2. Bieg 100 Bohaterów – Legnica
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamczak Artur Wrocław BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
2 Adamczyk Dawid Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Feniks Legnica
3 ANCZYK SARA LEGNICA BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Team Draczyński , NGB Korona
4 Andrzejewska Klaudia Lisowice BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
5 Ankus Agata Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m) Fitness Piekary Legnica opłacono
6 Babiichuk Ihor Twardogóra MARSZOBIEG SUPERBOHATERA – umundurowani (10 km)
7 Babij Mariusz LEGNICA BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
8 Babis Małgorzata Legnica BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
9 Bąk Michał Jawor BIEG BOHATERA (3 km) JKS Salamandra opłacono
10 Bakacz Adam Lubin BIEG ORLĄT (200m/400m) Grizzly Team opłacono
11 Bakacz Michał Lubin BIEG ORLĄT (200m/400m) Grizzly Team opłacono
12 Banaszek Janusz Żary BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Żary Ranners Team
13 BANASZEK SŁAWOMIR ŻARY BIEG SUPERBOHATERA (10 km) BIEGACZE ZJADACZE KM
14 Bańkowski Dawid Kąty Wrocławskie BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
15 Bańkowski Marek Kąty Wrocławskie BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
16 Baranowska Magdalena Legnica BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
17 Baranowski Bartosz Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m) Sp 9 legnica opłacono
18 Baranowski Mateusz Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m) Sp 9 legnica opłacono
19 Bazylczyk Bartłomiej Legnica BIEG BOHATERA (3 km) bieganina opłacono
20 Bazylczyk Borys Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m) bieganina opłacono
21 Bazylczyk Nina Legnica BIEG BOHATERA (3 km) bieganina opłacono
22 Bałtarowicz Lucjan Wrocław BIEG SUPERBOHATERA (10 km) LTB SPORT TEAM / WBK PIAST WROCŁAW opłacono
23 BIELAWSKI JAN ŚCINAWA BIEG SUPERBOHATERA (10 km) START ŚCINAWA
24 Bienko Agnieszka Wawrzeńczyce BIEG ORLĄT (200m/400m)
25 Bondrow Krzysztof Raciborowice Górne BIEG SUPERBOHATERA (10 km) 23 Śląski Pułk Artylerii
26 Bonk Julia Lubin BIEG ORLĄT (200m/400m) Złośnik Team opłacono
27 Bonk Krzysztof Lubin BIEG ORLĄT (200m/400m) Złośnik Team opłacono
28 Botor Paweł wrocław BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
29 Brodawka Franciszek Lubań BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
30 Brodawka Małgorzata Lubań BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
31 Bronowicki Jakub Jakubkowice BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
32 Bruchal Krzysztof Chojnów BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Rozbiegani Chojnów opłacono
33 Brzeziński Leszek Żary BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Rezler Team opłacono
34 Burak Piotr Karwiany BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
35 celuch renata chojnow BIEG SUPERBOHATERA (10 km) KB LEW LEGNICA
36 Chmiel Mariusz Bądzów BIEG BOHATERA (3 km)
37 Chwiałkowska Danuta Lubin BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
38 Chwiałkowski Łukasz Lubin BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
39 CICHOCKI MAREK CICHOCKI CZERWONA WODA BIEG SUPERBOHATERA (10 km) EDI Team
40 Ciesielska Agata Rzeszotary BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
41 Ciesielska Beata Chelmiec BIEG SUPERBOHATERA (10 km) KS ACTIVE URAN
42 Ciesielski Jarosław Chelmiec BIEG SUPERBOHATERA (10 km) KS ACTIVE URAN
43 Cieślak Tomasz Lubań MARSZOBIEG SUPERBOHATERA – umundurowani (10 km) opłacono
44 Czaja Adrian Lubin BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
45 Czarkowska Alicja Legnica BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
46 Czerniejewski Jarosław Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
47 Czerniejewski Krzysztof Legnica BIEG BOHATERA (3 km)
48 Dąbrowska Magdalena Lubomierz BIEG BOHATERA (3 km) Go! Lubomed Go!
49 Dąbrowski Dariusz Lubomierz BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Go! Lubomed Go!
50 Dąbrowski Maciej Wieża BIEG BOHATERA (3 km) Go! Lubomed Go!
51 Danielczuk Bartosz Czaple BIEG ORLĄT (200m/400m) BIEGUSY CZAPLE opłacono
52 Danielczuk Marika Czaple BIEG BOHATERA (3 km) BIEGUSY CZAPLE opłacono
53 Derlacz Klementyna Krzeszów BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
54 Domaradzki Piotr JAWOR BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
55 DRAPIKOWSKA Beata Legnica BIEG BOHATERA (3 km) Drapiki i Pasjonaci Nordic Walking
56 Drapikowski Marek Legnica BIEG BOHATERA (3 km) Drapiki i Pasjonaci Nordic Walking
57 Drelinkiewicz Hubert Czaple BIEG ORLĄT (200m/400m) BIEGUSY CZAPLE opłacono
58 Drelinkiewicz Michał Czaple BIEG BOHATERA (3 km) BIEGUSY CZAPLE opłacono
59 Drelinkiewicz Wiktoria Czaple BIEG BOHATERA (3 km) BIEGUSY CZAPLE opłacono
60 Dudkowska Monika Jawor BIEG SUPERBOHATERA (10 km) JKS Salamandra opłacono
61 Dudkowski Jacek Jawor BIEG SUPERBOHATERA (10 km) JKS SALAMANDRA opłacono
62 Dygudaj Grzegorz Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) CCCP opłacono
63 Dygudaj Kacper Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
64 Dym Grzegorz LUBIN BIEG SUPERBOHATERA (10 km) MTS Drużyna Szpiku KGHM opłacono
65 Dziedziński Mariusz LEGNICA BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
66 Dłutowska Paulina Legnica BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
67 Erkiert Krzysztof Miłkowice BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
68 Fabiański Tomasz Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
69 Fonał Jakub Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m) opłacono
70 Fonał Tomasz Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
71 Forycki Grzegorz Legnica BIEG BOHATERA (3 km) Fitness Piekary Legnica opłacono
72 Frydecka Elzbieta Zrodla BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
73 Frydecki slawomir Frydecki Zrodla BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
74 Gacek Marta Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
75 Gacki Grzegorz Piersno BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
76 Gągół Krzysztof Głogów BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
77 Gajewski Marek LUBIĄŻ BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
78 Gaweł Angelika Legnica BIEG BOHATERA (3 km)
79 Gaweł Julia Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m)
80 GAWEŁ ŁUKASZ Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
81 Gaweł Oliwier Legnica BIEG ORLĄT (200m/400m)
82 Gliściak Joanna Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
83 Górski Jacek Żagań BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
84 GREDES MARIUSZ LEGNICA BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
85 Gruszczyński Bartosz Ziemnice BIEG ORLĄT (200m/400m) LKKS Knockdown opłacono
86 Gryniuk Maciej Lubin BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Krav Maga Be Safe opłacono
87 Grzywaczyk Artur Iłowa BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
88 Gławęda Małgorzata legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
89 Hamala-Żołnowska Agata CHOJNÓW BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Rozbiegani Chojnów opłacono
90 Haniecki Tomasz Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono
91 Hataś Janina Kunice BIEG BOHATERA (3 km) ZSI Legnica opłacono
92 HOŁDYŃSKI Mirosław Kąty Wrocławskie MARSZOBIEG SUPERBOHATERA – umundurowani (10 km) Wkb Meta Lubliniec
93 Hołownia Bartłomiej Czaple BIEG ORLĄT (200m/400m) BIEGUSY CZAPLE opłacono
94 Hołownia Patrycja Czaple BIEG SUPERBOHATERA (10 km) BIEGUSY CZAPLE opłacono
95 Hubisz Paweł Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) Team Wrocław opłacono
96 Jabłoński Jacek Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km)
97 JAGIELSKI JERZY JAWOR BIEG SUPERBOHATERA (10 km) JKS Salamandra
98 Jagodzińska Bożena WROCŁAW BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
99 Jagodziński Andrzej WROCŁAW BIEG BOHATERA (3 km) opłacono
100 Jakubowczak Robert Legnica BIEG SUPERBOHATERA (10 km) opłacono


Wyświetleń: 10531

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ