Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Filusz Dawid Rybnik Bieg 10km DECATHLON Rybnik & Przyjaciele opłacono
2 Lisowska Kamila Zabrze Bieg 10km Leśne Run Night Runners Zabrze opłacono
3 Holeczek Marcin Chorzów Bieg 10km Born Tu Bi Lotac opłacono
4 Machalica Jacek Siemianowice Śląskie Bieg 10km Famuła Team opłacono
5 Chojnicka Agnieszka Ruda Śląska Bieg 10km Ważka Team opłacono
6 Bukowska Joanna Katowice Bieg 10km KDN opłacono
7 Kantorosińska Anna Mysłowice Bieg 10km opłacono
8 Przyborek Bartosz Katowice Bieg 10km opłacono
9 Bukowski Lukasz Katowice Bieg 10km opłacono
10 Pałyga Agnieszka Sosnowiec Bieg 10km parkrun Katowice opłacono
11 Pawlikowski Marcin Katowice Bieg 10km Parkrun Katowice opłacono
12 Misiurek Ernest Będzin Bieg 10km SRH 73pp Katowice opłacono
13 Drążkowski Krzysztof Katowice Bieg 10km opłacono
14 Jacoszek Rafał Siemianowice Śląskie Bieg 10km opłacono
15 Bartoszek Rafał Siemianowice Śląskie Bieg 10km opłacono
16 Kajzer Damian Będzin Bieg 10km opłacono
17 POMPA DARIUSZ TYCHY Bieg 10km BIEGNĘ BYLE DOBIEC opłacono
18 Wicik Marcin Piekary Śląskie Bieg 10km Lecymy Durś opłacono
19 Stochnij Katarzyna Stochnij Chorzów Bieg 10km opłacono
20 Załęcka Monika Katowice Bieg 10km parkrun Katowice
21 Ojżanowska-Adamczyk Aleksandra Tychy Bieg 10km opłacono
22 Kura Monika Będzin Bieg 10km
23 Bartoszek Katarzyna Siemianowice Śląskie Bieg 10km opłacono
24 Gałańczuk Zbigniew Katowice Bieg 10km BDJiM
25 Kaszuba Łukasz Czeladz Bieg 10km #czeladzbiega opłacono
26 briańska-kordecka aleksandra Katowice Bieg 10km KAUA opłacono
27 Żyrek Agnieszka Opole Bieg 10km opłacono
28 Garbacz Łukasz Będzin Bieg 10km Ważka Team opłacono
29 Tracz Andrzej Katowice Bieg 10km opłacono
30 Madejski Sebastian Chorzów Bieg 10km Born Tu Bi Lotać opłacono
31 Błaszczyk Paulina Chorzów Bieg 10km Biegam bo lubię opłacono
32 Litwińska Bożena Tychy Bieg 10km BIEGNĘ BYLE DOBIEC opłacono
33 Imiołek Arkadiusz Imiołek PILCHOWICE Bieg 10km opłacono
34 Cierpiałowska Marlena Zabrze Bieg 10km Wkurw_team opłacono
35 Bielewicz Aleksandra Sosnowiec Bieg 10km Decathlon Sosnowiec Team #szybkiszpil opłacono
36 Betka Bartłomiej Będzin Bieg 10km opłacono
37 Lar Bartosz Piekary Śląśkie Bieg 10km Lecymy Durś opłacono
38 Tatarek-Konik Agnieszka Czeladz Bieg 10km MS Czeladź opłacono
39 Duda Łukasz Chorzów Bieg 10km ŚLĄSK RUNNERS opłacono
40 Kołodzińska Ewa Gliwice Bieg 10km opłacono
41 Kozioł Leszek Kozioł Boguszyce Bieg 10km opłacono
42 Pikuła Jacek Bieruń Bieg 10km BIEGNĘ BYLE DOBIEC opłacono
43 Koza Krystian Katowice Bieg 10km opłacono
44 Kacprowski Filip Tychy Bieg 10km
45 Jakubowski Piotr Myslowice Bieg 10km Lotom bo Lubia opłacono
46 RYBIŃSKI DOMINIK Zawiercie Bieg 10km opłacono
47 Ślęczka Radka Jaworzno Bieg 10km opłacono
48 Kamińska Iga Zawiercie Bieg 10km opłacono
49 Mikołajczyk Rafał Siemianowice Śląskie Bieg 10km parkrun Katowice opłacono
50 Filipek Dariusz Tychy Bieg 10km EXTREME LR TEAM/BIEGNĘ BYLE DOBIEC opłacono
51 Długosz Paweł Siemianowice Bieg 10km Husaria race team opłacono
52 Nec Dominika Mysłowice Bieg 10km opłacono
53 Rost Adam Świętochłowice Bieg 10km opłacono
54 Nec Grzegorz Mysłowice Bieg 10km opłacono
55 Szczurek Lena Knurów Bieg 10km opłacono
56 Delewska Dorota Zabrze Bieg 10km Night Runners Zabrze opłacono
57 Gierok Artur Katowice Bieg 10km Biegam bo lubię opłacono
58 Sitko Adam Bojszowy Bieg 10km opłacono
59 Delewski Dariusz Zabrze Bieg 10km Night Runners Zabrze opłacono
60 Toczek Wioleta Brzeszcze Bieg 10km
61 Górniak Jeremiasz Jaworzno Bieg 10km KB MCKiS JAWORZNO opłacono
62 Mączka Krystian Dąbrowa Górnicza Bieg 10km TEAM URODZENI BIEGACZE
63 Kozłowska Bożena Świętochłowice Bieg 10km opłacono
64 Przybylski Tomasz Witaszyce Bieg 10km opłacono
65 Kurzela Jakub Świętochłowice Bieg 10km Koneserzy Dźwięków opłacono
66 Bogus Karolina Katowice Bieg 10km
67 Maszczyńska-Skalik Ania Tychy Bieg 10km
68 Kurzela Paulina Świętochłowice Bieg 10km Koneserzy Dźwięków opłacono
69 PRZYBYŁA KASIA BYTOM Bieg 10km opłacono
70 Kaczmarski Jacek Bytom Bieg 10km elzab active team opłacono
71 Fijałkowska Katarzyna Siemianowice Śląskie Bieg 10km SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄ opłacono
72 Litwinski Sławomir Tychy Bieg 10km BIEGNĘ BYLE DOBIEC opłacono
73 CZUPKIEWICZ Michał Opole Bieg 10km Rajsport Active
74 Karczyński Marcin Opole Bieg 10km Wieczorne Bieganie w Opolu opłacono
75 Karczyńska Justyna Opole Bieg 10km Wieczorne Bieganie w Opolu opłacono
76 Ćwięczek Beata Ożarowice Bieg 10km opłacono
77 Szydłowski Waldemar Tychy Bieg 10km BIEGNĘ BYLE DOBIEC opłacono
78 Famuła Anna Katowice Bieg 10km Famuła Team opłacono
79 Żdanow Lena Opole Bieg 10km
80 Szydłowska Agnieszka Tychy Bieg 10km BIEGNĘ BYLE DOBIEC opłacono
81 Skrabel Artur Rybnik Bieg 10km STUDIO ENERGIA RYBNIK TEAM opłacono
82 Ćwięczek Adrian Ożarowice Bieg 10km opłacono
83 Krajewski Mariusz Mikołów Bieg 10km opłacono
84 Mierczak Dawid Siemianowice Śląskie Bieg 10km opłacono
85 Raczek Klauda Katowice Bieg 10km Mkteam opłacono
86 Rogosz Marcin Ruda Śląska Bieg 10km SOCIOS SILESIA opłacono
87 Szewczyk Krzysztof Częstochowa Bieg 10km Czewarun TiM opłacono
88 Jeleń Anna Siemianowice Śląskie Bieg 10km Lecymy Durś opłacono
89 Breguła Piotr Tarnowskie Góry Bieg 10km opłacono
90 Kowalczyk Tomasz Tychy Bieg 10km Kafary opłacono
91 Famuła Tomasz Katowice Bieg 10km Famuła Team opłacono
92 Chuptyś Anna Siemianowice Śląskie Bieg 10km SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄ opłacono
93 Pernikoza Michał Czeladź Bieg 10km #czeladzbiega
94 Sitko Magdalena Wojkowice Bieg 10km opłacono
95 Klepczyńska Sabina Rybnik Bieg 10km opłacono
96 Grzegorczyn Magdalena Opole Bieg 10km opłacono
97 Mrowiec Ilona Bytom Bieg 10km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
98 Sojda Sylwia Siemianowice Bieg 10km Siemianowice i przyjaciele biegają opłacono
99 KACZMAREK Ewa Tychy Bieg 10km
100 Zubel Michał Oświęcim Bieg 10km Zadyszka Oświęcim opłacono


Wyświetleń: 34025

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ