Mały Bieg Piaśnicki
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gadomski Kamil Leśniewo 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) Szkoła Podstawowa w Leśniewie
2 Gadomska Ewa Leśniewo 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) Szkoła Podstawowa w Leśniewie
3 Gadomska Emilia Leśniewo Maluchy z rodzicami
4 Machnicki Marek reda 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) Uks 1 REDA
5 Hebel Igor reda 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) Uks 1 REDA
6 Żełudkowski Szymon Wejherowo do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) Przedszkole
7 Keller Gracjan Karczemki 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010)
8 Żełudkowski Franciszek Wejherowo 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) SP 9 Wejherowo
9 Duda Jasiek Gdynia 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010)
10 Lokś Paulina Janowo 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001) Skl Filippides Starogard Gdański
11 Lokś Piotr Janowo 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) Skl Filippides Starogard Gdański
12 Czarnowska Zuzanna Reda 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) Fabryka Dobrej Zabawy.pl
13 Cieszyński Janek Cieszyński Lębork 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) UKS Ekonomik Maratończyk Lebork
14 Zoch Paweł Góra 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) SP Orle
15 Struk Adrianna Orle 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) Ks Wejher
16 Struk Liliana Orle 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001) Ks Wejher
17 Patelczyk FILIP Lębork 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001)
18 Kujawska Nina Puck Maluchy z rodzicami
19 Szczodrowski Maurycy Gościcino 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001) SP Bolszewo
20 Szczodrowski Kajetan Gościcino 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001) SP Bolszewo
21 Nowakowska Martyna Bolszewo 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001) SP Bolszewo
22 Ladach Wiktor Bolszewo 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001) SP Bolszewo
23 Rigga Patryk Bolszewo 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001) SP Bolszewo
24 Brunka Hubert Wejherowo Maluchy z rodzicami
25 Farkowski Mateusz Wejherowo 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) SZP 8 WEJHEROWO
26 FARKOWSKA ZUZANNA Wejherowo 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) SZP 8 WEJHEROWO
27 Rompca Tomek Gościcino do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) AP Cassubian
28 Rompca Michał Gościcino 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) AP Cassubian
29 Rompca Agata Gościcino Maluchy z rodzicami
30 Kostrzewski Paweł Rumia 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001)
31 Miotk Łukasz Puck 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006)
32 Kuchnowski Dominik Werblinia 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) Krokowa Biega
33 Dampc Natalia Pruszcz Gdański 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim
34 Dampc Gracjan Pruszcz Gdański 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim
35 Dampc Nikola Pruszcz Gdański 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim
36 Voss Maciej Reda do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) Nord Capital
37 Głodowski Mateusz Reda 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006)
38 Głodowski Grzegorz Reda do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi)
39 Głodowski Maciej Reda Maluchy z rodzicami
40 Łagód Szymon Szczenurze 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) UKS Ekoludek Szczenurze
41 Lodziński Jacek Szczenurze 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) UKS Ekoludek Szczenurze
42 Leyk Aleksandra Szczenurze 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) UKS Ekoludek Szczenurze
43 Orzechowska Hanna Szczenurze 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) UKS Ekoludek Szczenurze
44 Bąkała Michalina Szczenurze 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) UKS Ekoludek Szczenurze
45 Godula Natalia Szczenurze 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) UKS Ekoludek Szczenurze
46 Tasior Amelia Szczenurze 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) UKS Ekoludek Szczenurze
47 Lodzińska Martyna Szczenurze 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) UKS Ekoludek Szczenurze
48 Godula Jagoda Szczenurze 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) UKS Ekoludek Szczenurze
49 Grzegorczyk Aleksandra Szczenurze 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) UKS Ekoludek Szczenurze
50 Jagmin Marcelina Mosty Maluchy z rodzicami
51 Jagmin Martyna Mosty 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008)
52 Jagmin Amelia Mosty 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) Wymiatacze
53 Skrzypkowska Daria Gdynia 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) LUMPEK.pl
54 Lessnau Tomasz Puck Maluchy z rodzicami
55 Tarnowska Nikola Reda 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) Szkoła Podstawowa nr 4 Reda
56 Niedziela Kuba Gdynia 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010)
57 Cylkowska Dominika Gdynia 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) Szkoła Podstawowa nr 52 w Gdyni
58 Cylkowski Miłosz Gdynia do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) Przedszkole nr 36 "Złota Rybka" Gdynia
59 Stefański Ksawery Darżyno 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) SP Potęgowo
60 Stefańska Eliza Darżyno 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) SP Potęgowo
61 Skrzypkowski Dominik Gdynia 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) LUMPEK.pl
62 Skrzypkowska Maja Gdynia do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) LUMPEK.pl
63 Posańska Julia Mrzezino 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010)
64 Littwin Albert Kłosowo do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) OSP Kłosowo
65 Littwin Robert Kłosowo 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) OSP Kłosowo
66 Pustówka Marek Gdynia do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) Przedszkole w Dębogórzu
67 Pustówka Łucja Gdynia 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) Skoczek Pogórze
68 BRZEZIK Michał WEJHEROWO 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) SP nr 5 Wejherowo
69 BRZEZIK Damian WEJHEROWO 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) SP nr 5 Wejherowo
70 Bach Amelia Bolszewo do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi)
71 Karbownik Kacper Wejherowo 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001)
72 Soborski Jeremi Gdynia do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) Przedszkole Gdynia
73 Soborski Aleksander Gdynia 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) SP 17 Gdynia
74 Lewandowski Filip Lębork 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001) SKLA Sopot
75 Lewandowska Sonia Lębork 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008)
76 Heland Grzegorz Gdańsk 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006)
77 Kierski Marcel Bolszewo do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi)
78 Kierska Anastazja Bolszewo do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi)
79 Wielgos Oliwia Gdynia 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) Parkrun Rumia
80 Molenda Paulina reda 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) Uks 1 REDA
81 Kankowski Jakub Luzino Maluchy z rodzicami
82 Kankowski Kordian Luzino 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006)
83 Kankowska Dominika Luzino 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001) GKS KASZUBI LUZINO
84 Stark Jakub Gdynia 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) SP 43 Gdynia
85 Berthrand JULIA reda 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) Uks 1 REDA
86 Grzenkowicz Marcel Wejherowo 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001) Ks Wejher
87 Dylak Olga Reda Maluchy z rodzicami Uks 1 Reda
88 Dylak Adam Reda 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) Uks 1 Reda
89 Dylak Jakub Reda 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) Uks 1 Reda
90 Donczyk Karolina reda 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001) Uks 1 REDA
91 Gdanietz Dominik reda 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) Uks 1 REDA
92 Gdanietz Szymon reda 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) Uks 1 REDA
93 Kozański Karol Wejherowo do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi)
94 kocoł oliwia warszkowo do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) ssp góra
95 kocoł Jakub warszkowo 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) ssp gościcino
96 kocoł zuzanna warszkowo 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001) ssp gościcino
97 Muzalewska Katarzyna reda 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001) Uks 1 REDA
98 Olender Nadia reda 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) Uks 1 REDA
99 Pstragowska Natalia reda 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) Uks 1 REDA
100 Wijatkowska Oliwia Gdańsk do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) Taka Ryba


Wyświetleń: 5301

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ