Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żukow Kinga | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | BTM Runners | opłacono |
2 | Żukow Radosław | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | BTM Runners | opłacono |
3 | Żukow Emilia | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
4 | Żukow Igor | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
5 | Wojciechowski Michał | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
6 | Przystolik Julia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
7 | Więcek Magdalena | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
8 | Gacek Marcelina | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | sp.nr 67 katowice | opłacono |
9 | Gacek Matylda | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Pałac Młodzieży Katowice | opłacono |
10 | Komuda Maksymilian | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
11 | Komuda Oliwier | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
12 | Turek Mateusz | Będzin | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | owocowa kraina | opłacono |
13 | Kotucz Jakub | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Pałac Młodzieży Katowice | opłacono |
14 | Roślik Igor | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
15 | Dziekański Gustaw | Będzin | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | W pogoni za duchem | opłacono |
16 | Dziekańska Maja | Będzin | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | W pogoni za duchem | opłacono |
17 | Leśnikowski Dawid | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
18 | Broncel Wiktoria | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
19 | Broncel Agnieszka | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
20 | Sobol Jan | Kraków | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
21 | Wolny Judyta | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Nordic Walking Stadion Śląski | opłacono |
22 | Jonak Zuzanna | Ruda Slaska | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | ||
23 | Myczkowski Borys | Ruda Śląska | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
24 | Wojańczyk Bartosz | Toporowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
25 | Głodkowski Nikodem | Toporowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
26 | Rydel Alicja | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
27 | Rydel Radosław | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
28 | Basak Szymon | Sosnowiec | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
29 | BUJOCZEK MILENA | BYTOM | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
30 | Wysocki Dawid | katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | sp.nr 67 katowice | opłacono |
31 | Wysocka Kinga | katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | sp.nr 67 katowice | opłacono |
32 | Adamaszek Karol | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Toyota Katowice | opłacono |
33 | Adamoszek Bartek | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Toyota Katowice | opłacono |
34 | Mazur Dorota | Łaziska Górne | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
35 | Mazur Katarzyna | Łaziska Górne | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
36 | Michalski Michał | Rydułtowy | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
37 | Kurek Wojciech | Siemianowice Śląskie | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
38 | Smołka Dominik | Mikołów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | ||
39 | Gierok Anna | KATOWICE | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
40 | Przechrzta Aleksander | Łaziska Górne | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
41 | Kopeć Oliwia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Huragan Ligota | opłacono |
42 | Frydrysiak Martyna | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Huragan Ligota | opłacono |
43 | Frydrysiak Oliwia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Huragan Ligota | opłacono |
44 | Holecka Kinga | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
45 | Ćwiek Karolina | Ruda Śląska | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Ekipa Na Kijach | opłacono |
46 | Matyjaszczyk HANNA | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
47 | Matyjaszczyk ANTONINA | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
48 | Wyród Maciej | Tychy | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
49 | Wyród Justyna | Tychy | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
50 | Kania Michał | Łaziska Górne | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
51 | Kania Jakub | Łaziska Górne | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
52 | Piszczek Karol | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
53 | Kajzer Karol | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
54 | Opszała Aleksander | Mikołów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
55 | Stypka Magdalena | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Ohio Team | opłacono |
56 | Borek Paulina | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Yellobike | |
57 | Taisner Milena | Ruda Śląska | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Ekipa Na Kijach | opłacono |
58 | Taisner Tymoteusz | Ruda Śląska | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Ekipa Na Kijach | opłacono |
59 | Witała Oskar | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | opłacono | |
60 | Jakubowska Weronika | Tychy | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | SMS Tychy | |
61 | Jakubowska Klaudia | Tychy | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | SMS Tychy |
Wyświetleń: 14430