XI Elbląski Bieg Piekarczyka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lubański Tomasz Gronowo Górne Bieg główny (10 km) 30.00 PLN
2 Guzowski Grzegorz Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
3 Bieńkowski Dawid Malbork Bieg główny (10 km) 30.00 PLN
4 Dyas Krzysztof Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
5 Tramita Gusztav Elblag Bieg główny (10 km) opłacono on-line
6 Kucharczyk Adam Kmiecin Bieg główny (10 km) 30.00 PLN
7 Kosiacki Radosław Kosiacki Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
8 Szultka Damian Elbląg Bieg główny (10 km) 50.00 PLN
9 Barcikowska Agnieszka Elblag Bieg główny (10 km) 50.00 PLN
10 Barcikowska Wioletta Elblag Bieg główny (10 km) 50.00 PLN
11 Jeziorski Robert Elbląg Bieg główny (10 km) Autos opłacono on-line
12 Jezierski Michał Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
13 Cieślik Marta Pruszcz Gdański Bieg główny (10 km) Pruszcz Biega opłacono on-line
14 Gotlibowski Radosław Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
15 Sawicki Wojciech Elbląg Bieg główny (10 km) JW 4808/ 2.edplot 50.00 PLN
16 Wąsik Darek Pruszczu gdański Bieg główny (10 km) Pruszcz Biega 30.00 PLN
17 Czerwiński Janusz Sztutowo Bieg główny (10 km) Błękitny Patrol WWF 50.00 PLN
18 Kondrusiewicz Natalia Elbląg Bieg główny (10 km) 30.00 PLN
19 Skrzypecka Wiktoria Elbląg Bieg główny (10 km) 30.00 PLN
20 Guz Klaudia Subkowy Bieg główny (10 km) Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. św. Ojca Pio opłacono on-line
21 Piechowski Piotr Tczew Bieg główny (10 km) Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. św. Ojca Pio opłacono on-line
22 Gałka Grzegorz Gdańsk Bieg główny (10 km) opłacono on-line
23 Łukomski Andrzej sztum Bieg główny (10 km) LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
24 Janiszewski Bartosz ELBLĄG Bieg główny (10 km) opłacono on-line
25 Szot-Czetowicz Marzena Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
26 Potoczek Andrzej Lichnowy Bieg główny (10 km) PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA opłacono on-line
27 de Virion Aleksandra Gdańsk Bieg główny (10 km) Koty3! opłacono on-line
28 Skrzypecki Jacek Elbląg Bieg główny (10 km) 30.00 PLN
29 Ołowski Kamil Dzierzgoń Bieg główny (10 km) opłacono on-line
30 Sobczyński Piotr Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
31 Żuraw Paweł Poznań Bieg główny (10 km) opłacono on-line
32 Smentoch Karolina Gdańsk Bieg główny (10 km) nieDZIELNI biegacze opłacono on-line
33 Tomiałojć Andrzej Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
34 Przyborski Adrian Przyborski Wiślinka Bieg główny (10 km) opłacono on-line
35 Dymski Krzysztof Malbork Bieg główny (10 km) opłacono on-line
36 Dymska Iwona Malbork Bieg główny (10 km) opłacono on-line
37 Stolarów Agnieszka Malbork Bieg główny (10 km) Active Malbork 30.00 PLN
38 Robak Krzysztof Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
39 orzoł katarzyna elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
40 Janik Wojciech Elbląg Bieg główny (10 km) YanikY opłacono on-line
41 Janik Dorota Elbląg Bieg główny (10 km) YanikY opłacono on-line
42 Matczuk Agnieszka Braniewo Bieg główny (10 km) MOS ZATOKA opłacono on-line
43 Klucznik Krzysztof Klucznik Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
44 Kliczewska Katarzyna Elblag 82-300 Bieg główny (10 km) opłacono on-line
45 Bertolassi Rafał Bertolassi Elblag Bieg główny (10 km) FLSmith Maag Gear 30.00 PLN
46 Chwieckowicz Karolina Elblag Bieg główny (10 km) opłacono on-line
47 Stando Jacek Stando Elblag Bieg główny (10 km) opłacono on-line
48 Mikulski Tomasz elblag Bieg główny (10 km) stella green opłacono on-line
49 Pawlyta Weronika Elbląg Bieg główny (10 km) wikingowie.elblag.pl opłacono on-line
50 Pawlyta Jerzy Elbląg Bieg główny (10 km) wikingowie.elblag.pl opłacono on-line
51 Kowalczyk Marcin Kwietnik Bieg główny (10 km) GE Power Team opłacono on-line
52 Wójcik Roman Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
53 Górny Bogdan Studzienice Bieg główny (10 km) opłacono on-line
54 Nowakowski Tomasz Kwidzyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
55 Sambor Elżbieta Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
56 Tkacz Jacek Olsztyn Bieg główny (10 km) Team Kopeć opłacono on-line
57 Deptuła Mirosława Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
58 Łowczak Wiesław Elbląg Bieg główny (10 km) Team Karaś -Elbląg opłacono on-line
59 Matuszak Jacek ELbląg Bieg główny (10 km) SSW Fighter Elblag opłacono on-line
60 Budka Tomasz Marzewo Bieg główny (10 km) Pułk Wsparcia Dowodzenia Elbląg opłacono on-line
61 STAŃCZAK PRZEMYSŁAW ELBLĄG Bieg główny (10 km) 30.00 PLN
62 Janaszkiewicz Kamilla Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
63 Rokita Jan Elbląg Bieg główny (10 km) GE Power Team opłacono on-line
64 Rokita Robert Elbląg Bieg główny (10 km) GE Power Team opłacono on-line
65 Świędrych Marek Czermna Bieg główny (10 km) 30.00 PLN
66 Świędrych Marek Czermna Bieg główny (10 km) 30.00 PLN
67 Piotrowski Wojciech Orneta Bieg główny (10 km) opłacono on-line
68 Angielczyk Adam Gdańsk Bieg główny (10 km) TEAM ANGIELCZYK opłacono on-line
69 Czerniewska Marcelina Górowo Iławeckie Bieg główny (10 km) opłacono on-line
70 Czerniewski Mariusz Górowo Iławeckie Bieg główny (10 km) opłacono on-line
71 Pawlak Łukasz Nowy Dwór Gdański Bieg główny (10 km) opłacono on-line
72 Szukała - Nowak Ilona London Bieg główny (10 km) opłacono on-line
73 Suchecki Maciej Braniewo Bieg główny (10 km) MOS ZATOKA opłacono on-line
74 Frankowski Łukasz Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
75 Stanisławski Patryk Starogard Gdański Bieg główny (10 km) Dovista active team opłacono on-line
76 karpowicz artur elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
77 Prokop Anna Elbląg Bieg główny (10 km) PROKOPKI opłacono on-line
78 Justyński Aleks Elbląg Bieg główny (10 km) Liceum Ogólnokształcące nr III im. Jana Pawła II 50.00 PLN
79 SANGOWSKI Andrzej Tolkmicko Bieg główny (10 km) opłacono on-line
80 Kowalczyk Adam Grudziądz Bieg główny (10 km) opłacono on-line
81 Demczuk Andrzej Elbląg Bieg główny (10 km) Klub Biegowy Tadeusza opłacono on-line
82 Podgórska Aleksandra Bardyny Bieg główny (10 km) opłacono on-line
83 Baniel Dawid Baniel Słobity Bieg główny (10 km) opłacono on-line
84 Wojtas Marcin Borkowo Bieg główny (10 km) opłacono on-line
85 szelski krystian Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
86 Czarnecki Mateusz Stobiec Bieg główny (10 km) opłacono on-line
87 Karpiuk Paweł Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
88 Kaczmarczyk Bartłomiej Elbląg Bieg główny (10 km) 30.00 PLN
89 SZYMAŃSKA JOANNA Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
90 LASKOWSKA KATARZYNA ELBLĄG Bieg główny (10 km) opłacono on-line
91 Mieszanek Krzysztof Elbląg Bieg główny (10 km) WueMKa opłacono on-line
92 Stramska Beata Gdańsk Bieg główny (10 km) NordHR Team opłacono on-line
93 Potorski Przemyslaw Gdańsk Bieg główny (10 km) opłacono on-line
94 Brzozowski Jacek Elbląg Bieg główny (10 km) Oddam Obiad Elbląg opłacono on-line
95 Skrzypski Stanisław Gdańsk Bieg główny (10 km) www.rehaholistic.pl opłacono on-line
96 Osmański Bartłomiej Elblag Bieg główny (10 km) Beko 30.00 PLN
97 Dunst Małgorzata Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
98 Patra Katarzyna Elbląg Bieg główny (10 km) 50.00 PLN
99 Pięta Joanna Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
100 Walas Grzegorz Elbląg Bieg główny (10 km) 50.00 PLN


Wyświetleń: 6823

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ