Mały Bieg Piaśnicki
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Tartas Zofia REDA 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) Uks 1 REDA darmowy udział
2 Kania Sara Gdynia Maluchy z rodzicami OjcowskaStronaMocy.pl darmowy udział
3 Kania Berenika Gdynia 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) OjcowskaStronaMocy.pl darmowy udział
4 Kania Róża Gdynia 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) OjcowskaStronaMocy.pl darmowy udział
5 IWASIUTA WOJTEK reda 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) Uks 1 REDA darmowy udział
6 browarczyk-bogdziewicz CLAUDIUS reda Maluchy z rodzicami Uks 1 REDA darmowy udział
7 JABŁECKA JULIA reda 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) Uks 1 REDA darmowy udział
8 browarczyk-bogdziewicz Telimena reda 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) Uks 1 REDA darmowy udział
9 browarczyk-bogdziewicz Cyprian reda 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001) Uks 1 REDA darmowy udział
10 browarczyk-bogdziewicz DZAMILA reda 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) Uks 1 REDA darmowy udział
11 KOWALEWSKA Marryna STRZEBIELINO do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) darmowy udział
12 KOWALEWSKA Klara STRZEBIELINO 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) darmowy udział
13 Kowalewski Cezary STRZEBIELINO Maluchy z rodzicami darmowy udział
14 KOWALEWSKi Emil STRZEBIELINO Maluchy z rodzicami darmowy udział
15 Rybus Marta Wejherowo Maluchy z rodzicami darmowy udział
16 Rybus Maja Wejherowo do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) darmowy udział
17 Rybus Filip Wejherowo 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) darmowy udział
18 Tokarska Wiktoria Gdynia 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001) darmowy udział
19 Tokarska Laura Gdynia 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001) darmowy udział
20 Wittbrodt Joanna Władysławowo do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) Biegamy Razem Władysławowo darmowy udział
21 Sosnowska Kalina Reda do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) darmowy udział
22 Sosnowska Iga Reda do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) darmowy udział
23 Sosnowska Nina Reda 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) darmowy udział
24 Lendzion Alex Gdańsk 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) Szkoła podstawowa nr 42 Gdansk darmowy udział
25 Klebba Patryk Mrzezino 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) darmowy udział
26 Jarosz Filip Pruszcz Gdański do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) darmowy udział
27 Jarosz Dominik Pruszcz Gdański do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) darmowy udział
28 Popek Artur Gdynia 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) SP 43 Gdynia darmowy udział
29 Popek Natalia Gdynia 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) SP 43 Gdynia darmowy udział
30 Zakrzewski Mateusz Warszkowo 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) Sp.Orle darmowy udział
31 Zakrzewska Agnieszka Warszkowo 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) Sp.Orle darmowy udział
32 Konkel Wiktor Gdynia do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) Przedszkole nr 30 darmowy udział
33 Wasiak Marek Elbląg do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) Przedszkole Balonik darmowy udział
34 Wasiak Amelia Elbląg 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) SP 19 Elbląg darmowy udział
35 Mikucki Piotr Gdynia 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) UKS Cisowa Gdynia darmowy udział
36 Stromidło Paweł Swarzewo do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) darmowy udział
37 Miedzińska Amelia Rumia 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) darmowy udział
38 Miedzińska Liliana Rumia do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) darmowy udział
39 KRYGER JAN TCZEW do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) CRITERS TEAM darmowy udział
40 KRYGER PAWEŁ TCZEW 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) SP 11 TCZEW darmowy udział
41 KRYGER PATRYK TCZEW 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) SP 11 TCZEW darmowy udział
42 Pobłocka Amelia Wierzchucino 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) darmowy udział
43 Szymański Artur Lębork do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) Lębork Biegacze darmowy udział
44 Halman Nikola Luzino 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) darmowy udział
45 Dzieweczyński Mateusz Wejherowo 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) SP Bolszewo darmowy udział
46 Sekuła Wojtek Kąpino 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001) darmowy udział
47 Olszewski Piotr Kębłowo do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) SP. Kębłowo darmowy udział
48 Olszewski Filip Kębłowo 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) SP. Kębłowo darmowy udział
49 Kowalski Błażej Reda Maluchy z rodzicami darmowy udział
50 Kowalska Dorota Reda 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) darmowy udział
51 Bank Szymon Kębłowo do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) SP. Kębłowo darmowy udział
52 Bank Ola Kębłowo 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) SP. Kębłowo darmowy udział
53 Konczak Amelia Kębłowo 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) SP. Kębłowo darmowy udział
54 Kazyaka Szymon Reda 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) SP 2 Reda darmowy udział
55 Tomaszewska Katarzyna Gdynia Maluchy z rodzicami darmowy udział
56 Tomaszewska Amelia Gdynia 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) SP 40 Gdynia darmowy udział
57 Lomotowska Małgorzata Wejherowo do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) darmowy udział
58 Łomotowski Michał Wejherowo do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) darmowy udział
59 Kowalski Jakub Sychowo Maluchy z rodzicami darmowy udział
60 Kowalska Hanna Sychowo do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) darmowy udział
61 WASYLKA Leon Luzino Maluchy z rodzicami Dziobaki Team darmowy udział
62 Witt Karolina Bolszewo 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001) - darmowy udział
63 Ignatowska Emilia Gdańsk 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) darmowy udział
64 Ignatowski Bartosz Gdańsk 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) darmowy udział
65 Kwarciak Bartłomiej Reda 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) darmowy udział
66 Konkol Filip Wejherowo do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) darmowy udział
67 Damps Julka Reda do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) darmowy udział
68 Tocha Paulina Reda Maluchy z rodzicami darmowy udział
69 Pankiewicz Bartosz Gowino 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001) darmowy udział
70 Telszewski Filip Mała Piaśnica 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) Wagabunda Mała Piaśnica darmowy udział
71 KLOSKOWSKI DOMINIK BOJANO 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) darmowy udział
72 KLOSKOWSKI DAWID BOJANO 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001) darmowy udział
73 Miotk Julia Wejherowo do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) My Little Pony darmowy udział
74 Gronowski Maksymilian Gdynia 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) darmowy udział
75 Klimaszewski Jakub Reda do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) Klimek Team darmowy udział
76 Klimaszewski Marcin Reda 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) Klimek Team darmowy udział
77 Witowska Martyna Siemirowice do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) darmowy udział
78 Krefta Roksana Kłosowo 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) SP Czeczewo darmowy udział
79 Rymon-Lipiński Nikodem Reda 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) NO LIMITS RUN darmowy udział
80 Rymon-Lipiński Szymon Reda 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) NO LIMITS RUN darmowy udział
81 Treder Wiktoria Gościcino 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) SP Gościcino darmowy udział
82 Gawlikowska Martyna Reda 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) SP 2 Reda darmowy udział
83 Puzdrowska Oliwia Gościcino 14-18 lat (roczniki 2005, 2004, 2003, 2002 i 2001) darmowy udział
84 Mokłowicz Klara Wejherowo do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) Znikajace punkty darmowy udział
85 Mokłowicz Eliza Wejherowo 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) Znikajace punkty darmowy udział
86 Metera Konrad Nowa Wies Lęborska 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) LKB im.Braci Petk Lębork darmowy udział
87 Wolańska Julia Rumia 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) SP 9/ Rumski Klub Tenisowy darmowy udział
88 Wolańska Lena Rumia do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) SP 9/ Rumski Klub Tenisowy darmowy udział
89 Paczkowski Tomasz Wejherowo 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) darmowy udział
90 Paczkowski Wojciech Wejherowo do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) darmowy udział
91 Floryszczyk Magda Rotmanka do 7 lat (roczniki 2012 i młodsi) darmowy udział
92 Śpiewak FAUSTYNA Rumia Maluchy z rodzicami Mamyanimacje darmowy udział
93 Śpiewak Hanna Rumia 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) SP 6 Rumia darmowy udział
94 Śpiewak Emilia Rumia 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) Salezjańska Szkoła Podstawowa darmowy udział
95 Marat Agnieszka Rumia 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) SP 31 Gdynia darmowy udział
96 Marat Grzegorz Rumia 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) UKS Cisowa Gdynia darmowy udział
97 Baranowski Tadeusz Jastarnia 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) darmowy udział
98 Lademann Julia Wejherowo 12-13 lat (roczniki 2007 i 2006) darmowy udział
99 Grześkiewicz Milan Gdynia 8-9 lat (roczniki 2011 i 2010) KP Gdynia Sp 16 darmowy udział
100 HINC Hubert GDYNIA 10-11 lat (roczniki 2009 i 2008) SP 42 darmowy udział


Wyświetleń: 1576

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ