XI Elbląski Bieg Piekarczyka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Koziarska Anna Elbląg Bieg główny (10 km)
2 Lewandowska Beata Wejherowo Bieg główny (10 km) Stowarzyszenie wejherowski klub morsów opłacono on-line
3 Chęsy Tomasz Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
4 Pionk Rafał Miszewo Bieg główny (10 km) Kujawscy Runners opłacono on-line
5 Trzcińska Klaudia Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
6 Janeczko Małgorzata Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
7 Tekliński Adrian Grudziądz Bieg główny (10 km) Pobiegany opłacono on-line
8 Wiśniewski Mariusz Elbląg Bieg główny (10 km)
9 Gibas Sławomir Elblag Bieg główny (10 km) NORDIC WALKING BAŻANTELBLAG opłacono on-line
10 Barcikowski Krzysztof Malbork Bieg główny (10 km) GRUPA MALBORK
11 Majewski Wojciech Dzierzgon Bieg główny (10 km) Dzierzgoń Team opłacono on-line
12 Dias Magdalena Gdynia Bieg główny (10 km) opłacono on-line
13 Lichocki Karol elblag Bieg główny (10 km) opłacono on-line
14 Ociepski Adrian Ostróda Bieg główny (10 km) opłacono on-line
15 Sawczuk Joanna Gdańsk Bieg główny (10 km) Body in Motion / Taka RYBA opłacono on-line
16 Pajewska Anna Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
17 Łapiński Tomek Gdańsk Bieg główny (10 km) opłacono on-line
18 Pocałujko Adrian Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
19 Sławecki Wojtek Malbork Bieg główny (10 km) opłacono on-line
20 Markowski Michał Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
21 Sporek Katarzyna Woclawy Bieg główny (10 km) opłacono on-line
22 Bednarska Patrycja Kiezmark Bieg główny (10 km) opłacono on-line
23 karczewski andrzej sztutowo Bieg główny (10 km) opłacono on-line
24 kesz-karczewska magdalena sztutowo Bieg główny (10 km) opłacono on-line
25 Urbańska Alicja Gdańsk Bieg główny (10 km) Alior Running Team opłacono on-line
26 Antoniewicz Marcin Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
27 Bącik Rafał Morąg Bieg główny (10 km) 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy opłacono on-line
28 Suchomski Marcin Nowy Staw Bieg główny (10 km) Nowy Staw Biega /Golden team opłacono on-line
29 Pawluczuk Iwona Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
30 Janeczko Arkadiusz Gdansk Bieg główny (10 km) opłacono on-line
31 Grudzien Lukasz ELBLĄG Bieg główny (10 km) opłacono on-line
32 Fedorczuk Anita Gdańsk Bieg główny (10 km) opłacono on-line
33 Jastrzębski Michał Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
34 Bartkiewicz Maciej Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
35 Bagrowski Tomasz Gdańsk Bieg główny (10 km) Radość Biegania opłacono on-line
36 Pawluczuk Joanna Pawluczuk Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
37 Gleinert Magda Żukowo Bieg główny (10 km) opłacono on-line
38 Regliński Jakub Żukowo Bieg główny (10 km) opłacono on-line
39 Iwanicka Sylwia Elbląg Bieg główny (10 km) Biegacze gorszego sortu opłacono on-line
40 Borzyszkowski Bartosz Kwidzyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
41 Kurszewska Magdalena Gdańsk Bieg główny (10 km) Gdańsk Południe na START opłacono on-line
42 Iwko Barbara Suchacz Bieg główny (10 km) opłacono on-line
43 Iwko Izabela Suchacz Bieg główny (10 km) opłacono on-line
44 Kosianowska Monika Malbork Bieg główny (10 km) Grupa Malbork ♥ Malborskie Morsy ♥
45 BEDRA Grzegorz Zalewo Bieg główny (10 km) Biegacze Gorszego Sortu opłacono on-line
46 Pradelska Monika Bydgoszcz Bieg główny (10 km) opłacono on-line
47 Laszuk Agnieszka Elblag Bieg główny (10 km) opłacono on-line
48 Korkliniewski Kacper Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
49 Wenger Kamil Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
50 Głębicki Marcin Elbląg Bieg główny (10 km) Akademia Marynarki Wojennej opłacono on-line
51 Maksymowicz Anna Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
52 Góralski Marcin Gdynia Bieg główny (10 km) opłacono on-line
53 Sanders Luke Elblag Bieg główny (10 km) opłacono on-line
54 Korbolewski Adrian Leźno/Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
55 Jurewicz Ewelina Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
56 Jesionkowski Grzegorz malbork Bieg główny (10 km) opłacono on-line
57 Szulima Magdalena markusy Bieg główny (10 km) opłacono on-line
58 Długosz Lidia Mrągowo Bieg główny (10 km) Klub Biegacza Mrągowo opłacono on-line
59 Długosz Marek Mrągowo Bieg główny (10 km) Klub Biegacza Mrągowo opłacono on-line
60 Kraśniewski Krzysztof Braniewo Bieg główny (10 km) opłacono on-line
61 ŚCIBIOREK IRENEUSZ ZBIGNIEW Braniewo Bieg główny (10 km) KP PSP Braniewo opłacono on-line
62 Kowalska Aleksandra Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
63 Sawicki Radosław Stare Pole Bieg główny (10 km) opłacono on-line
64 Mironowa Irina Bałtyjsk Bieg główny (10 km) Miasto Partnerskie opłacono
65 Ziółek Sebastian Jarandowo Bieg główny (10 km) NOTOJO opłacono on-line
66 LUSIŃSKA MAGDA ELBLĄG Bieg główny (10 km) opłacono on-line
67 Stolarska Olga Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
68 Leszczyński Łukasz Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
69 Stolarz Mieczysław Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
70 Żebrowski Arkadiusz Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
71 gromadowski daniel ELBLĄG Bieg główny (10 km) #piekarczyk2019 opłacono on-line
72 PARADOWSKI DARIUSZ ELBLĄG Bieg główny (10 km) PWD DWD P-W opłacono on-line
73 Sadowski Piotr Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
74 Szulc Maciej Elbląg Bieg główny (10 km) Stowarzyszenie Krzewienia Sportu EL Aktywni opłacono on-line
75 Miłaszewski Adam Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
76 Jurago Tomasz Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
77 Jurago Karolina Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
78 Psiuk Andrzej Rybno Bieg główny (10 km) Biegam U KOLESI opłacono on-line
79 Psiuk Joanna Rybno Bieg główny (10 km) Biegam U KOLESI opłacono on-line
80 Soroka Andrzej Stawiguda Bieg główny (10 km) opłacono on-line
81 Szymanowski Jarosław Elbląg Bieg główny (10 km) SP 12 Elbląg opłacono on-line
82 Jakubowski Marek Pszczółki Bieg główny (10 km) SPRINT S.A. opłacono on-line
83 Częczek Beata Elblag Bieg główny (10 km) opłacono on-line
84 Zapolska Katarzyna Elbląg Bieg główny (10 km) SP 15 Elbląg opłacono on-line
85 Sznaza Kacper Elbląg Bieg główny (10 km) Silni Mocą Elbląg opłacono on-line
86 Szałkowska Anna Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
87 Bielecki Jarosław Bielecki Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
88 Bendyk Elżbieta Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
89 Brandt Maciej Elbląg Bieg główny (10 km) KS Grupetto opłacono on-line
90 Weyna Łukasz Weyna Elbląg Bieg główny (10 km)
91 Figat Mirosław Bartoszyce Bieg główny (10 km) Battoszycka Grupa Biegowa Endorfiny opłacono on-line
92 Zieliński Krzysztof Olsztyn Bieg główny (10 km) Spręcograf Team opłacono on-line
93 Rogowski Tomasz Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
94 Niedbała Damian Niedbała Gdańsk Bieg główny (10 km) PARK RUN GDAŃSK POŁUDNIE opłacono on-line
95 Polański Marcin Sztutowo Bieg główny (10 km) Generat ze Sztutowa opłacono on-line
96 lejman magdalena elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
97 Myszk Paweł Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
98 Gniado Robert Tolkmicko Bieg główny (10 km) opłacono on-line
99 Kwidziński Waldemar Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
100 Kwidziński Bartosz Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line


Wyświetleń: 35553

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ