Jantarowy Przełaj
Nordic walking na 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kochan Joanna Człuchów Nordic walking na 10 km opłacono on-line
2 Szymański Jacek Skórka Nordic walking na 10 km opłacono on-line
3 Kotowicz Aleksandra Kwidzyn Nordic walking na 10 km opłacono on-line
4 Wawrzyniak Anna Gdynia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
5 Dęga Lidia Tralewo Nordic walking na 10 km opłacono on-line
6 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot Nordic walking na 10 km opłacono on-line
7 Jaszczerska Ewelina Siwiałka Nordic walking na 10 km opłacono on-line
8 Kuncewicz Monika Gdańsk Nordic walking na 10 km
9 Kulczycki Jan Gdańsk/Sopot Nordic walking na 10 km opłacono on-line
10 Jaśkiewicz Eliza Jaśkiewicz Górsk Nordic walking na 10 km
11 Bogdanowicz Iza Gdynia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
12 Golik Katarzyna Gdynia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
13 Staroń Ewelina Przemysław Nordic walking na 10 km opłacono on-line
14 Wydrzynska Katarzyna Solec kujawski Nordic walking na 10 km
15 Uciechowski Sławomir Malbork Nordic walking na 10 km opłacono on-line
16 Weber Sylwia Gdynia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
17 Wruk Magdalena Rumia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
18 Przybylska Grażyna Łódź Nordic walking na 10 km opłacono on-line
19 Panek Aneta Gdynia Nordic walking na 10 km opłacono
20 Zareemba Jakub Olsztyn Nordic walking na 10 km opłacono on-line
21 Dankiewicz Barbara Łowicz Nordic walking na 10 km opłacono on-line
22 Janicka Ilona Gdynia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
23 Richert Agnieszka Richert Reda Nordic walking na 10 km
24 Nowalińska Aleksandra Malbork Nordic walking na 10 km opłacono on-line
25 Szarszunowicz Mariusz Pasłęk Nordic walking na 10 km opłacono on-line
26 wiecka Paulina Godziszewo Nordic walking na 10 km opłacono on-line
27 Tołodziecka Beata Kowale Nordic walking na 10 km opłacono on-line
28 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Nordic walking na 10 km opłacono on-line
29 Peretko Agnieszka Gdańsk Nordic walking na 10 km opłacono on-line
30 Białk Roman Gdańsk Nordic walking na 10 km opłacono on-line
31 TELEGA MAŁGORZATA KWIDZYN Nordic walking na 10 km opłacono on-line
32 Olbrych Urszula Częstochowa Nordic walking na 10 km opłacono on-line
33 Schwann Mirosław Wejherowo Nordic walking na 10 km opłacono on-line
34 Klimsiak Sebastian Strzegom Nordic walking na 10 km opłacono on-line
35 Dzieniszewska Alina Małkinia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
36 Wolska Aleksandra Mosty Nordic walking na 10 km
37 Jendruszewska-Waracka Beata Gdynia Nordic walking na 10 km
38 KREFFT BARBARA PARCHOWO Nordic walking na 10 km opłacono on-line
39 Hirsz Dorota Gdańsk Nordic walking na 10 km opłacono on-line
40 Strupczewska Agnieszka Grudziądz Nordic walking na 10 km opłacono on-line
41 Niemczyk Małgorzata Gdynia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
42 Melzer Hanna Rumia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
43 Gołębiowski Krzysztof Łódź Nordic walking na 10 km opłacono on-line
44 Baca Katarzyna Gniewowo Nordic walking na 10 km opłacono on-line
45 Odya Katarzyna Gdańsk Nordic walking na 10 km opłacono on-line
46 Ruchała Marcin Chrzanów Nordic walking na 10 km
47 Kopczewski Dariusz Koszalin Nordic walking na 10 km Elite Team
48 Brygała Krzysztof Gdańsk Nordic walking na 10 km ELITE TEAM opłacono on-line
49 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic walking na 10 km ELITE TEAM opłacono on-line
50 Rębowska Agnieszka Pasłęk Nordic walking na 10 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
51 Formela Andrzej Pasłęk Nordic walking na 10 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
52 Rębowski Tomasz Pasłęk Nordic walking na 10 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
53 Janiszewski Marek Pasłęk Nordic walking na 10 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
54 Burlińska Anna Pasłęk Nordic walking na 10 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
55 Samojłowicz Dorota Pasłęk Nordic walking na 10 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
56 Łochiński Bogdan Pasłęk Nordic walking na 10 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
57 Budzisz Joanna Budzisz KUŹNICA Nordic walking na 10 km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono on-line
58 Pieśniak Dorota Gdańsk Nordic walking na 10 km De-Mo-Ny-S opłacono on-line
59 Rakoczy Monika Gdańsk Nordic walking na 10 km De-Mo-Ny-S opłacono on-line
60 Kopczyńska Irena Borkowo Nordic walking na 10 km Elite Team opłacono on-line
61 Kostencka Aga Banino Nordic walking na 10 km Elite Team opłacono on-line
62 Zientkiewicz Witold Banino Nordic walking na 10 km Elite Team opłacono on-line
63 Szpilman Katarzyna Gdynia Nordic walking na 10 km Elite Team opłacono on-line
64 Toporek Aleksandra Gdynia Nordic walking na 10 km Elite Team opłacono on-line
65 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo Nordic walking na 10 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
66 Bartosiewicz Włodzimierz Gdańsk Nordic walking na 10 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
67 Reseman Sylwia Żukowo Nordic walking na 10 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
68 wiśniewski maciej malbork Nordic walking na 10 km grupa malbork opłacono on-line
69 Milewczyk Agnieszka Gdańsk Nordic walking na 10 km Invicta Power Team opłacono on-line
70 Bartosiewicz Łukasz Gdańsk Nordic walking na 10 km LUKI Team Gdańsk opłacono on-line
71 Kowalski Tomasz Nowa Wieś Malborska Nordic walking na 10 km New Village Team opłacono on-line
72 Błądek Rafał Nowa Wieś Malborska Nordic walking na 10 km New Village Team #Świry opłacono on-line
73 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Nordic walking na 10 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
74 Przygoda Mariusz Pasłęk Nordic walking na 10 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
75 Przygoda Agnieszka Pasłęk Nordic walking na 10 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
76 Toporek Rafał Przodkowo Nordic walking na 10 km Nordicowie Lęborskie Lwy opłacono on-line
77 Żbikowski Ryszard Toruń Nordic walking na 10 km SPC
78 Olejko Radosław Gdańsk Nordic walking na 10 km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
79 Radomska Joanna Gdańsk Nordic walking na 10 km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
80 Owczarek Katarzyna Kosakowo Nordic walking na 10 km Step by Step Trójmiasto opłacono
81 Owczarek Jacek Kosakowo Nordic walking na 10 km Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
82 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Nordic walking na 10 km Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
83 Kołaczyńska Monika Pogórze Nordic walking na 10 km Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
84 HALMAN GABRIELA SULMIN Nordic walking na 10 km SULMIN opłacono on-line
85 Towarnicka Izabela Gdynia Nordic walking na 10 km Team Deaf opłacono on-line
86 Litewska Joanna Juszkowo Nordic walking na 10 km Team Deaf opłacono on-line
87 Miłkowski Mariusz Gdynia Nordic walking na 10 km Team Deaf opłacono on-line
88 Szulc Tomasz Gdańsk Nordic walking na 10 km TeDe RUN opłacono on-line
89 Posim Bogumiła Dubiel Nordic walking na 10 km Wataha opłacono on-line
90 Posim Dariusz Dubiel Nordic walking na 10 km Wataha opłacono on-line


Wyświetleń: 27738

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ