Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bieg główny
2 Bieg główny
3 Adrianowicz Bożena Bolszewo Bieg główny BKR cyklista
4 Amelia Janus Wejherowo Bieg główny
5 Bach Wiesława Lisewo Bieg główny King Oscar
6 Baran Edyta Brzyno Bieg główny King Oscar
7 Betańska Beata Betańska Lisewo Bieg główny
8 Białek Ewa Rumia Bieg główny King Oscar
9 Bollin Wiesława Władysławowo Bieg główny Greif Team Władysławowo
10 Borowczak Arkadiusz Bolszewo Bieg główny MTB - Małe Trójmiasto Biega
11 Brilla Marta Strzebielino Bieg główny
12 Bronk Regina Choczewo Bieg główny King Oscar
13 BRZEZIK Damian WEJHEROWO Biegi dla dzieci
14 BRZEZIK ILONA WEJHEROWO Bieg główny
15 BRZEZIK Jarosław WEJHEROWO Bieg główny
16 BRZEZIK Michał WEJHEROWO Bieg główny
17 Bukat Ewa Bolszewo Bieg główny ALFAZEN Masaż & Zdrowie
18 Busłowicz Katarzyna Choczewo Bieg główny
19 Bychowski Blazej Wejherowo Biegi dla dzieci
20 Chruścik Ewelina Gniewowo Bieg główny
21 Chruścik Jagoda Gniewowo Bieg główny
22 Chruścik Wiktor Gniewowo Biegi dla dzieci
23 Ciskowska Ewelina Wejherowo Bieg główny
24 Ciskowska Zuzanna Wejherowo Biegi dla dzieci
25 Ciskowski Jakub Wejherowo Biegi dla dzieci
26 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo Bieg główny Run Babys
27 derylak bozena choczewo Bieg główny
28 Dettlaff Anatol Starzyno Bieg główny King Oscar
29 Dettlaff Julia Choczewo Bieg główny Runners Choczewo
30 Dettlaff Kacper Choczewo Biegi dla dzieci Runners Choczewo
31 Dettlaff Katarzyna Choczewo Bieg główny Runners Choczewo
32 Dettlaff Martyna Starzyno Bieg główny King Oscar
33 Dettlaff Mateusz Choczewo Bieg główny Runners Choczewo
34 Dobkowski Kuba Wejherowo Bieg główny Kuba Pędziwiatr
35 Drzeżdżon Danuta Gniewino Bieg główny King Oscar
36 Ellwart Anna Żelistrzewo Bieg główny
37 Formela Agnieszka Gniewowo Bieg główny
38 Fularczyk Marlena Lisewo Bieg główny King Oscar
39 Gaffke Beata Żarnowiec Bieg główny King Oscar
40 Gaffke Henryk Żarnowiec Bieg główny King Oscar
41 Gaffke Paulina Żarnowiec Bieg główny King Oscar
42 Garska Magdalena Perlino Bieg główny
43 Garski Artur Perlino Bieg główny
44 Gąska-Dzióbek Bogusława Wejherowo Bieg główny
45 Grabowiec Dominika Sasino Bieg główny
46 Grabowiec Konrad Sasino Biegi dla dzieci
47 Gren Daria Wierzchucino Bieg główny King Oscar
48 Gren Ewa Wierzchucino Bieg główny King Oscar
49 Gren Klaudia Wierzchucino Bieg główny King Oscar
50 Groth Tomasz Wejherowo Bieg główny
51 Guss Karolina Wejherowo Bieg główny
52 Hewelt Ewelina Gościcino Bieg główny
53 Hintzke Adrian Choczewo Bieg główny Runners Choczewo
54 Hintzke Antek Choczewo Biegi dla dzieci Runners Choczewo
55 Hintzke Katarzyna Choczewo Bieg główny Runners Choczewo
56 Holender Lucyna Karczemka Bieg główny
57 Janus Lucyna Wejherowo Bieg główny
58 Koeppen Lucyna Lisewo Bieg główny King Oscar
59 Kollek Anna Władysławowo Bieg główny Biegamy Razem Władysławowo / ART
60 Konkel Bartosz Domatówko Biegi dla dzieci
61 Konkel Grzegorz Domatówko Biegi dla dzieci
62 Konkel Kszysztof Domatówko Biegi dla dzieci
63 Korenga Valentyna Strzebielinek Bieg główny King Oscar
64 Korosacki Łukasz Strzebielinek Bieg główny King Oscar
65 Kowalke Anna Gdynia Bieg główny Runners Choczewo
66 Kowalke Zofia Gdynia Biegi dla dzieci Runners Choczewo
67 Krauza Grażyna Bolszewo Bieg główny Run Babys
68 Kreczmer Monika Bolszewo Bieg główny
69 Kreft Vanessa Wejherowo Bieg główny
70 Kubiak Jagoda Wejherowo Bieg główny
71 Kubuszewska Ewa Wejherowo Bieg główny
72 Kunikowski Marcin Wejherowo Bieg główny
73 Kunz Łukasz Dąbrówka Bieg główny Biegający las
74 Kunz Ola Dąbrówka Bieg główny Biegający las
75 Kwidzińska Natalia Lisewo Bieg główny
76 Labudda Elżbieta Starzyno Bieg główny Morsy Puck
77 Lademann Gabriela Bolszewo Bieg główny Run Babys
78 Lejkowska Mirela Gowino Bieg główny
79 Lejkowski Łukasz Gowino Bieg główny
80 Lenc Jan Ciekocino Bieg główny
81 Lendzion Alexander Gdansk Biegi dla dzieci Szkola nr 42 Gdańsk
82 Lessnau Daniel Nadole Bieg główny King Oscar
83 Lessnau Hubert Nadole Biegi dla dzieci King Oscar
84 Lessnau Kornelia Nadole Biegi dla dzieci King Oscar
85 Lica Julia Choczewo Bieg główny Runners Choczewo
86 Majkowska Inga Wejherowo Bieg główny
87 Materak Bartosz Gościcino Bieg główny
88 Matysiak Ewa Gdańsk Bieg główny SRS Szansa-Start Gdańsk
89 Małek Aleksandra Kąpino Bieg główny Run babys
90 Melzer Sylwia Reda Bieg główny Biegamy Razem Władysławowo
91 Miksa Emilia Choczewo Bieg główny Runners Choczewo
92 Miller Agnieszka Wejherowo Bieg główny
93 Miszka Gracjana Gościcino Bieg główny
94 Mucha Agata Nadole Bieg główny
95 Muttke Jakub Gniewino Bieg główny King Oscar
96 Muttke Magdalena Gniewino Bieg główny King Oscar
97 Muttke Marcel Gniewino Bieg główny King Oscar
98 Nadolska Ewa Czymanowo Bieg główny King Oscar
99 Nastały Krystian Gniewino Bieg główny King Oscar
100 Ornal Mirosław Wejherowo Bieg główny


Wyświetleń: 4152

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ