERT PAWEŁ GDYNIA START BHMW_Gdynia opłacono on-line
12 Walkowicz Bartłomiej Gdynia START opłacono on-line
13 Trzciński GRZEGORZ PRABUTY START Razem Trenujemy Sport opłacono on-line
14 Jurga Kamila Gdansk START opłacono on-line
15 Lange Katarzyna Gdańsk START Iron Team opłacono on-line
16 Witkowski Robert Gdansk START opłacono on-line
17 PEPLIŃSKI Grzegorz Sztum START LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
18 Wojnarowska Weronika Gdynia START 70.00 PLN
19 Koziarska Anna Elbląg START opłacono on-line
20 Ćwikliński Stanisław Rokitki START opłacono on-line
21 BARANOWSKI Marek Kosakowo START opłacono on-line
22 Belka Przemysław Iława START Iława Biega opłacono on-line
23 Michalik Tomasz Gdańsk START 4plusMOPS opłacono on-line
24 Ostrowski Józef Tczew START Biegający Tczew / Pazurtupaka / Gemalto opłacono on-line
25 Przybylski Patryk Toruń START 70.00 PLN
26 Grzelak Robert Gardeja START Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
27 Walkiewicz Karol Tczew START opłacono on-line
28 Gurbowicz Jarosław Tczew START Biegający Tczew opłacono on-line
29 ŚCIECHOWICZ Adam Gdynia START Centrum Operacji Morskich opłacono on-line
30 Gruszeczka Mateusz Gdynia START Polska Grupa Biegowa opłacono on-line
31 Stefański Andrzej ELBLĄG START Maratończyk - Elbląg opłacono on-line
32 Adamska Justyna Banino START 70.00 PLN
33 Licznerski Artur Juszkowo START opłacono on-line
34 Waligórski Tomasz Gdynia START opłacono on-line
35 Fabich Andrzej Tczew START Zimne piwko już czeka na mecie opłacono on-line
36 Kowalski Kazimierz Starogard Gdanski START opłacono on-line
37 Koszyk Krzysztof Tczew START Biegający Tczew opłacono on-line
38 Rekowski Kazimierz Tczew START Eaton Running Team/Biegajacy Tczew 70.00 PLN
39 Zamorski Adam Zamorski Elbląg START Elbażant opłacono on-line
40 Puławski Kazimierz Łyse START ŁYSE 70.00 PLN
41 MARKOWSKI WIESŁAW TCZEW START Biegający Tczew opłacono on-line
42 Piotrowska Lucyna Wielgłowy START opłacono on-line
43 Bąkowski Tadeusz ROKOCIN START KS Sokół Zblewo opłacono on-line
44 Gdaniec Sławomir Tczew START Biegający Tczew opłacono on-line
45 Urlicki Lech Nowa Sól START kb Spoceni Nowa Sól opłacono on-line
46 Tomczyk Piotr Tczew START WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE / BIEGAJĄCY TCZEW opłacono on-line
47 Wasilewski Sławomir Kolbudy START Tam Tam Kolbudy opłacono on-line
48 Kamiński Bartosz Gdynia START @Ultravege 70.00 PLN
49 Kruszyńska Barbara Tczew START Biegający Tczew opłacono on-line
50 Kwiatkowska Anna Tczew START Biegający Tczew opłacono on-line
51 Kowalska Iwona Mosty START Wymiatacze opłacono on-line
52 Janas Anna Tczew START Biegający Tczew 70.00 PLN
53 Julke Dorota Tczew START Gamma Deweloper Tczew opłacono
54 Laniecki Wiesław Gdynia START Arka Gdynia opłacono on-line
55 Rudźko Wojciech Wejherowo START opłacono on-line
56 Skwierawski Grzegorz Pszczółki START Alior Running Team 70.00 PLN
57 Głupczyk Tadeusz Warszawa START Grupa Biegowa Parkrun Warszawa opłacono on-line
58 Potoczek Andrzej Lichnowy START PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY opłacono on-line


Wyświetleń: 1550

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ