Jantarowy Przełaj
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Pawlak Bożena Grudziądz Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
202 Pawlak Magdalena Grudziądz Rekreacyjny bieg na 3 km
203 Piątek Patryk Gniewino Rekreacyjny bieg na 3 km
204 Piątek Dariusz Gniewino Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
205 Schwann Mirosław Wejherowo Nordic walking na 10 km opłacono on-line
206 Kujawa Katarzyna Gdynia Bieg na 10 km Kurczak Team Crow opłacono on-line
207 Kołodziejczyk Ewa Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km Team Deaf
208 Dęga Jadwiga Tralewo Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
209 Kunka Regina Pruszcz gdański Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km Team Deaf
210 Kunka Natalia Juszkowo Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km Team Deaf
211 Guz Angelika Elbląg Rekreacyjny bieg na 3 km
212 Litewski Tomasz Juszkowo Rekreacyjny bieg na 3 km Team Deaf
213 kostyrka artur kwidzyn Bieg na 10 km opłacono on-line
214 Fałkowski Jarosław Gardeja Bieg na 21 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
215 Rożyk Krzysztof Gdynia Bieg na 21 km Biegamyrazem.pl/Oknobur
216 Rożyk Magdalena Gdynia Bieg na 21 km Biegamyrazem.pl/Oknobur
217 Bernaszuk Wojciech Frombork Bieg na 10 km opłacono on-line
218 Pilski Andrzej Frombork Bieg na 10 km Barefoot Runners Society UK opłacono on-line
219 Rumiński Daniel Grobelno Bieg na 21 km opłacono on-line
220 Urbanowicz Agnieszka Grobelno Bieg na 10 km opłacono on-line
221 Kłosiewicz Wojciech Elbląg Bieg na 21 km ZKM ELBLAG opłacono on-line
222 Łoś Malgorzata Mareza Bieg na 21 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
223 Łoś Adam Kwidzyn Bieg na 21 km KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
224 Sarnecki Kamil Gdańsk Bieg na 21 km Run Around The Island opłacono on-line
225 Milewczyk Agnieszka Gdańsk Nordic walking na 10 km Invicta Power Team opłacono on-line
226 Wierzbowska Anna Wierzbowska Stegna Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
227 Kamiński Piotr Malbork Rekreacyjny bieg na 3 km EUROFINS POLSKA
228 Kamińska Joanna Malbork Rekreacyjny bieg na 3 km 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej
229 Popiel Marek Gdańsk Bieg na 10 km
230 Turczyk Sławomir Elbląg Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
231 KOPACZ Hanka BYDGOSZCZ Bieg na 21 km Po swojemu / Biegam.
232 Weiss Alan Gdańsk Bieg na 21 km Dzikie Życie RunTeam opłacono on-line
233 Klimsiak Sebastian Strzegom Nordic walking na 10 km opłacono on-line
234 Jendruszewska-Waracka Beata Gdynia Nordic walking na 10 km
235 Golik Katarzyna Gdynia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
236 Bogdanowicz Iza Gdynia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
237 Nowalińska Aleksandra Malbork Nordic walking na 10 km opłacono on-line
238 Charliński Krystian Nowy Dwór Gdański Rekreacyjny bieg na 3 km
239 Daniszewski Marcin Drzonowo Bieg na 10 km Aktywne Lisewo
240 Jurczyk Mateusz Rüsselsheim Bieg na 21 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
241 Gabryelski Marcin Włocławek Bieg na 21 km WKB Maratończyk Włocławek
242 Kochan Joanna Człuchów Nordic walking na 10 km opłacono on-line
243 Kochan Laura Człuchów Bieg na 10 km opłacono on-line
244 Kochan Robert Człuchów Bieg na 21 km opłacono on-line
245 Motwodło-Zawadzka Izabella Słupsk Bieg na 21 km Decathlon Power Słupsk opłacono on-line
246 Marszalkowska2 Agnieszka Gdynia Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
247 Piorunska2 Agnieszka Gdynia Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km Agnes Magnes
248 Makowska Agnieszka Gdynia Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
249 Warchol Florian2 Gdynia Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
250 Marszalkowska Agnieszka Gdynia Bieg na 10 km Agnes Magnes opłacono on-line
251 Piorunska Agnieszka Gdynia Bieg na 10 km Agnes Magnes opłacono on-line
252 Warchol Florian Gdynia Bieg na 10 km opłacono on-line
253 Maszke Gabriela Maszke Stegna Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
254 Pierzchała Marta Elblag Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
255 Białk Roman Gdańsk Nordic walking na 10 km opłacono on-line
256 Stormowska Małgorzata Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km
257 Sękowska Monika Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km
258 Kowalska Martyna Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km
259 Kowalska Kamila Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km
260 Suchomski Marcin Nowy Staw Bieg na 21 km Nowy Staw Biega /Golden team opłacono on-line
261 Filcek Daria Nowy Staw Bieg na 10 km NOWY STAW BIEGA
262 Walentowicz Natalia Nowy Staw Bieg na 10 km Nowy Staw Biega opłacono on-line
263 Michniewicz Magdalena Nowy Staw Rekreacyjny bieg na 3 km Nowy Staw Biega
264 Potoczek Andrzej Lichnowy Bieg na 21 km NOWY STAW BIEGA/Press Glass biegamy i wspieramy opłacono on-line
265 Kiliman Beata Dębina Rekreacyjny bieg na 3 km NOWY STAW BIEGA
266 Dzwonkowski Mariusz Dębina Bieg na 10 km NOWY STAW BIEGA opłacono on-line
267 Sawicka Urszula Dębina Bieg na 10 km NOWY STAW BIEGA opłacono on-line
268 Rychert Oliwia sopot Bieg na 10 km opłacono on-line
269 Rychert Jan sopot Bieg na 10 km opłacono on-line
270 Hinc Karolina Gdynia Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
271 Sparzak Tomasz Elbląg Bieg na 10 km opłacono on-line
272 Dudek Mariusz Wąbrzeźno Bieg na 10 km opłacono on-line
273 Dybowska Magdalena Rumia Rekreacyjny bieg na 3 km
274 Płókarz Karolina Jantar Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
275 Ciechowska Alicja Błachta Bieg na 10 km Aktywne Lisewo opłacono on-line
276 Garski Jacek Orle Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
277 Garska Brygida Orle Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
278 Niemczyk Małgorzata Gdynia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
279 Marciniak Natalia Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
280 Czaja Danuta Rumia Rekreacyjny bieg na 3 km
281 Kujawska Marcelina Pruszcz Gdański Bieg na 21 km Iron Team opłacono on-line
282 Gajewska-Dułak Mirka Kolbudy Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km Team Deaf
283 Dułak Leszek Kolbudy Bieg na 10 km Team Deaf opłacono on-line
284 Brzezińska Elżbieta Gdynia Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
285 Serzysko Wojciech Malbork Bieg na 21 km opłacono on-line
286 Popielarczyk Robert Gronowo Górne Bieg na 10 km opłacono on-line
287 MARSZAŁKOWSKI KRZYSZTOF Kwidzyn Rekreacyjny bieg na 3 km
288 MARSZAŁKOWSKA KAROLINA Kwidzyn Rekreacyjny bieg na 3 km
289 Kozłowska Marta Lisewo Bieg na 10 km Aktywne Lisewo opłacono on-line
290 Sadzikowski Tomasz Lisewo Bieg na 10 km opłacono on-line
291 Gdaniec Kamil Tczew Bieg na 10 km opłacono on-line
292 Morawski Paweł Gdynia Bieg na 21 km opłacono on-line
293 Hryń-Morawska Elżbieta Gdynia Bieg na 21 km opłacono on-line
294 Brzezicki Łukasz Głogowo Rekreacyjny bieg na 3 km Super Team
295 Brzezicka Agnieszka Głogowo Rekreacyjny bieg na 3 km Super Team
296 Brzezicki Tymoteusz Głogowo Rekreacyjny bieg na 3 km Super Team
297 Zamyślewski Filip Brachlewo Rekreacyjny bieg na 3 km Super Team
298 Zamyślewska Ida Brachlewo Rekreacyjny bieg na 3 km Super Team
299 Zamyślewska Marlena Brachlewo Rekreacyjny bieg na 3 km Super Team
300 Piskorski Piotr Golub-Dobrzyń Bieg na 10 km opłacono on-line


Wyświetleń: 18825

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ