Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arendt Agnieszka Arendt | Gdańsk | Polska | 4 km (18:15) | Żarta Wataha | opłacono on-line |
2 | Gajowniczek Anna | Gdańsk | Polska | 4 km(18:00) | Zespół Szkół Energetycznych | opłacono on-line |
3 | Olejniczak Malgorzata | Tczew | Polska | 4 km(18:00) | Zdrofit | opłacono on-line |
4 | Sińczuk Patrycja | Tczew | Polska | 4 km(18:00) | xRunners | opłacono on-line |
5 | Czarnecka Anita | Gdańsk | Polska | 4 km(18:00) | WóDziki | opłacono on-line |
6 | Mikołajczyk karolina | gdansk | Polska | 4 km(18:00) | WóDziki | opłacono on-line |
7 | Michalczewska Emilia | Pruszcz Gdański | Polska | 4 km(18:00) | WóDziki | opłacono on-line |
8 | BUCZYŃSKA AGNIESZKA | GDAŃSK | Polska | 4 km (18:15) | WOLONTARIAT GDAŃSK TEAM | opłacono on-line |
9 | Pawłowska Magdalena | Gdynia | Polska | 4 km (18:15) | WOI - SIZAN | opłacono on-line |
10 | Paś Aleksandra | Głogów | Polska | 4 km(18:00) | Wkurw_Team | opłacono on-line |
11 | Buczko Ewelina | Gdynia | Polska | 4 km(18:00) | Wild Team | opłacono |
12 | Macioch Martyna | Gdańsk | Polska | 4 km(18:00) | Wild Team | opłacono |
13 | Paryś Anna | Gdańsk | Polska | 4 km(18:00) | Wild Team | opłacono on-line |
14 | Pochopień Mira | Gdańsk | Polska | 4 km(18:00) | Wataha-Łączy nas bieganie | opłacono on-line |
15 | Skwiot Agnieszka | Gdańsk | Polska | 4 km(18:00) | Wataha - łączy nas bieganie | opłacono on-line |
16 | Myślińska Aleksandra | Gdańsk | Polska | 4 km(18:00) | Wataha - Łączy nas bieganie | opłacono on-line |
17 | Śnieg Aleksandra | Gdańsk | Polska | 4 km(18:00) | WATAHA - łaczy nas bieganie | opłacono on-line |
18 | Kostrzewa-cembor Urszula | Gdansk | Polska | 4 km (18:15) | UKS ŻABIANKA GDAŃSK | |
19 | Przybysz Monika | Gdańsk | Polska | 4 km(18:00) | TRUSKAWKA RZĄDZI | opłacono on-line |
20 | Niemczyk Urszula | Chojnice | Polska | 4 km(18:00) | Totalnie biegnięci | opłacono on-line |
21 | Węgrzyn Katarzyna | Gdańsk | Polska | 4 km (18:15) | TeamAshaki | opłacono on-line |
22 | MARDZIŃSKA SYLWIA | Wejherowo | Polska | 4 km (18:15) | Team Maja | opłacono on-line |
23 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | 4 km(18:00) | Team Deaf | opłacono on-line |
24 | Sliwińska Edyta | Kosakowo | Polska | 4 km(18:00) | Team Deaf | opłacono on-line |
25 | Wicka Joanna | Gdańsk | Polska | 4 km(18:00) | Ślimaki | opłacono on-line |
26 | Zaworska Helena | Gdańsk | Polska | 4 km(18:00) | Ślimaki | opłacono on-line |
27 | Łabacka Adriana | Gdańsk | Polska | 4 km(18:00) | Ślimaki | opłacono on-line |
28 | Radomska Joanna | Gdańsk | Polska | 4 km(18:00) | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line |
29 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Polska | 4 km(18:00) | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line |
30 | Nowak Beata | Gdańsk | Polska | 4 km(18:00) | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line |
31 | Polis Marzena | Gdańsk | Polska | 4 km(18:00) | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line |
32 | Grzesiuk-Gapska Patrycja | Juszkowo | Polska | 4 km (18:15) | ST Runners | opłacono on-line |
33 | Matysiak Ewa | Gdańsk | Polska | 4 km (18:15) | SRS Szansa-Start Gdańsk | opłacono on-line |
34 | Kuraś Beata | Gdańsk | Polska | 4 km(18:00) | Saltus Sport Team | opłacono on-line |
35 | rogalska Magdalena | Gdansk | Polska | 4 km(18:00) | Run Beach Morning | opłacono on-line |
36 | Malinowska Monika | Gdańsk | Polska | 4 km(18:00) | Run Beach Morning | opłacono on-line |
37 | Czerwińska Paulina | Gdańsk | Polska | 4 km(18:00) | Run Beach Morning | opłacono on-line |
38 | Leliwa Sylwia | Gdańsk | Polska | 4 km (18:15) | Run Beach Morning | opłacono on-line |
39 | Małek Aleksandra | Kąpino | Polska | 4 km (18:15) | Run babys | opłacono on-line |
40 | Kluge Wiktoria | Gdynia | Polska | 4 km (18:15) | Różowe Tygryski | opłacono on-line |
41 | Piotrowicz-Gnyp Sylwia | Różyny | Polska | 4 km(18:00) | Ró'n'żyny | opłacono on-line |
42 | Domaradzka Anna | Radunica | Polska | 4 km(18:00) | Radunica Run | opłacono on-line |
43 | Kuźnia Justyna | Gdańsk | Polska | 4 km (18:15) | Quznia team | opłacono on-line |
44 | Kuźnia Ania | Gdańsk | Polska | 4 km (18:15) | Quznia team | opłacono on-line |
45 | Lepa-Roman Magdalena | Bolszewo | Polska | 4 km(18:00) | Przecinak77 | opłacono |
46 | Kwiecień Marzena | Pruszcz Gdański | Polska | 4 km (18:15) | Pruszcz Biega z Kobietą w Biegu | opłacono on-line |
47 | Gosciniak Agnieszka | Straszyn | Polska | 4 km (18:15) | Pruszcz Biega z Kobietą w Biegu | opłacono on-line |
48 | Omernik Elżbieta | Pruszcz Gdański | Polska | 4 km (18:15) | Pruszcz biega kobieta w biegu | opłacono on-line |
49 | Walentynowicz Aneta | Pruszcz Gdański | Polska | 4 km (18:15) | Pruszcz Biega / LOTOS Running Team | opłacono on-line |
50 | Marczak Renata | Pruszcz Gdański | Polska | 4 km (18:15) | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
51 | Dubiela Małgorzata | Juszkowo | Polska | 4 km (18:15) | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
52 | Sutkowska Elżbieta | Pruszcz gdański | Polska | 4 km (18:15) | Pruszcz biega | opłacono on-line |
53 | Malinowska Ewelina | Pruszcz Gdański | Polska | 4 km (18:15) | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
54 | Jagniątkowska Daria | Gdańsk | Polska | 4 km(18:00) | Prędcy Inaczej | opłacono on-line |
55 | Knot Martyna | Borkowo | Polska | 4 km(18:00) | Piękni i Bestie | opłacono on-line |
56 | Kordulasińska Monika | Gdańsk | Polska | 4 km(18:00) | Pellowski Team | opłacono on-line |
57 | Jakubiec-Stawicka Izabela | Pruszcz Gdański | Polska | 4 km(18:00) | Padł Na Ryj | opłacono on-line |
58 | Łukaszewicz Sylwia | Gdańsk | Polska | 4 km(18:00) | O-SOWA BIEGA | opłacono on-line |
59 | Depczyńska Agnieszka | Chwaszczyno | Polska | 4 km(18:00) | O-SOWA BIEGA | opłacono on-line |
60 | Paczkowska Małgorzata | Gdańsk | Polska | 4 km(18:00) | O-SOWA BIEGA | opłacono on-line |
61 | Podlacha Izabela | Rumia | Polska | 4 km(18:00) | Navigium Runners | opłacono on-line |
62 | Richert Danuta | Tuchom | Polska | 4 km(18:00) | Motywatornia Team | opłacono on-line |
63 | Okrój-Sitterlee Mariola | Zgorzałe | Polska | 4 km(18:00) | Morsy Stężyca, Metrożercy | opłacono on-line |
64 | Janeczek Dobrosława | GDYNIA | Polska | 4 km(18:00) | MoniaTeam | opłacono on-line |
65 | Krzyżanowska Monika | GDYNIA | Polska | 4 km(18:00) | MoniaTeam | opłacono on-line |
66 | Miranowicz Agnieszka | Gdańsk | Polska | 4 km (18:15) | Miranowicz Team | opłacono on-line |
67 | Beyer-Wróblewska Monika | Gdynia | Polska | 4 km(18:00) | MEWA Gdynia | opłacono on-line |
68 | LEWAŃCZYK SYLWIA | STĘŻYCA | Polska | 4 km(18:00) | Metrożercy | opłacono on-line |
69 | Syldatk Wioleta | Mściszewice | Polska | 4 km(18:00) | Metrożercy | opłacono on-line |
70 | Zimoń Magdalena | Reda | Polska | 4 km (18:15) | Mechelińskie Morsy | opłacono on-line |
71 | Klosinska Magdalena | Gdynia | Polska | 4 km (18:15) | M&MM's team | opłacono on-line |
72 | Karwel Ewelina | Gdańsk | Polska | 4 km(18:00) | Kontener Formy | opłacono on-line |
73 | cze-ga sylwia | Dębogórze | Polska | 4 km(18:00) | Komando Flaki | opłacono on-line |
74 | Kołowrocka Barbara | Straszyn | Polska | 4 km(18:00) | Kołowrotki | opłacono on-line |
75 | Ossowska Małgorzata | Gdańsk | Polska | 4 km(18:00) | Kobiety w biegu | opłacono on-line |
76 | Królik Katarzyna | Gdańsk | Polska | 4 km(18:00) | Iron Team | opłacono on-line |
77 | Zięba Natalia Zięba | Gdańsk | Polska | 4 km(18:00) | Iron team | opłacono on-line |
78 | Bąkowska Dominika | Gdańsk | Polska | 4 km(18:00) | Harpagan Gdańsk | opłacono on-line |
79 | Tojza Alicja | Gdańsk | Polska | 4 km(18:00) | Harpagan Gdańsk | opłacono on-line |
80 | Gumowska Justyna | Banino | Polska | 4 km(18:00) | Gumisie | opłacono on-line |
81 | Kamińska Ewa | Gdańsk | Polska | 4 km (18:15) | Guderskiego team | opłacono on-line |
82 | Bollin Wiesława | Władysławowo | Polska | 4 km (18:15) | Greif Team Władysławowo | opłacono on-line |
83 | Boza Beata | Gdynia | Polska | 4 km(18:00) | Greif Team Władysławowo | opłacono on-line |
84 | Cichewicz Małgorzata | Brodnica | Polska | 4 km(18:00) | GosiaSamosia | opłacono on-line |
85 | Czerlikowska Agnieszka | Gdynia | Polska | 4 km(18:00) | GENETIX Team | opłacono on-line |
86 | Moszczyńska Aleksandra | Gdynia | Polska | 4 km(18:00) | GENETIX Team | opłacono on-line |
87 | Przyradska-Trzebiatowska Aneta | Gdynia | Polska | 4 km(18:00) | GENETIX Team | opłacono on-line |
88 | Pieregut Agnieszka | Gdynia | Polska | 4 km(18:00) | GENETIX Team | opłacono on-line |
89 | Golec-Okuniewska Agnieszka | Gdynia | Polska | 4 km(18:00) | Gdynskie Dziewuchy | opłacono on-line |
90 | Kubat Justyna | Gdańsk | Polska | 4 km(18:00) | Gdański Uniwersytet Medyczny | opłacono on-line |
91 | Felendzer Beata | Gdańsk | Polska | 4 km (18:15) | Gazele Team | opłacono on-line |
92 | Rutkowska Karolina | Gdańsk | Polska | 4 km (18:15) | Gazele Team | opłacono on-line |
93 | Frost Malgorzata | Gdansk | Polska | 4 km(18:00) | Galion Biega | opłacono on-line |
94 | Grabowska Kasia | Gdańsk | Polska | 4 km(18:00) | familytime.pl | opłacono on-line |
95 | Kutniewska Maria | Żukowo | Polska | 4 km(18:00) | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
96 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | 4 km(18:00) | Elite Team | opłacono on-line |
97 | Toporek Aleksandra | Gdynia | Polska | 4 km(18:00) | Elite Team | opłacono on-line |
98 | Fibich Dorota | Kościerzyna | Polska | 4 km(18:00) | Ekipa Zryw | opłacono on-line |
99 | Kostencka Aga | Banino | Polska | 4 km(18:00) | Drużyna Słonecznego Poranka | opłacono on-line |
100 | Żebrowska Maria | Gdańsk | Polska | 4 km(18:00) | Drem Team | opłacono on-line |
Wyświetleń: 17030