Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Mrozek Mateusz Ruda Śląska Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Stowarzyszenie Kokardka opłacono
2 Knychała Adrian Katowice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
3 Raczek Kacper Katowice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) MK team
4 Ficek Adrian KATOWICE Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Frelki opłacono
5 Dzierżek Oliwia Sosnowiec Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
6 Zdejszy Marta Cieszyn Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Olza Cieszyn opłacono
7 Urych Michał Katowice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
8 Marekwica Jakub Katowice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Mk team opłacono
9 Kajzer Karol Katowice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
10 Dzierga Martyna Siemianowice Śląskie Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) SP 3 Siemianowice Ślaskie opłacono
11 Kaszuba Oliwer Czeladź Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) #czeladzbiega opłacono
12 Rychlik Patryk Klucze Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Lisy Pustyni opłacono
13 Adamczyk Maja Czyżówka Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Victoria Trzebinia opłacono
14 Dylus Wiktor Siemianowice Śląskie Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Szkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice opłacono
15 Dylus Bartosz Siemianowice Śląskie Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Szkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice opłacono
16 Niedziela Adrian Katowice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Sp 51 Katowice-Giszowiec opłacono
17 Pawlik Natalia Zabrze Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
18 Juzyk Martyna Ruda Śląska Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Biegamy z Sercem opłacono
19 Dyrka Mateusz Przeczyce Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) SP Przeczyce opłacono
20 Nagórzański Dawid Siemianowice Śląskie Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) SIEMIANOWICZANKA opłacono
21 Figiel Magda Katowice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Sp 53 Katowice opłacono
22 Szewczyk Igor Częstochowa Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Czewarun TiM opłacono
23 Ryń Aleksander Tychy Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) SP 6 Tychy opłacono
24 Oświęcimska Natalia Bytom Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
25 Ogłaza Mateusz Katowice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
26 Jaworek Monika Rydułtowy Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008)
27 Skórska Zuzanna Chorzów Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Ccsisw opłacono
28 Sowa Wojtek Chorzów Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
29 Grabowska Dorota Siemianowice Śl. Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Sp 20 Siemianowice Śląskie opłacono
30 Dworaczek Tatiana Bytom Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Dworaczek Team opłacono
31 Cenkier Weronika Łaziska Górne Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) MOSiR Łaziska Górne opłacono
32 Kubiak Jakub Sosnowiec Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Rebellion of Free Runners opłacono
33 Duda Kamil Siemianowice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Sp nr 13 Siemianowice Śląskie opłacono
34 Patyk Magdalena Rybnik Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
35 Wiejacka Julia Katowice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
36 Nowakowska Hanna Katowice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
37 Kloza Alicja Pyskowice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Sp 6 Pyskowice opłacono
38 Herliczka Dominik Gliwice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) AML-FLY TEAM opłacono
39 Skudło Zuzia Tychy Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
40 Majewska Kamila Sosnowiec Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
41 Włoka Igor Katowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych Biegamy z Oszczepem opłacono
42 Siejda Olaf Siemianowice Śląskie Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
43 Gilner Łucja Sosnowiec Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych TelegilixTeam opłacono
44 Sołtysiak Natalia Katowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
45 Walczak Pascal Katowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
46 Latusek Bartek Katowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych żłobek Bajkowa Kraina opłacono
47 Pawełczyk Lena Katowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
48 Pawełczyk Aleksandra Katowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych
49 Szoblik Karol Chorzów Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
50 Pawelec Franciszek Szczekociny Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
51 Tomczok Jagoda Katowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
52 Ogłaza Anna Katowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
53 Sawicki Błażej Łazy Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
54 Cymara Alicja Katowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
55 Klimek Alicja Ruda Śląska Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych Śląsk Runners opłacono
56 Mazur Alicja SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
57 Księżyk Henryk Chorzów Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
58 Sokół Natalia Katowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
59 Żydek Julia Chorzów Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych MK team opłacono
60 Nawrocki-Lentzy Adam Gliwice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
61 Nawrocki-Lentzy Oskar Gliwice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
62 Słowik Aleksandra Zabrze Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
63 Skutela Jakub Mikołów Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
64 Cebula Anna Czeladź Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
65 Lorenz Mikołaj Tychy Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
66 WITOR KAROLINA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych MK TEAM opłacono
67 Wieczorek Wojciech Chorzów Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
68 Popiel Michał Knurów Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych
69 Siemion Liliana Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
70 Różycka-Duda Zuzanna Chorzów Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) BATORY LOTO opłacono
71 Kandzia Mateusz Siemianowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Sp 20 opłacono
72 Kandzia Kamil Siemianowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Sp 20 opłacono
73 Moens Maksymilian Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Szkoła Podstawowa nr 35 Katowice opłacono
74 Pająk Olga Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SP 54 Katowice opłacono
75 Kopeć Karolina Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Mp 16 Katowice opłacono
76 Kopeć Dominik Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Sp 34 katowice opłacono
77 Danowska Zofia Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
78 Urych Martyna Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
79 Zubel Alan Oświęcim Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012)
80 Gajda Oliwier katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
81 Szczepańska Maja BĘDZIN Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
82 Szczepańska ZUZANNA BĘDZIN Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
83 PIETRASIK LENA Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
84 PIETRASIK LAURA Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
85 Nowak Alan Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) MK TEAM opłacono
86 Roehrich Dariusz Łąka Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
87 Sobczak Julia Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
88 Sobczak Alicja Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
89 Polasińska Julia Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
90 Pytel Krzysztof Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
91 Pietrzyk Dawid Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
92 Filipkowska Michalina katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Sp 20 opłacono
93 Potempa Bruno katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SP 54 Katowice opłacono
94 Kajzer Ksawery katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SP 66 Katowice opłacono
95 Korkosz Natalia Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) STO Bytom opłacono
96 Chrapek Anna Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Szkoła Podstawowa nr 15 opłacono
97 Bożek Jan Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
98 Włoka Julia Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Biegamy z Oszczepem opłacono
99 Siegmund Oliwia Czeladź Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) #czeladzbiega opłacono
100 Starostka Bartosz Ruda Śląska Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono


Wyświetleń: 6640

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ