Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#Biegacze | |||||||||
1 | Kłaczyński Mariusz | Grudziądz | Bieg na 10 km | #Biegacze | opłacono on-line | ||||
3athlete | |||||||||
2 | Dobosik Damian | Elbląg | Bieg na 10 km | 3athlete | opłacono on-line | ||||
3 | Matulewicz Magdalena | Elbląg | Bieg na 10 km | 3athlete | opłacono on-line | ||||
7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | |||||||||
4 | Kamińska Joanna | Malbork | Rekreacyjny bieg na 3 km | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | |||||
9 BBKPanc BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA | |||||||||
5 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Bieg na 10 km | 9 BBKPanc BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA | opłacono on-line | ||||
22. Baza Lotnictwa Taktycznego | |||||||||
6 | Motylewski Radosław | MALBORK | Bieg na 10 km | 22. Baza Lotnictwa Taktycznego | opłacono on-line | ||||
49 Baza Lotnicza | |||||||||
7 | Parandyk Adam | Pruszcz Gdański | Bieg na 21 km | 49 Baza Lotnicza | |||||
81 blp | |||||||||
8 | Mączkowski Jacek | Rypin | Bieg na 21 km | 81 blp | opłacono on-line | ||||
9 | Gralak Jacek | Bydgoszcz | Bieg na 21 km | 81 blp | opłacono on-line | ||||
<3 | |||||||||
10 | kamińska beata | słupsk | Bieg na 10 km | <3 | opłacono on-line | ||||
A.M.G.-BRANIEWO | |||||||||
11 | Gawdzik Arkadiusz | Braniewo | Bieg na 21 km | A.M.G.-BRANIEWO | opłacono on-line | ||||
AbsofuckinlutelyTeam | |||||||||
12 | Rodacka Wiśniewska Martyna | Malbork | Bieg na 10 km | AbsofuckinlutelyTeam | opłacono on-line | ||||
Active Family Pasłęk | |||||||||
13 | Rębowska Aga | Pasłęk | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | Active Family Pasłęk | |||||
14 | Łochińska Joanna | Gdynia | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | Active Family Pasłęk | |||||
15 | Rębowska Martyna | Pasłęk | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | Active Family Pasłęk | |||||
16 | Rębowski Grzegorz | Pasłęk | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | Active Family Pasłęk | |||||
17 | Rębowski Mateusz | Pasłęk | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | Active Family Pasłęk | |||||
18 | Łochiński Bogdan | Pasłęk | Nordic walking na 10 km | Active Family Pasłęk | opłacono on-line | ||||
19 | Samojłowicz Dorota | Pasłęk | Nordic walking na 10 km | Active Family Pasłęk | opłacono on-line | ||||
20 | Burlińska Anna | Pasłęk | Nordic walking na 10 km | Active Family Pasłęk | opłacono on-line | ||||
21 | Janiszewski Marek | Pasłęk | Nordic walking na 10 km | Active Family Pasłęk | opłacono on-line | ||||
22 | Rębowski Tomasz | Pasłęk | Nordic walking na 10 km | Active Family Pasłęk | opłacono on-line | ||||
23 | Formela Andrzej | Pasłęk | Nordic walking na 10 km | Active Family Pasłęk | opłacono on-line | ||||
24 | Rębowska Agnieszka | Pasłęk | Nordic walking na 10 km | Active Family Pasłęk | opłacono on-line | ||||
Active Family Pasłęk | |||||||||
25 | Burliński Piotr | Bytów | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | Active Family Pasłęk | |||||
26 | Burliński Xawery | BYTÓW | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | Active Family Pasłęk | |||||
27 | Burlińska Katarzyna | BYTÓW | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | Active Family Pasłęk | |||||
Agnes Magnes | |||||||||
28 | Piorunska2 Agnieszka | Gdynia | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | Agnes Magnes | |||||
29 | Marszalkowska Agnieszka | Gdynia | Bieg na 10 km | Agnes Magnes | opłacono on-line | ||||
30 | Piorunska Agnieszka | Gdynia | Bieg na 10 km | Agnes Magnes | opłacono on-line | ||||
Aktywne Lisewo | |||||||||
31 | Kozłowska Marta | Lisewo | Bieg na 10 km | Aktywne Lisewo | opłacono on-line | ||||
32 | Chrzanowska Cecylia | Lisewo | Bieg na 10 km | Aktywne Lisewo | opłacono on-line | ||||
Aktywne Lisewo | |||||||||
33 | Daniszewski Marcin | Drzonowo | Bieg na 10 km | Aktywne Lisewo | |||||
34 | Ciechowska Alicja | Błachta | Bieg na 10 km | Aktywne Lisewo | opłacono on-line | ||||
35 | Dalmer Angelika | Grudziądz | Bieg na 10 km | Aktywne Lisewo | opłacono on-line | ||||
36 | Dadelska Beata Dadelska | Lisewo | Bieg na 10 km | Aktywne Lisewo | opłacono on-line | ||||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
37 | Tocha Zbigniew | Skórcz | Bieg na 21 km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line | ||||
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | |||||||||
38 | Budzisz Joanna Budzisz | KUŹNICA | Nordic walking na 10 km | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono on-line | ||||
39 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono on-line | ||||
BEZTLENOWI MALBORK | |||||||||
40 | MATEJUK ANNA | MALBORK | Rekreacyjny bieg na 3 km | BEZTLENOWI MALBORK | |||||
41 | Dziwosz Paweł | Malbork | Bieg na 10 km | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono on-line | ||||
42 | Matejuk Arkadiusz | Malbork | Bieg na 21 km | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono on-line | ||||
BUSPRESTIGE | |||||||||
43 | Oseńko Adam | Wejherowo | Bieg na 10 km | BUSPRESTIGE | opłacono on-line | ||||
Barefoot Runners Society UK | |||||||||
44 | Pilski Andrzej | Frombork | Bieg na 10 km | Barefoot Runners Society UK | opłacono on-line | ||||
Biegający Tczew / RRC Tczew | |||||||||
45 | Zieliński Maciej | Tczew | Bieg na 21 km | Biegający Tczew / RRC Tczew | opłacono on-line | ||||
Biegam bo mnie ludzkość wkurwia | |||||||||
46 | Jakubiak-Kępińska Alicja | Warszawa | Bieg na 10 km | Biegam bo mnie ludzkość wkurwia | |||||
Biegamyrazem.pl/Oknobur | |||||||||
47 | Rożyk Krzysztof | Gdynia | Bieg na 21 km | Biegamyrazem.pl/Oknobur | |||||
48 | Rożyk Magdalena | Gdynia | Bieg na 21 km | Biegamyrazem.pl/Oknobur | |||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
49 | Karpiński Jan | Gdańsk | Bieg na 10 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | ||||
50 | Karpińska Kamila | Gdańsk | Bieg na 10 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | ||||
51 | Łoś Malgorzata | Mareza | Bieg na 21 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | ||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
52 | Niechoćko Agata | Gdańsk | Bieg na 21 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | ||||
Bojano Biega | |||||||||
53 | Górkowska Elżbieta | Rumia | Bieg na 10 km | Bojano Biega | opłacono | ||||
Błękitny Patrol WWF | |||||||||
54 | Andrearczyk Wojciech | Braniewo | Bieg na 21 km | Błękitny Patrol WWF | opłacono on-line | ||||
Castilla | |||||||||
55 | Robles José Carlos | Gdansk | Bieg na 10 km | Castilla | opłacono on-line | ||||
Cyklo Kwidzyn | |||||||||
56 | Kisiel Krzysztof | Kwidzyn | Bieg na 10 km | Cyklo Kwidzyn | opłacono on-line | ||||
DCT drużyna biegowa | |||||||||
57 | Gering Mariusz | Gdańsku | Bieg na 21 km | DCT drużyna biegowa | |||||
De-Mo-Ny-S | |||||||||
58 | Rakoczy Monika | Gdańsk | Nordic walking na 10 km | De-Mo-Ny-S | opłacono on-line | ||||
59 | Pieśniak Dorota | Gdańsk | Nordic walking na 10 km | De-Mo-Ny-S | opłacono on-line | ||||
Decathlon Power Słupsk | |||||||||
60 | Motwodło-Zawadzka Izabella | Słupsk | Bieg na 21 km | Decathlon Power Słupsk | opłacono on-line | ||||
Dream Tri Team | |||||||||
61 | Kreft Ewa | Gdańsk | Bieg na 21 km | Dream Tri Team | opłacono on-line | ||||
Drużyna Szpiku | |||||||||
62 | Weiland Emila | Unisław | Bieg na 21 km | Drużyna Szpiku | opłacono on-line | ||||
Dzikie Życie RunTeam | |||||||||
63 | Weiss Alan | Gdańsk | Bieg na 21 km | Dzikie Życie RunTeam | opłacono on-line | ||||
ELITE TEAM | |||||||||
64 | Brygała Krzysztof | Gdańsk | Nordic walking na 10 km | ELITE TEAM | opłacono on-line | ||||
65 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Nordic walking na 10 km | ELITE TEAM | opłacono on-line | ||||
EUROFINS POLSKA | |||||||||
66 | Kamiński Piotr | Malbork | Rekreacyjny bieg na 3 km | EUROFINS POLSKA | |||||
El Bażanty | |||||||||
67 | Szustek Katarzyna | Elbląg | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | El Bażanty | |||||
Elaktywny Maratończyk Team | |||||||||
68 | Boris Aneta | Elbląg | Bieg na 21 km | Elaktywny Maratończyk Team | opłacono on-line | ||||
ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||||||
69 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Bieg na 10 km | ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||
Elite Team | |||||||||
70 | Kopczyńska Irena | Borkowo | Nordic walking na 10 km | Elite Team | opłacono on-line | ||||
71 | Toporek Aleksandra | Gdynia | Nordic walking na 10 km | Elite Team | opłacono on-line | ||||
72 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Nordic walking na 10 km | Elite Team | opłacono on-line | ||||
73 | Zientkiewicz Witold | Banino | Nordic walking na 10 km | Elite Team | opłacono on-line | ||||
74 | Kostencka Aga | Banino | Nordic walking na 10 km | Elite Team | opłacono on-line | ||||
Elite Team | |||||||||
75 | Kopczewski Dariusz | Koszalin | Nordic walking na 10 km | Elite Team | |||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
76 | Bartosiewicz Włodzimierz | Gdańsk | Nordic walking na 10 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | ||||
77 | Bartosiewicz Grażyna | Gdańsk | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | Face Nordic Walking Team | |||||
78 | Reseman Sylwia | Żukowo | Nordic walking na 10 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | ||||
79 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | Nordic walking na 10 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | ||||
Finisz Morąg/16 batalion dowodzenia | |||||||||
80 | Schoenrock Tomasz | Nowy Dwór Gdański | Bieg na 10 km | Finisz Morąg/16 batalion dowodzenia | opłacono on-line | ||||
GRUPA MALBOORK | |||||||||
81 | Masys Agnieszka | Malbork | Bieg na 10 km | GRUPA MALBOORK | |||||
GRUPA MALBORK | |||||||||
82 | Barcikowski Krzysztof | Malbork | Bieg na 21 km | GRUPA MALBORK | opłacono on-line | ||||
Gdańsk | |||||||||
83 | Kosobucki Rafał Kosobucki | Gdańsk | Bieg na 21 km | Gdańsk | opłacono on-line | ||||
GetResponse Warriors | |||||||||
84 | Fijałkowska Anna | Gdańsk | Bieg na 10 km | GetResponse Warriors | opłacono on-line | ||||
Gladiator Pasłęk | |||||||||
85 | Gawdzik Paweł | Pasłęk | Bieg na 21 km | Gladiator Pasłęk | opłacono on-line | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
86 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Bieg na 21 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
87 | Jurczyk Mateusz | Rüsselsheim | Bieg na 21 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
88 | Grzelak Robert | Gardeja | Bieg na 10 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
89 | SŁAWSKA GABRIELA | KWIDZYN | Bieg na 21 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
90 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | Bieg na 10 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
Grupa Biegowa 65 | |||||||||
91 | Miszewski Adam | Gdańsk | Bieg na 10 km | Grupa Biegowa 65 | opłacono on-line | ||||
Górskie Pędziwiatry | |||||||||
92 | Chmielowski Michał | juszkowo | Bieg na 10 km | Górskie Pędziwiatry | opłacono on-line | ||||
93 | Okapiec Dagmara | Juszkowo | Bieg na 10 km | Górskie Pędziwiatry | opłacono on-line | ||||
Instruktor biegania team | |||||||||
94 | Reszke Marek | Gdańsk | Bieg na 10 km | Instruktor biegania team | opłacono on-line | ||||
Invicta Power Team | |||||||||
95 | Milewczyk Agnieszka | Gdańsk | Nordic walking na 10 km | Invicta Power Team | opłacono on-line | ||||
96 | Kobylińska-Urbaniak Ewa | Gdańsk | Bieg na 21 km | Invicta Power Team | opłacono on-line | ||||
Iron Team | |||||||||
97 | Kujawska Marcelina | Pruszcz Gdański | Bieg na 21 km | Iron Team | opłacono on-line | ||||
Jak Zawsze | |||||||||
98 | Szachniuk Marzena | Łeba | Bieg na 10 km | Jak Zawsze | opłacono | ||||
Jantar Biega | |||||||||
99 | Wołk Krzysztof | Jantar | Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | Jantar Biega | |||||
Jedyneczka Elbląg | |||||||||
100 | Rogowska Aleksandra | Elbląg | Bieg na 10 km | Jedyneczka Elbląg | |||||
KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni | |||||||||
101 | Śliwińska Katarzyna | Gdynia | Bieg na 21 km | KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni | opłacono on-line | ||||
KS Wisła Tczew | |||||||||
102 | Waruszewski Bartłomiej | Tczew | Rekreacyjny bieg na 3 km | KS Wisła Tczew | |||||
103 | Waruszewska Olimpia | Tczew | Rekreacyjny bieg na 3 km | KS Wisła Tczew | |||||
104 | Iwicka-Waruszewska Monika | Tczew | Rekreacyjny bieg na 3 km | KS Wisła Tczew | |||||
105 | Waruszewski Bartłomiej | Tczew | Rekreacyjny bieg na 3 km | KS Wisła Tczew | |||||
KTR Ventus Kwidzyn | |||||||||
106 | Press Monika | Kwidzyn | Bieg na 10 km | KTR Ventus Kwidzyn | opłacono on-line | ||||
107 | Marczyk Adam | Kwidzyn | Bieg na 10 km | KTR Ventus Kwidzyn | opłacono on-line | ||||
108 | Press-Marczyk Marta | Kwidzyn | Bieg na 10 km | KTR Ventus Kwidzyn | opłacono on-line | ||||
KWIDZYN BIEGA | |||||||||
109 | Łoś Adam | Kwidzyn | Bieg na 21 km | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line | ||||
110 | Nowosławska Mirosława | Kwidzyn | Bieg na 10 km | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line | ||||
Klub Kibica START ELBLĄG | |||||||||
111 | Pajek-Sielicka Agnieszka | Elbląg | Bieg na 10 km | Klub Kibica START ELBLĄG | opłacono on-line | ||||
Komando Flaki | |||||||||
112 | Dybowska Henryka | Rumia | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | Komando Flaki | |||||
113 | Dybowski Mateusz | Rumia | Rekreacyjny bieg na 3 km | Komando Flaki | |||||
114 | cze-ga sylwia | Dębogórze | Rekreacyjny bieg na 3 km | Komando Flaki | |||||
Kontener Formy | |||||||||
115 | Karwel Ewelina Karwel | Gdańsk | Bieg na 10 km | Kontener Formy | opłacono on-line | ||||
Kontener Formy | |||||||||
116 | Czoska Anetta | Gdynia | Rekreacyjny bieg na 3 km | Kontener Formy | |||||
Koty3! | |||||||||
117 | de Virion Aleksandra | Gdańsk | Bieg na 21 km | Koty3! | opłacono on-line | ||||
Kurczak Team Crow | |||||||||
118 | Kujawa Katarzyna | Gdynia | Bieg na 10 km | Kurczak Team Crow | opłacono on-line | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
119 | Marianowski Krzysztof | Kwidzyn | Bieg na 21 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
120 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Bieg na 21 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
121 | Zamyślewski Krzysztof | Brachlewo | Bieg na 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
122 | Kaczorowski Michal | Korzeniewo | Bieg na 21 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
123 | Kotłowska Marlena | Kwidzyn | Bieg na 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
124 | Szymańska Beata | Kwidzyn | Bieg na 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
125 | Szalkowski Jacek | Kwidzyn | Bieg na 21 km | Kwidzyn Biega | |||||
126 | Mańkowski Waldemar | Kwidzyn | Bieg na 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
127 | Brzuszkiewicz Bartek | Kwidzyn | Bieg na 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
128 | Kulczyk Izabela | Kwidzyn | Bieg na 21 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
129 | Kasprzyk Dariusz | Kwidzyn | Bieg na 21 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
130 | Wójcik Piotr | PRABUTY | Bieg na 21 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
131 | Kotowicz Bartosz | Kwidzyn | Bieg na 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
132 | Przybyszewska Karolina | Kwidzyn | Bieg na 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
133 | Sławińska Monika | Kwidzyn | Bieg na 10 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
134 | Duchała Piotr | Kwidzyn | Bieg na 21 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
135 | Kowalska Anna | Kwidzyn | Bieg na 21 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
136 | Hillar Jacek | Kwidzyn | Bieg na 21 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
Kwidzyn Biega/ KP PSP Kwidzyn | |||||||||
137 | Stefaniak Wojciech | Kwidzyn | Bieg na 10 km | Kwidzyn Biega/ KP PSP Kwidzyn | opłacono on-line | ||||
Kwidzyn Run | |||||||||
138 | Figura Marcin | Kwidzyn | Bieg na 10 km | Kwidzyn Run | opłacono on-line | ||||
139 | Pietrzyk Barbara | Kwidzyn | Bieg na 10 km | Kwidzyn Run | opłacono on-line | ||||
LPP Team | |||||||||
140 | Arciszewska Magda | Gdynia | Bieg na 21 km | LPP Team | opłacono | ||||
LUKI Team Gdańsk | |||||||||
141 | Bartosiewicz Łukasz | Gdańsk | Nordic walking na 10 km | LUKI Team Gdańsk | opłacono on-line | ||||
Leśny Cross | |||||||||
142 | Nadziak Wioletta | Morąg | Bieg na 10 km | Leśny Cross | opłacono on-line | ||||
143 | Siepioła Cezary | Morąg | Bieg na 21 km | Leśny Cross | opłacono on-line | ||||
144 | Rowicki Jarosław | Morąg | Bieg na 21 km | Leśny Cross | opłacono on-line | ||||
145 | Siejka Małgorzata | Morąg | Bieg na 10 km | Leśny Cross | opłacono on-line | ||||
Lębork Biegacze | |||||||||
146 | Szymański Adam | Lębork | Bieg na 10 km | Lębork Biegacze | |||||
MOS ZATOKA Braniewo | |||||||||
147 | Stulczewski Andrzej | Braniewo | Bieg na 10 km | MOS ZATOKA Braniewo | opłacono on-line | ||||
MTB - Małe Trójmiasto Biega | |||||||||
148 | Dobbek Agnieszka | Wejherowo | Bieg na 10 km | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line | ||||
MTB - Małe Trójmiasto Biega Wejherowo | |||||||||
149 | Szuba Katarzyna | Wejherowo | Bieg na 10 km | MTB - Małe Trójmiasto Biega Wejherowo | opłacono on-line | ||||
150 | Sobiecka Danuta | Wejherowo | Bieg na 10 km | MTB - Małe Trójmiasto Biega Wejherowo | opłacono on-line | ||||
151 | Sobiecki Sebastian | Wejherowo | Bieg na 10 km | MTB - Małe Trójmiasto Biega Wejherowo | opłacono on-line | ||||
152 | Schmidt Waldek | Gowino | Bieg na 10 km | MTB - Małe Trójmiasto Biega Wejherowo | opłacono on-line | ||||
MTB Małe Trójmiasto Biega | |||||||||
153 | Dąbrowska Anna | Wejherowo | Bieg na 10 km | MTB Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line | ||||
Maja Team | |||||||||
154 | Klotzke Rafał | Wejherowo | Bieg na 10 km | Maja Team | opłacono on-line | ||||
MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||||||
155 | Witt Grażyna | Sopot | Rekreacyjny bieg na 3 km | MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||
Maratończyk - Elbląg | |||||||||
156 | Stefański Andrzej | ELBLĄG | Bieg na 10 km | Maratończyk - Elbląg | opłacono on-line | ||||
Mikoszewo | |||||||||
157 | Janowski Jan | Mikoszewo | Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | Mikoszewo | |||||
Mistrz Polski w duatlonie 2018 | |||||||||
158 | RYCHTER WIESŁAW | ELBLĄG | Bieg na 10 km | Mistrz Polski w duatlonie 2018 | opłacono on-line | ||||
Morskie Opowieści Mikoszewo | |||||||||
159 | Konat Grzegorz | Mikoszewo | Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | Morskie Opowieści Mikoszewo | |||||
160 | Rogowska-Konat Emilia | Mikoszewo | Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | Morskie Opowieści Mikoszewo | |||||
Morsy Zblewo | |||||||||
161 | Loose Anna | Starogard Gdański | Bieg na 10 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line | ||||
Morsów Piła | |||||||||
162 | Grabowska Izabela | Kaczory | Bieg na 21 km | Morsów Piła | opłacono on-line | ||||
NOWY STAW BIEGA | |||||||||
163 | Filcek Daria | Nowy Staw | Bieg na 10 km | NOWY STAW BIEGA | |||||
164 | Kiliman Beata | Dębina | Rekreacyjny bieg na 3 km | NOWY STAW BIEGA | |||||
165 | Dzwonkowski Mariusz | Dębina | Bieg na 10 km | NOWY STAW BIEGA | opłacono on-line | ||||
166 | Sawicka Urszula | Dębina | Bieg na 10 km | NOWY STAW BIEGA | opłacono on-line | ||||
NOWY STAW BIEGA/Press Glass biegamy i wspieramy | |||||||||
167 | Potoczek Andrzej | Lichnowy | Bieg na 21 km | NOWY STAW BIEGA/Press Glass biegamy i wspieramy | opłacono on-line | ||||
Naprzód Młociny | |||||||||
168 | Gala Kamila | Warszawa | Bieg na 21 km | Naprzód Młociny | opłacono on-line | ||||
NestRun | |||||||||
169 | Szaduro Marta | Sopot | Bieg na 10 km | NestRun | opłacono on-line | ||||
New Village Team | |||||||||
170 | Kowalski Tomasz | Nowa Wieś Malborska | Nordic walking na 10 km | New Village Team | opłacono on-line | ||||
New Village Team #Świry | |||||||||
171 | Błądek Rafał | Nowa Wieś Malborska | Nordic walking na 10 km | New Village Team #Świry | opłacono on-line | ||||
Nie Marnuj Tlenu GAiT | |||||||||
172 | Kowalski Robert Sebastian | Gdańsk | Bieg na 21 km | Nie Marnuj Tlenu GAiT | opłacono on-line | ||||
Nie marnuj tlenu GAiT | |||||||||
173 | Zieńczuk Piotr | Gdańsk | Bieg na 10 km | Nie marnuj tlenu GAiT | opłacono on-line | ||||
Norbsoft.pl | |||||||||
174 | Witt Henryk | Sopot | Rekreacyjny bieg na 3 km | Norbsoft.pl | |||||
Nordic Walking Pasłęk | |||||||||
175 | Maciuszonek Małgorzata | Pasłęk | Nordic walking na 10 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
176 | Przygoda Marianna | Pasłęk | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | Nordic Walking Pasłęk | |||||
177 | Przygoda Agnieszka | Pasłęk | Nordic walking na 10 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
178 | Przygoda Mariusz | Pasłęk | Nordic walking na 10 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
Nordicowie Lęborskie Lwy | |||||||||
179 | Toporek Rafał | Przodkowo | Nordic walking na 10 km | Nordicowie Lęborskie Lwy | opłacono on-line | ||||
Nowy Staw Biega | |||||||||
180 | Walentowicz Natalia | Nowy Staw | Bieg na 10 km | Nowy Staw Biega | opłacono on-line | ||||
181 | Michniewicz Magdalena | Nowy Staw | Rekreacyjny bieg na 3 km | Nowy Staw Biega | |||||
Nowy Staw Biega /Golden team | |||||||||
182 | Suchomski Marcin | Nowy Staw | Bieg na 21 km | Nowy Staw Biega /Golden team | opłacono on-line | ||||
Olo Team | |||||||||
183 | skonka aleksander | Gdańsk | Bieg na 21 km | Olo Team | opłacono on-line | ||||
184 | niewiadomski aleksander | gdańsk | Bieg na 21 km | Olo Team | opłacono on-line | ||||
Ostróda Runners | |||||||||
185 | Kamiński Janusz | Ostróda | Bieg na 21 km | Ostróda Runners | opłacono on-line | ||||
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY, REEBOK RUN CREW TCZEW, NOWY STAW BIEGA | |||||||||
186 | Derlaga Kamil | Szymankowo | Bieg na 21 km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY, REEBOK RUN CREW TCZEW, NOWY STAW BIEGA | opłacono on-line | ||||
Pomorze Biega i Pomaga | |||||||||
187 | Grzebin Piotr | Gdańsk | Bieg na 21 km | Pomorze Biega i Pomaga | opłacono on-line | ||||
188 | Wilbik Joanna | Gdańsk | Bieg na 21 km | Pomorze Biega i Pomaga | opłacono on-line | ||||
189 | Gajewski Grzegorz | Gdańsk | Bieg na 21 km | Pomorze Biega i Pomaga | opłacono on-line | ||||
Po swojemu / Biegam. | |||||||||
190 | KOPACZ Hanka | BYDGOSZCZ | Bieg na 21 km | Po swojemu / Biegam. | |||||
ProRunning Promotion | |||||||||
191 | Rogóż Elżbieta | Warszawa | Bieg na 10 km | ProRunning Promotion | opłacono on-line | ||||
Przebiegli Unisław | |||||||||
192 | Brzozowska Iwona | Unisław | Bieg na 21 km | Przebiegli Unisław | opłacono on-line | ||||
193 | Zglińska Anna | Unisław | Bieg na 21 km | Przebiegli Unisław | opłacono on-line | ||||
ROXY | |||||||||
194 | Zdunek Mariusz Zdunek | Warszawa | Bieg na 10 km | ROXY | |||||
Republika FC Łeba | |||||||||
195 | Sosnowski Grzegorz | Łeba | Bieg na 10 km | Republika FC Łeba | opłacono | ||||
Roxy | |||||||||
196 | Rosa Izabela | Warszawa | Bieg na 10 km | Roxy | |||||
Rozbiegany Pasłęk | |||||||||
197 | Stachórko Krzysztof | Pasłęk | Bieg na 10 km | Rozbiegany Pasłęk | opłacono on-line | ||||
198 | Satkiewicz Piotr | Pasłęk | Bieg na 10 km | Rozbiegany Pasłęk | opłacono on-line | ||||
199 | MARNIK Janusz | Pasłęk | Bieg na 10 km | Rozbiegany Pasłęk | opłacono on-line | ||||
200 | Stachórko Krzysztof | Pasłęk | Bieg na 10 km | Rozbiegany Pasłęk | |||||
Run Around The Island | |||||||||
201 | Sarnecki Kamil | Gdańsk | Bieg na 21 km | Run Around The Island | opłacono on-line | ||||
SGO Gdańsk | |||||||||
202 | Rutkowski Maciej | Stegna | Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | SGO Gdańsk | |||||
SJSP LTO Lębork | |||||||||
203 | Mućka Zuzanna | Lębork | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | SJSP LTO Lębork | |||||
SP 8 Gdańsk | |||||||||
204 | Sadowski Sebastian | Gdańsk | Rekreacyjny bieg na 3 km | SP 8 Gdańsk | |||||
SP 12 | |||||||||
205 | Bobowska Julia | Gdynia | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | SP 12 | |||||
SPC | |||||||||
206 | Żbikowski Ryszard | Toruń | Nordic walking na 10 km | SPC | |||||
207 | BŁASIŃSKA ŻANETA | CIECHOCINEK | Bieg na 10 km | SPC | opłacono on-line | ||||
208 | Centkowska Ewelina | Ciechocinek | Bieg na 10 km | SPC | opłacono on-line | ||||
209 | Żbikowska Malgorzata | Toruń | Bieg na 10 km | SPC | |||||
STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||||||
210 | Olejko Radosław | Gdańsk | Nordic walking na 10 km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line | ||||
211 | Radomska Joanna | Gdańsk | Nordic walking na 10 km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line | ||||
STOPA SŁUPSK | |||||||||
212 | Bielewicz Anna | Słupsk | Bieg na 21 km | STOPA SŁUPSK | opłacono on-line | ||||
STRASZYN BIEGA | |||||||||
213 | Wozbanowicz Jacek | Straszyn | Bieg na 21 km | STRASZYN BIEGA | opłacono on-line | ||||
STRunners | |||||||||
214 | Wesołowski Paweł | Pruszcz Gdański | Bieg na 10 km | STRunners | |||||
SULMIN | |||||||||
215 | HALMAN GABRIELA | SULMIN | Nordic walking na 10 km | SULMIN | opłacono on-line | ||||
Samouk | |||||||||
216 | Nowak Marcin | Łapino | Bieg na 21 km | Samouk | opłacono on-line | ||||
Sosnowa Team Grudziądz | |||||||||
217 | Zdziarski Dawid | GRUDZIĄDZ | Bieg na 10 km | Sosnowa Team Grudziądz | opłacono on-line | ||||
218 | Zdziarski Adam | Grudziądz | Bieg na 10 km | Sosnowa Team Grudziądz | opłacono on-line | ||||
219 | WOJTACKI Jakub | GRUDZIĄDZ | Bieg na 10 km | Sosnowa Team Grudziądz | opłacono on-line | ||||
220 | WOJTACKA Roksana | GRUDZIĄDZ | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | Sosnowa Team Grudziądz | |||||
221 | WOJTACKI Tomasz | Grudziądz | Bieg na 10 km | Sosnowa Team Grudziądz | opłacono on-line | ||||
Sp12 | |||||||||
222 | Gacek Zuzanna | Gdynia | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | Sp12 | |||||
Step by Step Trójmiasto | |||||||||
223 | Owczarek Jacek | Kosakowo | Nordic walking na 10 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line | ||||
224 | Owczarek Katarzyna | Kosakowo | Nordic walking na 10 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono | ||||
225 | Kołaczyńska Monika | Pogórze | Nordic walking na 10 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line | ||||
226 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Nordic walking na 10 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line | ||||
Super Team | |||||||||
227 | Leszczynski Bartosz | Kwidzyn | Bieg na 10 km | Super Team | opłacono on-line | ||||
228 | Okulska Justyna | Kwidzyn | Bieg na 10 km | Super Team | opłacono on-line | ||||
229 | Rzosinska Katarzyna | Sadlinki | Bieg na 10 km | Super Team | opłacono on-line | ||||
230 | Rzosinski Krzysztof | Sadlinki | Bieg na 10 km | Super Team | opłacono on-line | ||||
Super Team | |||||||||
231 | Brzezicki Łukasz | Głogowo | Rekreacyjny bieg na 3 km | Super Team | |||||
232 | Brzezicka Agnieszka | Głogowo | Rekreacyjny bieg na 3 km | Super Team | |||||
233 | Brzezicki Tymoteusz | Głogowo | Rekreacyjny bieg na 3 km | Super Team | |||||
234 | Zamyślewski Filip | Brachlewo | Rekreacyjny bieg na 3 km | Super Team | |||||
235 | Zamyślewska Ida | Brachlewo | Rekreacyjny bieg na 3 km | Super Team | |||||
236 | Zamyślewska Marlena | Brachlewo | Rekreacyjny bieg na 3 km | Super Team | |||||
Szkola nr 42 Gdańsk | |||||||||
237 | Lendzion Alexander | Gdańsk | Rekreacyjny bieg na 3 km | Szkola nr 42 Gdańsk | |||||
Szkoła Podstawowa nr 4 w Morągu | |||||||||
238 | Przybyłek Patryk | Nowy Dwór | Rekreacyjny bieg na 3 km | Szkoła Podstawowa nr 4 w Morągu | |||||
Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta RUNNING TEAM | |||||||||
239 | Kamiński Sławomir | Elbląg | Bieg na 10 km | Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta RUNNING TEAM | opłacono on-line | ||||
Słupsk | |||||||||
240 | ZYGOWSKA Paulina | Słupsk | Bieg na 10 km | Słupsk | |||||
TeDe RUN | |||||||||
241 | Szulc Tomasz | Gdańsk | Nordic walking na 10 km | TeDe RUN | opłacono on-line | ||||
Team Deaf | |||||||||
242 | Śliwińska Edyta | Kosakowo | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | Team Deaf | |||||
243 | Kołodziejczyk Ewa | Gdańsk | Rekreacyjny bieg na 3 km | Team Deaf | |||||
244 | Kunka Regina | Pruszcz gdański | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | Team Deaf | |||||
245 | Kunka Natalia | Juszkowo | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | Team Deaf | |||||
246 | Litewski Tomasz | Juszkowo | Rekreacyjny bieg na 3 km | Team Deaf | |||||
247 | Gajewska-Dułak Mirka | Kolbudy | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | Team Deaf | |||||
248 | Dułak Leszek | Kolbudy | Bieg na 10 km | Team Deaf | opłacono on-line | ||||
249 | Miłkowski Mariusz | Gdynia | Nordic walking na 10 km | Team Deaf | opłacono on-line | ||||
250 | Litewska Joanna | Juszkowo | Nordic walking na 10 km | Team Deaf | opłacono on-line | ||||
251 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Nordic walking na 10 km | Team Deaf | opłacono on-line | ||||
Team Izabell | |||||||||
252 | Bednarska Anna | Gdańsk | Rekreacyjny bieg na 3 km | Team Izabell | |||||
253 | Popowicz Katarzyna | Gdańsk | Bieg na 10 km | Team Izabell | opłacono on-line | ||||
254 | Szpręgel Justyna | Gdańsk | Bieg na 10 km | Team Izabell | opłacono on-line | ||||
255 | Stanisławska Izabela | Pruszcz Gd | Bieg na 10 km | Team Izabell | opłacono on-line | ||||
256 | Skosolas Agnieszka | Mosty | Bieg na 21 km | Team Izabell | opłacono on-line | ||||
Team Karaś -Elbląg | |||||||||
257 | Łowczak Wiesław | Elbląg | Bieg na 21 km | Team Karaś -Elbląg | opłacono on-line | ||||
258 | Krause Sławomir | Elbląg | Bieg na 21 km | Team Karaś -Elbląg | opłacono on-line | ||||
259 | Zarębski Sławomir | Elbląg | Bieg na 10 km | Team Karaś -Elbląg | opłacono on-line | ||||
260 | Krause Iwona | Elbląg | Bieg na 21 km | Team Karaś -Elbląg | opłacono on-line | ||||
TeamKaraś-Elbląg | |||||||||
261 | Kowalska Monika | Elbląg | Bieg na 10 km | TeamKaraś-Elbląg | opłacono on-line | ||||
262 | Kowalski Jacek | Elbląg | Bieg na 21 km | TeamKaraś-Elbląg | opłacono on-line | ||||
263 | Bartnicka Anetta | Elbląg | Bieg na 21 km | TeamKaraś-Elbląg | opłacono on-line | ||||
TeamKaraś-Elbląg | |||||||||
264 | Kuciński Tomasz | Elbląg | Bieg na 21 km | TeamKaraś-Elbląg | opłacono | ||||
265 | Jaworska Ewa | Elbląg | Bieg na 10 km | TeamKaraś-Elbląg | opłacono on-line | ||||
266 | Jabłoński Jakub | Elbląg | Bieg na 10 km | TeamKaraś-Elbląg | opłacono on-line | ||||
267 | Bartnicki Wojciech | Elbląg | Bieg na 21 km | TeamKaraś-Elbląg | opłacono on-line | ||||
Torpeda Rybina | |||||||||
268 | Śledź Łukasz | Rybina | Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | Torpeda Rybina | |||||
Traktor Team Gmina Kwidzyn | |||||||||
269 | Borkowska Justyna | Sadlinki | Rekreacyjny bieg na 3 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |||||
270 | Potuczko Marcin | Prabuty | Bieg na 21 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |||||
271 | Nowakowski Andrzej | Prabuty | Bieg na 21 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |||||
Traktor team gm kwidzyn | |||||||||
272 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Bieg na 21 km | Traktor team gm kwidzyn | opłacono on-line | ||||
UKS SIÓDEMKA RUMIA | |||||||||
273 | Bielecka Aleksandra | Rumia | Bieg na 10 km | UKS SIÓDEMKA RUMIA | opłacono on-line | ||||
274 | Bielecki Tadeusz | Rumia | Bieg na 10 km | UKS SIÓDEMKA RUMIA | opłacono on-line | ||||
Uszak tim | |||||||||
275 | Gumienny Tomasz | Gniezno | Bieg na 21 km | Uszak tim | opłacono on-line | ||||
WKB Maratończyk Włocławek | |||||||||
276 | Gabryelski Marcin | Włocławek | Bieg na 21 km | WKB Maratończyk Włocławek | |||||
WKURW_TEAM | |||||||||
277 | Fons Aleksandra | PIŁA | Bieg na 21 km | WKURW_TEAM | opłacono on-line | ||||
WKURW_TEAM / FordonRunners | |||||||||
278 | Lorenc-Kruszyńska Sylwia | Bydgoszcz | Bieg na 21 km | WKURW_TEAM / FordonRunners | opłacono on-line | ||||
Walczę bo kocham żyć | |||||||||
279 | Chyla Michal | Sopot | Bieg na 21 km | Walczę bo kocham żyć | |||||
Wataha | |||||||||
280 | Posim Bogumiła | Dubiel | Nordic walking na 10 km | Wataha | opłacono on-line | ||||
281 | Posim Dariusz | Dubiel | Nordic walking na 10 km | Wataha | opłacono on-line | ||||
Wataha-Łączy nas bieganie | |||||||||
282 | Saleem Monika | Gdańsk | Bieg na 10 km | Wataha-Łączy nas bieganie | opłacono on-line | ||||
283 | Wieczorek Tomasz | Gdańsk | Bieg na 10 km | Wataha-Łączy nas bieganie | opłacono on-line | ||||
Wbiegamy To ! | |||||||||
284 | Krawczyk Jan | Korsze | Bieg na 21 km | Wbiegamy To ! | opłacono on-line | ||||
Wkurw_team | |||||||||
285 | Lisiecki Jakub | Gdańsk | Bieg na 21 km | Wkurw_team | opłacono on-line | ||||
Wolf Race | |||||||||
286 | Ćwirzeń Samuel | Trzcianka | Rekreacyjny bieg na 3 km | Wolf Race | |||||
WueMKa | |||||||||
287 | Woźnikowska Magdalena | Elbląg | Bieg na 10 km | WueMKa | opłacono on-line | ||||
Wymiatacze | |||||||||
288 | Rawska Aleksandra | Rumia | Bieg na 10 km | Wymiatacze | |||||
Yodeling Jachas | |||||||||
289 | Jasinkiewicz Anna | Jankowo Gdańskie | Bieg na 10 km | Yodeling Jachas | opłacono on-line | ||||
ZEGA GABINET SŁUPSK | |||||||||
290 | Zega - Biegańska Anna | Slupsk | Bieg na 10 km | ZEGA GABINET SŁUPSK | opłacono on-line | ||||
291 | Bieganski Pawel | Slupsk | Bieg na 10 km | ZEGA GABINET SŁUPSK | opłacono on-line | ||||
ZKM ELBLAG | |||||||||
292 | Kłosiewicz Wojciech | Elbląg | Bieg na 21 km | ZKM ELBLAG | opłacono on-line | ||||
Złotów | |||||||||
293 | Towstokory Marek | Złotów | Bieg na 21 km | Złotów | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
294 | Starsierski Tomasz | Kielno | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
295 | Płókarz Karolina | Jantar | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
296 | Ciesielski Witold | Gdańsk | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
297 | Dargiewicz Robert | Gdańsk | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
298 | Maliszewska Marianna | Elbląg | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
299 | Maliszewski Marek | Elbląg | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
300 | Kuś Maria | Elbląg | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
301 | Topolska Sylwia | Elbląg | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
302 | Ćwiklińska Joanna | Elbląg | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
303 | Gawrońska Barbara | Koprzywnica | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
304 | KREFFT BARBARA | PARCHOWO | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |||||
305 | PUSZYNSKI Piotr | Orle | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
306 | Jachimowicz Bartosz | Gdansk | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
307 | Kowalski Seweryn | Kwidzyn | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
308 | Łochińska Aleksandra | Gdynia | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
309 | Adamska Jolanta | Ustka | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
310 | Rozmus Katarzyna | Gdańsk | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
311 | Grzonkowska Edyta | Malbork | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
312 | Mikołajewski Arkadiusz | Elbląg | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
313 | Dudziak Daniel | Aleksandrów Kujawski | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
314 | Kofel-Dudziak Monika | Aleksandrów Kujawski | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
315 | Zygarowski Filip | Łaszka | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
316 | jankowska ula | gdańsk | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
317 | Zygarowska Ewelina | Sztutowo | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
318 | Gawin Marta | Gdynia | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
319 | Kuncewicz Monika | Gdańsk | Nordic walking na 10 km | ||||||
320 | Saleem Kamil | Gdańsk | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
321 | Uciechowski Sławomir | Malbork | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |||||
322 | Groszyk Łukasz | Elbląg | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
323 | Sadowska Ewa | Warszawa | Bieg na 10 km | ||||||
324 | Sadowski Artur | Warszawa | Bieg na 10 km | ||||||
325 | Szyszka Danuta | Sztutowo | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
326 | Rozwadowska Grazyna | Sztutowo | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
327 | Czyszejuk Izabela | Pasłęk | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
328 | Michalik Joanna | BYDGOSZCZ | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
329 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
330 | Thomalla Mariusz | Bielsko-Biała | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
331 | LORENZ Rafał | MALBORK | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
332 | Piskorska Emilia | Stare Pole | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
333 | Janusz Bartosz | Gdańsk | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
334 | Stradomski Roman | Gdańsk | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
335 | Rumina Allan | Gdynia | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
336 | Semmerling Przemek | Gdynia | Bieg na 10 km | ||||||
337 | Hirsz Dorota | Gdańsk | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |||||
338 | Goryńska Daria | Gdynia | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
339 | Szarszunowicz Anna | Pasłęk | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
340 | Szarsznowicz Laura | Pasłęk | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
341 | Groszkowski Marcin | Malbork | Bieg na 10 km | ||||||
342 | Stosik Danuta | Kwidzyn | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
343 | Stosik-Szmaglińska Beata | Kwidzyn | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
344 | Melzer Hanna | Rumia | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |||||
345 | Ankiewicz Andrzej | Pruszcz Gdański | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
346 | Ankiewicz Małgorzata | Pruszcz Gdański | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
347 | Ćwirzeń Ewa | Trzcianka | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
348 | Biskupiak Robert | Łobżenica | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
349 | Misztal Justyna | Borkowo | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
350 | Misztal Krzysztof | Borkowo | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
351 | Frankowski Łukasz | Elbląg | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
352 | Melzer Arkadiusz | Rumia | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
353 | Czapa Magdalena | Gdańsk | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
354 | Dybuk Agnieszka | Gdansk | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
355 | Wiącek Bartosz | Sadlinki | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
356 | Chlebicki Stanisław | Junoszyno | Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||||||
357 | Szarszunowicz Mariusz | Pasłęk | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |||||
358 | Ćwikliński Piotr | Bydgoszcz | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
359 | Syldatk KATARZYNA | TCZEW | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
360 | Krawczuk Daniela | Nowy Dwór Gdański | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
361 | Krużycki Bartosz | Gdynia | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
362 | Krużycka Żaneta | Gdynia | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
363 | wiecka Paulina | Godziszewo | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |||||
364 | Jaszczerska Ewelina | Siwiałka | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |||||
365 | Baranowski Krzysztof | Siwiałka | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
366 | Pekala Piotr | Koszalin | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
367 | Krzemieniewski Jarosław | Olsztyn | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
368 | Budyńko Ola | Gdynia | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
369 | Haftkowska Izabela | Stegna | Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||||||
370 | Jabłońska Natalia | Elbląg | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
371 | Garbowski Krzysztof | Sztum | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
372 | Błażko Łukasz | Elbląg | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
373 | Boruszewska Katarzyna | Markowo | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
374 | Maciejewski Łukasz | Pruszcz Gdański | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
375 | Leśnik Mariusz | Gdańsk | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
376 | Mirys Magdalena | Krynica Morska | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
377 | Andrearczyk Mikołaj | Braniewo | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
378 | Andrearczyk Dominika | Braniewo | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
379 | Andrearczyk Anna | Braniewo | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
380 | Piasecki Kamil | Elbląg | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
381 | Ciszak Dominik Ciszak | Elbląg | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
382 | Garczewska Natalia | Gdynia | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
383 | Garczewski Krzysztof | Gdynia | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
384 | Fedorczuk Anita | Gdańsk | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
385 | Wisniewska Renata | Gdańsk | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
386 | Gardzielewska Agnieszka | Gdynia | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
387 | Baca Kajetan | Gniewowo | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
388 | Mokwa Jadwiga | Gdańsk | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
389 | Dydyna Krzysztof | Kąty Rybackie | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
390 | Bakalarz Jarosław | Elbląg | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
391 | Bianga Michał | Malbork | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
392 | Furtak Arkadiusz | Sztutowo | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
393 | Kondratowicz Katarzyna | Pasłęk | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
394 | Kondratowicz Bartek | Pasłęk | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
395 | Wisniewski Piotr | Gdansk | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
396 | Palacz Wioletta | Bydgoszcz | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
397 | Kwapisiewicz Joanna | Mikoszewo | Nordic walking na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||||||
398 | Kondrusiewicz Natalia | Elbląg | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
399 | Chudek Justyna | Gubiny | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
400 | Król Kamila | Gdańsk | Bieg na 21 km | ||||||
401 | Koziara Anna | Gdańsk | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
402 | Richert Agnieszka Richert | Reda | Nordic walking na 10 km | ||||||
403 | Poniatowski Dawid | Pasłęk | Bieg na 10 km | ||||||
404 | Poniatowski Andrzej | Pasłęk | Bieg na 10 km | ||||||
405 | Ossowski Marcin | Skarszewy | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
406 | mieczkowski tomasz | pasłęk | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
407 | Ruchała Marcin | Chrzanów | Nordic walking na 10 km | ||||||
408 | Pakulski Marcin | Koszalin | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
409 | Modrak Maciej | Grudziądz | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
410 | Bielińska Edyta | Bydgoszcz | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
411 | Bieliński Leszek | Bydgoszcz | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
412 | Koliński Krzysztof | Gardeja | Bieg na 10 km | ||||||
413 | Cieczko Maria | Brodnica | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
414 | Czarnecki Mateusz | Stobiec | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
415 | Pawlak Bożena | Grudziądz | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
416 | Pawlak Magdalena | Grudziądz | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
417 | Piątek Patryk | Gniewino | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
418 | Piątek Dariusz | Gniewino | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
419 | Schwann Mirosław | Wejherowo | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |||||
420 | Dęga Jadwiga | Tralewo | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
421 | Guz Angelika | Elbląg | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
422 | kostyrka artur | kwidzyn | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
423 | Bernaszuk Wojciech | Frombork | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
424 | Rumiński Daniel | Grobelno | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
425 | Urbanowicz Agnieszka | Grobelno | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
426 | Wierzbowska Anna Wierzbowska | Stegna | Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||||||
427 | Popiel Marek | Gdańsk | Bieg na 10 km | ||||||
428 | Turczyk Sławomir | Elbląg | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
429 | Klimsiak Sebastian | Strzegom | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |||||
430 | Jendruszewska-Waracka Beata | Gdynia | Nordic walking na 10 km | ||||||
431 | Golik Katarzyna | Gdynia | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |||||
432 | Bogdanowicz Iza | Gdynia | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |||||
433 | Nowalińska Aleksandra | Malbork | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |||||
434 | Charliński Krystian | Nowy Dwór Gdański | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
435 | Kochan Joanna | Człuchów | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |||||
436 | Kochan Laura | Człuchów | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
437 | Kochan Robert | Człuchów | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
438 | Marszalkowska2 Agnieszka | Gdynia | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
439 | Makowska Agnieszka | Gdynia | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
440 | Warchol Florian2 | Gdynia | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
441 | Warchol Florian | Gdynia | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
442 | Maszke Gabriela Maszke | Stegna | Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||||||
443 | Pierzchała Marta | Elblag | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
444 | Białk Roman | Gdańsk | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |||||
445 | Stormowska Małgorzata | Gdańsk | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
446 | Sękowska Monika | Gdańsk | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
447 | Kowalska Martyna | Gdańsk | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
448 | Kowalska Kamila | Gdańsk | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
449 | Rychert Oliwia | sopot | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
450 | Rychert Jan | sopot | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
451 | Hinc Karolina | Gdynia | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
452 | Sparzak Tomasz | Elbląg | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
453 | Dudek Mariusz | Wąbrzeźno | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
454 | Dybowska Magdalena | Rumia | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
455 | Płókarz Karolina | Jantar | Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||||||
456 | Garski Jacek | Orle | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
457 | Garska Brygida | Orle | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
458 | Niemczyk Małgorzata | Gdynia | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |||||
459 | Marciniak Natalia | Gdańsk | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
460 | Czaja Danuta | Rumia | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
461 | Brzezińska Elżbieta | Gdynia | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
462 | Serzysko Wojciech | Malbork | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
463 | Popielarczyk Robert | Gronowo Górne | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
464 | MARSZAŁKOWSKI KRZYSZTOF | Kwidzyn | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
465 | MARSZAŁKOWSKA KAROLINA | Kwidzyn | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
466 | Sadzikowski Tomasz | Lisewo | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
467 | Gdaniec Kamil | Tczew | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
468 | Morawski Paweł | Gdynia | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
469 | Hryń-Morawska Elżbieta | Gdynia | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
470 | Piskorski Piotr | Golub-Dobrzyń | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
471 | Janich-Kolas Justyna | Gdańsk | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
472 | Weiner Patryk | Gdańsk | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
473 | Błądek Magdalena | Malbork | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
474 | Strupczewska Agnieszka | Grudziądz | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |||||
475 | ROMAŃCZUK Wojciech | MALBORK | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
476 | STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA | MALBORK | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
477 | Jasiński Jan | Malbork | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
478 | Jasiński Antoni | Malbork | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
479 | Czarnecka Agnieszka | Malbork | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
480 | Lompert Andrzej | Elblag | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
481 | Kurpiewski Szymon | Kwidzyn | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
482 | Kurpiewska Renata | Kwidzyn | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
483 | KIRAGA KATARZYNA | Elbląg | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
484 | pawłoska karolina | Elbląg | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
485 | Jadczak Agnieszka | Pruszcz Gdański | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
486 | Janik-Nazorek Ewa | Kwidzyn | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
487 | Rudawska Katarzyna | Elbląg | Bieg na 10 km | ||||||
488 | Rudawski Radosław | Elbląg | Bieg na 10 km | ||||||
489 | Stadnik Slawek | Malbork | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
490 | Kozłowska Magdalena | Mikoszewo | Nordic walking na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||||||
491 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |||||
492 | Urbański Dariusz | Kosakowo | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
493 | Baraniak Staś | Gdynia | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
494 | Baraniak Joanna | Gdynia | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
495 | Urbańska Magdalena | Gdynia | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
496 | Baraniak Bartosz | Gdynia | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
497 | Baraniak Jakub | Gdynia | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
498 | Malinowska - Bizon Aleksandra | Borkowo | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
499 | Miecznikowska Anna | Stegna | Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||||||
500 | Tołodziecka Beata | Kowale | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |||||
501 | Kaniuk Maja | Rumia | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
502 | Czerwiński Paweł | Tczew | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
503 | Czerwińska Anna | Tczew | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
504 | TELEGA MAŁGORZATA | KWIDZYN | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |||||
505 | Polewik Małgorzata Polewik | Słupsk | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
506 | Jarocka Beata | Dąbrowa Chełmińska | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
507 | Janicka Ilona | Gdynia | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |||||
508 | Fiszer Justyna | Mikoszewo | Nordic walking na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||||||
509 | Czarnomski Ireneusz | Stare Pole | Bieg na 10 km | ||||||
510 | Łakomiec Katarzyna | Jantar | Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||||||
511 | Roszman Henryk | Orle | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
512 | Stangenberg Paweł | Warszawa | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
513 | Gwiaździński Wiktor | Gdynia | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
514 | Gwiaździńska Wioletta | Gdynia | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
515 | Jasińska-Godzisz Emilia | Kmiecin | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
516 | Popik Adam | Nowy Dwór Gdański | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
517 | Oleszczuk Paweł | Gdańsk | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
518 | Serafińska Jolanta | Gdańsk | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
519 | Stolarczyk Nina | Gdynia | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
520 | Głodzik Kasia | Gdynia | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
521 | Rychter Monika | Gdynia | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
522 | Wcisel Judyta | Malbork | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
523 | Olbrych Urszula | Częstochowa | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |||||
524 | Olbrych Piotr | Częstochowa | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
525 | Stypik Robert | Ostróda | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
526 | ŻYGOWSKI MIKOŁAJ | BYDGOSZCZ | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
527 | GRZELAK DARIA | Gardeja | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
528 | GRZELAK SYLWIA | Gardeja | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
529 | Rozmus Wiktor | Gdańsk | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
530 | wicek aneta | Starogard Gdański | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
531 | Sarak Artur | Braniewo | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
532 | Kaczkowski Tomasz | Elbląg | Bieg na 10 km | ||||||
533 | Murawska Katarzyna | Starogard Gdanski | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
534 | Kowalska Izabela | Rekowo Górne | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
535 | Górnik Jakub | Malbork | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
536 | Górnik Natalia | Malbork | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
537 | Karpiński Zbigniew | Gdańsk | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
538 | Stokłos Justyna | Gdańsk | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
539 | Piątek Paweł | Gdańsk | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
540 | BLASZCZYK KACPER | Mikoszewo | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
541 | Zalewski Andrzej | Sztutowo | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
542 | HOFMANN HEIKO | ELBLĄG | Bieg na 10 km | ||||||
543 | Piotrowski Krzysztof | Butowo | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
544 | Piotrowska Natalia | Butowo | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
545 | Batambas Alicja | Malbork | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
546 | Klajbor Anna | Toruń | Bieg na 10 km | ||||||
547 | Gacek Karolina | Gdynia | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
548 | Wruk Magdalena | Rumia | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |||||
549 | Weber Sylwia | Gdynia | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |||||
550 | Zatorska Agnieszka | Jantar | Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||||||
551 | Blaszczyk Grzegorz | Mikoszewo | Bieg na 21 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||||||
552 | Budzisz Ania | Kuźnica | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
553 | Budzisz Marcin | Chałupy | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
554 | Benderska Wioletta | kwidzyn | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
555 | Słomski Oskar | Tczew | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
556 | Prüfer Paweł | Kosieczyn | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
557 | Słomska Paulina | Tczew | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
558 | Kotowicz Aleksandra | Kwidzyn | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |||||
559 | Miler Anna | Grupa | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
560 | Miechówka Tomasz | Gdańsk | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
561 | Miechówka Magdalena | Gdańsk | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
562 | Wolska Aleksandra | Mosty | Nordic walking na 10 km | ||||||
563 | PIOTROWSKA JUSTYNA | BUTOWO | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
564 | Bieszk Grzegorz | Rumia | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
565 | Miechówka Irena | Gdańsk | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
566 | Pawłowska Jolanta | Drewnica | Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||||||
567 | Rogowski Tomasz | Elbląg | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
568 | Szymański Jacek | Skórka | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |||||
569 | Szymańska Hanna | Skórka | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
570 | Gotlibowski Radosław | Elbląg | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
571 | Dropek Sylwia | Kwidzyn | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
572 | Przybyłek Michał Przybyłek | Morąg | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
573 | Puchta Iwona | Gdańsk | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
574 | Kopicka Eliza | Gdańsk | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
575 | Mućka Anna | Lębork | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
576 | Dropek Aleksandra | Kwidzyn | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
577 | Kasprzyk Dorota | Kwidzyn | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
578 | Olejniczak Paweł | Gdynia | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
579 | Adamska Agata | Gdynia | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
580 | Miliński Krzysztof | Gdańsk | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
581 | Milińska Natalia | Gdańsk | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
582 | Wińska - Malicka Justyna | Mikoszewo | Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||||||
583 | Szulęcka-Drzażdżyńska Beata | Mikoszewo | Nordic walking na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||||||
584 | Kociołek Robert | Słupsk | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
585 | Pawlak Łukasz Pawlak | Nowy Dwór Gdański | Bieg na 10 km | ||||||
586 | Odya Katarzyna | Gdańsk | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |||||
587 | Heyka Jarosław | Lębork | Bieg na 21 km | ||||||
588 | Gertner Anna | Łeba | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
589 | Piotrowicz Łukasz | Elbląg | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
590 | Benderska Katarzyna | kwidzyn | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
591 | benderski grzegorz | kwidzyn | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
592 | Zawicka Anna | Malbork | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
593 | Kowalski Kazimierz | Starogard Gdanski | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
594 | Bogusz Katarzyna Bogusz | Gdańsk | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
595 | Baca Katarzyna | Gniewowo | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |||||
596 | Miechowska Iwona | Malbork | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
597 | Rudek Małgorzata | Rumia | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
598 | Włoszczyński Maciej | Elbląg | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
599 | Jaśkiewicz Eliza Jaśkiewicz | Górsk | Nordic walking na 10 km | ||||||
600 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |||||
601 | Dzieniszewska Alina | Małkinia | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |||||
602 | BARYZA ROBERT | CIECHOCINEK | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
603 | Bruszczak Patryk | Licze | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
604 | Barwikowska Bogusia | Solec Kujawski | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
605 | Lubińska Mirosława Lubińska | Gniezno | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
606 | Teska Michał | Gdynia | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
607 | Teska Patrycja | Gdynia | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
608 | Teska Martyna | Gdynia | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
609 | Teska Izabela | Gdynia | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | ||||||
610 | Adryan Adam | Słupsk | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
611 | Zieliński Wojciech | Londyn | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
612 | Thomalla Aleksandra | Londyn | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
613 | Wawer Martyna | Zabrze | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
614 | Dąbrowski Bartosz | Ruda Śląska | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
615 | Banasik Emilia | Londyn | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
616 | Brzezińska ewa | Gdynia | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
617 | Banasik Slawomir | Ludynia | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
618 | Pawlicka Marta | Jantar | Rekreacyjny bieg na 3 km | ||||||
619 | Iwachów Sławomir | Kwidzyn | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
620 | Bajron Monika | Stegna | Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||||||
621 | Syrocki Sylwester | Elbląg | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
622 | Janowicz Anna | Jantar | Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||||||
623 | Jakubczyk Edyta | Pułtusk | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
624 | jankowski marek | gdańsk | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
625 | Przybylska Grażyna | Łódź | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |||||
626 | Weiland Karina Weiland | Stegna | Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||||||
627 | Kida Krzysztof | Elbląg | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
628 | Staroń Ewelina | Przemysław | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |||||
629 | Weber Magdalena | Elbląg | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
630 | -Krefta Dagmara | Nowe | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
631 | Van Ieperen Arco | Elbląg | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
632 | Mączewska Marzena | Grudziądz | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
633 | Łepek Teresa | Płąchawy | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
634 | Wawrzyniak Anna | Gdynia | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |||||
635 | orzoł katarzyna | elbląg | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
636 | Wróblewska Joanna | Unislaw | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
637 | Nowak ALICJA | Jantar | Nordic walking na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||||||
638 | Rudźko Wojciech | Wejherowo | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
639 | Jóźwiak Marcin | Jantar | Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||||||
640 | Moszońska Małgorzata | MALBORK | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
641 | Gołębiowski Krzysztof | Łódź | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |||||
642 | Boguszewski Krzysztof | Dzierzgoń | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
643 | Mytych Katarzyna | Elbląg | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
644 | Grocholska Michalina | Junoszyno | Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna | ||||||
645 | Pyszczyński Radosław | Elbląg | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
646 | Peretko Agnieszka | Gdańsk | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |||||
647 | Moritz Mateusz | Gdańsk | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
648 | Będkowska Daria | Elbląg | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
649 | Gos Elżbieta | Malbork | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
650 | SZYMAŃSKA JOANNA | Elbląg | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
651 | Sadowski Grzegorz | Gdansk | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
652 | Dankiewicz Barbara | Łowicz | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |||||
653 | Zareemba Jakub | Olsztyn | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |||||
654 | Panek Aneta | Gdynia | Nordic walking na 10 km | opłacono | |||||
655 | Pietrucha Grażyna | Młynary | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
656 | Wydrzynska Katarzyna | Solec kujawski | Nordic walking na 10 km | ||||||
657 | Kulczycki Jan | Gdańsk/Sopot | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |||||
658 | Grzywacz Karol | Gdynia | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
659 | Dęga Lidia | Tralewo | Nordic walking na 10 km | opłacono on-line | |||||
660 | Różycka Joanna | Gdańsk | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
661 | Różycki Paweł | Gdańsk | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
662 | Drewa Tomasz | Gdynia | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
663 | Prokopiuk Krzysztof | Gdynia | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
664 | Wycichowski Wojciech | Ostaszewo | Bieg na 21 km | opłacono on-line | |||||
665 | Sciepuro Karolina | Gdańsk | Bieg na 10 km | opłacono on-line | |||||
grupa malbork | |||||||||
666 | wiśniewski maciej | malbork | Nordic walking na 10 km | grupa malbork | opłacono on-line | ||||
mama,babcia,prababcia | |||||||||
667 | Potoczek Genowefa | Lichnowy | Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km | mama,babcia,prababcia | |||||
run team Florasy | |||||||||
668 | Florek Łukasz | Grupa | Bieg na 10 km | run team Florasy | opłacono on-line | ||||
stary człowiek a morze | |||||||||
669 | Żelazko Michał | Warszawa | Bieg na 21 km | stary człowiek a morze | opłacono on-line | ||||
sztutowo | |||||||||
670 | karczewski andrzej | sztutowo | Bieg na 10 km | sztutowo | opłacono on-line | ||||
671 | kesz-karczewska magdalena | sztutowo | Bieg na 10 km | sztutowo | opłacono on-line | ||||
vwbatory | |||||||||
672 | Gontek Łukasz | Słupsk | Bieg na 10 km | vwbatory | |||||
wasch-fred. de | |||||||||
673 | Jabłońska Agnieszka | Grudziądz | Rekreacyjny bieg na 3 km | wasch-fred. de | |||||
674 | Andrzejczak Wojtek | Grudziądz | Rekreacyjny bieg na 3 km | wasch-fred. de | |||||
Żarta Wataha | |||||||||
675 | Falkowska Alicja | Przywidz | Rekreacyjny bieg na 3 km | Żarta Wataha |
Wyświetleń: 39171