wyniki 8km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 13 DZIERLIŃSKI PAWEŁ M 1 M 30-39 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 8 km 0:28:13 17.01 [km/h] 0:03:32 [min/km]
2 82 NOGA GRZEGORZ M 2 M 20-29 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 8 km 0:29:01 16.54 [km/h] 0:03:38 [min/km]
3 38 KŁOS KLAUDIUSZ M 3 M 30-39 SKÓRCZ WILK KOCIEWSKI 8 km 0:29:07 16.49 [km/h] 0:03:38 [min/km]
4 5 CZAJA LESZEK M 4 M 40-49 1 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI 8 km 0:29:18 16.38 [km/h] 0:03:40 [min/km]
5 84 HARTUNA ZENON M 5 M 50-59 1 PIECE FLORIAN CHOJNICE PKP CARGO GDYNIA 8 km 0:29:46 16.13 [km/h] 0:03:43 [min/km]
6 29 JARZYŃSKI DARIUSZ M 6 M 40-49 2 STAROGARD GDAŃSKI ORACZE Z KOCIEWIA 8 km 0:29:57 16.03 [km/h] 0:03:45 [min/km]
7 10 DUDZIAK MATEUSZ M 7 M 20-29 1 TCZEW GWIAZDECZKA TCZEW 8 km 0:30:41 15.64 [km/h] 0:03:50 [min/km]
8 72 WALCZAK JĘDRZEJ M 8 M 30-39 1 GDAŃSK 8 km 0:31:11 15.39 [km/h] 0:03:54 [min/km]
9 45 KURKOWSKI MAREK M 9 M 50-59 2 STAROGARD GDAŃSKI STAROGARD GDAŃSKI 8 km 0:31:19 15.33 [km/h] 0:03:55 [min/km]
10 55 RETECKI KRZYSZTOF M 10 M 40-49 3 OSTROMECKO BOGMAR / PRESTO 8 km 0:31:56 15.03 [km/h] 0:04:00 [min/km]
11 33 JĘDRZEJEWSKI DANIEL M 11 M 40-49 4 NOWA WIEŚ RZECZNA TRI STAROGARD GDAŃSKI 8 km 0:31:59 15.01 [km/h] 0:04:00 [min/km]
12 65 ŚCISŁOWSKI RAFAŁ M 12 M 40-49 5 PARPARY 8 km 0:32:01 14.99 [km/h] 0:04:00 [min/km]
13 94 BOHUN SERHII M 13 M 30-39 2 KOŚCIERZYNA 8 km 0:32:10 14.92 [km/h] 0:04:01 [min/km]
14 70 TRAPP TOMASZ M 14 M 40-49 6 STAROGARD GDAŃSKI BENIAMINEK 03 STAROGARD GDAŃSKI 8 km 0:32:13 14.90 [km/h] 0:04:02 [min/km]
15 1 BANACH TOMASZ M 15 M 30-39 3 GRUDZIĄDZ 8 km 0:32:51 14.61 [km/h] 0:04:06 [min/km]
16 83 SZACHTA MARTA K 1 K 20-29 SKÓRCZ AWFIS GDAŃSK 8 km 0:32:51 14.61 [km/h] 0:04:06 [min/km]
17 52 OLKOWSKI JUREK M 16 M 60-69 1 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 8 km 0:32:56 14.57 [km/h] 0:04:07 [min/km]
18 24 GRZONKA KAMILA K 2 K 30-39 BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO 8 km 0:33:17 14.42 [km/h] 0:04:10 [min/km]
19 37 KLIN ANNA K 3 K 20-29 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 8 km 0:33:24 14.37 [km/h] 0:04:11 [min/km]
20 48 MAJKOWSKI TOMASZ M 17 M 30-39 4 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 8 km 0:33:45 14.22 [km/h] 0:04:13 [min/km]
21 75 WNUK STANISŁAW M 18 M 50-59 3 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 8 km 0:34:00 14.12 [km/h] 0:04:15 [min/km]
22 46 LEMAŃCZYK MICHAŁ M 19 M 30-39 5 JEŻEWO 8 km 0:34:01 14.11 [km/h] 0:04:15 [min/km]
23 90 SEMANYUK OREST M 20 M 20-29 2 NADVIRNA 8 km 0:34:02 14.10 [km/h] 0:04:15 [min/km]
24 15 FIERKA ADAM M 21 M 40-49 7 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 8 km 0:34:29 13.92 [km/h] 0:04:19 [min/km]
25 4 CYRON BOGUMIŁ M 22 M 50-59 4 ŚLIWICE BIEGAJĄCE ŚLIWICE 8 km 0:34:42 13.83 [km/h] 0:04:20 [min/km]
26 95 NOWAKOWSKI JERZY M 23 M 40-49 8 SKÓRCZ 8 km 0:34:48 13.79 [km/h] 0:04:21 [min/km]
27 47 LOOSE BARTOSZ M 24 M 30-39 6 ZBLEWO 8 km 0:34:54 13.75 [km/h] 0:04:22 [min/km]
28 76 WOJCIECHOWSKI SEBASTIAN M 25 M 40-49 9 SZLACHTA DRZEWIARZ SZLACHTA 8 km 0:34:59 13.72 [km/h] 0:04:22 [min/km]
29 73 WESOŁOWSKI ZBIGNIEW M 26 M 50-59 5 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 8 km 0:35:22 13.57 [km/h] 0:04:25 [min/km]
30 88 GIERWATOWSKI MARIUSZ M 27 M 40-49 10 ŚLIWICE 8 km 0:35:24 13.56 [km/h] 0:04:26 [min/km]
31 87 KARNOWSKI MARCIN M 28 M 30-39 7 ŚLIWICE 8 km 0:35:25 13.55 [km/h] 0:04:26 [min/km]
32 40 KORDECKI ROBERT M 29 M 20-29 3 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 8 km 0:35:36 13.48 [km/h] 0:04:27 [min/km]
33 61 STOSIK ARTUR M 30 M 50-59 6 PĄCZEWO 8 km 0:35:40 13.46 [km/h] 0:04:28 [min/km]
34 78 WYSOCKI PATRYK M 31 M 20-29 4 TUCHOLA 8 km 0:35:45 13.43 [km/h] 0:04:28 [min/km]
35 56 SLISEWSKI TOMASZ M 32 M 40-49 11 STAROGARD GDAŃSKI POLPHARMA RUN TEAM 8 km 0:35:59 13.34 [km/h] 0:04:30 [min/km]
36 34 KLATECKI ADAM M 33 M 30-39 8 PRUSZCZ 8 km 0:36:15 13.24 [km/h] 0:04:32 [min/km]
37 43 KRUSIŃSKI MIROSŁAW M 34 M 40-49 12 SZTUM 8 km 0:36:15 13.24 [km/h] 0:04:32 [min/km]
38 16 GAŁUSZKA DOROTA K 4 K 40-49 1 GRUDZIĄDZ WTORKOWY TRENING 8 km 0:36:25 13.18 [km/h] 0:04:33 [min/km]
39 41 KORDECKI WIESŁAW M 35 M 50-59 7 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 8 km 0:36:28 13.16 [km/h] 0:04:34 [min/km]
40 28 JARANTOWICZ ADAM M 36 M 30-39 9 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 8 km 0:36:32 13.14 [km/h] 0:04:34 [min/km]
41 31 JERZYK ROBERT M 37 M 40-49 13 KANICZKI TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 8 km 0:36:54 13.01 [km/h] 0:04:37 [min/km]
42 57 SŁOWY ROBERT M 38 M 0-19 1 JEŻEWO 8 km 0:37:05 12.94 [km/h] 0:04:38 [min/km]
43 8 DELEWSKI PIOTR M 39 M 40-49 14 ROŻENTAL 8 km 0:37:17 12.87 [km/h] 0:04:40 [min/km]
44 12 DZIENNIK MACIEJ M 40 M 40-49 15 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 8 km 0:37:18 12.87 [km/h] 0:04:40 [min/km]
45 50 MICKIEWICZ JAN M 41 M 60-69 2 GRUDZIĄDZ 8 km 0:37:24 12.83 [km/h] 0:04:41 [min/km]
46 62 SZARMACH STANISŁAW M 42 M 60-69 3 GRÓDEK 8 km 0:37:51 12.68 [km/h] 0:04:44 [min/km]
47 60 STACHOWICZ KAROLINA K 5 K 30-39 1 SKÓRCZ SKL FILIPPIDES/BBL STAROGARD GD 8 km 0:37:58 12.64 [km/h] 0:04:45 [min/km]
48 17 GAWIN RAFAŁ M 43 M 40-49 16 KOŚCIERZYNA 8 km 0:38:14 12.55 [km/h] 0:04:47 [min/km]
49 2 BŁASZCZUK GRZEGORZ M 44 M 50-59 8 MIKOŁAJKI POMORSKIE 8 km 0:38:30 12.47 [km/h] 0:04:49 [min/km]
50 93 SOWIŃSKI ŁUKASZ M 45 M 30-39 10 OSIE 8 km 0:38:58 12.32 [km/h] 0:04:52 [min/km]
51 20 GRACZ KATARZYNA K 6 K 30-39 2 OSOWO LEŚNE 8 km 0:39:08 12.27 [km/h] 0:04:54 [min/km]
52 63 SZYPLEWSKI MARCIN M 46 M 30-39 11 STAROGARD GDAŃSKI 8 km 0:39:08 12.27 [km/h] 0:04:54 [min/km]
53 35 KLEJNA DAWID M 47 M 20-29 5 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 8 km 0:39:17 12.22 [km/h] 0:04:55 [min/km]
54 69 TOCHA ZBIGNIEW M 48 M 60-69 4 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 8 km 0:39:57 12.02 [km/h] 0:05:00 [min/km]
55 3 BŁAŻKO MACIEJ M 49 M 30-39 12 GDYNIA PRZYSZŁOŚĆ ZACZYNA SIĘ DZIŚ! 8 km 0:40:01 12.00 [km/h] 0:05:00 [min/km]
56 89 KĘDZIERSKI KRYSTIAN M 50 M 20-29 6 ŚLIWICE 8 km 0:40:11 11.95 [km/h] 0:05:01 [min/km]
57 6 ĆWIKLIŃSKI JULIAN M 51 M 0-19 2 BOBOWO BENIAMINEK 03 STAROGARD GDAŃSKI 8 km 0:40:20 11.90 [km/h] 0:05:03 [min/km]
58 96 GASZKOWSKI ŁUKASZ M 52 M 30-39 13 OCYPEL 8 km 0:40:22 11.89 [km/h] 0:05:03 [min/km]
59 26 HOFFMANN DANIEL M 53 M 30-39 14 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 8 km 0:40:24 11.88 [km/h] 0:05:03 [min/km]
60 58 SOWIŃSKI BŁAŻEJ M 54 M 30-39 15 OSIE EKSTREMALNY TATA 8 km 0:40:26 11.87 [km/h] 0:05:03 [min/km]
61 71 TRYGALSKA PAULINA K 7 K 20-29 1 PINCZYN KS SOKÓŁ ZBLEWO 8 km 0:40:31 11.85 [km/h] 0:05:04 [min/km]
62 74 WILLMA PIOTR M 55 M 50-59 9 KWIDZYN 8 km 0:40:51 11.75 [km/h] 0:05:06 [min/km]
63 79 ZARĘBA BEATA K 8 K 40-49 2 KALISKA NIEZRZESZONA 8 km 0:41:04 11.69 [km/h] 0:05:08 [min/km]
64 19 GNIOT BOŻENA K 9 K 30-39 3 MINIKOWO 8 km 0:41:32 11.56 [km/h] 0:05:12 [min/km]
65 22 GROBELNY TOMASZ M 56 M 30-39 16 STAROGARD GD. 8 km 0:42:07 11.40 [km/h] 0:05:16 [min/km]
66 21 GRAJEWSKI PATRYK M 57 M 30-39 17 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE 8 km 0:42:08 11.39 [km/h] 0:05:16 [min/km]
67 51 OLESIEJUK MARTA K 10 K 30-39 4 GDYNIA 8 km 0:42:26 11.31 [km/h] 0:05:18 [min/km]
68 44 KRUSZYŃSKA AGNIESZKA K 11 K 30-39 5 M I Ł O B Ą D Z 8 km 0:42:41 11.25 [km/h] 0:05:20 [min/km]
69 64 ŚCISŁOWSKA ALEKSANDRA K 12 K 30-39 6 PARPARY 8 km 0:42:49 11.21 [km/h] 0:05:21 [min/km]
70 81 ŻUKOWSKA JOANNA K 13 K 30-39 7 LUBIEWO 8 km 0:42:53 11.19 [km/h] 0:05:22 [min/km]
71 77 WOLSKI JAROSŁAW M 58 M 40-49 17 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW / DOVISTA ACTIVE TEAM 8 km 0:42:56 11.18 [km/h] 0:05:22 [min/km]
72 14 FELSKI PAWEL M 59 M 20-29 7 DABROWKA DOVISTA ACTIV TEAM 8 km 0:43:06 11.14 [km/h] 0:05:23 [min/km]
73 92 PASZEK GRZEGORZ M 60 M 30-39 18 BOBOWO 8 km 0:43:44 10.98 [km/h] 0:05:28 [min/km]
74 66 ŚMISTEK PAWEŁ M 61 M 30-39 19 STAROGARD GDAŃSKI 8 km 0:43:50 10.95 [km/h] 0:05:29 [min/km]
75 85 KOSIECKI GRZEGORZ M 62 M 60-69 5 KISIELICE 8 km 0:44:04 10.89 [km/h] 0:05:31 [min/km]
76 27 JABŁOŃSKA MAŁGORZATA K 14 K 50-59 1 GRUDZIĄDZ WTORKOWY TRENING 8 km 0:44:19 10.83 [km/h] 0:05:32 [min/km]
77 32 JĘDRZEJEWSKA NADIA K 15 K 0-19 1 NOWA WIEŚ RZECZNA UKS ÓSEMKA STAROGARD GDAŃSKI 8 km 0:44:33 10.77 [km/h] 0:05:34 [min/km]
78 54 REKOWSKI KAZIMIERZ M 63 M 60-69 6 TCZEW EATON RUNNING TEAM/BIEGAJACY TCZEW 8 km 0:44:41 10.74 [km/h] 0:05:35 [min/km]
79 59 SOWIŃSKI ZBIGNIEW M 64 M 60-69 7 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 8 km 0:44:51 10.70 [km/h] 0:05:36 [min/km]
80 68 TARCZYKOWSKI JAROSŁAW M 65 M 40-49 18 ŚWIECIE 8 km 0:45:19 10.59 [km/h] 0:05:40 [min/km]
81 53 OSOWSKA MAGDALENA K 16 K 0-19 2 ŚWIECIE 8 km 0:45:19 10.59 [km/h] 0:05:40 [min/km]
82 67 TARCZYKOWSKA JUSTYNA K 17 K 40-49 3 ŚWIECIE 8 km 0:45:19 10.59 [km/h] 0:05:40 [min/km]
83 91 KOŁTONOWSKA AGNIESZKA K 18 K 30-39 8 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEWU 8 km 0:46:36 10.30 [km/h] 0:05:50 [min/km]
84 86 SZYMAŃSKI JERZY M 66 M 70 i więcej 1 KURZĘTNIK KURZĘTNIK BIEGA 8 km 0:48:11 9.96 [km/h] 0:06:01 [min/km]
85 49 MAZUR MAGDA K 19 K 30-39 9 STAROGARD GDAŃSKI 8 km 0:48:48 9.84 [km/h] 0:06:06 [min/km]
86 25 HELAK MAREK M 67 M 40-49 19 GRUDZIADZ WTORKOWY TRENING 8 km 0:49:47 9.64 [km/h] 0:06:13 [min/km]
87 11 DYWELSKI MIROSŁAW M 68 M 60-69 8 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 8 km 0:50:20 9.54 [km/h] 0:06:18 [min/km]
88 7 DAGGA DAWID M 69 M 30-39 20 RYWAŁD 8 km 0:50:27 9.51 [km/h] 0:06:18 [min/km]
89 36 KLEJNA WIESŁAWA K 20 K 50-59 2 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 8 km 0:50:58 9.42 [km/h] 0:06:22 [min/km]
90 18 GŁOWACKI MICHAŁ M 70 M 30-39 21 ELBLĄG 8 km 0:53:01 9.05 [km/h] 0:06:38 [min/km]
91 30 JERZYK ANETA K 21 K 40-49 4 SADLINKI TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 8 km 0:56:38 8.48 [km/h] 0:07:05 [min/km]
92 9 DEPTUŁA MIROSŁAWA K 22 K 60-69 1 ELBLĄG 8 km 0:58:22 8.22 [km/h] 0:07:18 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ