Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Marcula Nikola Świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy
2 Lisiecki Sebastian Świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy
3 Karczmarek Antoni Świnoujście ok. 300 m - bieg Małego Wilczka
4 Szafrańska Joanna Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
5 ZUBOWICZ JANINA Sejny ok. 5000 m - bieg wyczynowy
6 Rudzewicz Mariusz Świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy
7 Jankowska Emilia Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
8 Lewandowska Agnieszka Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
9 WIERCHANOWSKI Bogdan Golczewo 1963 m - bieg okolicznościowy
10 Szymański Marek Kamień Pomorski ok. 5000 m - bieg wyczynowy
11 Demkowicz Daniel Skoszewo ok. 5000 m - bieg wyczynowy
12 Elbińska-Krawczuk Monika Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
13 Krawczuk Amelia Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
14 WOJCIECHOWSKI JACEK Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
15 Narloch Maciej Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
16 Bobek Mateusz miedzyzdroje ok. 5000 m - bieg wyczynowy
17 Narloch Aleksander Świnoujście ok. 300 m - bieg Małego Wilczka
18 Kubisiak Damian Wolin 1963 m - bieg okolicznościowy
19 Kubisiak Igor Wolin 1963 m - bieg okolicznościowy
20 Kubisisk Estera Wolin 1963 m - bieg okolicznościowy
21 Michalski Hubert Kołczewo 1963 m - bieg okolicznościowy
22 Lenda Natalia Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
23 Michalska Anna Kołczewo 1963 m - bieg okolicznościowy
24 Józefowicz Marlena Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
25 Manowiecka Emilia Świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy
26 Ronowicz Arkadiusz Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
27 Michalski Mikołaj Kołczewo 1963 m - bieg okolicznościowy
28 Grzywacz Adrian Wolin ok. 5000 m - bieg wyczynowy
29 Manowiecki Marek Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
30 Dąbal Krzysztof Międzyzdroje ok. 5000 m - bieg wyczynowy
31 Karpis Joanna Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
32 Karpis Mirosław Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
33 Salamonik Maria Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
34 Demkowicz Ewelina Skoszewo ok. 5000 m - bieg wyczynowy
35 Paczyńska Joanna Goleniów ok. 5000 m - bieg wyczynowy
36 Pełka Agata ŚWINOUJŚCIE ok. 5000 m - bieg wyczynowy
37 Wiliński Łukasz Świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy
38 Ling Robert Goleniów ok. 5000 m - bieg wyczynowy
39 Strażyńska-Matysiak Joanna Wolin 1963 m - bieg okolicznościowy
40 SOMSKA MAŁGORZATA ŚWINOUJŚCIE ok. 5000 m - bieg wyczynowy
41 Albański Piotr Wolin ok. 5000 m - bieg wyczynowy
42 Matysiak Oliwier Wolin 1963 m - bieg okolicznościowy
43 Boruta Dominik Szczecin ok. 5000 m - bieg wyczynowy
44 Strażyński Paweł Wolin 1963 m - bieg okolicznościowy
45 Murawska Monika Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
46 Michalska Agnieszka Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
47 Bogusz Paweł Międzyzdroje ok. 5000 m - bieg wyczynowy
48 Karpiński Marcin Górki 1963 m - bieg okolicznościowy
49 Sajdyk Maciej Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
50 Nogala Paweł Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy
51 Domalewska Teresa Świnoujścia ok. 5000 m - bieg wyczynowy
52 BORYSIUK Gabriela 72-400 ok. 300 m - bieg Małego Wilczka
53 Adamczyk Piotr Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
54 Nogala Henryk Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy
55 Nogala Piotr Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy
56 Nogala Franciszek Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy
57 Nogala Krzysztof Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy
58 Centkowska-Derda Anna Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
59 Kujda Bernadetta Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy
60 Ciszewski Paweł Świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy
61 Derda Hanna Świnoujście ok. 300 m - bieg Małego Wilczka
62 Czyżak-Czmoch Aleksandra Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy
63 Czmoch Konrad Międzyzdroje ok. 5000 m - bieg wyczynowy
64 Czmoch Emilka Międzyzdroje ok. 300 m - bieg Małego Wilczka
65 Krajewska Beata Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
66 Ciesielska Agnieszka świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy
67 Krajewska Paulina Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
68 Gołębiowski Maciej Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
69 Guzowska Iwona Świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy
70 Sułek Krystyna Świnoujscie 1963 m - bieg okolicznościowy
71 Sułek Andrzej Świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy
72 Górecki Andrzej Świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy
73 Gołębiowski Krzysztof Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
74 Górecka Agata Świnoujście 1963 m - bieg okolicznościowy
75 Niewiada Marek Niewiada Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
76 Wnuk Aleksander Międzyzdroje ok. 300 m - bieg Małego Wilczka
77 Karczmarek Bartłomiej Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy
78 Ignaciuk Robert Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy Aktywny Uznam
79 Bzdawka Joanna Świnoujscie ok. 5000 m - bieg wyczynowy BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE
80 Zienkiewicz Jan Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy Biegacze Świnoujście
81 Gryta Dariusz Międzyzdroje ok. 5000 m - bieg wyczynowy Biegacze Świnoujście
82 Gryta Janina Międzyzdroje ok. 5000 m - bieg wyczynowy BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE
83 Barszczewska Małgorzata Świnoujscie ok. 5000 m - bieg wyczynowy BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE
84 Chwiej Marcin Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE
85 Duszkiewicz Dominika Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy Biegacze Świnoujście
86 Chwiej Agata Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE
87 Jankowska Renata Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE
88 Zdroik Joanna Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy BIEGACZE ŚWINOUJŚCIE
89 Romańska Karolina Romańska Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy Biegacze Świnoujście
90 Duszkiewicz Marta Świnoujście ok. 300 m - bieg Małego Wilczka Biegacze Świnoujście
91 Weremij Sławomir Świnoujście ok. 5000 m - bieg wyczynowy Biegacze Świnoujście
92 DOŁĘGOWSKI Marek KOŁCZEWO 1963 m - bieg okolicznościowy Bks Maniiak Wolin
93 Wancisiewicz Igor Międzyzdroje 1963 m - bieg okolicznościowy Fala Międzyzdroje
94 Laskowski Michał Miedzyzdroje ok. 5000 m - bieg wyczynowy Golden Tulip Residence
95 Mickiewicz Wojciech Międzyzdroje ok. 5000 m - bieg wyczynowy Hotel Amber Baltic
96 Czyżak Anetta Wolin ok. 5000 m - bieg wyczynowy karmelowe, jasne i miodowe
97 Cieślik Ewa Wolin ok. 5000 m - bieg wyczynowy karmelowe, jasne i miodowe
98 Wolf Jan Kamień Pomorski ok. 5000 m - bieg wyczynowy KB Kamień Pomorski
99 BORYSIUK ARKADIUSZ 72-400 ok. 5000 m - bieg wyczynowy KB Kamień Pomorski
100 Firlik Mirosław Wrzosowo ok. 5000 m - bieg wyczynowy KB Kamień Pomorski


Wyświetleń: 4114

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ