Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leśnikowski Dawid | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
2 | Nowakowska Julia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
3 | Baran Rafał | Dąbrowa Górnicza | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
4 | Piszczek Karol | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
5 | Łączek Mateusz | KAtowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
6 | Frydrysiak Oliwia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
7 | Frydrysiak Martyna | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
8 | Kopeć Oliwia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
9 | Wysocka Kinga | katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | sp.nr 67 katowice | opłacono |
10 | Wysocki Dawid | katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | sp.nr 67 katowice | opłacono |
11 | Bogusławska Aleksandra | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Stadion Śląski | opłacono |
12 | Kurek Wojciech | Siemianowice Śląskie | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
13 | Głodkowski Nikodem | Toporowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
14 | Wojańczyk Bartosz | Toporowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
15 | Roślik Igor | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
16 | Dziekańska Maja | Będzin | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | W pogoni za duchem | opłacono |
17 | Dziekański Gucio | Będzin | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | W pogoni za duchem | opłacono |
18 | Stypka Magdalena | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Ohio Team | opłacono |
19 | Komuda Maksymilian | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
20 | Komuda Oliwier | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
21 | Przystolik Julia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
22 | Taisner Milena | Ruda Śląska | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Ekipa Na Kijach | opłacono |
23 | Borek Paulina | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | YelloBike | opłacono |
24 | Matyjaszczyk Antonina | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
25 | Matyjaszczyk Hanna | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
26 | Michalski Maciej | Ruda Śląska | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Ekipa Na Kijach | opłacono |
27 | Marekwica Jakub | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Mk team | opłacono |
28 | Kajzer Karol | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | ||
29 | Depta Michał | RUDA ŚLĄSKA | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
30 | Rembacz Michał | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
31 | Smołka Dominik | Mikołów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
32 | Taisner Tymoteusz | Ruda Śląska | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Ekipa Na Kijach | opłacono |
33 | BUJOCZEK Milena | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
34 | Kuczborski Piotr | Sosnowiec | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Harpagan Sosnowiec | opłacono |
35 | Sobol Jan | Kraków | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
36 | Kajzer Damian | Będzin | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
37 | Kajzer Kamila | Będzin | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
38 | Wiszniewska Magdalena | Tychy | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
39 | Wiszniewski Dariusz | Tychy | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
40 | Białecki Aleksander | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
41 | Główka Justyna | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
42 | Główka Artur | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
43 | Ogórek Adam | Chorzów | Polska | Małżeństwa | Batory Loto | opłacono |
44 | Ogórek Wioletta | Chorzów | Polska | Małżeństwa | Batory Loto | opłacono |
45 | Skrzyńska Beata | katowice | Polska | Małżeństwa | ||
46 | Skrzyński Tomasz | katowice | Polska | Małżeństwa | ||
47 | Antosiewicz Bogusława | Czeladź | Polska | Małżeństwa | #czeladzbiega | opłacono |
48 | Antosiewicz Bogdan | Czeladź | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
49 | Lubowiecki Adam | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
50 | Lubowiecka Barbara | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
51 | Krajczy Ewa | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
52 | Krajczy Stefan | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
53 | Hartel Jolanta | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
54 | Hartel Hennryk | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
55 | Tatuś Sebastian | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
56 | Tatuś Renata | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
57 | GOCAŁEK WIESŁAW | TYCHY | Polska | Małżeństwa | byle do przodu MW | opłacono |
58 | MUCHOWSKA MARIA | TYCHY | Polska | Małżeństwa | byle do przodu MW | opłacono |
59 | Józefiak Paweł | Chorzów | Polska | Małżeństwa | Drużyna Biegowa | opłacono |
60 | Sidło-Stawowy Agata | Katowice | Polska | Małżeństwa | Drużyna Biegowa | opłacono |
61 | Szwarc Katarzyna | Piekary Śląskie | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
62 | Szwarc Stanisław | Piekary Śląskie | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
63 | Matyjaszczyk Agata | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
64 | Matyjaszczyk Sławomir | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
65 | Zdebel-Myczkowska Halina | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
66 | Langer Katarzyna | Chorzów | Polska | Małżeństwa | AugusTeam | opłacono |
67 | Langer Jacek | Chorzów | Polska | Małżeństwa | AugusTeam | opłacono |
68 | Stypka Maciej | Siemianowice Śląskie | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
69 | Rams-Stypka Katarzyna | Siemianowice Śląskie | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
70 | Kluska Sylwia | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
71 | Kluska Piotr | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
72 | Mroczek Jan | Ruda Śl. | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
73 | Mroczek Danuta | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | nie zrzeszony | opłacono |
74 | Bażan Piotr | Rybnik | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
75 | Bażan Bożena | Rybnik | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
76 | Kondziołka Zbigniew | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
77 | Jaworska Ewa | Mikołów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
78 | Krzyżowska Izabela | Orzesze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
79 | Krzyżowski Dariusz | Orzesze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
80 | Paruzel-Osojca Joanna | Ornontowice | Polska | Małżeństwa | Zabiegani Nauczyciele | opłacono |
81 | Osojca Mariusz | Ornontowice | Polska | Małżeństwa | Zabiegani Nauczyciele | opłacono |
82 | Rembacz Konrad | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
83 | Rembacz Zdzisław | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
84 | Smołka Wojciech | Mikołów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
85 | Smołka Katarzyna | Mikołów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
86 | Broll Sabina | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | opłacono |
87 | Broll Jacek | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | opłacono |
88 | Kornas Patrycjusz | Orzesze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
89 | Kornas Edyta | Orzesze | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
90 | Białecka Anna | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
91 | Bujoczek Ewa Bujoczek | Bytom | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
92 | BUJOCZEK Piotr | Bytom | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
93 | Michalska Maria | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
94 | Pawlik Arkadiusz | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | ||
95 | Pawlik ANNA | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | ||
96 | Tkocz Alicja | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | opłacono |
97 | Tkocz Adam | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | opłacono |
98 | Pasterczyk Grzegorz | Katowice | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
99 | Łuszcz Magdalena | Bytom | Polska | Małżeństwa | BTM Runners | opłacono |
100 | ŁUSZCZ ZBIGNIEW | bytom | Polska | Małżeństwa | opłacono |
Wyświetleń: 13066