Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Bielec Agnieszka Zabrze Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
102 Pawlik Kacper Zabrze Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
103 Szczepańska ZUZANNA BĘDZIN Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
104 PIETRASIK LENA Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
105 PIETRASIK LAURA Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
106 Wieczorek Wiktor Chorzów Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
107 Porębski SZYMON Chorzów Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
108 Wieczorek Wojciech Chorzów Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
109 Krupa Zuzanna Radzionków Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
110 Szyszkowic Zuzanna Chorzów Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
111 Roehrich Dariusz Łąka Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
112 Szyszkowic Wiktoria Chorzów Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
113 Niski Adrian Chorzów Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
114 Mastej Damian Katowice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
115 Sobczak Julia Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
116 Sawicki Błażej Łazy Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
117 Sobczak Alicja Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
118 Pałaszewski Miłosz Piekary Śląskie Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
119 Kępiński Marcel Stare Bogaczowice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później)
120 Kurowski tytus Gliwice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych
121 Polasińska Julia Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
122 Sichma Jagoda Świętochłowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
123 Mazur Alicja SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
124 Pietrzyk Vanessa Katowice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) opłacono
125 Pytel Krzysztof Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
126 Pietrzyk Dawid Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
127 Rojek Kacper Ruda Śląska Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) opłacono
128 Musioł Amelia Katowice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
129 Cebula Anna Czeladź Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
130 Popiel Michał Knurów Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych
131 Kaszuba Oliwer Czeladź Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) #czeladzbiega opłacono
132 Kaszuba Lilianna Czeladź Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) #czeladzbiega opłacono
133 Siegmund Oliwia Czeladź Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) #czeladzbiega opłacono
134 Herliczka Dominik Gliwice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) AML-FLY TEAM opłacono
135 Herliczka Szymon Gliwice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) AML-FLY TEAM opłacono
136 Herliczka Oliwier Gliwice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) AML-FLY TEAM opłacono
137 Bartosik Kamila Sosnowiec Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) B4 opłacono
138 Różycka-Duda Zuzanna Chorzów Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) BATORY LOTO opłacono
139 Włoka Julia Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Biegamy z Oszczepem opłacono
140 Włoka Igor Katowice Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych Biegamy z Oszczepem opłacono
141 Juzyk Martyna Ruda Śląska Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Biegamy z Sercem opłacono
142 Pandzich Gabriel Katowice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych Carbon OCR Racing Team opłacono
143 Grudniok Martyna Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Carbon OCR Racing Team opłacono
144 Skórska Zuzanna Chorzów Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Ccsisw opłacono
145 Szewczyk Igor Częstochowa Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Czewarun TiM opłacono
146 Dworaczek Tatiana Bytom Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Dworaczek Team opłacono
147 Opiłek Maja Katowice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Euvic opłacono
148 Filipek Karolina Tychy Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Extreme LR Team /Biegnę Byle Dobiec opłacono
149 Filipek Krzysztof Tychy Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Extreme LR Team /Biegnę Byle Dobiec opłacono
150 MUSZYŃSKI Jakub Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) FlyTeam opłacono
151 Ficek Adrian KATOWICE Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Frelki opłacono
152 Kuczyński Jaś Katowice Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych Gornik loto opłacono
153 Białek Bartosz Gliwice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Gwarek Zabrze opłacono
154 Hamik Krystian Chełm Śląski Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Hamster Team opłacono
155 Tejs Jagoda Siemianowice Śląskie Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) JagodowyTeam opłacono
156 Białek Maja Gliwice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Let's Dance opłacono
157 Rychlik Patryk Klucze Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Lisy Pustyni opłacono
158 WITOR KAROLINA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych MK TEAM opłacono
159 WITOR PAULINA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) MK TEAM opłacono
160 Żydek Julia Chorzów Bieg na 50 m – brak ograniczeń wiekowych MK team opłacono
161 Raczek Kacper Katowice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) MK team
162 Marekwica Jakub Katowice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Mk team opłacono
163 Nowak Alan Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) MK TEAM opłacono
164 Liptak Antek Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Monkey Fly opłacono
165 Cenkier Weronika Łaziska Górne Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) MOSiR Łaziska Górne opłacono
166 Kopeć Karolina Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Mp 16 Katowice opłacono
167 Sakwerda Hanna Ruda Śląska Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) MP 25 Ruda SLaska opłacono
168 Kubacka Marta Katowice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) MP nr 2 Katowice opłacono
169 MUSZER POLA KATOWICE Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) MP Nr 52 Katowice opłacono
170 Zdejszy Marta Cieszyn Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Olza Cieszyn opłacono
171 Brzozowski Radosław Dąbrowa Górnicza Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Przedszkole opłacono
172 Strychalska Zuzanna Katowice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Przedszkole opłacono
173 WÓJCIK Wiktoria Świętochłowice Bieg na 300 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2013 lub później) Przedszkole nr 13 opłacono
174 Kaczmarek Jakub Sosnowiec Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Przedszkole nr 39 opłacono
175 Jeleń Justyna Siemianowice Śląskie Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych Przedszkole nr 9 opłacono
176 Kloza Mateusz Pyskowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Przedszkole nr.5 Pyskowice opłacono
177 Kubiak Jakub Sosnowiec Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Rebellion of Free Runners opłacono
178 SODOWSKI DAWID Siemianowice Śląskie Bieg na 300 m – brak ograniczeń wiekowych SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄ opłacono
179 Nagórzański Dawid Siemianowice Śląskie Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) SIEMIANOWICZANKA opłacono
180 Kubacka Magdalena Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SP 15 Katowice opłacono
181 Filipkowska Michalina katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Sp 20 opłacono
182 Kandzia Mateusz Siemianowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Sp 20 opłacono
183 Kandzia Kamil Siemianowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Sp 20 opłacono
184 Grabowska Dorota Siemianowice Śl. Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Sp 20 Siemianowice Śląskie opłacono
185 Grabowski Piotr Siemianowice Śl. Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Sp 20 Siemianowice Śląskie opłacono
186 Sakwerda Alicja Ruda Śląska Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Sp 24 Ruda Slaska opłacono
187 Dzierga Martyna Siemianowice Śląskie Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) SP 3 Siemianowice Ślaskie opłacono
188 Kuczyńska Tamara Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SP 33 Katowice opłacono
189 Kopeć Dominik Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Sp 34 katowice opłacono
190 Horzela Amelia Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SP 35 Katowice opłacono
191 Dejas Paulinka Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SP 37 Katowice opłacono
192 Niedziela Martyna Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Sp 51 Katowice-Giszowiec opłacono
193 Niedziela Adrian Katowice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Sp 51 Katowice-Giszowiec opłacono
194 Figiel Magda Katowice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Sp 53 Katowice opłacono
195 Potempa Bruno katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SP 54 Katowice opłacono
196 Pająk Olga Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SP 54 Katowice opłacono
197 Kloza Alicja Pyskowice Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) Sp 6 Pyskowice opłacono
198 Fundament Stanisław Siemianowice Sląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) Sp 6 Siemianowice Śląskie opłacono
199 Ryń Aleksander Tychy Bieg na 700 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2005 – 2008) SP 6 Tychy opłacono
200 Ryń Julian Tychy Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2009 – 2012) SP 6 Tychy opłacono


Wyświetleń: 6645

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ