IV Borówno Cross - Bieg wokół jeziora oraz marsz Nordic Walking
Nordic Walking
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Mąder Bogdan Malbork Nordic Walking PTTK Malbork opłacono on-line
2 Trela Małgorzata Żuromino Nordic Walking Metrożercy opłacono on-line
3 Czarnecka Agnieszka Malbork Nordic Walking opłacono on-line
4 Trela Zenek Żuromino Nordic Walking Metrożercy opłacono on-line
5 Zwolenkiewicz Joanna Gasawa Nordic Walking
6 LEWAŃCZYK SYLWIA STĘŻYCA Nordic Walking Metrożercy opłacono on-line
7 Gnyba Ewelina STĘŻYCA Nordic Walking Metrożercy opłacono on-line
8 Białk Roman Gdańsk Nordic Walking opłacono on-line
9 Toporek Aleksandra Gdynia Nordic Walking Elite Team
10 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA MALBORK Nordic Walking opłacono on-line
11 Szpilman Katarzyna Gdynia Nordic Walking Elite Team opłacono on-line
12 Panek Aneta Gdynia Nordic Walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
13 Pałubicka Monika Skarszewy Nordic Walking Morsy Skarszewy opłacono on-line
14 Wiecka Malgorzata skarszewy Nordic Walking Morsy Skarszewy opłacono on-line
15 Jaszczerska Ewelina Siwiałka Nordic Walking opłacono on-line
16 Wolska Patrycja Skarszewy Nordic Walking Morsy Skarszewy opłacono on-line
17 Skierka Joanna Łubiana Nordic Walking
18 MISZTAL JUSTYNA BORKOWO Nordic Walking opłacono on-line
19 Miler Monika Starogard Gdański Nordic Walking Aktywni Kociewiacy/Morsy Zblewo opłacono on-line
20 MISZTAL KRZYSZTOF BORKOWO Nordic Walking opłacono on-line
21 Toporek Rafał Przodkowo Nordic Walking Nordicowie Lęborskie Lwy opłacono on-line
22 Singer Katarzyna starogard gdański Nordic Walking opłacono on-line
23 Paździerska Patrycja Siwiałka Nordic Walking STAR MORS Starogard Gdański opłacono on-line
24 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo Nordic Walking Face Nordic Walking Team opłacono on-line
25 Kopczyńska Irena Borkowo Nordic Walking Elite Team opłacono on-line
26 Kostencka Aga Banino Nordic Walking Elite Team opłacono on-line
27 Zientkiewicz Witold Banino Nordic Walking Elite Team opłacono on-line
28 Litewska Joanna Juszkowo Nordic Walking Team Deaf opłacono on-line
29 Kulla Katarzyna Kulla Pinczyn Nordic Walking opłacono on-line
30 Garska Brygida Orle Nordic Walking opłacono on-line
31 Garski Jacek orle Nordic Walking opłacono on-line
32 Nitka Wacław Otomin Nordic Walking opłacono on-line
33 Peplińska Arletta Elbląg Nordic Walking Biegacze Wolności opłacono on-line
34 Ankiewicz Małgorzata Pruszcz Gdański Nordic Walking opłacono on-line
35 Dylewska Ewa Gdynia Nordic Walking opłacono on-line
36 Kuncewicz Monika Gdańsk Nordic Walking
37 Ankiewicz Andrzej Pruszcz Gdański Nordic Walking opłacono on-line
38 Braun Alicja Skarszewy Nordic Walking opłacono on-line
39 Romanowska-Nitka Halina Otomin Nordic Walking opłacono on-line
40 gasiński janusz Ozarow Mazowiecki Nordic Walking grupa wilki
41 Saniuk Edward Gdańsk Nordic Walking FACE NORDIC WALKING TEAM opłacono on-line
42 Pawłowska Maria Gdynia Nordic Walking opłacono on-line
43 pawłowski andrzej gdynia Nordic Walking opłacono on-line
44 Góra Beata Gdańsk Nordic Walking opłacono on-line
45 Stachowski Marek Pruszcz Gdanski Nordic Walking opłacono on-line
46 Kosianowska Monika Malbork Nordic Walking Grupa Malbork / Malborskie Morsy
47 Steffanowski Maria Essen Nordic Walking opłacono on-line
48 Jarzebowska Wiesława Pruszcz Gdanski Nordic Walking opłacono on-line
49 Szulc Oliwia Skarszewy Nordic Walking Heiztechnik
50 Adamczyk Dominika Starogard Gdański Nordic Walking Heiztechnik
51 Grolewska Anita Starogard Gd. Nordic Walking opłacono on-line
52 Rębacz Jacek Skarszewy Nordic Walking Heiztechnik
53 Brygała Krzysztof Gdańsk Nordic Walking Elite Team opłacono on-line
54 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo Nordic Walking opłacono on-line
55 Nierzwicka Patrycja Starogard Gdański Nordic Walking opłacono on-line
56 Wenta Kamila Skarszewy Nordic Walking opłacono on-line
57 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Nordic Walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
58 Malecka Grażyna Starogard Gdański Nordic Walking opłacono on-line
59 Koprowska Beata Starogard Gdański Nordic Walking opłacono on-line
60 Kuśnierz Magda Starogard Gd. Nordic Walking opłacono on-line
61 Morglin-Żuralska Beata Starogard Gdański Nordic Walking opłacono on-line
62 Kulczycki Jan Gdańsk/Sopot Nordic Walking opłacono on-line
63 Góźdź Aleksandra Gdańsk Nordic Walking opłacono on-line
64 Cherek Beata Cherek Skarszewy Nordic Walking opłacono on-line
65 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Nordic Walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
66 Gomółka Maria Gdynia Nordic Walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
67 Towarnicka Izabela Gdynia Nordic Walking Team Deaf opłacono on-line
68 Błądek Rafał Nowa Wieś Malborska Nordic Walking New Village Team
69 Radomska Joanna Gdańsk Nordic Walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
70 Śliwińska Edyta Kosakowo Nordic Walking Team Deaf opłacono on-line
71 Miąskowski Zbigniew Skarszewy Nordic Walking Morsy Skarszewy opłacono on-line
72 Niemczyk Krzysztof Skarszewy Nordic Walking Morsy Skarszewy opłacono on-line


Wyświetleń: 9659

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ