Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Smyk Łukasz Rumia 1963 m opłacono on-line
2 Nowicka Kornelia Reda 1963 m SP7 RUMIA limit osiągnięty
3 Krawczak Anna Rumia 1963 m SP7 RUMIA opłacono
4 Ćwiek Ola Rumia 1963 m SP7 RUMIA opłacono
5 Zaborowska Ola Rumia 1963 m SP7 RUMIA opłacono
6 Szlaga Kasia Reda 1963 m SP7 RUMIA opłacono
7 Nowak Beata Reda 1963 m SP7 RUMIA opłacono
8 Szlaga WIKTORIA Reda 1963 m SP7 RUMIA opłacono
9 Kołakowski Szymon Rumia 1963 m Szkoła Podstawowa nr 6 w Rumi opłacono
10 Detlaff Maciej Rumia 1963 m Szkoła Podstawowa nr 6 w Rumi opłacono
11 Ślizewski Kacper Rumia 1963 m Szkoła Podstawowa nr 6 w Rumi opłacono
12 Golla Jakub Rumia 1963 m Szkoła Podstawowa nr 6 w Rumi opłacono
13 Marciniak Mikołaj Rumia 1963 m Szkoła Podstawowa nr 6 w Rumi opłacono
14 Sztandara Alan Rumia 1963 m Szkoła Podstawowa nr 6 w Rumi opłacono
15 Welusz Konrad Reda 1963 m Szkoła Podstawowa nr 6 w Rumi opłacono
16 Szymańska Wiktoria Rumia 1963 m SZKOŁA SIÓSTR SALEZJANEK opłacono
17 Bagiński Krzysztof Rumia 1963 m opłacono on-line
18 MACHNIK WIKTORIA RUMIA 1963 m SZKOŁA SIÓSTR SALEZJANEK opłacono
19 ILLESY ABEL RUMIA 1963 m SZKOŁA SIÓSTR SALEZJANEK opłacono
20 KOWALSKI krzysztof RUMIA 1963 m SZKOŁA SIÓSTR SALEZJANEK opłacono
21 Sowa Gabriela Rumia 1963 m ZSO SP9 Rumia opłacono
22 Cholewiński Cezary Rumia 1963 m opłacono on-line
23 Woźniak Nataniel Rumia 1963 m ZSO SP 9 Rumia opłacono
24 Trawińska Nikola Rumia 1963 m SP 9 Rumia opłacono
25 Stoppa Antek Rumia 1963 m opłacono on-line
26 Stoppa Grzegorz Rumia 1963 m opłacono on-line
27 Gojke Michał Pętkowice 1963 m opłacono on-line
28 Stefanski Dawid Stefanski Gdynia 1963 m limit osiągnięty
29 ROESKE OLAF Rumia 1963 m Szkoła Podstawowa nr 1 Rumia opłacono
30 WYGANOWSKI MAKSYM Rumia 1963 m Szkoła Podstawowa nr 1 Rumia opłacono
31 GUZ michał RUMIA 1963 m SZKOŁA SIÓSTR SALEZJANEK opłacono
32 CWALINA ALEK RUMIA 1963 m SZKOŁA SIÓSTR SALEZJANEK opłacono
33 ROMANEWICZ PAWEŁ RUMIA 1963 m SZKOŁA SIÓSTR SALEZJANEK opłacono
34 LEWANDOWSKA DOMINIKA RUMIA 1963 m SZKOŁA SIÓSTR SALEZJANEK opłacono
35 GRZYB MATYLDA RUMIA 1963 m SZKOŁA SIÓSTR SALEZJANEK opłacono
36 KARCZEWSKI OLAF RUMIA 1963 m SZKOŁA SIÓSTR SALEZJANEK opłacono
37 GUZ EMILIA RUMIA 1963 m SZKOŁA SIÓSTR SALEZJANEK opłacono
38 CWALINA OLA RUMIA 1963 m SZKOŁA SIÓSTR SALEZJANEK opłacono
39 CWALINA ZOFIA RUMIA 1963 m SZKOŁA SIÓSTR SALEZJANEK opłacono
40 PAPIEROWSKA ZOFIA RUMIA 1963 m SZKOŁA SIÓSTR SALEZJANEK opłacono
41 LESZCZYŃSKI MICHAŁ RUMIA 1963 m SZKOŁA SIÓSTR SALEZJANEK opłacono
42 LESZCZYŃSKI RAFAŁ RUMIA 1963 m SZKOŁA SIÓSTR SALEZJANEK opłacono
43 LESZCZYŃSKI GABRIEL RUMIA 1963 m SZKOŁA SIÓSTR SALEZJANEK opłacono
44 POŁUBIŃSKI JAN RUMIA 1963 m SZKOŁA SIÓSTR SALEZJANEK opłacono
45 POŁUBIŃSKI FILIP RUMIA 1963 m SZKOŁA SIÓSTR SALEZJANEK opłacono
46 KOWALEWSKI SZYMON RUMIA 1963 m SZKOŁA SIÓSTR SALEZJANEK opłacono
47 MATUKIEWICZ MARYSIA RUMIA 1963 m SZKOŁA SIÓSTR SALEZJANEK opłacono
48 MATUKIEWICZ KAROL RUMIA 1963 m SZKOŁA SIÓSTR SALEZJANEK opłacono
49 POTRZEBSKA PAULINA RUMIA 1963 m SZKOŁA SIÓSTR SALEZJANEK opłacono
50 DUKLAS OLIWIA RUMIA 1963 m SZKOŁA SIÓSTR SALEZJANEK opłacono
51 DUKLAS JAN RUMIA 1963 m SZKOŁA SIÓSTR SALEZJANEK opłacono
52 EWALDT DAGMARA RUMIA 1963 m SZKOŁA SIÓSTR SALEZJANEK opłacono
53 SZRAMKOWSKI KASPER RUMIA 1963 m SZKOŁA SIÓSTR SALEZJANEK opłacono
54 FURGAŁA SZYMON RUMIA 1963 m SZKOŁA SIÓSTR SALEZJANEK opłacono
55 FURGAŁA michał RUMIA 1963 m SZKOŁA SIÓSTR SALEZJANEK opłacono
56 kowalska martyna RUMIA 1963 m SZKOŁA SIÓSTR SALEZJANEK opłacono
57 KOWALSKA AGNIESZKA RUMIA 1963 m SZKOŁA SIÓSTR SALEZJANEK opłacono
58 DZIDA JAN RUMIA 1963 m SZKOŁA SIÓSTR SALEZJANEK opłacono
59 DZIDA PIOTR RUMIA 1963 m SZKOŁA SIÓSTR SALEZJANEK opłacono
60 DZIDA AGATA RUMIA 1963 m SZKOŁA SIÓSTR SALEZJANEK opłacono
61 POSAŃSKA ZOFIA RUMIA 1963 m SZKOŁA SIÓSTR SALEZJANEK opłacono
62 POSAŃSKA JULIA RUMIA 1963 m SZKOŁA SIÓSTR SALEZJANEK opłacono
63 Urbaniak-Dzienisz Tomasz Rumia 1963 m opłacono on-line
64 POSAŃSKI ADAM POSAŃSKI MRZEZINO 1963 m SZKOŁA SIÓSTR SALEZJANEK opłacono
65 Erdmann Agnieszka Reda 1963 m opłacono on-line
66 Bieszk Grzegorz Rumia 1963 m limit osiągnięty
67 BURY DAWID RUMIA 1963 m Szkoła Podstawowa nr 1 Rumia opłacono
68 BOIKE JULIA RUMIA 1963 m Szkoła Podstawowa nr 1 Rumia opłacono
69 CZAJA SŁAWOMIR RUMIA 1963 m Szkoła Podstawowa nr 1 Rumia opłacono
70 Kuchnowski Sebastian Władysławowo 1963 m opłacono on-line
71 Smyk Sylwia Rumia 1963 m opłacono on-line
72 BURY Dominik Rumia 1963 m SP 1 Rumia opłacono
73 Maj Magdalena Rumia 1963 m RKS Rumia opłacono on-line
74 PARDO JULIA RUMIA 1963 m Szkoła Podstawowa nr 1 Rumia opłacono
75 TRUSZYŃSKI TYMON RUMIA 1963 m Szkoła Podstawowa nr 1 Rumia opłacono
76 Szczepaniak Nikola Rumia 1963 m Szkoła podstawowa nr 8 Rumia opłacono
77 Fitek Alicja Rumia 1963 m Szkoła podstawowa nr 8 Rumia opłacono
78 Gieracz Jakub Rumia 1963 m Szkoła podstawowa nr 8 Rumia opłacono
79 Mieczkowski Dominik Rumia 1963 m Szkoła podstawowa nr 8 Rumia opłacono
80 Gorszewska Apolonia Rumia 1963 m Szkoła podstawowa nr 8 Rumia opłacono
81 Mackowiak Oskar Rumia 1963 m Szkoła podstawowa nr 8 Rumia opłacono
82 OLSZEWSKI ALAN RUMIA 1963 m Szkoła Podstawowa nr 1 Rumia opłacono
83 Bujak Weronika Gowino 1963 m opłacono on-line
84 BIEDRZYCKI MARCIN RUMIA 1963 m Szkoła Podstawowa nr 1 Rumia opłacono
85 MACIBORKO PIOTR RUMIA 1963 m Szkoła Podstawowa nr 1 Rumia opłacono
86 GAŁUSZKA ALEKSANDRA RUMIA 1963 m Szkoła Podstawowa nr 1 Rumia opłacono
87 WOJNOWSKI TOMASZ RUMIA 1963 m Szkoła Podstawowa nr 1 Rumia opłacono
88 GÓRSKI OLGIERD RUMIA 1963 m Szkoła Podstawowa nr 1 Rumia opłacono
89 SILDATK DAWID RUMIA 1963 m Szkoła Podstawowa nr 1 Rumia opłacono
90 WIŃSKI OSKAR RUMIA 1963 m Szkoła Podstawowa nr 1 Rumia opłacono
91 BIEDRZYCKA ZUZANNNA RUMIA 1963 m Szkoła Podstawowa nr 1 Rumia opłacono
92 Schulz Łukasz Rumia 1963 m Pokemon Go Club opłacono on-line
93 Schulz Karol Rumia 1963 m Pokemon Go Club opłacono on-line
94 WOLICKI JAKUB RUMIA 1963 m Szkoła Podstawowa nr 1 Rumia opłacono
95 RUMIAN TYMON RUMIA 1963 m Szkoła Podstawowa nr 1 Rumia opłacono
96 CYNIAK MATEUSZ RUMIA 1963 m Szkoła Podstawowa nr 1 Rumia opłacono
97 Szalast Karolina Rumia 1963 m UKS Tri-Team Rumia opłacono on-line
98 Pasieczny Maksymilian Rumia 1963 m SP 1 Rumia opłacono
99 Pasieczny Michał Rumia 1963 m Naprzód Rumio!!! opłacono on-line
100 Otta Patrycja Toruń 1963 m opłacono on-line


Wyświetleń: 8005

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ