Ladies Run
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 MUZA JOANNA GDAŃSK 4 km(18:00) opłacono on-line
202 Myślińska Aleksandra Gdańsk 4 km(18:00) Wataha - Łączy nas bieganie opłacono on-line
203 Młyńska Monika Sierakowice 4 km (18:15) opłacono on-line
204 Nicewicz Malwina Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
205 Niechoćko Agata Gdańsk 4 km(18:00) BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
206 Niemczyk Urszula Chojnice 4 km(18:00) Totalnie biegnięci opłacono on-line
207 Niewinska Kasia Niewinska Gdynia 4 km (18:15) opłacono on-line
208 Nowak Anna Nowak Gdynia 4 km(18:00) opłacono on-line
209 Nowak Beata Gdańsk 4 km(18:00) STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
210 Nowak Joanna Gdynia 4 km(18:00) opłacono on-line
211 Nowak MONIKA ANNA Gdańsk 4 km(18:00) opłacono on-line
212 Nowicka Mirela Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
213 Okrój-Sitterlee Mariola Zgorzałe 4 km(18:00) Morsy Stężyca, Metrożercy opłacono on-line
214 Olejniczak Malgorzata Tczew 4 km(18:00) Zdrofit opłacono on-line
215 Omernik Elżbieta Pruszcz Gdański 4 km (18:15) Pruszcz biega kobieta w biegu opłacono on-line
216 Ossowska Daria Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
217 Ossowska Małgorzata Gdańsk 4 km(18:00) Kobiety w biegu opłacono on-line
218 Paczkowska Małgorzata Gdańsk 4 km(18:00) O-SOWA BIEGA opłacono on-line
219 Panek Aneta Gdynia 4 km(18:00) opłacono on-line
220 Papke Magdalena Gdynia 4 km(18:00) opłacono on-line
221 Parandyk Marlena Juszkowo 4 km (18:15) 49 Baza Lotnicza opłacono on-line
222 Paryś Anna Gdańsk 4 km(18:00) Wild Team opłacono on-line
223 Paś Aleksandra Głogów 4 km(18:00) Wkurw_Team opłacono on-line
224 Pawłowska Aleksandra Gdańsk 4 km(18:00) opłacono on-line
225 Pawłowska Magdalena Gdynia 4 km (18:15) WOI - SIZAN opłacono on-line
226 Pawłowska Maria Gdynia 4 km (18:15) opłacono on-line
227 Perszyńska Wioletta Stężyca 4 km(18:00) opłacono on-line
228 Piekarska Justyna Gdynia 4 km(18:00) opłacono on-line
229 Pieregut Agnieszka Gdynia 4 km(18:00) GENETIX Team opłacono on-line
230 Piesik Anna Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
231 Pilecka Agnieszka Gdańsk 4 km(18:00) agapilecka.pl opłacono
232 Piórko Ewa Gdańsk 4 km (18:15) Aktywuj się w Maratonie opłacono on-line
233 Piotrowicz-Gnyp Sylwia Różyny 4 km(18:00) Ró'n'żyny opłacono on-line
234 Piwowarczyk Anna Gdynia 4 km(18:00) opłacono on-line
235 Piłat Anna Banino 4 km(18:00) opłacono on-line
236 Pobłocka Hanna Gdynia 4 km(18:00) opłacono on-line
237 Pochopień Mira Gdańsk 4 km(18:00) Wataha-Łączy nas bieganie opłacono on-line
238 Podlacha Izabela Rumia 4 km(18:00) Navigium Runners opłacono on-line
239 Polis Marzena Gdańsk 4 km(18:00) STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
240 Ponto Kasia Pępowo 4 km(18:00) opłacono on-line
241 Popów-Szczypiorowska Monika Gdańsk 4 km (18:15) BBL AWF GDAŃSK/ DANFOSS opłacono on-line
242 Popowicz Katarzyna Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
243 Połom Kinga Gdańsk 4 km(18:00) opłacono on-line
244 Preuss Paulina Wejherowo 4 km (18:15) 2 Liceum Ogólnokształcące w Gdyni opłacono on-line
245 Prokopowicz Marta Gdańsk 4 km(18:00) opłacono on-line
246 Prokorym Monika Sopot 4 km (18:15) opłacono on-line
247 Przybysz Monika Gdańsk 4 km(18:00) TRUSKAWKA RZĄDZI opłacono on-line
248 Przyradska-Trzebiatowska Aneta Gdynia 4 km(18:00) GENETIX Team opłacono on-line
249 Puchowska Ewelina Gdańsk 4 km (18:15) Apteka Gemini opłacono on-line
250 Puzdrowska Dominika Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
251 Radomska Joanna Gdańsk 4 km(18:00) STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
252 RAULUSHKA VIKTORYIA Gdynia 4 km (18:15) opłacono on-line
253 Remisz Ewa Remisz Gdańsk 4 km(18:00) opłacono on-line
254 Reszczyńska Monika Gdańsk 4 km(18:00) opłacono on-line
255 Reszke Klaudia Wejherowo 4 km(18:00) opłacono on-line
256 Richert Danuta Tuchom 4 km(18:00) Motywatornia Team opłacono on-line
257 Rogaczewska Martyna Gdańsk 4 km(18:00) opłacono on-line
258 rogalska Magdalena Gdansk 4 km(18:00) Run Beach Morning opłacono on-line
259 Rojek Agnieszka Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
260 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot 4 km(18:00) opłacono on-line
261 Romanowska Maria Reda 4 km (18:15) opłacono on-line
262 Rostankowska Joanna Kębłowo 4 km(18:00) opłacono on-line
263 Rózga Natalia Rózga Rumia 4 km (18:15) 2 Liceum Ogólnokształcące w Gdyni opłacono on-line
264 Rudek Małgorzata Rumia 4 km(18:00) opłacono on-line
265 RUDNICKA MARIOLA Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
266 Rusakiewicz Magdalena Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
267 Rutkowska Joanna Gdańsk 4 km (18:15)
268 Rutkowska Joanna Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
269 Rutkowska Karolina Gdańsk 4 km (18:15) Gazele Team opłacono on-line
270 Rybaczek Monika Reda 4 km (18:15) opłacono on-line
271 Rybicka - Gornowicz Joanna BORKOWO 4 km(18:00) opłacono on-line
272 Rychcik Ewa Gdańsk 4 km(18:00) opłacono on-line
273 Rychcik Magda Gdańsk 4 km(18:00) opłacono on-line
274 Sadowska Alicja Pruszcz Gdański 4 km(18:00) opłacono on-line
275 Sawicka Olga Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
276 Schab Ewa Gdynia 4 km (18:15) opłacono on-line
277 Serafinowska-Wysmyk Jadwiga Gdynia 4 km (18:15) opłacono on-line
278 Sidorowicz Anna Stogi 4 km(18:00) opłacono on-line
279 Sieracka Aga Gdańsk 4 km (18:15) Aspire Power Club opłacono on-line
280 Sińczuk Patrycja Tczew 4 km(18:00) xRunners opłacono on-line
281 Skocka Anna Rumia 4 km(18:00) opłacono on-line
282 Skosolas Agnieszka Mosty 4 km (18:15) opłacono on-line
283 Skowyrska Jolanta Gdansk 4 km(18:00) opłacono on-line
284 Skrzypiec Marzena Pruszcz Gdański 4 km (18:15) opłacono on-line
285 Skukowska Justyna Gdańsk 4 km(18:00) opłacono on-line
286 Skwiot Agnieszka Gdańsk 4 km(18:00) Wataha - łączy nas bieganie opłacono on-line
287 Śliwińska Dorota Gdańsk 4 km(18:00) opłacono on-line
288 Sliwińska Edyta Kosakowo 4 km(18:00) Team Deaf opłacono on-line
289 Śnieg Aleksandra Gdańsk 4 km(18:00) WATAHA - łaczy nas bieganie opłacono on-line
290 sochaczewska Joanna Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
291 Stańczyk Agnieszka Gdańsk 4 km(18:00) opłacono on-line
292 Stanisławska Izabela Pruszcz Gd 4 km (18:15) opłacono on-line
293 Stepnowska Agata Gdańsk 4 km (18:15) opłacono on-line
294 Stiewa Emilia Gdansk 4 km(18:00) opłacono on-line
295 Stokarska Beata Gdynia 4 km(18:00) Biegowi Wariaci opłacono on-line
296 Stormowska Małgorzata Gdańsk 4 km(18:00) opłacono on-line
297 Strzelecka Anna Żukowo 4 km(18:00) opłacono on-line
298 Strzelecka Wiktoria Żukowo 4 km(18:00) opłacono on-line
299 Sulek Karolina Rumia 4 km(18:00) opłacono on-line
300 Sutkowska Elżbieta Pruszcz gdański 4 km (18:15) Pruszcz biega opłacono on-line


Wyświetleń: 10363

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ