Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Chrapek Anna Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Szkoła Podstawowa nr 15 opłacono
102 Bożek Jan Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
103 Włoka Julia Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Biegamy z Oszczepem opłacono
104 Siegmund Oliwia Czeladź Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) #czeladzbiega opłacono
105 Starostka Bartosz Ruda Śląska Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
106 Filipek Karolina Tychy Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Extreme LR Team /Biegnę Byle Dobiec opłacono
107 Grudniok Martyna Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Carbon OCR Racing Team opłacono
108 Szafarczyk Adam Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
109 Fundament Stanisław Siemianowice Sląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Sp 6 Siemianowice Śląskie opłacono
110 Niedziela Martyna Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Sp 51 Katowice-Giszowiec opłacono
111 Sołtysiak Rafał Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
112 Lebek Jakub Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
113 Dejas Paulinka Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SP 37 Katowice opłacono
114 Kaczmarek Jakub Sosnowiec Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Przedszkole nr 39 opłacono
115 Sichma Jagoda Świętochłowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
116 Kazior Tomek Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SP 66 Katowice
117 Binio Marcel Chruszczobród Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
118 Kozłowska Emilka Łódź Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Tofik Team
119 Widzewicz Jakub Zabrze Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
120 Węgrzyn Tomasz Ćwiklice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Spot Pszczyna opłacono
121 Kubacka Magdalena Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SP 15 Katowice opłacono
122 Sakwerda Alicja Ruda Śląska Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Sp 24 Ruda Slaska opłacono
123 Zabłocki Daniel Tychy Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
124 Ryń Julian Tychy Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SP 6 Tychy opłacono
125 Porębski SZYMON Chorzów Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
126 FRONK SZYMON katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
127 Ogłaza Karolina Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
128 Białek Bartosz Gliwice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Gwarek Zabrze opłacono
129 Rojek Kacper Ruda Śląska Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
130 Bartosik Kamila Sosnowiec Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) B4 opłacono
131 MUSZER NINA Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012)
132 Moritz-Piątek Katarzyna Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012)
133 Horzela Amelia Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SP 35 Katowice opłacono
134 Klimek Amelia Ruda Śląska Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Śląsk Runners opłacono
135 Grabowski Piotr Siemianowice Śl. Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Sp 20 Siemianowice Śląskie opłacono
136 Brzozowski Radosław Dąbrowa Górnicza Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Przedszkole opłacono
137 Ciesielski Bartosz Kluczbork Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012)
138 Ostrowski Sebastian Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
139 Krawczyk Laura Ruda slaska Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Śląsk Runnes opłacono
140 Krawczyk Lilianna Ruda slaska Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Śląsk Runnes opłacono
141 Kuczyńska Tamara Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SP 33 Katowice opłacono
142 Gajewski Mateusz Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
143 Nowakowski Wojciech Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
144 Kępińska Julia Stare Bogaczowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Szkoła Podstawowa w Starych Bogaczowicach
145 Białoch Maksymilian Ruda Śląska Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SP 8 Ruda Śląska opłacono
146 Szyszkowic Zuzanna Chorzów Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
147 Murczek Paulina Bojszowy Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
148 Murczek Natalia Bojszowy Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
149 Kloza Mateusz Pyskowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Przedszkole nr.5 Pyskowice opłacono
150 MUSZYŃSKI Jakub Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) FlyTeam opłacono
151 Herliczka Szymon Gliwice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) AML-FLY TEAM opłacono
152 Herliczka Oliwier Gliwice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) AML-FLY TEAM opłacono
153 Babińska Julia Zabrze Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) TriDivision opłacono
154 Liptak Antek Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Monkey Fly opłacono
155 Węgiel Wiktor Kobylany Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
156 Hamik Krystian Chełm Śląski Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Hamster Team opłacono
157 WITOR PAULINA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) MK TEAM opłacono
158 Rost Magdalena Świętochłowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
159 Majewska Kamila Sosnowiec Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
160 Włoka Igor Katowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych Biegamy z Oszczepem opłacono
161 Siejda Olaf Siemianowice Śląskie Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
162 Gilner Łucja Sosnowiec Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych TelegilixTeam opłacono
163 Sołtysiak Natalia Katowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
164 Walczak Pascal Katowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
165 Latusek Bartek Katowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych żłobek Bajkowa Kraina opłacono
166 Pawełczyk Lena Katowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
167 Pawełczyk Aleksandra Katowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych
168 Szoblik Karol Chorzów Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
169 Pawelec Franciszek Szczekociny Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
170 Tomczok Jagoda Katowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
171 Ogłaza Anna Katowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
172 Sawicki Błażej Łazy Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
173 Cymara Alicja Katowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
174 Klimek Alicja Ruda Śląska Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych Śląsk Runners opłacono
175 Mazur Alicja SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
176 Księżyk Henryk Chorzów Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
177 Sokół Natalia Katowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
178 Żydek Julia Chorzów Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych MK team opłacono
179 Nawrocki-Lentzy Adam Gliwice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
180 Nawrocki-Lentzy Oskar Gliwice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
181 Słowik Aleksandra Zabrze Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
182 Skutela Jakub Mikołów Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
183 Cebula Anna Czeladź Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
184 Lorenz Mikołaj Tychy Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
185 WITOR KAROLINA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych MK TEAM opłacono
186 Wieczorek Wojciech Chorzów Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
187 Popiel Michał Knurów Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych
188 Mrozek Mateusz Ruda Śląska Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Stowarzyszenie Kokardka opłacono
189 Knychała Adrian Katowice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
190 Raczek Kacper Katowice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) MK team
191 Ficek Adrian KATOWICE Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Frelki opłacono
192 Dzierżek Oliwia Sosnowiec Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
193 Zdejszy Marta Cieszyn Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Olza Cieszyn opłacono
194 Urych Michał Katowice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
195 Marekwica Jakub Katowice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Mk team opłacono
196 Kajzer Karol Katowice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
197 Dzierga Martyna Siemianowice Śląskie Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) SP 3 Siemianowice Ślaskie opłacono
198 Kaszuba Oliwer Czeladź Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) #czeladzbiega opłacono
199 Rychlik Patryk Klucze Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Lisy Pustyni opłacono
200 Adamczyk Maja Czyżówka Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Victoria Trzebinia opłacono


Wyświetleń: 6643

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ