VI Pasłęcki MTB Maraton
MINI 23 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Żebrowski Jędrzej Ostróda MINI 23 km Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team opłacono
102 Molenda Rafał Olsztyn MINI 23 km Szprycha Giżycko opłacono
103 Pierzchała Robert Olsztyn MINI 23 km Centrum Rowerowe Olsztyn Team opłacono
104 Ruczyński Radosław Elbląg MINI 23 km HYDROPRESS MTB Team Elbląg
105 Bielecka Magdalena Marki MINI 23 km Zerwani z Łańcucha opłacono
106 Rydel Wiktor Kwidzyn MINI 23 km AKJ Kwidzyn opłacono
107 Sosnowska-Dłoniak Jolanta Bogdany MINI 23 km WSKG Rowery Jamróz Kenda Team opłacono
108 Dłoniak Sławomir BOgdany MINI 23 km WSKG Rowery Jamróz Kenda Team opłacono
109 Kilichowski Grzegorz Tczew MINI 23 km
110 Michalik Jarosław Kwidzyn MINI 23 km MTB KWIDZYN TEAM opłacono
111 Zaremba Sławomir Susz MINI 23 km Epidemia Cyklozy MTB Susz opłacono
112 Ruczyński Arkadiusz Elbląg MINI 23 km Hydropres MTB Team Elbląg
113 Tomaszkiewicz Mariusz Olsztyn MINI 23 km Akademia Kolarstwa Olsztyn opłacono
114 Majewski Marek Prabuty MINI 23 km EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
115 Kulas Jerzy Pruszcz Gdański MINI 23 km MAJS PRUSZCZ GDAŃSKI opłacono
116 Żuczek Arkadiusz Suchy Dwór MINI 23 km NORDA ACTIVE TEAM opłacono
117 Politowski Krzysztof Warszawa MINI 23 km Polski Klub MTB / Trenujemy z Sercem dla Kuby opłacono
118 Tamiła Rafal Kwidzyn MINI 23 km
119 Żuralski Rafał Elbląg MINI 23 km opłacono
120 Nawrocka Joanna Bydgoszcz MINI 23 km VauPe Team opłacono
121 Parcheta Andrzej Stare Jabłonki MINI 23 km opłacono
122 Tasior Paweł Bożepole Wielkie MINI 23 km TA KO Team opłacono
123 Socha Piotr Zajezierze MINI 23 km opłacono
124 Wiśniewski Paweł Pruszcz Gdański MINI 23 km Bursztyn pizza cycling team
125 Siebert Krzysztof Susz MINI 23 km Epidemia Cyklozy MTB SUSZ
126 Ryciuk Tomasz Warszawa MINI 23 km Airbike.pl opłacono
127 Szczygielski Pawel gdansk MINI 23 km the Barbers Gdansk
128 Kołatka Ania Iława MINI 23 km Cryospace Olsztyn opłacono
129 jagodzinski tomasz kwidzyn MINI 23 km Gkw
130 Kaliszewski Mariusz Ostróda - Szafranki MINI 23 km opłacono
131 Mikołajewski Arkadiusz Elbląg MINI 23 km opłacono
132 Kaliszewski Jakub Gdańsk MINI 23 km TA KO TEAM opłacono
133 Marowski Mariusz Kwidzyn MINI 23 km MTB KWIDZYN TEAM opłacono
134 Turoń Bartosz Kwidzyn MINI 23 km MTB KWIDZYN TEAM
135 Gizela Michał Kartuzy MINI 23 km opłacono
136 Białkowska Marta Elbląg MINI 23 km opłacono
137 Bronowski Tomasz Frombork MINI 23 km opłacono
138 Zaleś Roman Elbląg MINI 23 km Epidemia Cyklozy MTB SUSZ opłacono
139 Galicki Bartłomiej Kwidzyn MINI 23 km MTB KWIDZYN TEAM opłacono
140 Żemojdzin Michał Dzierzgoń MINI 23 km MTB DZIERZGOŃ opłacono
141 Kowalczyk Wojciech Susz MINI 23 km Komobike Scott opłacono
142 Kołatka Danuta Iława MINI 23 km IŁAWA BIEGA opłacono
143 Niżnik Mariusz Elbląg MINI 23 km EUS - Elbląskie Ustawki Szosowe opłacono
144 Syrocki Sylwester Elbląg MINI 23 km opłacono


Wyświetleń: 10625

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ