Sopocki bieg im."Inki"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Drelicharz Oliwia Bojano START dzieci i młodzież do 18 lat
2 Niedźwiecka Karolina cewice START dzieci i młodzież do 18 lat
3 Kozel Mikołaj Donimierz START dzieci i młodzież do 18 lat 70 SDH im. Zawiszy Czarnego
4 Kozel Julia Donimierz START dzieci i młodzież do 18 lat 25 SDH Samarytanki
5 Kozel Adam Donimierz START dzieci i młodzież do 18 lat Przedszkole Szemud
6 Dzik Ksawery Elbląg START dzieci i młodzież do 18 lat
7 Adamowski Radek Elbląg START dzieci i młodzież do 18 lat
8 Ostrowski Nathan Elbląga START dzieci i młodzież do 18 lat Sportowa szkoła podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczykow
9 Lendzion Alexander Gdańsk START dzieci i młodzież do 18 lat Szkola nr 42 Gdańsk
10 Lejman Patrycja Gdańsk START dzieci i młodzież do 18 lat
11 Skopczyński Janek Gdańsk START dzieci i młodzież do 18 lat biegowyswiat.pl/SP33Gdańsk
12 Sosnowska Laura Gdańsk START dzieci i młodzież do 18 lat SKLA sopot
13 Skopczyńska Marysia Gdańsk START dzieci i młodzież do 18 lat biegowyswiat.pl/SP33Gdańsk
14 Niwiński Paweł Gdańsk START dzieci i młodzież do 18 lat
15 Lipska Urszula Gdańsk START dzieci i młodzież do 18 lat
16 Węglicki Wilhelm Gdańsk START dzieci i młodzież do 18 lat
17 Węglicka Anastazja Gdańsk START dzieci i młodzież do 18 lat
18 Hajduk Kamil Gdańsk START dzieci i młodzież do 18 lat
19 Okoń Mateusz Gdańsk START dzieci i młodzież do 18 lat ZSH Sopot
20 Szymański Antoni Gdańsk START dzieci i młodzież do 18 lat SP nr 81 Gdańsk
21 Depczyński Adam Gdynia START dzieci i młodzież do 18 lat Active Family Pasłęk
22 Słupczewski Konrad Gdynia START dzieci i młodzież do 18 lat Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni
23 Tokarska Laura Gdynia START dzieci i młodzież do 18 lat
24 Tokarska Wiktoria Gdynia START dzieci i młodzież do 18 lat
25 Patała Ludwik Gdynia START dzieci i młodzież do 18 lat
26 Wenta Adrian Gdynia START dzieci i młodzież do 18 lat ZSH Sopot
27 Wietek Adrian Gdynia START dzieci i młodzież do 18 lat ZSH Sopot
28 Sikora Daniel Gdynia START dzieci i młodzież do 18 lat ZSH Sopot
29 Szenk Sebastian Kosakowo START dzieci i młodzież do 18 lat
30 Szenk Szymon Kosakowo START dzieci i młodzież do 18 lat
31 Majchrzak Agata Lębork START dzieci i młodzież do 18 lat
32 Majchrzak Anna Lębork START dzieci i młodzież do 18 lat
33 Jaffke Patrycja Łebcz START dzieci i młodzież do 18 lat
34 Szymańska Michalina Łebcz START dzieci i młodzież do 18 lat
35 Rębowski Grzegorz Pasłęk START dzieci i młodzież do 18 lat Active Family Pasłęk
36 Rębowska Martyna Pasłęk START dzieci i młodzież do 18 lat Active Family Pasłęk
37 Rębowski Mateusz Pasłęk START dzieci i młodzież do 18 lat Active Family Pasłęk
38 Czajka Maja Rotmanka START dzieci i młodzież do 18 lat TURBO Ptysie
39 Flis-Rokosz Marcin Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Step by step Trójmiasto
40 Paszkowska Maja Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Sp nr 8 w Sopocie
41 Paszkowski Stanisław Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Sp nr 8 w Sopocie
42 Włudyka Dawid Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko"
43 nietupski adam sopot START dzieci i młodzież do 18 lat James
44 nietupski jakub sopot START dzieci i młodzież do 18 lat James
45 skorska zuzia sopot START dzieci i młodzież do 18 lat
46 skorska marika sopot START dzieci i młodzież do 18 lat
47 Lorkowski Tadeusz Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sopocie
48 Stachnik Paulina Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat
49 Tiugeleva Vlada Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Gim 2 Sopot
50 Kreft Daria Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko"
51 Badowicz Oskar Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej
52 Socha Rafał Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat SP nr 1 Sopot
53 Łytkowska Karola Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat
54 Kuchczyński Szymon Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Gim 2 Sopot
55 Malewicz Aleksander Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko"
56 Chudzik Oliwia Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat
57 Kottke Bartosz Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej
58 Roj Nadia Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko"
59 Szarkiel Oliwa Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko"
60 Walichniewicz Nikolas Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko"
61 Magierewicz Marcelina Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko"
62 Forst Matylda Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko"
63 Szymkowiak Wojciech Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko"
64 Kalicki Dawid Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat SP nr 1 Sopot
65 Wrzesińska Adrianna Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej
66 Kuchczyńska Dominika Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat SP 26 w Gdyni
67 Teschner Marcel Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko"
68 Supiński Dawid Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko"
69 Lipinski Mateucz Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko"
70 Laskowska Nikola Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko"
71 Burzyński Jakub Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej "Mrowisko"
72 Hawrylik zuzanna Sopot START dzieci i młodzież do 18 lat ZSH Sopot


Wyświetleń: 3932

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ