Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rodacka Wiśniewska Martyna | Malbork | Polska | Bieg na 10 km | AbsofuckinlutelyTeam | opłacono on-line |
2 | Gawrońska Barbara | Koprzywnica | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
3 | Jachimowicz Bartosz | Gdansk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
4 | Stachórko Krzysztof | Pasłęk | Polska | Bieg na 10 km | Rozbiegany Pasłęk | opłacono on-line |
5 | Dobosik Damian | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | 3athlete | opłacono on-line |
6 | Mikołajewski Arkadiusz | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
7 | Dudziak Daniel | Aleksandrów Kujawski | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
8 | RYCHTER WIESŁAW | ELBLĄG | Polska | Bieg na 10 km | Mistrz Polski w duatlonie 2018 | opłacono on-line |
9 | Groszyk Łukasz | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
10 | Satkiewicz Piotr | Pasłęk | Polska | Bieg na 10 km | Rozbiegany Pasłęk | opłacono on-line |
11 | MARNIK Janusz | Pasłęk | Polska | Bieg na 10 km | Rozbiegany Pasłęk | opłacono on-line |
12 | Rosa Izabela | Warszawa | Polska | Bieg na 10 km | Roxy | |
13 | Sadowska Ewa | Warszawa | Polska | Bieg na 10 km | ||
14 | Sadowski Artur | Warszawa | Polska | Bieg na 10 km | ||
15 | Zdunek Mariusz Zdunek | Warszawa | Polska | Bieg na 10 km | ROXY | |
16 | Szuba Katarzyna | Wejherowo | Polska | Bieg na 10 km | MTB - Małe Trójmiasto Biega Wejherowo | opłacono on-line |
17 | Kamiński Sławomir | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta RUNNING TEAM | opłacono on-line |
18 | LORENZ Rafał | MALBORK | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
19 | Piskorska Emilia | Stare Pole | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
20 | Sobiecka Danuta | Wejherowo | Polska | Bieg na 10 km | MTB - Małe Trójmiasto Biega Wejherowo | opłacono on-line |
21 | Sobiecki Sebastian | Wejherowo | Polska | Bieg na 10 km | MTB - Małe Trójmiasto Biega Wejherowo | opłacono on-line |
22 | Janusz Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
23 | Rumina Allan | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
24 | Semmerling Przemek | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | ||
25 | Dziwosz Paweł | Malbork | Polska | Bieg na 10 km | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono on-line |
26 | Groszkowski Marcin | Malbork | Polska | Bieg na 10 km | ||
27 | Stulczewski Andrzej | Braniewo | Polska | Bieg na 10 km | MOS ZATOKA Braniewo | opłacono on-line |
28 | Bielecka Aleksandra | Rumia | Polska | Bieg na 10 km | UKS SIÓDEMKA RUMIA | opłacono on-line |
29 | Melzer Arkadiusz | Rumia | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
30 | Bielecki Tadeusz | Rumia | Polska | Bieg na 10 km | UKS SIÓDEMKA RUMIA | opłacono on-line |
31 | Rogóż Elżbieta | Warszawa | Polska | Bieg na 10 km | ProRunning Promotion | opłacono on-line |
32 | Karpiński Jan | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
33 | Karpińska Kamila | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
34 | Krużycki Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
35 | Krużycka Żaneta | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
36 | Baranowski Krzysztof | Siwiałka | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
37 | Stachórko Krzysztof | Pasłęk | Polska | Bieg na 10 km | Rozbiegany Pasłęk | |
38 | Krzemieniewski Jarosław | Olsztyn | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
39 | Jabłońska Natalia | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
40 | Jasinkiewicz Anna | Jankowo Gdańskie | Polska | Bieg na 10 km | Yodeling Jachas | opłacono on-line |
41 | Piasecki Kamil | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
42 | Ciszak Dominik Ciszak | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
43 | Garczewska Natalia | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
44 | Garczewski Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
45 | Jaworska Ewa | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | TeamKaraś-Elbląg | opłacono on-line |
46 | Kowalska Monika | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | TeamKaraś-Elbląg | opłacono on-line |
47 | Bianga Michał | Malbork | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
48 | Furtak Arkadiusz | Sztutowo | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
49 | Fijałkowska Anna | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | GetResponse Warriors | opłacono on-line |
50 | Kondratowicz Katarzyna | Pasłęk | Bieg na 10 km | opłacono on-line | ||
51 | Kondratowicz Bartek | Pasłęk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
52 | Wisniewski Piotr | Gdansk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
53 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Polska | Bieg na 10 km | 9 BBKPanc BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA | opłacono on-line |
54 | Kondrusiewicz Natalia | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
55 | Reszke Marek | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | Instruktor biegania team | opłacono on-line |
56 | Stefański Andrzej | ELBLĄG | Polska | Bieg na 10 km | Maratończyk - Elbląg | opłacono on-line |
57 | Poniatowski Dawid | Pasłęk | Polska | Bieg na 10 km | ||
58 | Poniatowski Andrzej | Pasłęk | Polska | Bieg na 10 km | ||
59 | Ossowski Marcin | Skarszewy | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
60 | mieczkowski tomasz | pasłęk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
61 | Modrak Maciej | Grudziądz | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
62 | Koliński Krzysztof | Gardeja | Polska | Bieg na 10 km | ||
63 | Cieczko Maria | Brodnica | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
64 | Czarnecki Mateusz | Stobiec | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
65 | Kujawa Katarzyna | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | Kurczak Team Crow | opłacono on-line |
66 | kostyrka artur | kwidzyn | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
67 | Bernaszuk Wojciech | Frombork | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
68 | Pilski Andrzej | Frombork | Polska | Bieg na 10 km | Barefoot Runners Society UK | opłacono on-line |
69 | Urbanowicz Agnieszka | Grobelno | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
70 | Popiel Marek | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | ||
71 | Daniszewski Marcin | Drzonowo | Polska | Bieg na 10 km | Aktywne Lisewo | |
72 | Kochan Laura | Człuchów | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
73 | Marszalkowska Agnieszka | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | Agnes Magnes | opłacono on-line |
74 | Piorunska Agnieszka | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | Agnes Magnes | opłacono on-line |
75 | Warchol Florian | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
76 | Filcek Daria | Nowy Staw | Polska | Bieg na 10 km | NOWY STAW BIEGA | |
77 | Walentowicz Natalia | Nowy Staw | Polska | Bieg na 10 km | Nowy Staw Biega | opłacono on-line |
78 | Dzwonkowski Mariusz | Dębina | Polska | Bieg na 10 km | NOWY STAW BIEGA | opłacono on-line |
79 | Sawicka Urszula | Dębina | Polska | Bieg na 10 km | NOWY STAW BIEGA | opłacono on-line |
80 | Rychert Oliwia | sopot | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
81 | Rychert Jan | sopot | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
82 | Sparzak Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
83 | Dudek Mariusz | Wąbrzeźno | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
84 | Ciechowska Alicja | Błachta | Polska | Bieg na 10 km | Aktywne Lisewo | opłacono on-line |
85 | Marciniak Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
86 | Dułak Leszek | Kolbudy | Polska | Bieg na 10 km | Team Deaf | opłacono on-line |
87 | Popielarczyk Robert | Gronowo Górne | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
88 | Kozłowska Marta | Lisewo | Polska | Bieg na 10 km | Aktywne Lisewo | opłacono on-line |
89 | Sadzikowski Tomasz | Lisewo | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
90 | Gdaniec Kamil | Tczew | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
91 | Piskorski Piotr | Golub-Dobrzyń | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
92 | Janich-Kolas Justyna | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
93 | Weiner Patryk | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
94 | kamińska beata | słupsk | Polska | Bieg na 10 km | <3 | opłacono on-line |
95 | Popowicz Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg na 10 km | Team Izabell | opłacono on-line |
96 | Jadczak Agnieszka | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |
97 | Rudawska Katarzyna | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | ||
98 | Rudawski Radosław | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | ||
99 | Pajek-Sielicka Agnieszka | Elbląg | Polska | Bieg na 10 km | Klub Kibica START ELBLĄG | opłacono on-line |
100 | Urbańska Magdalena | Gdynia | Polska | Bieg na 10 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 39207