Mały Bieg Piaśnicki

6-7K.xlsx

Miejsce Numer Nazwisko Imię Płeć KAT. Miejscowość Klub/Szkoła
1 569 WOLAŃSKA LENA K DO 7 LAT RUMIA SP 9/ RUMSKI KLUB TENISOWY
2 536 KOCOŁ OLIWIA K DO 7 LAT WARSZKOWO SSP GÓRA
3 564 WASILKE JULIA K DO 7 LAT WEJHEROWO
4 555 SKRZYPKOWSKA MAJA K DO 7 LAT GDYNIA LUMPEK.PL
5 557 SOSNOWSKA IGA K DO 7 LAT REDA
6 521 BACH AMELIA K DO 7 LAT BOLSZEWO
7 568 WITTBRODT JOANNA K DO 7 LAT WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO
8 533 KIERSKA ANASTAZJA K DO 7 LAT BOLSZEWO
9 548 MOKŁOWICZ KLARA K DO 7 LAT WEJHEROWO
10 503 DYLAK OLGA K DO 7 LAT REDA UKS 1 REDA
11 554 RYBUS MAJA K DO 7 LAT WEJHEROWO
12 565 WASILKE PAULINA K DO 7 LAT WEJHEROWO
13 527 DAMPS JULKA K DO 7 LAT REDA
14 515 ROMPCA AGATA K DO 7 LAT GOŚCICINO
15 558 SOSNOWSKA KALINA K DO 7 LAT REDA

6-7M.xlsx

Miejsce Numer Nazwisko Imię Płeć KAT. Miejscowość Klub/Szkoła
1 534 KIERSKI MARCEL M DO 7 LAT BOLSZEWO
2 744 HEWELT NIKODEM M DO 7 LAT BOLSZEWO 0
3 538 KONKOL FILIP M DO 7 LAT WEJHEROWO
4 537 KONKEL WIKTOR M DO 7 LAT GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 30
5 542 KRYGER JAN M DO 7 LAT TCZEW CRITERS TEAM
6 643 OLSZEWSKI FILIP M DO 7 LAT KĘBŁOWO SP. KĘBŁOWO
7 554 RYBUS MAJA K DO 7 LAT WEJHEROWO
8 739 KLEKOTKO JAN M DO 7 LAT GDAŃSK 0
9 543 LITTWIN ALBERT M DO 7 LAT KŁOSOWO
10 525 CIERPISZ PAWEŁ M DO 7 LAT REDA
11 726 WIECZERNIAK JAN M DO 7 LAT WEJHEROWO 0
12 526 CYLKOWSKI MIŁOSZ M DO 7 LAT GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 36 "ZŁOTA RYBKA" GDYNIA
13 522 BANK SZYMON M DO 7 LAT KĘBŁOWO SP. KĘBŁOWO
14 542 KRYGER JAN M DO 7 LAT TCZEW CRITERS TEAM
15 560 SZYMAŃSKI ARTUR M DO 7 LAT LĘBORK LĘBORK BIEGACZE
16 562 VOSS MACIEJ M DO 7 LAT REDA NORD CAPITAL
17 505 GŁODOWSKI MACIEJ M DO 7 LAT REDA
18 531 JAROSZ DOMINIK M DO 7 LAT PRUSZCZ GDAŃSKI
19 551 PUSTÓWKA MAREK M DO 7 LAT GDYNIA PRZEDSZKOLE W DĘBOGÓRZU
20 532 JAROSZ FILIP M DO 7 LAT PRUSZCZ GDAŃSKI
21 570 ŻEŁUDKOWSKI SZYMON M DO 7 LAT WEJHEROWO PRZEDSZKOLE
22 741 ŻUREK JAN M DO 7 LAT GDYNIA 0
23 535 KLIMASZEWSKI JAKUB M DO 7 LAT REDA KLIMEK TEAM

10-11K.xlsx

Miejsce Numer Nazwisko Imię Płeć KAT. Miejscowość Klub/Szkoła
1 730 RICHTER ZUZIA K 10-11K REDA 0
2 612 BĄKAŁA MICHALINA K 10-11K SZCZENURZE UKS EKOLUDEK SZCZENURZE
3 617 DAMPC NATALIA K 10-11K PRUSZCZ GDAŃSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W PRUSZCZU GDAŃSKIM
4 625 GRZEGORCZYK ALEKSANDRA K 10-11K SZCZENURZE UKS EKOLUDEK SZCZENURZE
5 656 TARTAS ZOFIA K 10-11K REDA UKS 1 REDA
6 623 GODULA NATALIA K 10-11K SZCZENURZE
7 632 KONCZAK AMELIA K 10-11K KĘBŁOWO SP. KĘBŁOWO
8 653 ŚPIEWAK EMILIA K 10-11K RUMIA SALEZJAŃSKA SZKOŁA PODSTAWOWA
9 638 LODZIŃSKA MARTYNA K 10-11K SZCZENURZE UKS EKOLUDEK SZCZENURZE
10 660 TOMASZEWSKA AMELIA K 10-11K GDYNIA SP 40 GDYNIA
11 647 PUSTÓWKA ŁUCJA K 10-11K GDYNIA SKOCZEK POGÓRZE
12 622 GODULA JAGODA K 10-11K SZCZENURZE UKS EKOLUDEK SZCZENURZE
13 611 BANK OLA K 10-11K KĘBŁOWO SP. KĘBŁOWO
14 630 KANIA RÓŻA K 10-11K GDYNIA OJCOWSKASTRONAMOCY.PL
15 628 JAGMIN MARTYNA K 10-11K MOSTY
DSQ 655 TARNOWSKA NIKOLA K 10-11K REDA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 REDA
DSQ 654 ŚWIAT ANNA K 10-11K GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 GDYNIA
DSQ 620 GAWLIKOWSKA MARTYNA K 10-11K REDA SP 2 REDA

8-9K.xlsx

Miejsce Numer Nazwisko Imię Płeć KAT. Miejscowość Klub/Szkoła
1 737 CILIŃDI MARTA K 8-9K BOLSZEWO SP BOLSZEWO
2 602 POSAŃSKA JULIA K 8-9K MRZEZINO
3 598 MOKŁOWICZ ELIZA K 8-9K WEJHEROWO ZNIKAJACE PUNKTY
4 576 DAMPC NIKOLA K 8-9K PRUSZCZ GDAŃSKI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W PRUSZCZU GDAŃSKIM
5 594 LEYK ALEKSANDRA K 8-9K SZCZENURZE UKS EKOLUDEK SZCZENURZE
6 608 ŚPIEWAK HANNA K 8-9K RUMIA SP 6 RUMIA
7 582 JABŁECKA JULIA K 8-9K REDA UKS 1 REDA
8 583 JAGMIN AMELIA K 8-9K MOSTY WYMIATACZE
9 571 BROWARCZYK-BOGDZIEWICZ DZAMILA K 8-9K REDA
10 607 STEFAŃSKA ELIZA K 8-9K DARŻYNO SP POTĘGOWO
11 727 KICHLIŃSKA LENA K 8-9K BOLSZEWO 0
12 584 KANIA BERENIKA K 8-9K GDYNIA OJCOWSKASTRONAMOCY.PL
13 574 CYLKOWSKA DOMINIKA K 8-9K GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 52 W GDYNI
14 590 KOWALSKA DOROTA K 8-9K REDA
15 600 OLENDER NADIA K 8-9K REDA UKS 1 REDA
16 579 GADOMSKA EWA K 8-9K LEŚNIEWO SZKOŁA PODSTAWOWA W LEŚNIEWIE
17 610 WOLAŃSKA JULIA K 8-9K RUMIA SP 9/ RUMSKI KLUB TENISOWY

8-9M.xlsx

Miejsce Numer Nazwisko Imię Płeć KAT. Miejscowość Klub/Szkoła
1 573 CIESZYŃSKI JANEK M 8-9M LĘBORK UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LEBORK
2 577 DUDA JASIEK M 8-9M GDYNIA
3 595 LITTWIN ROBERT M 8-9M KŁOSOWO OSP KŁOSOWO
4 597 ŁAGÓD SZYMON M 8-9M SZCZENURZE UKS EKOLUDEK SZCZENURZE
5 596 LODZIŃSKI JACEK M 8-9M SZCZENURZE UKS EKOLUDEK SZCZENURZE
6 578 DYLAK ADAM M 8-9M REDA UKS 1 REDA
7 585 KELLER GRACJAN M 8-9M KARCZEMKI
8 578 DYLAK ADAM M 8-9M REDA UKS 1 REDA
9 591 KOWALSKI MAXIMILIAN M 8-9M PĘTKOWICE
10 606 SOBORSKI ALEKSANDER M 8-9M GDYNIA SP 17 GDYNIA
11 592 KRYGER PAWEŁ M 8-9M TCZEW SP 11 TCZEW
12 549 OLSZEWSKI PIOTR M 8-9M KĘBŁOWO SP. KĘBŁOWO
13 604 RYBUS FILIP M 8-9M WEJHEROWO
14 580 GRZEŚKIEWICZ MILAN M 8-9M GDYNIA KP GDYNIA SP 16
15 586 KLEBBA PATRYK M 8-9M MRZEZINO
16 581 IGNATOWSKI BARTOSZ M 8-9M GDAŃSK
17 605 RYMON-LIPIŃSKI NIKODEM M 8-9M REDA NO LIMITS RUN
18 572 BRZEZIK DAMIAN M 8-9M WEJHEROWO SP NR 5 WEJHEROWO
19 603 ROMPCA MICHAŁ M 8-9M GOŚCICINO AP CASSUBIAN
20 587 KLIMASZEWSKI MARCIN M 8-9M REDA KLIMEK TEAM

10-11M.xlsx

Miejsce Numer Nazwisko Imię Płeć KAT. Miejscowość Klub/Szkoła
1 658 TELSZEWSKI FILIP M 10-11M MAŁA PIAŚNICA WAGABUNDA MAŁA PIAŚNICA
2 634 KRYGER PATRYK M 10-11M TCZEW SP 11 TCZEW
3 639 MACHNICKI MAREK M 10-11M REDA UKS 1 REDA
4 635 KUCHNOWSKI DOMINIK M 10-11M WERBLINIA KROKOWA BIEGA
5 642 MIKUCKI PIOTR M 10-11M GDYNIA UKS CISOWA GDYNIA
6 649 STARK JAKUB M 10-11M GDYNIA SP 43 GDYNIA
7 615 BUCZKOWSKI DOMINIK M 10-11M BŁĄDZIKOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO
8 616 BUCZKOWSKI WOJTEK M 10-11M WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO
9 621 GDANIETZ DOMINIK M 10-11M REDA
10 631 KOCOŁ JAKUB M 10-11M WARSZKOWO SSP GOŚCICINO
11 650 STEFAŃSKI KSAWERY M 10-11M DARŻYNO SP POTĘGOWO
12 614 BRZEZIK MICHAŁ M 10-11M WEJHEROWO SP NR 5 WEJHEROWO
13 645 POPEK ARTUR M 10-11M GDYNIA SP 43 GDYNIA
14 662 ŻEŁUDKOWSKI FRANCISZEK M 10-11M WEJHEROWO SP 9 WEJHEROWO
15 648 SKRZYPKOWSKI DOMINIK M 10-11M GDYNIA LUMPEK.PL
16 619 GADOMSKI KAMIL M 10-11M LEŚNIEWO SZKOŁA PODSTAWOWA W LEŚNIEWIE

12-13K.xlsx

Miejsce Numer Nazwisko Imię Płeć KAT. Miejscowość Klub/Szkoła
1 699 STĘPIŃSKA KORNELIA K 12-13K REDA UKS 1 REDA
2 673 BROWARCZYK-BOGDZIEWICZ TELIMENA K 12-13K REDA UKS 1 REDA
3 694 POPEK NATALIA K 12-13K GDYNIA SP 43 GDYNIA
4 695 PSTRAGOWSKA NATALIA K 12-13K REDA UKS 1 REDA
5 692 MOLENDA PAULINA K 12-13K REDA UKS 1 REDA
6 701 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA K 12-13K WARSZKOWO SP.ORLE
7 678 FARKOWSKA ZUZANNA K 12-13K WEJHEROWO SZP 8 WEJHEROWO
8 672 BERTHRAND JULIA K 12-13K REDA UKS 1 REDA
9 700 TREDER WIKTORIA K 12-13K GOŚCICINO
10 681 HALMAN NIKOLA K 12-13K LUZINO
11 687 LADEMANN JULIA K 12-13K WEJHEROWO
12 698 SOSNOWSKA NINA K 12-13K REDA
13 697 SKRZYPKOWSKA DARIA K 12-13K GDYNIA LUMPEK.PL

12-13M.xlsx

Miejsce Numer Nazwisko Imię Płeć KAT. Kategoria Miejscowość Klub/Szkoła
1 676 DYLAK JAKUB M 12-13M 2007 REDA UKS 1 REDA
2 702 ZAKRZEWSKI MATEUSZ M 12-13M 2007 WARSZKOWO SP.ORLE
3 684 IWASIUTA WOJTEK M 12-13M 2006 REDA UKS 1 REDA
4 679 GDANIETZ SZYMON M 12-13M 2007 REDA UKS 1 REDA
5 729 KRZEMIEŃ FILIP M 12-13M 2007 REDA UKS1 REDA
6 686 KAZYAKA SZYMON M 12-13M 2006 REDA SP 2 REDA
7 685 KANKOWSKI KORDIAN M 12-13M 2007 LUZINO
8 696 RYMON-LIPIŃSKI SZYMON M 12-13M 2007 REDA NO LIMITS RUN
9 677 DZIEWECZYŃSKI MATEUSZ M 12-13M 2007 WEJHEROWO
10 680 GŁODOWSKI MATEUSZ M 12-13M 2007 REDA
11 703 ZOCH PAWEŁ M 12-13M 2007 GÓRA SP ORLE
12 743 KACZMAREK WOJCIECH M 12-13M 2006 WEJHEROWO 0
13 691 MIOTK ŁUKASZ M 12-13M 2006 PUCK

14-18K.xlsx

Miejsce Numer Nazwisko Imię Płeć KAT. Miejscowość Klub/Szkoła
1 707 KANKOWSKA DOMINIKA K 14-18K LUZINO GKS KASZUBI LUZINO
2 731 WITT KAROLINA K 14-18K BOLSZEWO -
3 705 DONCZYK KAROLINA K 14-18K REDA UKS 1 REDA
4 674 CZARNOWSKA ZUZANNA K 14-18K REDA FABRYKA DOBREJ ZABAWY.PL
5 722 STRUK LILIANA K 14-18K ORLE KS WEJHER
6 710 KOCOŁ ZUZANNA K 14-18K WARSZKOWO SSP GOŚCICINO
7 716 NOWAKOWSKA MARTYNA K 14-18K BOLSZEWO SP BOLSZEWO
8 732 TOKARSKA WIKTORIA K 14-18K GDYNIA
9 725 TOKARSKA LAURA K 14-18K GDYNIA

14-18M.xlsx

Miejsce Numer Nazwisko Imię Płeć KAT. Miejscowość Klub/Szkoła
1 706 GRZENKOWICZ MARCEL M 14-18M WEJHEROWO KS WEJHER
2 708 KARBOWNIK KACPER M 14-18M WEJHEROWO
3 709 KLOSKOWSKI DAWID M 14-18M BOJANO
4 723 SZCZODROWSKI KAJETAN M 14-18M GOŚCICINO SP BOLSZEWO
5 724 SZCZODROWSKI MAURYCY M 14-18M GOŚCICINO SP BOLSZEWO
6 718 PATELCZYK FILIP M 14-18M LĘBORK
7 721 SEKUŁA WOJTEK M 14-18M KĄPINO
8 704 BROWARCZYK-BOGDZIEWICZ CYPRIAN M 14-18M REDA UKS 1 REDA
9 720 RIGGA PATRYK M 14-18M BOLSZEWO
10 712 LADACH WIKTOR M 14-18M BOLSZEWO SP BOLSZEWO
11 745 GNOMOWS KRZYSIU M 14-18M 0 0
12 717 PANKIEWICZ BARTOSZ M 14-18M GOWINO

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ