ZOO KARINA Dog Race przy Festiwalu Leśnym

Festiwal Leśny 2019 - I Bieg ZOO KARINA Dog Race - 5km Dog Race

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x CZAS STARTU
1 71 PAWŁOWSKI KRZYSZTOF M 1 TCZEW SAINT GOBAIN SQUAD 5km Dog Race 0:20:48 14.42 [km/h] 0:04:10 [min/km] 0:00:00
2 28 KARCZ ANNA K 1 BYDGOSZCZ FOREST GANG 5km Dog Race 0:21:13 14.14 [km/h] 0:04:15 [min/km] 0:00:01
3 61 NOWAK ARTUR M 2 GDYNIA A&G CARP TEAM 5km Dog Race 0:23:05 13.00 [km/h] 0:04:37 [min/km] 0:00:01
4 12 DEKA PRZEMYSŁAW M 3 GDYNIA 5km Dog Race 0:23:40 12.68 [km/h] 0:04:44 [min/km] 0:00:00
5 122 BRZOZOWSKI PIOTR M 4 SŁAWNO AKTYWNI POSTOMINO 5km Dog Race 0:24:27 12.27 [km/h] 0:04:53 [min/km] 0:01:46
6 95 STOLARCZYK LAURA K 2 GDYNIA MIECIU TEAM 5km Dog Race 0:24:30 12.24 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:01:01
7 92 SKWARCZAK MARIUSZ M 5 GDYNIA VELOMANIA.CC 5km Dog Race 0:24:53 12.06 [km/h] 0:04:59 [min/km] 0:01:01
8 103 TOFIL ADRIAN M 6 GDYNIA 5km Dog Race 0:24:53 12.06 [km/h] 0:04:59 [min/km] 0:00:00
9 49 MARCHEWKA EMIL M 7 GDAŃSK 5km Dog Race 0:25:28 11.78 [km/h] 0:05:06 [min/km] 0:00:01
10 30 KAWCZYŃSKI PATRYK M 8 BYDGOSZCZ FOREST GANG 5km Dog Race 0:25:32 11.75 [km/h] 0:05:06 [min/km] 0:00:02
11 102 TOBIASZ ERYK M 9 GDAŃSK 5km Dog Race 0:25:40 11.69 [km/h] 0:05:08 [min/km] 0:01:01
12 75 PNIEWSKI MACIEK M 10 GDYNIA OLIMP TEAM 5km Dog Race 0:26:00 11.54 [km/h] 0:05:12 [min/km] 0:03:14
13 55 MROZIK ADAM MROZIK M 11 BYDGOSZCZ FOREST GANG 5km Dog Race 0:26:07 11.49 [km/h] 0:05:13 [min/km] 0:00:03
14 43 KWIATKOWSKI KAJETAN M 12 GDAŃSK KUCE Z BRONKSU 5km Dog Race 0:26:24 11.36 [km/h] 0:05:17 [min/km] 0:03:11
15 16 GOŁUŃSKI BARTOSZ M 13 KLONÓWKA HODOWLA LEŚNY GWAR FCI 5km Dog Race 0:26:27 11.34 [km/h] 0:05:17 [min/km] 0:01:45
16 40 KULETA GRZEGORZ M 14 SOPOT 5km Dog Race 0:26:30 11.32 [km/h] 0:05:18 [min/km] 0:03:41
17 9 CIEMNY MAREK M 15 GDYNIA 5km Dog Race 0:26:45 11.21 [km/h] 0:05:21 [min/km] 0:02:34
18 5 BORYNA-ZŁOTA OLA K 3 GDAŃSK 5km Dog Race 0:26:54 11.15 [km/h] 0:05:23 [min/km] 0:01:02
19 18 HAŁENDA MAREK M 16 GDYNIA 5km Dog Race 0:27:13 11.02 [km/h] 0:05:27 [min/km] 0:03:12
20 6 BRZEZIŃSKI KRZYSZTOF M 17 GDAŃSK 5km Dog Race 0:27:24 10.95 [km/h] 0:05:29 [min/km] 0:02:33
21 26 JOŃSKI MICHAŁ M 18 TORUŃ TEAM PSICH AKTYWNOŚCI 5km Dog Race 0:27:27 10.93 [km/h] 0:05:29 [min/km] 0:04:24
22 77 POŁEĆ RAFAŁ M 19 GDYNIA 5km Dog Race 0:27:28 10.92 [km/h] 0:05:30 [min/km] 0:01:45
23 14 DOLNY MARCIN M 20 BYDGOSZCZ FOREST GANG 5km Dog Race 0:27:49 10.78 [km/h] 0:05:34 [min/km] 0:00:03
24 111 WITKOWSKI ADRIAN M 21 BOLSZEWO NASZAPLANSZA 5km Dog Race 0:28:01 10.71 [km/h] 0:05:36 [min/km] 0:00:01
25 108 WERNITZ KAROL M 22 BYDGOSZCZ FOREST GANG 5km Dog Race 0:28:07 10.67 [km/h] 0:05:37 [min/km] 0:01:05
26 44 LABUN ZENON M 23 MRZEZINO 5km Dog Race 0:28:12 10.64 [km/h] 0:05:38 [min/km] 0:01:04
27 97 SZCZYGLAK MARIUSZ M 24 TCZEW CROSSELITE 5km Dog Race 0:28:17 10.61 [km/h] 0:05:39 [min/km] 0:00:00
28 57 NACZK WIKTORIA K 4 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 5km Dog Race 0:28:28 10.54 [km/h] 0:05:42 [min/km] 0:00:02
29 63 ORŁOWSKI RADOSŁAW M 25 GDYNIA #KASZANIENAMOKA 5km Dog Race 0:28:34 10.50 [km/h] 0:05:43 [min/km] 0:03:41
30 110 WITKOWSKA BEATA K 5 GDAŃSK 5km Dog Race 0:28:37 10.48 [km/h] 0:05:43 [min/km] 0:03:41
31 22 JABŁOŃSKI MICHAŁ M 26 GDAŃSK WYDRASQUAD/ BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 5km Dog Race 0:28:38 10.48 [km/h] 0:05:44 [min/km] 0:01:47
32 24 JANCZAK MAGDALENA K 6 PSZCZÓŁKI DOLINA NOTECI RACING TEAM 5km Dog Race 0:28:53 10.39 [km/h] 0:05:47 [min/km] 0:02:32
33 29 KARPOWICZ GRZEGORZ M 27 MOSTY KAREPLAND REINFORCED BY SABA ;) 5km Dog Race 0:29:05 10.32 [km/h] 0:05:49 [min/km] 0:04:40
34 94 SOKOŁOWSKA MAGDALENA K 7 GDAŃSK 5km Dog Race 0:29:07 10.30 [km/h] 0:05:49 [min/km] 0:01:02
35 99 ŚWIETLIŃSKA ŻANETA K 8 GDAŃSK 5km Dog Race 0:29:22 10.22 [km/h] 0:05:52 [min/km] 0:04:21
36 60 NIKEL MARTYNA K 9 RUMIA KONTENER FORMY 5km Dog Race 0:29:45 10.08 [km/h] 0:05:57 [min/km] 0:02:32
37 4 BIAŁOOKI BARTOSZ M 28 GDAŃSK HDR WATAHA GDAŃSK 5km Dog Race 0:29:47 10.07 [km/h] 0:05:57 [min/km] 0:02:33
38 27 KAŃSKI JAN M 29 KUŹNICA 5km Dog Race 0:30:13 9.93 [km/h] 0:06:03 [min/km] 0:01:03
39 53 MIKLER ALEKSANDRA K 10 BYDGOSZCZ FOREST GANG 5km Dog Race 0:30:16 9.91 [km/h] 0:06:03 [min/km] 0:00:05
40 50 MAZUR MONIKA K 11 KOSZĘCIN 5km Dog Race 0:30:23 9.87 [km/h] 0:06:05 [min/km] 0:01:50
41 15 DZIEWIAŁTOWSKI-GINTOWT MICHAŁ M 30 GDYNIA 5km Dog Race 0:30:45 9.76 [km/h] 0:06:09 [min/km] 0:00:02
42 20 HRYNIEWICKI JAKUB M 31 TORUŃ TEAM PSICH AKTYWNOŚCI 5km Dog Race 0:31:20 9.57 [km/h] 0:06:16 [min/km] 0:04:25
43 78 PONIEWIERSKA MAGDALENA K 12 GDAŃSK PIORUN TEAM 5km Dog Race 0:31:34 9.50 [km/h] 0:06:19 [min/km] 0:02:34
44 70 PASZKOWSKI STANISŁAW M 32 SOPOT SP NR 8 W SOPOCIE 5km Dog Race 0:31:53 9.41 [km/h] 0:06:23 [min/km] 0:01:51
45 35 KRUTUL AGNIESZKA K 13 MORZEWIEC FOREST GANG 5km Dog Race 0:32:00 9.38 [km/h] 0:06:24 [min/km] 0:01:05
46 36 KRUTUL MACIEJ M 33 MORZEWIEC FOREST GANG 5km Dog Race 0:32:02 9.37 [km/h] 0:06:24 [min/km] 0:01:06
47 91 SCHULZ MACIEJ M 34 PRUSZCZ GDAŃSKI 5km Dog Race 0:32:02 9.37 [km/h] 0:06:24 [min/km] 0:04:43
48 93 SŁOJEWSKA DOROTA K 14 BYDGOSZCZ FOREST GANG 5km Dog Race 0:32:08 9.34 [km/h] 0:06:26 [min/km] 0:00:05
49 52 MICHAŁOWSKA KATARZYNA K 15 GDYNIA 5km Dog Race 0:32:35 9.21 [km/h] 0:06:31 [min/km] 0:01:47
50 34 KREFT PATRYK M 35 GDAŃSK 5km Dog Race 0:32:59 9.10 [km/h] 0:06:36 [min/km] 0:01:01
51 2 ANISZEWSKI DARIUSZ M 36 MORAWY 5km Dog Race 0:33:16 9.02 [km/h] 0:06:39 [min/km] 0:01:48
52 66 OWCZAREK JACEK M 37 KOSAKOWO 5km Dog Race 0:33:37 8.92 [km/h] 0:06:43 [min/km] 0:03:15
53 59 NIECHOĆKO AGATA K 16 GDAŃSK BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 5km Dog Race 0:33:38 8.92 [km/h] 0:06:44 [min/km] 0:01:03
54 86 RYCHLIŃSKA JOANNA K 17 SOPOT GRUPA ROWEROWA 3MIASTO 5km Dog Race 0:33:56 8.84 [km/h] 0:06:47 [min/km] 0:03:11
55 31 KNITTER SEBASTIAN M 38 GDAŃSK 5km Dog Race 0:34:11 8.78 [km/h] 0:06:50 [min/km] 0:03:45
56 76 PODEMSKA PATRYCJA K 18 BYDGOSZCZ FOREST GANG 5km Dog Race 0:34:27 8.71 [km/h] 0:06:53 [min/km] 0:00:05
57 118 ZECH IZABELA K 19 BYDGOSZCZ FOREST GANG 5km Dog Race 0:34:27 8.71 [km/h] 0:06:53 [min/km] 0:00:04
58 19 HAUSMAN MAGDALENA K 20 GRUDZIĄDZ 5km Dog Race 0:34:36 8.67 [km/h] 0:06:55 [min/km] 0:01:48
59 1 ADAMOWSKI ANDRZEJ M 39 ELBLĄG UNICORN TEAM 5km Dog Race 0:34:36 8.67 [km/h] 0:06:55 [min/km] 0:00:01
60 48 ŁĘGOWSKA ANIA K 21 KWIDZYN 5km Dog Race 0:35:04 8.56 [km/h] 0:07:01 [min/km] 0:01:47
61 46 LINDSTADT KAROLINA K 22 GDAŃSK 5km Dog Race 0:35:05 8.55 [km/h] 0:07:01 [min/km] 0:01:49
62 45 LIGIER ZUZANNA K 23 GDYNIA 5km Dog Race 0:35:13 8.52 [km/h] 0:07:03 [min/km] 0:01:01
63 11 DĄBKOWSKA ALEKSANDRA K 24 GDAŃSK TAKA RYBA 5km Dog Race 0:35:14 8.51 [km/h] 0:07:03 [min/km] 0:01:03
64 13 DOLNY KAJETAN M 40 BYDGOSZCZ FOREST GANG 5km Dog Race 0:35:20 8.49 [km/h] 0:07:04 [min/km] 0:00:05
65 56 NACZK LEONARD M 41 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 5km Dog Race 0:35:28 8.46 [km/h] 0:07:06 [min/km] 0:01:48
66 119 ŻÓŁTOWSKA ANTONINA K 25 GDAŃSK GDAŃSKA SEKCJA PSÓW RATOWNICZYCH 5km Dog Race 0:35:38 8.42 [km/h] 0:07:08 [min/km] 0:03:45
67 121 SOŁTYSIK BARTOSZ M 42 GDYNIA ORKA GDYNIA 5km Dog Race 0:35:39 8.42 [km/h] 0:07:08 [min/km] 0:04:45
68 105 UCHWAŁ MARCIN M 43 PŁOCK PŁOCKI KLUB WESOŁEGO BIEGACZA 5km Dog Race 0:35:57 8.34 [km/h] 0:07:11 [min/km] 0:01:47
69 116 WZOREK PAWEL M 44 SWIECIE BIG YELOW FOOD ADVENTURE TEAM 5km Dog Race 0:36:07 8.31 [km/h] 0:07:13 [min/km] 0:03:44
70 96 SZCZEPAŃSKA-DOLNA EDYTA K 26 BYDGOSZCZ FOREST GANG 5km Dog Race 0:36:09 8.30 [km/h] 0:07:14 [min/km] 0:00:05
71 87 RYSZKA AGNIESZKA K 27 GDYNIA 5km Dog Race 0:36:26 8.23 [km/h] 0:07:17 [min/km] 0:02:37
72 88 RYSZKA MARCIN M 45 GDYNIA 5km Dog Race 0:36:26 8.23 [km/h] 0:07:17 [min/km] 0:02:36
73 23 JAMRÓZ RENATA K 28 GDYNIA BIG YELOW FOOD ADVENTURE TEAM 5km Dog Race 0:36:37 8.19 [km/h] 0:07:19 [min/km] 0:03:11
74 90 SANKOWSKA EWELINA K 29 GDYNIA FUNDACJA TRZEBA MARZYC 5km Dog Race 0:36:37 8.19 [km/h] 0:07:19 [min/km] 0:01:04
75 114 WOJTANOWICZ BEATA TERESA K 30 GRUDZIĄDZ 5km Dog Race 0:37:03 8.10 [km/h] 0:07:25 [min/km] 0:03:44
76 113 WOJTANOWICZ BEATA K 31 GRUDZIĄDZ 5km Dog Race 0:37:03 8.10 [km/h] 0:07:25 [min/km] 0:03:44
77 62 NOWAKOWSKA MONIKA K 32 GDAŃSK 5km Dog Race 0:37:05 8.09 [km/h] 0:07:25 [min/km] 0:02:33
78 104 TURZYŃSKA BEATA K 33 GDYNIA 5km Dog Race 0:37:07 8.08 [km/h] 0:07:25 [min/km] 0:03:12
79 120 ŻUŁAWSKI MARCIN M 46 GDYNIA ADVENTURE PARK KOLIBKI 5km Dog Race 0:37:41 7.96 [km/h] 0:07:32 [min/km] 0:03:14
80 54 MINKO BARTEK M 47 SŁUPSK 5km Dog Race 0:37:51 7.93 [km/h] 0:07:34 [min/km] 0:04:53
81 69 PASZKOWSKA MAGDALENA K 34 SOPOT 5km Dog Race 0:37:51 7.93 [km/h] 0:07:34 [min/km] 0:01:51
82 47 ŁABACKA ADRIANA K 35 GDAŃSK 5km Dog Race 0:37:53 7.92 [km/h] 0:07:35 [min/km] 0:01:49
83 117 ZASADA JOANNA K 36 MOSTY 5km Dog Race 0:38:57 7.70 [km/h] 0:07:47 [min/km] 0:04:23
84 10 DAMBIEC KATARZYNA K 37 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 5km Dog Race 0:39:32 7.59 [km/h] 0:07:54 [min/km] 0:04:41
85 80 RADZIEŃSKA KAMILA K 38 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 5km Dog Race 0:39:33 7.59 [km/h] 0:07:55 [min/km] 0:04:41
86 79 RADKE KRZYSZTOF M 48 BYDGOSZCZ FOREST GANG 5km Dog Race 0:39:34 7.58 [km/h] 0:07:55 [min/km] 0:06:05
87 67 PAPIERSKA KAJA K 39 BYDGOSZCZ FOREST GANG 5km Dog Race 0:40:06 7.48 [km/h] 0:08:01 [min/km] 0:06:07
88 115 WORONKOW PIOTR M 49 GDAŃSK 5km Dog Race 0:40:46 7.36 [km/h] 0:08:09 [min/km] 0:02:36
89 100 ŚWIETLIŃSKI KRZYSZTOF M 50 GDAŃSK 5km Dog Race 0:41:20 7.26 [km/h] 0:08:16 [min/km] 0:04:20
90 41 KWIATKOWSKA ALICJA K 40 GDAŃSK KUCE Z BRONKSU 5km Dog Race 0:41:30 7.23 [km/h] 0:08:18 [min/km] 0:01:02
91 42 KWIATKOWSKA TATIANA K 41 GDAŃSK KUCE Z BRONKSU 5km Dog Race 0:41:36 7.21 [km/h] 0:08:19 [min/km] 0:01:02
92 39 KUBAWSKA AGNIESZKA K 42 ŁEBCZ WYMIATACZE 5km Dog Race 0:41:45 7.19 [km/h] 0:08:21 [min/km] 0:04:22
93 107 WASILEWSKI MARCIN M 51 GDYNIA APTEKA GEMINI TEAM 5km Dog Race 0:42:33 7.05 [km/h] 0:08:31 [min/km] 0:03:43
94 73 PIOTROWSKI MAREK M 52 GDYNIA APTEKA GEMINI TEAM 5km Dog Race 0:42:34 7.05 [km/h] 0:08:31 [min/km] 0:03:43
95 112 WOJEWSKA NATALIA K 43 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 5km Dog Race 0:43:16 6.93 [km/h] 0:08:39 [min/km] 0:03:12
96 72 PIOTROWSKA JOANNA K 44 GDYNIA KONTENER FORMY 5km Dog Race 0:44:41 6.71 [km/h] 0:08:56 [min/km] 0:02:31
97 74 PLEWA MAGDALENA K 45 GDYNIA ZOOKARINA TEAM 5km Dog Race 0:44:56 6.68 [km/h] 0:08:59 [min/km] 0:02:33
98 37 KRUTUL MARIA K 46 MORZEWIEC FOREST GANG 5km Dog Race 0:45:04 6.66 [km/h] 0:09:01 [min/km] 0:01:07
99 65 OSTROWSKA MELANIA K 47 DĄBROWA SP MISZEWO 5km Dog Race 0:45:54 6.54 [km/h] 0:09:11 [min/km] 0:02:34
100 58 NALEZIŃSKA KINGA K 48 SOPOT 5km Dog Race 0:46:39 6.43 [km/h] 0:09:20 [min/km] 0:01:50
101 64 OSSOWSKA VANESSA K 49 PUCK 5km Dog Race 0:48:04 6.24 [km/h] 0:09:37 [min/km] 0:01:51
102 3 BARTNIK AGA K 50 GDYNIA 5km Dog Race 0:48:08 6.23 [km/h] 0:09:38 [min/km] 0:02:36
103 126 WIECZOREK OLGA K 51 KIEŁPINO - 5km Dog Race 0:49:01 6.12 [km/h] 0:09:48 [min/km] 0:03:13
104 33 KORPAL PIOTR M 53 TORUŃ 5km Dog Race 0:52:32 5.71 [km/h] 0:10:30 [min/km] 0:04:25
105 21 IWANEK WLODZIMIERZ M 54 KIELNO BIKE DOG DOOKOŁA POLSKI / ZOOKARINA TEAM. 5km Dog Race 0:54:12 5.54 [km/h] 0:10:50 [min/km] 0:02:32
106 125 MANUSZEWSKA MICHALINA K 52 SP BANINO - 5km Dog Race 0:55:01 5.45 [km/h] 0:11:00 [min/km] 0:01:49
107 25 JANKOWSKA WIOLETTA K 53 GDAŃSK 5km Dog Race 0:55:03 5.45 [km/h] 0:11:01 [min/km] 0:01:46
108 124 MANUSZEWSKI ROBERT M 55 BANINO - 5km Dog Race 0:55:15 5.43 [km/h] 0:11:03 [min/km] 0:01:49
109 123 MANUSZEWSKA KAROLINA K 54 BANINO - 5km Dog Race 0:55:16 5.43 [km/h] 0:11:03 [min/km] 0:01:49
110 32 KORCZYŃSKA ANNA K 55 JUSZKOWO KUDŁATA PRZYSTAŃ 5km Dog Race 1:00:46 4.94 [km/h] 0:12:09 [min/km] 0:04:43

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ