Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Słowik Aleksandra Zabrze Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
2 Widzewicz Jakub Zabrze Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
3 Babińska Julia Zabrze Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) TriDivision opłacono
4 Pawlik Natalia Zabrze Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
5 Bielec Agnieszka Zabrze Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
6 Pawlik Kacper Zabrze Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
7 Zabłocki Daniel Tychy Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
8 Lorenz Mikołaj Tychy Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
9 Skudło Zuzia Tychy Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
10 Ryń Aleksander Tychy Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) SP 6 Tychy opłacono
11 Ryń Julian Tychy Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SP 6 Tychy opłacono
12 Filipek Karolina Tychy Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Extreme LR Team /Biegnę Byle Dobiec opłacono
13 Filipek Krzysztof Tychy Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Extreme LR Team /Biegnę Byle Dobiec opłacono
14 Wawrzynek Joanna Świętochłowice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
15 Rogala Aleksandra Świętochłowice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
16 Seweryńska Patrycja Świętochłowice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
17 Wawrzynek Sebastian Świętochłowice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
18 Rost Magdalena Świętochłowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
19 Maślak Emilia Świętochłowice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
20 Śmiłowski Igor Świętochłowice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
21 WÓJCIK Wiktoria Świętochłowice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Przedszkole nr 13 opłacono
22 Sichma Jagoda Świętochłowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
23 Buglowska Anna Świerklaniec Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
24 Pawelec Franciszek Szczekociny Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
25 Kępiński Marcel Stare Bogaczowice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
26 Kępińska Julia Stare Bogaczowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Szkoła Podstawowa w Starych Bogaczowicach
27 Bartosik Kamila Sosnowiec Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) B4 opłacono
28 Majewska Kamila Sosnowiec Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
29 Jankowski Natan Sosnowiec Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
30 Gilner Dawid Sosnowiec Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) TelegilixTeam opłacono
31 Gilner Łucja Sosnowiec Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych TelegilixTeam opłacono
32 Dąbrowska Lilianna Sosnowiec Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
33 Kubiak Jakub Sosnowiec Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Rebellion of Free Runners opłacono
34 Dzierżek Oliwia Sosnowiec Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
35 Kaczmarek Jakub Sosnowiec Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Przedszkole nr 39 opłacono
36 BOGDOŁ MAGDALENA Siemianowice Śląskie Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
37 Jeleń Justyna Siemianowice Śląskie Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych Przedszkole nr 9 opłacono
38 Korkosz Natalia Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) STO Bytom opłacono
39 Siejda Olaf Siemianowice Śląskie Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
40 SODOWSKI DAWID Siemianowice Śląskie Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄ opłacono
41 WITOR KAROLINA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych MK TEAM opłacono
42 WITOR PAULINA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) MK TEAM opłacono
43 Sprawa Borys Siemianowice Śląskie Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
44 Malik Łucja Siemianowice Śląskie Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
45 Dylus Wiktor Siemianowice Śląskie Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Szkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice opłacono
46 Dylus Bartosz Siemianowice Śląskie Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Szkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice opłacono
47 Siemion Liliana Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
48 Nagórzański Dawid Siemianowice Śląskie Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) SIEMIANOWICZANKA opłacono
49 Szafarczyk Adam Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
50 Tejs Jagoda Siemianowice Śląskie Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) JagodowyTeam opłacono
51 Dzierga Martyna Siemianowice Śląskie Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) SP 3 Siemianowice Ślaskie opłacono
52 Mazur Alicja SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
53 Grabowska Dorota Siemianowice Śl. Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Sp 20 Siemianowice Śląskie opłacono
54 Grabowski Piotr Siemianowice Śl. Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Sp 20 Siemianowice Śląskie opłacono
55 Fundament Stanisław Siemianowice Sląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Sp 6 Siemianowice Śląskie opłacono
56 Kandzia Mateusz Siemianowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Sp 20 opłacono
57 Kandzia Kamil Siemianowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Sp 20 opłacono
58 Duda Kamil Siemianowice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Sp nr 13 Siemianowice Śląskie opłacono
59 Wiltosińska Alicja Siemianowice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
60 Jaworek Monika Rydułtowy Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008)
61 Cyrus Zosia Rybnik Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
62 Patyk Magdalena Rybnik Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
63 Niedziela Filip Ruda Śląska Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
64 Bącol Wojciech Ruda Śląska Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
65 Bącol Natalia Ruda Śląska Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
66 Bartoszek Matylda Ruda Śląska Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
67 Białoch Maksymilian Ruda Śląska Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SP 8 Ruda Śląska opłacono
68 Klimek Amelia Ruda Śląska Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Śląsk Runners opłacono
69 Klimek Alicja Ruda Śląska Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych Śląsk Runners opłacono
70 Starostka Bartosz Ruda Śląska Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
71 Mrozek Mateusz Ruda Śląska Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Stowarzyszenie Kokardka opłacono
72 Małecki Dominik Ruda Śląska Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
73 Juzyk Martyna Ruda Śląska Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Biegamy z Sercem opłacono
74 Sakwerda Alicja Ruda Śląska Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Sp 24 Ruda Slaska opłacono
75 Sakwerda Hanna Ruda Śląska Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) MP 25 Ruda SLaska opłacono
76 Rojek Kacper Ruda Śląska Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
77 Krawczyk Laura Ruda slaska Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Śląsk Runnes opłacono
78 Krawczyk Lilianna Ruda slaska Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Śląsk Runnes opłacono
79 Jonak Zuzanna Ruda Slaska Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
80 Krupa Zuzanna Radzionków Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
81 Kloza Alicja Pyskowice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Sp 6 Pyskowice opłacono
82 Kloza Mateusz Pyskowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Przedszkole nr.5 Pyskowice opłacono
83 Dyrka Mateusz Przeczyce Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) SP Przeczyce opłacono
84 Lepszy Stanisław Piekary Śląskie Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
85 Pałaszewski Miłosz Piekary Śląskie Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
86 Zubel Alan Oświęcim Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012)
87 Giereś Natan Mysłowice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
88 Skutnik Zuzanna Mysłowice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
89 Skutela Jakub Mikołów Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
90 Kozłowska Emilka Łódź Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Tofik Team
91 Roehrich Dariusz Łąka Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
92 Sawicki Błażej Łazy Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
93 Cenkier Weronika Łaziska Górne Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) MOSiR Łaziska Górne opłacono
94 Węgiel Wiktor Kobylany Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
95 Popiel Michał Knurów Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych
96 Rychlik Patryk Klucze Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Lisy Pustyni opłacono
97 Ciesielski Bartosz Kluczbork Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012)
98 Rajfura Mikołaj Katowice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
99 Moritz-Piątek Katarzyna Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012)
100 Latusek Bartek Katowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych żłobek Bajkowa Kraina opłacono


Wyświetleń: 6641

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ