Jantarowy Przełaj
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 ŻYGOWSKI MIKOŁAJ BYDGOSZCZ Rekreacyjny bieg na 3 km
2 Żelazko Michał Warszawa Bieg na 21 km stary człowiek a morze opłacono on-line
3 Żbikowski Ryszard Toruń Nordic walking na 10 km SPC
4 Żbikowska Malgorzata Toruń Bieg na 10 km SPC
5 ZYGOWSKA Paulina Słupsk Bieg na 10 km Słupsk
6 Zygarowski Filip Łaszka Rekreacyjny bieg na 3 km
7 Zygarowska Ewelina Sztutowo Rekreacyjny bieg na 3 km
8 Zieńczuk Piotr Gdańsk Bieg na 10 km Nie marnuj tlenu GAiT opłacono on-line
9 Zientkiewicz Witold Banino Nordic walking na 10 km Elite Team opłacono on-line
10 Zieliński Wojciech Londyn Bieg na 21 km opłacono on-line
11 Zieliński Maciej Tczew Bieg na 21 km Biegający Tczew / RRC Tczew opłacono on-line
12 Zglińska Anna Unisław Bieg na 21 km Przebiegli Unisław opłacono on-line
13 Zega - Biegańska Anna Slupsk Bieg na 10 km ZEGA GABINET SŁUPSK opłacono on-line
14 Zdziarski Dawid GRUDZIĄDZ Bieg na 10 km Sosnowa Team Grudziądz opłacono on-line
15 Zdziarski Adam Grudziądz Bieg na 10 km Sosnowa Team Grudziądz opłacono on-line
16 Zdunek Mariusz Zdunek Warszawa Bieg na 10 km ROXY
17 Zawicka Anna Malbork Bieg na 21 km opłacono on-line
18 Zatorska Agnieszka Jantar Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
19 Zarębski Sławomir Elbląg Bieg na 10 km Team Karaś -Elbląg opłacono on-line
20 Zareemba Jakub Olsztyn Nordic walking na 10 km opłacono on-line
21 Zamyślewski Krzysztof Brachlewo Bieg na 10 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
22 Zamyślewski Filip Brachlewo Rekreacyjny bieg na 3 km Super Team
23 Zamyślewska Marlena Brachlewo Rekreacyjny bieg na 3 km Super Team
24 Zamyślewska Ida Brachlewo Rekreacyjny bieg na 3 km Super Team
25 Zalewski Andrzej Sztutowo Bieg na 21 km opłacono on-line
26 Wydrzynska Katarzyna Solec kujawski Nordic walking na 10 km
27 Wycichowski Wojciech Ostaszewo Bieg na 21 km opłacono on-line
28 Wruk Magdalena Rumia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
29 Wróblewska Joanna Unislaw Bieg na 21 km opłacono on-line
30 Wójcik Piotr PRABUTY Bieg na 21 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
31 Woźnikowska Magdalena Elbląg Bieg na 10 km WueMKa opłacono on-line
32 Wozbanowicz Jacek Straszyn Bieg na 21 km STRASZYN BIEGA opłacono on-line
33 Wołk Krzysztof Jantar Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna Jantar Biega
34 Wolska Aleksandra Mosty Nordic walking na 10 km
35 WOJTACKI Tomasz Grudziądz Bieg na 10 km Sosnowa Team Grudziądz opłacono on-line
36 WOJTACKI Jakub GRUDZIĄDZ Bieg na 10 km Sosnowa Team Grudziądz opłacono on-line
37 WOJTACKA Roksana GRUDZIĄDZ Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km Sosnowa Team Grudziądz
38 Włoszczyński Maciej Elbląg Bieg na 21 km opłacono on-line
39 Witt Henryk Sopot Rekreacyjny bieg na 3 km Norbsoft.pl
40 Witt Grażyna Sopot Rekreacyjny bieg na 3 km MaratonyPolskie.PL TEAM
41 wiśniewski maciej malbork Nordic walking na 10 km grupa malbork opłacono on-line
42 Wisniewski Piotr Gdansk Bieg na 10 km opłacono on-line
43 Wisniewska Renata Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km
44 Wińska - Malicka Justyna Mikoszewo Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
45 Wilbik Joanna Gdańsk Bieg na 21 km Pomorze Biega i Pomaga opłacono on-line
46 Wierzbowska Anna Wierzbowska Stegna Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
47 Wiernicka Paulina KWIDZYN Bieg na 10 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
48 Wieczorek Tomasz Gdańsk Bieg na 10 km Wataha-Łączy nas bieganie opłacono on-line
49 wiecka Paulina Godziszewo Nordic walking na 10 km opłacono on-line
50 wicek aneta Starogard Gdański Rekreacyjny bieg na 3 km
51 Wiącek Bartosz Sadlinki Rekreacyjny bieg na 3 km
52 Wesołowski Paweł Pruszcz Gdański Bieg na 10 km STRunners
53 Weiss Alan Gdańsk Bieg na 21 km Dzikie Życie RunTeam opłacono on-line
54 Weiner Patryk Gdańsk Bieg na 10 km opłacono on-line
55 Weiland Karina Weiland Stegna Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna
56 Weiland Emila Unisław Bieg na 21 km Drużyna Szpiku opłacono on-line
57 Weber Sylwia Gdynia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
58 Weber Magdalena Elbląg Bieg na 10 km opłacono on-line
59 Wcisel Judyta Malbork Rekreacyjny bieg na 3 km
60 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg na 10 km 9 BBKPanc BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA opłacono on-line
61 Wawrzyniak Anna Gdynia Nordic walking na 10 km opłacono on-line
62 Wawer Martyna Zabrze Bieg na 10 km opłacono on-line
63 Waruszewski Bartłomiej Tczew Rekreacyjny bieg na 3 km KS Wisła Tczew
64 Waruszewski Bartłomiej Tczew Rekreacyjny bieg na 3 km KS Wisła Tczew
65 Waruszewska Olimpia Tczew Rekreacyjny bieg na 3 km KS Wisła Tczew
66 Warchol Florian2 Gdynia Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
67 Warchol Florian Gdynia Bieg na 10 km opłacono on-line
68 Walentowicz Natalia Nowy Staw Bieg na 10 km Nowy Staw Biega opłacono on-line
69 Walczak Krzysztof Gdynia Bieg na 10 km ElektroniczneZapisy.pl Team
70 Van Ieperen Arco Elbląg Bieg na 21 km opłacono on-line
71 Urbański Dariusz Kosakowo Bieg na 21 km opłacono on-line
72 Urbańska Magdalena Gdynia Bieg na 10 km opłacono on-line
73 Urbanowicz Agnieszka Grobelno Bieg na 10 km opłacono on-line
74 Uciechowski Sławomir Malbork Nordic walking na 10 km opłacono on-line
75 Turczyk Sławomir Elbląg Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
76 Towstokory Marek Złotów Bieg na 21 km Złotów opłacono on-line
77 Towarnicka Izabela Gdynia Nordic walking na 10 km Team Deaf opłacono on-line
78 Toporek Rafał Przodkowo Nordic walking na 10 km Nordicowie Lęborskie Lwy opłacono on-line
79 Toporek Aleksandra Gdynia Nordic walking na 10 km Elite Team opłacono on-line
80 Topolska Sylwia Elbląg Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
81 Tołodziecka Beata Kowale Nordic walking na 10 km opłacono on-line
82 Tocha Zbigniew Skórcz Bieg na 21 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
83 Thomalla Mariusz Bielsko-Biała Rekreacyjny bieg na 3 km
84 Thomalla Aleksandra Londyn Bieg na 10 km opłacono on-line
85 Teska Patrycja Gdynia Rekreacyjny bieg na 3 km
86 Teska Michał Gdynia Rekreacyjny bieg na 3 km
87 Teska Martyna Gdynia Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
88 Teska Izabela Gdynia Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
89 TELEGA MAŁGORZATA KWIDZYN Nordic walking na 10 km opłacono on-line
90 Śliwińska Katarzyna Gdynia Bieg na 21 km KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni opłacono on-line
91 Śliwińska Edyta Kosakowo Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km Team Deaf
92 Śledź Łukasz Rybina Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna Torpeda Rybina
93 Szyszka Danuta Sztutowo Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
94 Szymański Jacek Skórka Nordic walking na 10 km opłacono on-line
95 Szymański Adam Lębork Bieg na 10 km Lębork Biegacze
96 SZYMAŃSKA JOANNA Elbląg Bieg na 10 km opłacono on-line
97 Szymańska Hanna Skórka Bieg na 21 km opłacono on-line
98 Szymańska Beata Kwidzyn Bieg na 10 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
99 Szustek Katarzyna Elbląg Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km El Bażanty
100 Szulęcka-Drzażdżyńska Beata Mikoszewo Nordic walking na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna


Wyświetleń: 28063

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ