Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Nowakowska Ewa Katowice Małżeństwa Nowakowscy opłacono
2 Nowakowski Tomasz Katowice Małżeństwa Nowakowscy opłacono
3 Dzik Mirosław Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono
4 Kowal Anna Olkusz Małżeństwa opłacono
5 Górecka Iwona Chorzów Pozostali uczestnicy Nordic Walking Stadion Śląski opłacono
6 Kula Magdalena Katowice Pozostali uczestnicy ADEA opłacono
7 Zydroń Wiesław Katowice Pozostali uczestnicy Z Kijkami Nam Po Drodze opłacono
8 Lara Tomasz Katowice Małżeństwa opłacono
9 Lara Izabela Katowice Małżeństwa opłacono
10 MILKOWSKI Jan Świętochłowice Pozostali uczestnicy opłacono
11 Kowal Dariusz Olkusz Małżeństwa Saint-Gobain SQUAD opłacono
12 Basak Beata Sosnowiec Pozostali uczestnicy opłacono
13 Siuta Krzysztof Piekary Śląskie Pozostali uczestnicy opłacono
14 Faj Sylwia Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
15 Przystolik Julia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
16 Przystolik Ewa Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
17 Janik Aneta Pogórze Pozostali uczestnicy ŚWIRY STELA opłacono
18 Komuda Oliwier Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
19 Komuda Maksymilian Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
20 Komuda Justyna Bytom Małżeństwa opłacono
21 Żak Tomasz Katowice Pozostali uczestnicy Huragan Ligota opłacono
22 Komuda Tomasz Bytom Małżeństwa opłacono
23 Kuś Tomasz Kuś Świętochłowice Pozostali uczestnicy MIRAZ RACE TEAM opłacono
24 Gogolin Anna Zabrze Pozostali uczestnicy opłacono
25 Mynarski Sylwester Bielsko-Biała Małżeństwa Daleko jeszcze? opłacono
26 Mynarska Ligia Bielsko-Biała Małżeństwa Daleko jeszcze? opłacono
27 Szota Wojtek Mikołów Pozostali uczestnicy opłacono
28 Famuła Ewa Katowice Małżeństwa Famuła Team opłacono
29 Famuła Marek Katowice Małżeństwa Famuła Team opłacono
30 Urlik Piotr Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
31 Leszczyk Krzysztof Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
32 Stypka Magdalena Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Ohio Team opłacono
33 Stypka Anna Katowice Pozostali uczestnicy Ohio Team opłacono
34 Dziekański Gucio Będzin Dzieci i młodzież do 18 lat W pogoni za duchem opłacono
35 Dziekańska Maja Będzin Dzieci i młodzież do 18 lat W pogoni za duchem opłacono
36 Dziekański Marcin Będzin Małżeństwa W pogoni za duchem opłacono
37 Dziekańska Marta Będzin Małżeństwa W pogoni za duchem opłacono
38 Głąb Magdalena Tychy Pozostali uczestnicy opłacono
39 Wysocki Piotr Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
40 Roślik Igor Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
41 Wiesner Stanisława Katowice Małżeństwa opłacono
42 Syrek Jakub Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
43 Famuła Anna Katowice Pozostali uczestnicy Famuła Team opłacono
44 Wojańczyk Bartosz Toporowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
45 Głodkowski Nikodem Toporowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
46 Małkiewicz Dariusz Katowice Pozostali uczestnicy PGB Sportowa Paczka opłacono
47 Skupień Olga Toporowice Pozostali uczestnicy opłacono
48 Misztal Aleksandra Siemianowice Slaskie Pozostali uczestnicy Siemianowice i przyjaciele biegają opłacono
49 Stefan Grzegorz Czerwionka-Leszczyny Pozostali uczestnicy Carbon OCR Racing Team opłacono
50 Dobek Agata Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy opłacono
51 SODOWSKI MAREK Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy Siemianowice i przyjaciele biegają opłacono
52 Kurek Beata Siemianowice Śląskie Małżeństwa opłacono
53 Kurek Wojciech Siemianowice Śląskie Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
54 Sołoma Agnieszka Piekary Slaśkie Pozostali uczestnicy Lecymy Durś opłacono
55 Bogusławska Aleksandra Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Stadion Śląski opłacono
56 Kurek Adam Siemianowice Śląskie Małżeństwa opłacono
57 PIŁAT JAROSŁAW Ruda Śląska Pozostali uczestnicy KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska opłacono
58 Cała Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
59 Marek Franciszek Katowice Pozostali uczestnicy Energoprojekt-Katowice opłacono
60 Helm Krzysztof Ruda Śląska Małżeństwa opłacono
61 Helm Marzena Ruda Śląska Małżeństwa opłacono
62 Wysocki Dawid katowice Dzieci i młodzież do 18 lat sp.nr 67 katowice opłacono
63 Wysocka Kinga katowice Dzieci i młodzież do 18 lat sp.nr 67 katowice opłacono
64 Wysocki Mariusz katowice Małżeństwa opłacono
65 Wysocka Katarzyna katowice Małżeństwa opłacono
66 Kopeć Oliwia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
67 Frydrysiak Martyna Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
68 Frydrysiak Oliwia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
69 Frydrysiak Sylwia Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
70 Ptasik Izabela Koziegłowy Małżeństwa opłacono
71 Ptasik Mirosław Koziegłowy Małżeństwa opłacono
72 Sekta Sylwia Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy opłacono
73 Wolny Barbara Katowice Małżeństwa Nordic Walking Stadion Śląski opłacono
74 Wolny Leszek Katowice Małżeństwa Nordic Walking Stadion Śląski opłacono
75 Majek Krzysztof Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
76 Szpak Dariusz Bytom Pozostali uczestnicy opłacono
77 Bednarska Bernadetta Tychy Pozostali uczestnicy LAKE RUNNERS TYCHY opłacono
78 Duda Krzysztof Mikołów Pozostali uczestnicy silesia running team opłacono
79 Łączek Mateusz KAtowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
80 Łączek Jolanta Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
81 Janeczek Marcin Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
82 Maceluch Krystyna Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
83 Maceluch Marta Rybnik Pozostali uczestnicy opłacono
84 Barczyk Piotr Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono
85 Piszczek Karol Chorzów Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
86 Bryzik Krzysztof Chorzów Pozostali uczestnicy 1966 opłacono
87 Bryzik Beata Chorzów Pozostali uczestnicy opłacono
88 Idzikowski Adam Świętochłowice Małżeństwa ZAPIEKATO TEAM opłacono
89 Idzikowska Angelika Świętochłowice Małżeństwa Atos Team opłacono
90 Adamska Ewa Adamska Ruda Śląska Pozostali uczestnicy Z kijkami po zdrowie opłacono
91 Baran Rafał Dąbrowa Górnicza Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
92 Baran Roman Dąbrowa Górnicza Pozostali uczestnicy Wikoss-Sport Team opłacono
93 Korpok Krzysztof Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
94 Nowakowska Julia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat opłacono
95 Nowak Piotr Nowak Łaziska Górne Pozostali uczestnicy opłacono
96 Nowakowski Wojciech Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
97 Marek Ewa Katowice Pozostali uczestnicy opłacono
98 Jezusek Barbara Ruda Śląska Pozostali uczestnicy Ekipa Na Kijach opłacono
99 Urbańczyk Janusz Ruda śląska Małżeństwa Grzybowa Biega opłacono
100 Urbańczyk Ewa Ruda śląska Małżeństwa Grzybowa Biega opłacono


Wyświetleń: 4959

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ