Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baniewicz Krzysztof | Gdańsk | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
2 | Adamik Jan | Gdynia | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
3 | Ambroziak Adam | Kowale | Polska | START 21km | Taka RYBA | opłacono on-line |
4 | Andryskowski Marek | Lębork | Polska | START 21km | Stowarzyszenie 42.2 Lębork | opłacono on-line |
5 | Andryskowski Zdzislaw | Lębork | Polska | START 21km | Kolarz-Pol | opłacono on-line |
6 | Angielczyk Adam | Gdańsk | Polska | START 21km | reaktywuj sie w maratonie | opłacono on-line |
7 | Balcerowski Andrzej | Tczew | Polska | START 21km | Biegający Silgan | opłacono on-line |
8 | Banyś Bartek | Tczew | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
9 | Baranowska - Trzasko Aleksandra | Gdynia | Polska | START 21km | KUJAWSCY Runners | opłacono on-line |
10 | Bazak Cezary | Bydgoszcz | Polska | START 21km | Centrum Doktryn i Szkolenia Sił Zbrojnych | opłacono on-line |
11 | Bejrowski Piotr | Gdańsk | Polska | START 21km | SKRZAT TEAM | opłacono on-line |
12 | BOGUSZEWSKI Bartosz | Tczew | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
13 | Bolewski Adam | Gdańsk | Polska | START 21km | Foto Web | opłacono on-line |
14 | Bondar Dmytro | Tczew | Polska | START 21km | CrossElite | opłacono on-line |
15 | Borys Tomasz | Tczew | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
16 | Brój Ryszard | Gdańsk | Polska | START 21km | Angelika Team | opłacono on-line |
17 | Brosze Dominik | Pelplin | Polska | START 21km | ZPS Tczew | opłacono on-line |
18 | Bzowski Przemysław | Tczew | Polska | START 21km | Intel Runners | opłacono |
19 | Bławat Marcin | Pruszcz Gdanski | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
20 | Caban Wojciech | Tczew | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
21 | Chabowski Tomasz | Tczew | Polska | START 21km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
22 | Chamski Michał | Gdańsk | Polska | START 21km | Grupa Biegowa 65 | opłacono on-line |
23 | Charkiewicz Monika | Straszyn | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
24 | CHERSKAIA VALERIIA | Kaliningrad | Rosja | START 21km | opłacono on-line | |
25 | Chlebicz Paweł | Sieradz | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
26 | Chojnacki Krzysztof | Pelplin | Polska | START 21km | KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA | opłacono on-line |
27 | Chylińska Dagmara | Tczew | Polska | START 21km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
28 | Chyliński Dariusz | Tczew | Polska | START 21km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
29 | Cichocka Alicja | Gdańsk | Polska | START 21km | limit osiągnięty | |
30 | Cichońska-Bazak Marzena | Bydgoszcz | Polska | START 21km | Czarne Stopy. SM | opłacono on-line |
31 | Cieślik Marta | Pruszcz Gdański | Polska | START 21km | Pruszcz Biega Show Must Go On | opłacono on-line |
32 | Czapiewska Martyna | Brzuśce | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
33 | Czapiewski Wojciech | Brzuśce | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
34 | Czech Przemysław | Tczew | Polska | START 21km | CrossElite | opłacono on-line |
35 | Dąbkowska Aleksandra | Gdańsk | Polska | START 21km | Taka RYBA | opłacono on-line |
36 | DALKE JOWITA | Gdańsk | Polska | START 21km | ZABIEGANE DWIE | opłacono on-line |
37 | de Virion Aleksandra | Gdańsk | Polska | START 21km | Taka RYBA / Koty3! | opłacono on-line |
38 | Dembicki Dariusz | Starogard Gdanski | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
39 | Dobrzyńska Weronika | Olsztyn | Polska | START 21km | Maraton 1987 | opłacono on-line |
40 | Dobrzyński Henryk | Gdańsk | Polska | START 21km | Maraton 1987 | opłacono on-line |
41 | Drewa Tomasz | Gdynia | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
42 | Drząszcz Marcin | Tczew | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
43 | Dubiel Piotr | Gniszewo | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
44 | Dubiela Halina | Tczew | Polska | START 21km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
45 | Dudziak Mateusz | Tczew | Polska | START 21km | Dovista Activ Team/Real-na Gwiazdeczka | opłacono on-line |
46 | Durkiewicz Aleksander | Braniewo | Polska | START 21km | opłacono | |
47 | Dworakowski Marcin | Gniew | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
48 | DWORSKI Sławomir | TCZEW | Polska | START 21km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
49 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
50 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
51 | Dywelski Mirosław | Tczew | Polska | START 21km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
52 | Dziedziński Łukasz | Pelplin | Polska | START 21km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono on-line |
53 | Falba Paweł | Gdańsk | Polska | START 21km | Borys Team | opłacono on-line |
54 | Florczak Mariusz | Bąkowo | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
55 | Frankiewicz Andrzej | Tczew | Polska | START 21km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
56 | Frost Malgorzata | Gdansk | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
57 | Frukacz Kamil | Tczew | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
58 | Gacek Katarzyna | Skarszewy | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
59 | Gajda Maciej | Gdynia | Polska | START 21km | MAM TĘ MOC TEAM | opłacono on-line |
60 | Galikowski Adrian | Tczew | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
61 | Gałka Grzegorz | Gdańsk | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
62 | Gering Adam Gering | Zajączkowo | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
63 | Gibas Jacek | Czarlin | Polska | START 21km | Biegający Tczew | limit osiągnięty |
64 | Gibas Lucyna | Tczew | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
65 | Goike Piotr | Skowarcz | Polska | START 21km | biegam bo lubię | opłacono on-line |
66 | Góka Arkadiusz | Elbląg | Polska | START 21km | NETFRONT | limit osiągnięty |
67 | Golec Aleksandra | Żywiec | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
68 | Gontarczyk Dawid | Gdynia | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
69 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | START 21km | BBL Starogard Gd. | opłacono on-line |
70 | Grucza Karolina | Pruszcz Gdański | Polska | START 21km | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
71 | Grzegorczyk Dorota | Kowale | Polska | START 21km | Taka RYBA / TUMBOteam | opłacono on-line |
72 | Grzesiak Marzena | Rotmanka | Polska | START 21km | Biega ZIE | opłacono on-line |
73 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | START 21km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
74 | Grzystek Adam | Kowale | Polska | START 21km | Parkrun Gdańsk-Południe | opłacono on-line |
75 | Gutowski Michał | Gdynia | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
76 | Guz Klaudia | Subkowy | Polska | START 21km | Niepubliczna Szkoła im. Św. Ojca Pio | opłacono on-line |
77 | Gładykowski Łukasz | Gniew | Polska | START 21km | tRUNsformacja GNIEWU | opłacono on-line |
78 | Główczewski Grzegorz | Tczew | Polska | START 21km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
79 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | START 21km | Traktor team gm kwidzyn | limit osiągnięty |
80 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Polska | START 21km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
81 | Hulewicz Grażyna | Tczew | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
82 | Hulewicz Przemysław | Tczew | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
83 | Iveruk Mykhaylo | Rivne | Ukraina | START 21km | SC BIG-TIME RIVNE | opłacono on-line |
84 | Jagodda Adam | Tczew | Polska | START 21km | CFMT | opłacono on-line |
85 | Jakubowski Marek | Pszczółki | Polska | START 21km | SPRINT S.A. | opłacono on-line |
86 | JANIA JANUSZ | Rotmanka | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
87 | JANIK Roman | KWIDZYN | Polska | START 21km | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line |
88 | Janka Maciej | Pelplin | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
89 | jarocki jacek | braniewo | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
90 | Jaroński Janusz | Tczew | Polska | START 21km | SowińskiTeam | opłacono on-line |
91 | JASIULEWICZ IZABELA | ELBLĄG | Polska | START 21km | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | opłacono on-line |
92 | Jaskot Piotr | Gościszewo | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
93 | Jasnoch Robert | Starogard Gdański | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
94 | JEZIERSKI TOMASZ | TCZEW | Polska | START 21km | limit osiągnięty | |
95 | Kaczmarek-Byzdra Aleksandra | Chwaszczyno | Polska | START 21km | Kaczmarek Team | opłacono on-line |
96 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | START 21km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line |
97 | Kaiser Krzysztof | Gniew | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
98 | Kamińska Daniela | Tczew | Polska | START 21km | SportLevel Tczew | opłacono on-line |
99 | Kamińska Joanna | Aniołowo | Polska | START 21km | opłacono on-line | |
100 | KAMINSKI JANUSZ | STARE POLE | Polska | START 21km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 24446