Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem WIlczym"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Kopaczyk Maciej Aleksa\ 1963 m Kolegium Kujawskie XX.Sal.
2 Jachimek-Jankowska Aleksandra Aleksandrow Kuj 1963 m
3 Nowak Anita Aleksandrow Kujawski 1963 m
4 Zieliński Łukasz Aleksandrow Kujawski 1963 m
5 Rauchfleisz Andrzej Aleksandrów Kuj 1963 m Czopki Kolczaste
6 Rauchfleisz Agata Aleksandrów Kuj 1963 m Czopki Kolczaste
7 Głuchowski Antoni Aleksandrów Kuj. 1963 m Antoni Team
8 Głuchowski Jerzy Aleksandrów Kuj. 1963 m TKKK Antoni Team
9 Głuchowska Katarzyna Aleksandrów Kuj. 1963 m Antoni Team
10 Jaroszewski Michał Aleksandrów Kujaws 11 km
11 Szynkiewicz Agnieszka Aleksandrów Kujawski 11 km POLKRYS TEAM
12 Szablewski Piotr Aleksandrów Kujawski 11 km POLKRYS TEAM
13 Dyoniziak Marcin Aleksandrów Kujawski 1963 m
14 Gołębiewski Norbert Aleksandrów Kujawski 1963 m Szkoła Podstawowa nr 3 w Aleksandrowie Kujawskim
15 Iwińska Sylwia Aleksandrów Kujawski 1963 m
16 Fuminkowska Ewelina Aleksandrów Kujawski 1963 m
17 wroblewski tomasz aleksandrów kujawski 11 km POLKRYS TEAM
18 Kańkowska Joanna Aleksandrów kujawski 1963 m
19 Fordon Katarzyna Aleksandrów Kujawski 1963 m
20 Kwiatkowski Mariusz Aleksandrów Kujawski 1963 m
21 Kwiatkowska Anna Aleksandrów Kujawski 1963 m
22 Nowak Piotr Aleksandrów Kujawski 1963 m
23 Kwiatkowski Karol Aleksandrów Kujawski 1963 m Szkoła Podstawowa nr 3 w Aleksandrowie Kujawskim
24 Fuminkowska Joanna Aleksandrów Kujawski 1963 m Grupa biegowa Aleksandrów Kujawski
25 Bykowski Oliwer Aleksandrów Kujawski 1963 m
26 Fuminkowska Agata Aleksandrów Kujawski 1963 m Grupa biegowa Aleksandrów Kujawski
27 Jóźwiak Jarek Aleksandrów Kujawski 1963 m
28 Łątkowska Magdalena Aleksandrów Kujawski 1963 m Kolegium Kujawskie XX.Sal.
29 Chojnacki Tomasz Aleksandrów Kujawski 11 km Słoneczna strona biegania
30 Jóźwiak Justyna Aleksandrów Kujawski 1963 m
31 Pawłowska Katarzyna Aleksandrów Kujawski 1963 m
32 Błaszak Dorota Aleksandrów Kujawski 1963 m ŚDS Team
33 Szwajkowska-Ludwig Agnieszka Aleksandrów Kujawski 1963 m
34 Ludwig Maria Aleksandrów Kujawski 1963 m
35 Ludwig Zofia Aleksandrów Kujawski 1963 m
36 Czyżniejewska Marta Aleksandrów Kujawski 1963 m Kolegium Kujawskie XX.Sal.
37 Ludwig Krzysztof Aleksandrów Kujawski 1963 m
38 Błaszak Sławomir Aleksandrów Kujawski 11 km
39 Brodzka Maria Aleksandrów Kujawski 1963 m
40 Cichocka Eliza Aleksandrów Kujawski 1963 m
41 Kostecki Mikołaj Aleksandrów Kujawski 1963 m
42 Błaszczyk Marek Aleksandrów Kujawski 1963 m
43 Cichocka Edyta Aleksandrów Kujawski 1963 m
44 J Anna Aleksandrów Kujawski 1963 m
45 Jankowski Dariusz Aleksandrów Kujawski 1963 m
46 Lewandowski Hubert Aleksandrów Kujawski 1963 m Kolegium Kujawskie XX.Sal.
47 Żurawska Katarzyna Aleksandrów Kujawski 11 km
48 Więckowska Elżbieta Aleksandrów Kujawski 1963 m
49 Jankowski Tomasz Aleksandrów Kujawski 1963 m
50 Szejner Tadeusz Aleksandrów Kujawski 11 km POLKRYS TEAM
51 Fuminkowski Arkadiusz Aleksandrów Kujawski 11 km Grupa biegowa Aleksandrów Kujawski
52 GRABOWSKI Artur Aleksandrów Kujawski 11 km Grupa biegowa Aleksandrów Kujawski
53 Banaszczyk Waldemar Aleksandrów kujawski 11 km
54 Wróblewska Małgorzata Aleksandrów Kujawski 11 km POLKRYS TEAM
55 Ligaj Krzysztof Aleksandrów Kujawski 11 km
56 Sobieszczyk Andrzej Aleksandrów Kujawski 1963 m
57 Sobieszczyk Wojciech Aleksandrów Kujawski 1963 m
58 Wypij Paulina Aleksandrów Kujawski 1963 m Kolegium Kujawskie XX.Sal.
59 Stanicka Oliwia Aleksandrów kujawski 1963 m Kolegium Kujawskie XX.Sal.
60 Kulczyński Robert Aleksandrów Kujawski 1963 m Kolegium Kujawskie XX.Sal.
61 Paczkowski Przemysław Aleksandrów Kujawski 11 km POLKRYS TEAM
62 Olbrycht Antonina Aleksandrów Kujawski 1963 m
63 Leśniewska Katarzyna Aleksandrów Kujawski 11 km
64 Sobierajska Daria Aleksandrów Kujawski 1963 m Kolegium Kujawskie XX.Sal.
65 Stasiak Tomasz Aleksandrów Kujawski 11 km POLKRYS TEAM
66 Lewandowska Natalia Aleksandrów Kujawski 1963 m Kolegium Kujawskie XX.Sal.
67 kozłowski norbert aleksandrów kujawski 11 km POLKRYS TEAM
68 Miernik Mateusz Aleksandrów Kujawski 11 km POLKRYS TEAM
69 Wiśniewski Rafał Aleksandrów Kujawski 11 km Słoneczna strona biegania
70 Maciejewska Marcelina Aleksandrów Kujawski 1963 m
71 Bawolski Łukasz Aleksandrów Kujawski 1963 m
72 Hołtyn Piotr Aleksandrów Kujawski 1963 m Mundurowa Szkoła Techniczna
73 Lewandowska Karolina Lewandowska Aleksandrów Kujawski 1963 m
74 Cichocka Elżbieta Aleksandrów Kujawski 1963 m
75 Wiśniewski Bartosz Wiśniewski Aleksandrów Kujawski 1963 m
76 Wrzos Kuba Aleksandrów Kujawski 1963 m
77 Paczkowski Hubert Aleksandrów kujawski 1963 m
78 Wiśniewski Patryk Aleksandrów Kujawski 1963 m Brak
79 Włodarski Krystian Aleksandrów Kujawski 1963 m
80 Kruczkowski Jarosław Aleksandrów Kujawski 11 km POLKRYS TEAM
81 Lajstet Joanna Aleksandrów Kujawski 11 km I LAB STORY
82 Zieliński Michał Aleksandrów Kujawski 1963 m
83 Lajstet Rajmund Aleksandrów Kujawski 11 km POLKRYS TEAM
84 Szymczak Filip Aleksandrów Kujawski 11 km I LAB STORY
85 Zieliński Jakub Aleksandrów Kujawski 1963 m
86 Żurawski Piotr Aleksandrów Kujawski 1963 m
87 Rosińska Paula Aleksandrów Kujawski 1963 m ŚDS Team
88 Żbikowski Rafał Aleksandrów Kujawski 11 km POLKRYS TEAM
89 Wochna Julia Aleksandrów Kujawski 1963 m Kolegium Kujawskie XX.Sal.
90 Żurawski Ignacy Aleksandrów Kujawski 1963 m
91 Werner Oliwia Aleksandrów Kujawski 1963 m
92 Jabłońska Alicja Aleksandrów Kujawski 1963 m
93 Zych Dawid Aleksandrów Kujawski 1963 m
94 Bendlin Marcin Aleksandrów Kujawski 1963 m ŚDS Team
95 Lewandowski Dominik Aleksandrów Kujawski 1963 m
96 Stępień Maciej Aleksandrów Kujawski 1963 m Kolegium Kujawskie XX.Sal.
97 Dąbrowski Igor Aleksandrów Kujawski 1963 m Kolegium Kujawskie XX.Sal.
98 Bartczak Martyna Aleksandrów Kujawski 1963 m
99 Jaromirska Julia Aleksandrów Kujawski 1963 m
100 Gawrońska Martyna Aleksandrów Kujawski 1963 m


Wyświetleń: 3462

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ