Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Węgiel Wiktor | Kobylany | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
2 | Popiel Michał | Knurów | Polska | Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych | ||
3 | Kurowski tytus | Gliwice | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | ||
4 | Rost Magdalena | Świętochłowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
5 | Wieczorek Wojciech | Chorzów | Polska | Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
6 | Wieczorek Wiktor | Chorzów | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
7 | Skudło Zuzia | Tychy | Polska | Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | opłacono | |
8 | Lorenz Mikołaj | Tychy | Polska | Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
9 | Malik Łucja | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
10 | Cebula Anna | Czeladź | Polska | Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
11 | Dąbrowska Lilianna | Sosnowiec | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
12 | Śmiłowski Igor | Świętochłowice | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
13 | Agdan Jan | Czeladź | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
14 | Siemion Liliana | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
15 | Kozioł Antonina | Boguszyce | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
16 | Małecki Dominik | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
17 | Płaczek Milena | Chorzów | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
18 | Knychała Adrian | Katowice | Polska | Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | opłacono | |
19 | Giereś Natan | Mysłowice | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
20 | Buglowska Anna | Świerklaniec | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
21 | Danowska Zofia | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
22 | Dzierżek Oliwia | Sosnowiec | Polska | Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | opłacono | |
23 | Urych Martyna | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
24 | Zubel Alan | Oświęcim | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | ||
25 | Urych Michał | Katowice | Polska | Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | opłacono | |
26 | Skutnik Zuzanna | Mysłowice | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
27 | Polańska Zofia | Katowice | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
28 | Kajzer Karol | Katowice | Polska | Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | opłacono | |
29 | Polański Stanisław | Katowice | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
30 | Gajda Oliwier | katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
31 | Szczepańska Maja | BĘDZIN | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
32 | Bielec Agnieszka | Zabrze | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
33 | Szczepańska ZUZANNA | BĘDZIN | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
34 | PIETRASIK LENA | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
35 | PIETRASIK LAURA | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
36 | Krupa Zuzanna | Radzionków | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
37 | Roehrich Dariusz | Łąka | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
38 | Niski Adrian | Chorzów | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
39 | Sobczak Julia | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
40 | Sobczak Alicja | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
41 | Polasińska Julia | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
42 | Pietrzyk Vanessa | Katowice | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
43 | Pytel Krzysztof | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
44 | Pietrzyk Dawid | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
45 | Musioł Amelia | Katowice | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
46 | Wawrzynek Joanna | Świętochłowice | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
47 | Rajfura Mikołaj | Katowice | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
48 | Rogala Aleksandra | Świętochłowice | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
49 | Seweryńska Patrycja | Świętochłowice | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
50 | Wawrzynek Sebastian | Świętochłowice | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
51 | Majewska Kamila | Sosnowiec | Polska | Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
52 | Lepszy Stanisław | Piekary Śląskie | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
53 | GOGOLA KAROL | Katowice | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
54 | Bożek Jan | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
55 | Siejda Olaf | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
56 | Sprawa Borys | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | ||
57 | Starostka Bartosz | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
58 | Jonak Zuzanna | Ruda Slaska | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | ||
59 | Szafarczyk Adam | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
60 | Sołtysiak Natalia | Katowice | Polska | Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
61 | Sołtysiak Rafał | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
62 | Lebek Jakub | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
63 | Lebek Julia | Katowice | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
64 | Pawlik Natalia | Zabrze | Polska | Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | opłacono | |
65 | Pawlik Kacper | Zabrze | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
66 | Pałaszewski Miłosz | Piekary Śląskie | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
67 | Sichma Jagoda | Świętochłowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
68 | Binio Marcel | Chruszczobród | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
69 | Widzewicz Jakub | Zabrze | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
70 | Cyrus Zosia | Rybnik | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
71 | Niedziela Filip | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
72 | Bącol Wojciech | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
73 | Bącol Natalia | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
74 | Bartoszek Matylda | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
75 | Walczak Pascal | Katowice | Polska | Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
76 | Karaś Jakub | Chorzów | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
77 | Fijołek Maja | Chorzów | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
78 | Fijołek Alicja | Chorzów | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
79 | Pawełczyk Lena | Katowice | Polska | Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
80 | Pawełczyk Aleksandra | Katowice | Polska | Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych | ||
81 | Szoblik Karol | Chorzów | Polska | Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
82 | Gajewska Małgorzata | Katowice | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
83 | Wiltosińska Alicja | Siemianowice | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
84 | Zabłocki Daniel | Tychy | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
85 | Pawelec Franciszek | Szczekociny | Polska | Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
86 | Mastej Damian | Katowice | Polska | Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) | opłacono | |
87 | Tomczok Marcin | Katowice | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
88 | Tomczok Jagoda | Katowice | Polska | Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
89 | Oświęcimska Natalia | Bytom | Polska | Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | opłacono | |
90 | Porębski SZYMON | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
91 | FRONK SZYMON | katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
92 | Ogłaza Anna | Katowice | Polska | Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
93 | Ogłaza Karolina | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
94 | Ogłaza Mateusz | Katowice | Polska | Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | opłacono | |
95 | Rojek Kacper | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | opłacono | |
96 | Hajduk Hanka | Będzin | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
97 | Socha Maja | Będzin | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |
98 | Jaworek Monika | Rydułtowy | Polska | Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) | ||
99 | MUSZER NINA | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) | ||
100 | Rojczyk Magda | Katowice | Polska | Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono |
Wyświetleń: 12575