VI Pasłęcki MTB Maraton
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 FALKOWSKI MICHAŁ MALBORK MEGA 43 km opłacono
2 Szempliński Marek Gdynia MINI 23 km opłacono
3 Poniatowski Andrzej Pasłęk MINI 23 km
4 Orzechowski Alan Olsztyn MINI 23 km opłacono
5 Stępka Bartosz Ostróda MINI 23 km opłacono
6 Piotrowicz Michał Pasłęk MINI 23 km opłacono
7 Tamiła Rafal Kwidzyn MINI 23 km
8 Oborski Ryszard Mrągowo MINI 23 km opłacono
9 Oborska Agata Mrągowo MINI 23 km opłacono
10 Letachowicz Piotr Warszawa MINI 23 km opłacono
11 Kasprzak Radosław Gdynia MEGA 43 km opłacono
12 Kilichowski Grzegorz Tczew MINI 23 km
13 Cybulski Łukasz Morąg MINI 23 km opłacono
14 Rudziński Paweł Mława MEGA 43 km opłacono
15 Gliński Maciej Gliński Elbląg MINI 23 km opłacono
16 Nalazek Bartłomiej RYBNO k. Mrągowa MINI 23 km
17 Białkowska Marta Elbląg MINI 23 km opłacono
18 Socha Piotr Zajezierze MINI 23 km opłacono
19 Więczkowska Monika Gdańsk MINI 23 km opłacono
20 Luberadzka Monika Warszawa MEGA 43 km
21 Kołatka Zbigniew Iława MINI 23 km opłacono
22 Radziul Marcin Elbląg MINI 23 km
23 Pietrulewicz Grzegorz Elbląg MINI 23 km opłacono
24 Fandrejewski Janusz Elbląg MINI 23 km opłacono
25 Bronowski Tomasz Frombork MINI 23 km opłacono
26 Klepando Filip Pasłęk MINI 23 km opłacono
27 Kaczyński Michał Mrągowo MINI 23 km opłacono
28 Pietrulewicz Arkadiusz Smolajny MINI 23 km opłacono
29 Chruszczyk Marcin Elblag MINI 23 km opłacono
30 Gizela Michał Kartuzy MINI 23 km opłacono
31 Parcheta Andrzej Stare Jabłonki MINI 23 km opłacono
32 Syrwid Wojciech Olsztyn MEGA 43 km opłacono
33 Koperkiewicz Michał Elbląg MINI 23 km opłacono
34 Syrocki Sylwester Elbląg MINI 23 km opłacono
35 Żuralski Rafał Elbląg MINI 23 km opłacono
36 Jagiełło Henryk Pasłęk MINI 23 km opłacono
37 Błażewicz Krzysztof pasłęk MINI 23 km opłacono
38 Mikołajewski Arkadiusz Elbląg MINI 23 km opłacono
39 mieczkowski tomasz pasłęk MINI 23 km
40 Mańkowski Radosław Pasłęk MINI 23 km opłacono
41 Janicki Grzegorz Frombork MEGA 43 km
42 Jóźwiak Karol Sąpy MINI 23 km opłacono
43 Świątek Jaromir Olsztyn MINI 23 km opłacono
44 Misiewicz Piotr Elbląg MINI 23 km
45 Janowski Krzysztof Gdańsk MINI 23 km opłacono
46 Tomiałojć Andrzej Elbląg MEGA 43 km opłacono
47 Bienenda Piotr Olsztyn MEGA 43 km opłacono
48 Klepacki Cezary Miłakowo MINI 23 km opłacono
49 Oleszkiewicz Karol Elbląg MEGA 43 km opłacono
50 Romański Damian Pasłęk MINI 23 km opłacono
51 Grzyb Artur Olsztyn MINI 23 km opłacono
52 Kaliszewski Mariusz Ostróda - Szafranki MINI 23 km opłacono
53 Kulpiński Dariusz Pasłęk MINI 23 km opłacono
54 Kotarski Jacek Gdańsk MINI 23 km opłacono
55 cisło Waldemar bądki MINI 23 km opłacono
56 Rypiński Maciej Olsztyn MINI 23 km 4 Warmińsko-Mazurska Brygada OT
57 Dianov Andrey Svetlogorsk MEGA 43 km AEON SCOTT TEAM
58 Ryciuk Tomasz Warszawa MINI 23 km Airbike.pl opłacono
59 Tomaszkiewicz Mariusz Olsztyn MINI 23 km Akademia Kolarstwa Olsztyn opłacono
60 Gortatowska Marlena Olsztyn MEGA 43 km Akademia Kolarstwa Olsztyn
61 Hanas Arkadiusz Olsztyn MEGA 43 km AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN opłacono
62 Blokowska Beata Kwidzyn MINI 23 km AKJ Kwidzyn opłacono
63 Rydel Wiktor Kwidzyn MINI 23 km AKJ Kwidzyn opłacono
64 Olpeter Adam Kwidzyn MINI 23 km AKJ KWIDZYN opłacono
65 Maliszewski Jakub Kwidzyn MINI 23 km AKJ Kwidzyn
66 Kapuściński Krzysztof Olsztyn MINI 23 km AKJWM MTB TEAM opłacono
67 Kubicki Patryk Długa Szlachecka MEGA 43 km Allianz Partners MTB opłacono
68 Romanowski Mateusz Stare Pole MEGA 43 km Bezpartyjny opłacono
69 Józefowicz Zbigniew Gronowo Elbląskie MINI 23 km BikEl MTB opłacono
70 Zając Bartosz Kierzliny MINI 23 km BSB Barczewo Biega/ ZK Barczewo opłacono
71 Morawski Piotr Gdynia MEGA 43 km BST - Banach Sport Team
72 Tymiński Tomasz Kowale MEGA 43 km BST - Banach Sport Team opłacono
73 Wiśniewski Paweł Pruszcz Gdański MINI 23 km Bursztyn pizza cycling team
74 Petk Grzegorz Gdańsk MINI 23 km CAT M4 opłacono
75 Czetyrko Grzegorz Olsztyn MEGA 43 km Centrum Rowerowe Olsztyn Team opłacono
76 Pierzchała Robert Olsztyn MINI 23 km Centrum Rowerowe Olsztyn Team opłacono
77 Andrzejczyk Piotr Olsztyn MEGA 43 km Centrum Rowerowe Olsztyn Team opłacono
78 Poczopko Andrzej Olsztyn MEGA 43 km CRYOSPACE Olsztyn opłacono
79 Piotrowski Tomasz Olsztyn MINI 23 km Cryospace Olsztyn opłacono
80 Wołosiuk Jarosław Olsztyn MEGA 43 km Cryospace Olsztyn opłacono
81 Łopatek Kamil Olsztyn MEGA 43 km Cryospace Olsztyn opłacono
82 Tumaniec Dariusz Olsztyn MINI 23 km Cryospace Olsztyn
83 Kołatka Ania Iława MINI 23 km Cryospace Olsztyn opłacono
84 Kruba Emil Dobre Miasto MEGA 43 km Cryospace Olsztyn opłacono
85 Wawrzyniak Sławomir Olsztyn MEGA 43 km CryoSpace Olsztyn
86 Kruszczyński Marcin Kwidzyn MINI 23 km Cyklo Kwidzyn opłacono
87 Podgórski Grzegorz Kwidzyn MINI 23 km Cyklo Kwidzyn opłacono
88 Marciszewski Michal Iława MINI 23 km D312
89 Bartkowski Bogdan Ilawa MINI 23 km D312
90 Poniatowski Pawel Ilawa MINI 23 km D312
91 Heyda Piotr Ilawa MINI 23 km D312
92 Leoniak Adam Dzierzgoń MINI 23 km DZIERZGOŃ TEAM opłacono
93 ELMINOWSKI WOJCIECH Elbląg MEGA 43 km Elbląg opłacono
94 Majewski Marek Prabuty MINI 23 km EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
95 Lichaczewski Zbigniew Susz MINI 23 km Epidemia Cyklozy MTB SUSZ opłacono
96 Siebert Krzysztof Susz MINI 23 km Epidemia Cyklozy MTB SUSZ
97 Zaleś Roman Elbląg MINI 23 km Epidemia Cyklozy MTB SUSZ opłacono
98 ROMANOWSKI JAROSŁAW SUSZ MINI 23 km EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono
99 Zaremba Sławomir Susz MINI 23 km Epidemia Cyklozy MTB Susz opłacono
100 Szul Bartłomiej Gdynia MINI 23 km Epidemia Cyklozy MTB SUSZ opłacono


Wyświetleń: 8074

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ