Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szpak Beata | Grudziądz | Polska | Udział w zlocie | Morsy z Grudziądza | |
2 | lewandowski ryszard | 83-423 Niedamowo 64 | Polska | Udział w zlocie | Forrest Gump Kościerzyna (Niedamowo) | |
3 | Lange-Litwińska Sylwia | Bałachy | Polska | Udział w zlocie | ||
4 | Litwiński Leszek | Bałachy | Polska | Udział w zlocie | Kościerskie Morsy Forrest Gump | |
5 | Kostencka Aga | Banino | Polska | Udział w zlocie | Drużyna Słonecznego Poranka | |
6 | Zientkiewicz Witold | Banino | Polska | Udział w zlocie | Drużyna Słonecznego Poranka | |
7 | Saczuk Małgorzata | Barczewo | Polska | Udział w zlocie | Kąpiący się zimą Olsztyn | |
8 | Rybka Milcuszek Wioletta | Bełchatów | Polska | Udział w zlocie | LODOWATE BABECZKI | |
9 | Murlikiewicz Maria | Bełchatów | Polska | Udział w zlocie | LODOWATE BABECZKI Bełchatów | |
10 | Grabara Agata | Bełchatów | Polska | Udział w zlocie | LODOWATE BABECZKI Bełchatów | |
11 | Kędzierski Paweł | Bełchatów | Polska | Udział w zlocie | LODOWATE BABECZKI | |
12 | Ławska Emilia | Bełchatów | Polska | Udział w zlocie | LODOWATE BABECZKI Bełchatów | |
13 | Dembska Aleksandra | Bełchatów | Polska | Udział w zlocie | LODOWATE BABECZKI Bełchatów | |
14 | Kolasińska Adrianna | Bełchatów | Polska | Udział w zlocie | LODOWATE BABECZKI | |
15 | Kweczke Elżbieta | Bełchatów | Polska | Udział w zlocie | LODOWATE BABECZKI Bełchatów | |
16 | Maciejewska Maria | Bełchatów | Polska | Udział w zlocie | LODOWATE BABECZKI Bełchatów | |
17 | Serafin Ewa | Bełchatów | Polska | Udział w zlocie | LODOWATE BABECZKI Bełchatów | |
18 | Krystek Anna | Bełchatów | Polska | Udział w zlocie | LODOWATE BABECZKI Bełchatów | |
19 | Jabłoński Przemysław | Biały Bór | Polska | Udział w zlocie | Łosie Super Ktosie | |
20 | Jażdżewski Damian | Biały Bór | Polska | Udział w zlocie | Łosie Super Ktosie | |
21 | Jażdżewska Kamila | Biały Bór | Polska | Udział w zlocie | Łosie Super Ktosie | |
22 | Łajkosz Oliwia | Biały Bór | Polska | Udział w zlocie | Łosie Super Ktosie | |
23 | Jażdżewska Katarzyna | Biały Bór | Polska | Udział w zlocie | Łosie Super Ktosie | |
24 | Lemczak Łukasz | Biały Bór | Polska | Udział w zlocie | Łosie Super Ktosie | |
25 | Jażdżewska Barbara | Biały Bór | Polska | Udział w zlocie | Łosie Super Ktosie | |
26 | Skoczypiec Paweł | Biały Bór | Polska | Udział w zlocie | Łosie Super Ktosie | |
27 | Olszewski Marek | Biały Bór | Polska | Udział w zlocie | Łosie Super Ktosie | |
28 | Czerniecka Agnieszka | Biały Bór | Polska | Udział w zlocie | Łosie Super Ktosie | |
29 | Czerniecki Michał | Biały Bór | Polska | Udział w zlocie | Łosie Super Ktosie | |
30 | Karasiński Piotr | Biskupice wlkp | Polska | Udział w zlocie | ||
31 | Karasiński Jaś | Biskupice wlkp | Polska | Udział w zlocie | Wielkopolskie Morsy Alaska | |
32 | Karasiński Sławomir | Biskupice wlkp | Polska | Udział w zlocie | ||
33 | Dudek Anna | Biskupiec | Polska | Udział w zlocie | Biskupieckie morsy | |
34 | Dudek Mateusz | Biskupiec | Polska | Udział w zlocie | Biskupieckie Morsy | |
35 | Kołodyński Andrzej | Biskupiec | Polska | Udział w zlocie | Biskupieckie morsy | |
36 | Kołodyńska Danuta | Biskupiec | Polska | Udział w zlocie | Biskupieckie morsy | |
37 | Rydzanowski Tomasz | Biskupiec | Polska | Udział w zlocie | Biskupieckie Morsy Biskupiec Biega | |
38 | Rydzanowska Żaneta | Biskupiec | Polska | Udział w zlocie | Biskupieckie Morsy Biskupiec Biega | |
39 | Bartyzel Wioleta | Bolszewo | Polska | Udział w zlocie | ||
40 | Jedynak Joanna | Bolszewo | Polska | Udział w zlocie | Wejherowski Klub Morsòw | |
41 | MARDZIŃSKA SYLWIA | Bolszewo | Polska | Udział w zlocie | Mechelińskie Morsy | |
42 | Mardziński SŁAWOMIR | Bolszewo | Polska | Udział w zlocie | Mechelińskie Morsy | |
43 | Siuda Łukasz | BORKOWO | Polska | Udział w zlocie | Gdański Klub Morsów | |
44 | SIUDA KATARZYNA | BORKOWO | Polska | Udział w zlocie | ||
45 | SIUDA AMELIA | BORKOWO | Polska | Udział w zlocie | ||
46 | SIUDA NORBERT | BORKOWO | Polska | Udział w zlocie | ||
47 | Łyczykowska Lucyna | Borsk | Polska | Udział w zlocie | Kościerski Klub Morsów FORREST GUMP | |
48 | Kochańska Anna | Bory Tucholskie | Polska | Udział w zlocie | Morsy z Borów Tucholskich | |
49 | Kochańska Roksana | Bory Tucholskie | Polska | Udział w zlocie | Morsy z Borów Tucholskich | |
50 | Kochański Sławomir | Bory Tucholskie | Polska | Udział w zlocie | Morsy z Borów Tucholskich | |
51 | Przytarski Marcin | Bory Tucholskie | Polska | Udział w zlocie | Morsy z Borów Tucholskich | |
52 | Schefler Zbigniew | Bory Tucholskie | Polska | Udział w zlocie | Bory Tucholskie | |
53 | Schefler Irena | Bory Tucholskie | Polska | Udział w zlocie | Bory Tucholskie | |
54 | Bobrowski Krzysztof | Bory Tucholskie | Polska | Udział w zlocie | Bory Tucholskie | |
55 | Kowalski Jarosław | Brąchnowo | Polska | Udział w zlocie | Morsy z Zalesia | |
56 | Kazaniecka Hanna | Brąchnowo | Polska | Udział w zlocie | ||
57 | Paczoska Agnieszka | Brzeziny | Polska | Udział w zlocie | ||
58 | Klarkowoski Dawid | Bydgoszcz | Polska | Udział w zlocie | Bydgoski Klub Morsów | |
59 | Klarkowoska Aleksandra | Bydgoszcz | Polska | Udział w zlocie | Bydgoski Klub Morsów | |
60 | Redlarski Remigiusz | Bydgoszcz | Polska | Udział w zlocie | ||
61 | Bury Tomasz | Bydgoszcz | Polska | Udział w zlocie | ||
62 | Redlarska Agnieszka | Bydgoszcz | Polska | Udział w zlocie | ||
63 | Wojtaluk Dagmara | Bydgoszcz | Polska | Udział w zlocie | Nagłe Morsowania Bydgoszcz | |
64 | Kluczynski Maciej | Bydgoszcz | Polska | Udział w zlocie | Bydgoski Klub Morsów | |
65 | Dębska Małgorzata | Bydgoszcz | Polska | Udział w zlocie | Nagłe Morsowania Bydgoszcz | |
66 | Lorkowska Maria | Bydgoszcz | Polska | Udział w zlocie | Nagłe Morsowania | |
67 | LEWANDOWSKI ANDRZEJ | BYDGOSZCZ | Polska | Udział w zlocie | NAGŁE MORSOWANIA | |
68 | LEWANDOWSKA MIRKA | BYDGOSZCZ | Polska | Udział w zlocie | Nagłe Morsowania | |
69 | Lewandowska Magdalena | Bydgoszcz | Polska | Udział w zlocie | Nagłe Morsowania | |
70 | Kubera Joanna | Bydgoszcz | Polska | Udział w zlocie | Nagłe Morsowania Bydgoszcz | |
71 | Lorkowska Beata | Bydgoszcz | Polska | Udział w zlocie | Nagłe Morsowania Bydgoszcz | |
72 | Gorzycki Dariusz | Bydgoszcz | Polska | Udział w zlocie | Bydgoski Klub Morsów | |
73 | Piotrowski Krzysztof | Bydgoszcz | Polska | Udział w zlocie | Bydgoski Klub Morsów | |
74 | Kosińska Iwona | Bydgoszcz | Polska | Udział w zlocie | Bydgoski Klub Morsów | |
75 | Regin Aleksandra | Bydgoszcz | Polska | Udział w zlocie | Bydgoski Klub Morsów | |
76 | Kosiński Robert | Bydgoszcz | Polska | Udział w zlocie | Bydgoski Klub Morsów | |
77 | Kubowicz Piotr | Bydgoszcz | Polska | Udział w zlocie | Nagłe Morsowania Bydgoszcz | |
78 | tadda bartek | celbowo | Polska | Udział w zlocie | Nordowe Morsy | |
79 | Legęza Pola | Chełm | Polska | Udział w zlocie | ||
80 | Smoleń Sławomir | Chełmno | Polska | Udział w zlocie | ||
81 | Smoleń Magdalena | Chełmno | Polska | Udział w zlocie | ||
82 | Małanin Dorota | Chełmno | Polska | Udział w zlocie | ||
83 | Marchlewski Kamil | Chełmno | Polska | Udział w zlocie | MCŚTeam | |
84 | Florek Krzysztof | Chełmża | Polska | Udział w zlocie | Morsy z Zalesia | |
85 | Kostecki Sławek | Chełmża | Polska | Udział w zlocie | Morsy z Zalesia | |
86 | Kobusińska Sylwia | Chełmża | Polska | Udział w zlocie | Morsy z Zalesia | |
87 | Kobusiński Krzysztof | Chełmża | Polska | Udział w zlocie | Morsy z Zalesia | |
88 | Deruś Andrzej | Chełmża | Polska | Udział w zlocie | Morsy z Zalesia | |
89 | Szymecki Krzysztof | Chełmża | Polska | Udział w zlocie | Morsy z Zalesia | |
90 | Lorbiecki Wiesław | Chwaszczyno | Polska | Udział w zlocie | ||
91 | NIEWIADOMSKI JAROSŁAW | CHWASZCZYNO | Polska | Udział w zlocie | Pomorska Szkoła Walki FIGHTER | |
92 | SEROKA SŁAWOMIRA | CHWASZCZYNO | Polska | Udział w zlocie | POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER | |
93 | Mońka Andrzej | Czestochowa | Polska | Udział w zlocie | Zmorsowani Częstochowa | |
94 | Mońka Karina | Częstochowa | Polska | Udział w zlocie | ||
95 | Mońka Małgorzata | Częstochowa | Polska | Udział w zlocie | ||
96 | Rozmarynowicz Anna | Dąbrowa Chełmińska | Polska | Udział w zlocie | Morsy z Zalesia | |
97 | cze-ga sylwia | Dębogórze | Polska | Udział w zlocie | Rewa 12:15 | |
98 | Kasprzyk Maciej | Dobczyce | Polska | Udział w zlocie | Morsy Myślenice | |
99 | Jasiukiewicz Jacek | Dobre Miasto | Polska | Udział w zlocie | Pozytywni Dobre Miasto | |
100 | Szymański Józef | Domatówko | Polska | Udział w zlocie | Wolne Morsy |
Wyświetleń: 19791