Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wawrzynek Joanna Świętochłowice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
2 Słowik Aleksandra Zabrze Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
3 Rajfura Mikołaj Katowice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
4 Moritz-Piątek Katarzyna Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012)
5 Rogala Aleksandra Świętochłowice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
6 Seweryńska Patrycja Świętochłowice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
7 Murczek Paulina Bojszowy Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
8 Murczek Natalia Bojszowy Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
9 Niedziela Filip Ruda Śląska Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
10 Wawrzynek Sebastian Świętochłowice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
11 Zabłocki Daniel Tychy Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
12 Sokół Natalia Katowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
13 Wiejacka Julia Katowice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
14 Ostrowski Sebastian Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
15 Węgiel Wiktor Kobylany Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
16 Binio Marcel Chruszczobród Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
17 Bącol Wojciech Ruda Śląska Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
18 Majewska Kamila Sosnowiec Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
19 BOGDOŁ MAGDALENA Siemianowice Śląskie Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
20 Bącol Natalia Ruda Śląska Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
21 Bartoszek Matylda Ruda Śląska Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
22 Rost Magdalena Świętochłowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
23 Stróżykowska Maja Gliwice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
24 Gajewski Mateusz Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
25 Księżyk Henryk Chorzów Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
26 Lepszy Stanisław Piekary Śląskie Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
27 Hajduk Hanka Będzin Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
28 GOGOLA KAROL Katowice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
29 Socha Maja Będzin Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
30 Pawełczyk Lena Katowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
31 Pawełczyk Aleksandra Katowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych
32 Pawelec Franciszek Szczekociny Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
33 Maślak Emilia Świętochłowice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
34 Oleszek Cezary Czeladź Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
35 Widzewicz Jakub Zabrze Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
36 Bożek Jan Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
37 Szoblik Karol Chorzów Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
38 Walczak Pascal Katowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
39 Siejda Olaf Siemianowice Śląskie Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
40 Skutela Jakub Mikołów Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
41 Lorenz Mikołaj Tychy Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
42 Skudło Zuzia Tychy Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
43 Jankowski Natan Sosnowiec Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
44 FRONK SZYMON katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
45 Nowakowski Wojciech Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
46 Ogłaza Anna Katowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
47 Nowakowska Hanna Katowice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
48 Ogłaza Karolina Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
49 Ogłaza Mateusz Katowice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
50 Sowa Wojtek Chorzów Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
51 Sprawa Borys Siemianowice Śląskie Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
52 Malik Łucja Siemianowice Śląskie Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
53 Starostka Bartosz Ruda Śląska Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
54 Cymara Alicja Katowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
55 Tomczok Marcin Katowice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
56 Tomczok Jagoda Katowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
57 Oświęcimska Natalia Bytom Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
58 Dąbrowska Lilianna Sosnowiec Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
59 Śmiłowski Igor Świętochłowice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
60 Agdan Jan Czeladź Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
61 Siemion Liliana Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
62 Gajewska Małgorzata Katowice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
63 Szyszkowic Marta Bytom Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
64 Kozioł Antonina Boguszyce Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
65 Małecki Dominik Ruda Śląska Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
66 Ciesielski Bartosz Kluczbork Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012)
67 Jaworek Monika Rydułtowy Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008)
68 Płaczek Milena Chorzów Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
69 Knychała Adrian Katowice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
70 Giereś Natan Mysłowice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
71 Jonak Zuzanna Ruda Slaska Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
72 Lemańska Michalina Gliwice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
73 Cyrus Zosia Rybnik Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
74 Szafarczyk Adam Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
75 MUSZER NINA Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012)
76 Buglowska Anna Świerklaniec Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
77 Danowska Zofia Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
78 Dzierżek Oliwia Sosnowiec Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
79 Urych Martyna Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
80 Zubel Alan Oświęcim Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012)
81 Sołtysiak Natalia Katowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
82 Nawrocki-Lentzy Adam Gliwice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
83 Urych Michał Katowice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
84 Sołtysiak Rafał Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
85 Skutnik Zuzanna Mysłowice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
86 Lebek Jakub Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
87 Rojczyk Magda Katowice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
88 Nawrocki-Lentzy Oskar Gliwice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
89 Lebek Julia Katowice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
90 Polańska Zofia Katowice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
91 Kajzer Karol Katowice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
92 Wiltosińska Alicja Siemianowice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
93 Polański Stanisław Katowice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
94 Gajda Oliwier katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
95 Karaś Jakub Chorzów Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
96 Patyk Magdalena Rybnik Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono
97 Fijołek Maja Chorzów Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
98 Fijołek Alicja Chorzów Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
99 Szczepańska Maja BĘDZIN Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
100 Pawlik Natalia Zabrze Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) opłacono


Wyświetleń: 6621

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ