Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bartoszuk Michał | Stok Lacki-Folwark | Polska | 1963 m | ||
2 | Kulik Oliwier | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
3 | Stelmach Grzegorz | Ziomaki | Polska | 1963 m | ||
4 | Grzesiuk Milena | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
5 | Policińska Ewelina | Ryczyca | Polska | 1963 m | ||
6 | Lipiński Marcin | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
7 | Moskwiak Adrian | Jasionka | Polska | 1963 m | ||
8 | Konarski Sławomir | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
9 | Policińska-Koczkodaj Wioleta | Ryczyca | Polska | 1963 m | ||
10 | Zwierz Maciej | Ryczyca | Polska | 1963 m | ||
11 | Radzikowska Martyna | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
12 | Księżopolski Wiktor | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
13 | Pasemik Monika | Mordy | Polska | 1963 m | ||
14 | Zbucki Rafał | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
15 | Zbucki Szymon | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
16 | Bryłka Sebastian | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
17 | Kowalski Kacper | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
18 | Wilczyński Kacper Wilczyński | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
19 | Wilczyński Wojciech | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
20 | Goławski Krzysztof | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
21 | Szymaniuk Łukasz | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
22 | SOSNOWSKI PIOTR | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
23 | Ostapowicz Ewelina | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
24 | Lizak Oskar | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
25 | Lizak Mariusz | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
26 | Markiewicz Katarzyna | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
27 | Kulik Nina | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
28 | Piotrowska Agnieszka | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
29 | Cegiełko Anna | Łuków | Polska | 1963 m | ||
30 | Krzemińska Hanna | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
31 | Lewczuk Kamil | Stary Bartków | Polska | 1963 m | ||
32 | Chybowski Grzegorz | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
33 | Olędzka-Kulik Monika | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
34 | Kulik Karol | Siedlce | Polska | 1963 m | ||
35 | Dębała Dominik | Mińsk Mazowiecki | Polska | 1963 m | . | |
36 | Girczuk Marcin | Siedlce | Polska | 1963 m | 3Etap | |
37 | Oksiuta Mariusz | Klimczyce | Polska | 1963 m | 53 batalion lekkiej piechoty | |
38 | Świderski Marcin | Siedlce | Polska | 1963 m | CrossFit Siedlce | |
39 | Osik Paulina | Siedlce | Polska | 1963 m | CrossFit Siedlce | |
40 | Strus Sebastian | Siedlce | Polska | 1963 m | CrossFit Siedlce | |
41 | Wierzbicki Marcin | Stok Lacki | Polska | 1963 m | CrossFit Siedlce | |
42 | Mieścicki Wojciech | Siedlce | Polska | 1963 m | CrossFit Siedlce | |
43 | Bednarczyk Hubert | Siedlce | Polska | 1963 m | Grupa Rekonstrukcji Historycznych Narodowych Sił Zbrojnych "Podlasie" | |
44 | Goławski Michał Krzysztof | Siedlce | Polska | 1963 m | Grupa Rekonstrukcji Historycznych Narodowych Sił Zbrojnych "Podlasie" | |
45 | Goławska Katarzyna Maria | Siedlce | Polska | 1963 m | Grupa Rekonstrukcji Historycznych Narodowych Sił Zbrojnych "Podlasie" | |
46 | Turek Liliana | Skórzec | Polska | 1963 m | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |
47 | Turek Malwina | Skórzec | Polska | 1963 m | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |
48 | Turek Katarzyna | Skórzec | Polska | 1963 m | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |
49 | Koczkodaj Wiktor | Ryczyca | Polska | 1963 m | MKP Pogoń Siedlce | |
50 | Marciniak Rafał | Nowe Opole | Polska | 1963 m | OSP NOWE OPOLE | |
51 | Marciniak Katarzyna | Nowe Opole | Polska | 1963 m | OSP NOWE OPOLE | |
52 | Ługowski Sebastian | Siedlce | Polska | 1963 m | Parkour Wschód | |
53 | Wąsowski Andrzej | Siedlce | Polska | 1963 m | Polak - Patriota | |
54 | Piotrowski Artur | Łuków | Polska | 1963 m | Triathlon Siedlce Club | |
55 | Bąk Łukasz | Nowe Opole | Polska | 1963 m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | |
56 | Majek Maciej | Nowe Opole | Polska | 1963 m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | |
57 | Kubak Adrian | Nowe Opole | Polska | 1963 m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | |
58 | Konieczny Paweł | Nowe Opole | Polska | 1963 m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | |
59 | Krzymowski Patryk | Nowe Opole | Polska | 1963 m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | |
60 | Kwasowiec Łukasz Kwasowiec | Nowe Opole | Polska | 1963 m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | |
61 | Gajda Łukasz | Nowe Opole | Polska | 1963 m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | |
62 | Kociubiński Jan | Nowe Opole | Polska | 1963 m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | |
63 | Piegdoń Robert | Nowe Opole | Polska | 1963 m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | |
64 | Kolasa Mateusz | Nowe Opole | Polska | 1963 m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | |
65 | Gromada Sebastian | Nowe Opole | Polska | 1963 m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | |
66 | Góraj Grzegorz | Nowe Opole | Polska | 1963 m | Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej | |
67 | Goławska Anna | Siedlce | Polska | 1963 m | XII Okręg Narodowych Sił Zbrojnych "Podlasie" | |
68 | Znój Tomasz | Borki-Paduchy | Polska | 1963 m | XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy | |
69 | Znój Igorek | Borki-Paduchy | Polska | 1963 m | XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy | |
70 | Znój Edyta | Borki-Paduchy | Polska | 1963 m | XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy | |
71 | Znój Marysia | Borki-Paduchy | Polska | 1963 m | XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy | |
72 | Ziółkowski Maciek | Siedlce | Polska | 1963 m | Yulo Run Team Siedlce | |
73 | Ziółkowski Juliusz | Siedlce | Polska | 1963 m | Yulo Run Team Siedlce | |
74 | Jastrzębski Paweł | Siedlce | Polska | 1963 m | Yulo Run Team Siedlce | |
75 | Hyckowski Bartłomiej | Siedlce | Polska | 1963 m | ZSP nr 1 w Siedlcach |
Wyświetleń: 15630