Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Skārda Dzintra Aizkraukle START - 42km AIZKRAUKLE opłacono on-line
2 Adamska Justyna Banino START - 42km
3 Maszota Franciszek Bartoszyce START - 42km Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY
4 Kowalski Waldemar Borkowo START - 42km Leasing Polski Team opłacono on-line
5 Mudziejewski Jarosław Bydgoszcz START - 42km TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono on-line
6 Paczkowski Rafał Dobre Miasto START - 42km opłacono on-line
7 Chamerski Bartosz Dzierzgoń START - 42km opłacono on-line
8 Rymkiewicz Aleksandra Elblag START - 42km opłacono on-line
9 Stefański Andrzej ELBLĄG START - 42km Maratończyk - Elbląg opłacono on-line
10 Koziarska Anna Elbląg START - 42km opłacono on-line
11 Kobyra Janusz Elbląg START - 42km opłacono on-line
12 Zamorski Adam Zamorski Elbląg START - 42km Elbażant opłacono on-line
13 Guzowski Jacek Elbląg START - 42km opłacono on-line
14 Puchalski Dawid ELBLĄG START - 42km opłacono on-line
15 Grzelak Robert Gardeja START - 42km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
16 Jurga Kamila Gdansk START - 42km opłacono on-line
17 Witkowski Robert Gdansk START - 42km opłacono on-line
18 Chyła Tomasz Gdańsk START - 42km opłacono on-line
19 Kołomyjski Andrzej Gdańsk START - 42km opłacono on-line
20 Nowak Aleksander Gdańsk START - 42km opłacono on-line
21 Jastrzembski Edmund Gdańsk START - 42km Silesia Marathon Team opłacono on-line
22 Michalik Tomasz Gdańsk START - 42km 4plusMOPS opłacono on-line
23 Stolarski Jacek Gdańsk START - 42km
24 Borkowski Michał Gdańsk START - 42km opłacono on-line
25 Kurzawski Andrzej Gdańsk START - 42km opłacono
26 Okła Patrycja Gdańsk START - 42km
27 Wierzba Krzysztof Gdańsk START - 42km opłacono on-line
28 Stradomski Roman Gdańsk START - 42km Tri Mama opłacono on-line
29 Lange Katarzyna Gdańsk START - 42km Iron Team opłacono on-line
30 Stasiński Adam Gdańsk START - 42km Run Beach Morning Team opłacono on-line
31 Pobłocki Jan Gdańsk START - 42km Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi opłacono on-line
32 Kamiński Bartosz Gdynia START - 42km @Ultravege
33 Świtońska Aleksandra Gdynia START - 42km
34 Waligórski Tomasz Gdynia START - 42km opłacono on-line
35 ŚCIECHOWICZ Adam Gdynia START - 42km Centrum Operacji Morskich opłacono on-line
36 ENGLERT PAWEŁ GDYNIA START - 42km BHMW_Gdynia opłacono on-line
37 Słowiński Roman GDYNIA START - 42km PARKRUN GDYNIA opłacono on-line
38 Grzywacz Karol Gdynia START - 42km opłacono on-line
39 Laniecki Wiesław Gdynia START - 42km Arka Gdynia opłacono on-line
40 Gruszeczka Mateusz Gdynia START - 42km Polska Grupa Biegowa opłacono on-line
41 Wojnarowska Weronika Gdynia START - 42km
42 Sypniewska Hanna Gdynia START - 42km Spartanie Dzieciom/ Golden Team opłacono on-line
43 Walkowicz Bartłomiej Gdynia START - 42km opłacono on-line
44 Górski Kamil Gniew START - 42km domRustykalny.pl opłacono on-line
45 Kłaczyński Mariusz Grudziądz START - 42km # Biegacze
46 Belka Przemysław Iława START - 42km Iława Biega opłacono on-line
47 Licznerski Artur Juszkowo START - 42km opłacono on-line
48 Lianguzova Svitlana Kijów START - 42km opłacono on-line
49 Wasilewski Sławomir Kolbudy START - 42km Tam Tam Kolbudy opłacono on-line
50 BARANOWSKI Marek Kosakowo START - 42km opłacono on-line
51 Gruchała Radosław Kościerzyna START - 42km opłacono on-line
52 Gumkowski Mateusz Kwidzyn START - 42km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
53 Halik Tomasz Kwidzyn START - 42km Novartis Running Team opłacono on-line
54 Szerszeń Michał Kwidzyn START - 42km ARTPOL ESD PACKAGING SOLUTIONS RUNNING TEAM opłacono on-line
55 Potoczek Andrzej Lichnowy START - 42km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY opłacono on-line
56 Kiryk Dariusz Lubiszewo START - 42km opłacono on-line
57 Jerzewski Leszek Łódź START - 42km opłacono on-line
58 Puławski Kazimierz Łyse START - 42km ŁYSE
59 Zaborowski Mariusz Malbork START - 42km opłacono on-line
60 Barcikowski Krzysztof Malbork START - 42km GRUPA MALBORK opłacono on-line
61 Asayevich Roman Mińsk START - 42km amator opłacono on-line
62 Kowalska Iwona Mosty START - 42km Wymiatacze opłacono on-line
63 Kołtysz Roman Myszków START - 42km opłacono on-line
64 Urlicki Lech Nowa Sól START - 42km kb Spoceni Nowa Sól opłacono on-line
65 Gendig-Formela Ryszard Nowa Wieś Lęborska START - 42km AMBITIOUS RUNNERS TEAM opłacono on-line
66 Ņilovs Valdis Ogre START - 42km MARATONA KLUBS opłacono on-line
67 Sobczak Borys Sobczak Olsztyn START - 42km opłacono on-line
68 Elminowski Edward Olsztyn START - 42km opłacono on-line
69 Waśniewski Edward Pelplin START - 42km Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono on-line
70 Serafiński Mirosław Poznań START - 42km opłacono on-line
71 Trzciński GRZEGORZ PRABUTY START - 42km Pogoń Prabuty opłacono on-line
72 Pypeć Mariusz Prabuty START - 42km Pogoń Prabuty opłacono on-line
73 Wysocki Mariusz Prabuty START - 42km PIES ICH GANIAŁ opłacono on-line
74 Wysocka Alicja Prabuty START - 42km PIES ICH GANIAŁ opłacono on-line
75 Piwański Krzysztof Pruszcz Gdański START - 42km opłacono on-line
76 Skwierawski Grzegorz Pszczółki START - 42km Alior Running Team
77 Lipka Jakub Reda START - 42km opłacono on-line
78 Brzozowski Piotr Rokitki START - 42km Biegający Tczew opłacono on-line
79 Ćwikliński Stanisław Rokitki START - 42km opłacono on-line
80 Bladowski Borys Rokocin START - 42km THALES opłacono
81 Bąkowski Tadeusz ROKOCIN START - 42km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
82 Kania Maciej Rumia START - 42km opłacono on-line
83 Konarzewski Jacek Rumia START - 42km Rumia biega opłacono on-line
84 stanco mariola stanco rumia START - 42km opłacono on-line
85 Smyk Kamil Rumia START - 42km opłacono on-line
86 wodejko artur solec kujawski START - 42km TBKM WILK SOLEC KUJAWSKI opłacono on-line
87 Kubiak Rafał Solec Kujawski START - 42km Soleccy Biegacze opłacono on-line
88 Kowalski Kazimierz Starogard Gdanski START - 42km opłacono on-line
89 Czechowska Dorota Subkowy START - 42km Biegający Tczew opłacono on-line
90 Czechowski Dawid Subkowy START - 42km Biegający Tczew opłacono on-line
91 Czachorowski Adrian Subkowy START - 42km opłacono on-line
92 Stojak Krzysztof Suchy Dąb START - 42km opłacono on-line
93 Gdaniec Sławomir Tczew START - 42km Biegający Tczew opłacono on-line
94 Ostrowski Józef Tczew START - 42km Biegający Tczew / Pazurtupaka / Gemalto opłacono on-line
95 Janas Anna Tczew START - 42km Biegający Tczew opłacono on-line
96 Pruszyńska Marlena Tczew START - 42km opłacono on-line
97 Caban Wojciech Tczew START - 42km opłacono on-line
98 Piekarski Dariusz Tczew START - 42km opłacono on-line
99 Fabich Andrzej Tczew START - 42km Zimne piwko już czeka na mecie opłacono on-line
100 Kwiatkowska Anna Tczew START - 42km Biegający Tczew opłacono on-line


Wyświetleń: 11004

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ