Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Machnikowski Jacek Żabno 1963 m Tri Starogard Gdański
2 Sokół Paweł Zduny 1963 m UWM Olsztyn
3 Sroka Monika Zblewo 1963 m KS Sokół Zblewo
4 Fierka Adam Zblewo 1963 m KS SOKÓŁ ZBLEWO
5 Hoffmann Daniel Zblewo 1963 m KS Sokół Zblewo
6 Bogulski Piotr Zblewo 1963 m KS Sokół Zblewo
7 Czapla Alina Zblewo 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
8 Koska-Czapiewska Emilia Zabagno 1963 m
9 Chyła Oliwia Wolental 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
10 Piotrowska Lucyna Wielgłowy 1963 m
11 Piotrowska Agata Wielgłowy 1963 m
12 Makowski Jan Sumin 1963 m KS Beniaminek 03 Probe Kickboxing Starogard Gdański
13 Wiśniewski Jonasz Sucumin 1963 m KS Beniaminek 03 Probe Kickboxing Starogard Gdański
14 Ejsmont Paulina Starograd Gdański 1963 m ZSE nr1 im. Noblistów polskich w Starogardzie Gdańskim
15 Kuchta Jakub Starogard Gdański 1963 m Młodzieżowa Szkółka Rycerska
16 Szmyt Dawid Starogard Gdański 1963 m
17 Wałaszewski Dawid Starogard Gdański 1963 m
18 Kropidłowski Jacek Starogard Gdański 1963 m
19 Spica Magdalena Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
20 Żardecka Sabina Starogard Gdański 1963 m
21 Czerwiak Robert Starogard Gdański 1963 m TRI STAROGARD GDAŃSKI
22 Piesik Krystian Starogard Gdański 1963 m
23 Pawella Anna Starogard Gdański 1963 m
24 Eggert Michał Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
25 Bury Marcin Starogard Gdański 1963 m ŻEBY CI SIĘ CHCIAŁO
26 Jasnoch Robert Starogard Gdański 1963 m
27 Jedwabski Michał Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
28 Reszke Jakub Starogard Gdański 1963 m Reszke TEAM Starogard Gdański
29 Parciany Magdalena Starogard Gdański 1963 m II LO Starogard Gdański
30 Pozorski Bartłomiej Starogard Gdański 1963 m II LO STG
31 Pucek Artur Starogard Gdański 1963 m
32 Braun Marta Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
33 Ebertowski Michał Starogard Gdański 1963 m
34 Grzonka Julianna Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
35 Kwaśniewska Kinga Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
36 Grzonka Filip Starogard Gdański 1963 m Collegium Marianum
37 Butowska Katarzyna Starogard Gdański 1963 m
38 Przybysz Oskar Starogard Gdański 1963 m Młodzieżowa Szkółka Rycerska
39 Bienkowski Damian Starogard Gdański 1963 m
40 Michna Paulina STAROGARD GDAŃSKI 1963 m
41 Wojtasik Mateusz Starogard Gdański 1963 m
42 Nurek Damian Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
43 Kubacki Jacek Starogard Gdański 1963 m
44 Paul Krzysztof Starogard Gdański 1963 m TRI Starogard Gdański
45 Bahr Kasper Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
46 Szczubełek Maciej starogard gdański 1963 m AZS-AWFiS Gdańsk
47 Paul Michał Starogard Gdański 1963 m
48 Czerwiak Bartosz STAROGARD GDAŃSKI 1963 m
49 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański 1963 m
50 Grzonka Krzysztof Grzonka Starogard Gdański 1963 m
51 Mańkiewicz Dominika Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
52 Papke Nikola Starogard Gdański 1963 m ZSE nr1 im. Noblistów polskich w Starogardzie Gdańskim
53 Kużaj Jarosław Starogard Gdański 1963 m
54 Ruskań Lucyna Starogard Gdański 1963 m
55 Piątkowski Michał Starogard Gdański 1963 m
56 Rysiewski Robert Starogard Gdański 1963 m SKL Filippides
57 Nagórski Maciej Starogard Gdański 1963 m
58 Szurgot Szymon Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
59 Mostowy Jakub Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
60 Szyca Aleksandra Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
61 Jabłonka Mateusz Jabłonka Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
62 Cejrowska Patrycja Starogard Gdański 1963 m II LO w Starogardzie Gdańskim
63 Łepek Małgorzata Starogard Gdański 1963 m BBL Starogard Gd
64 Scharmach Wiktoria Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
65 Formela Damian Starogard Gdański 1963 m
66 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański 1963 m CrossElite EbroGym
67 Kwiatkowski Andrzej Starogard Gdański 1963 m
68 Klofczyński Bogdan Starogard Gdański 1963 m
69 Treder Mariusz Starogard Gdański 1963 m
70 Wittkamp Karolina Starogard Gdański 1963 m Aktywni Kociewiacy
71 Sojka Adam Starogard Gdański 1963 m ZSE nr1 im. Noblistów polskich w Starogardzie Gdańskim
72 Rzeski Robert Starogard Gdański 1963 m
73 Krzyżanowska Nikola Starogard Gdański 1963 m II LO Starogard Gdański
74 Ossoowski Olaf Starogard Gdański 1963 m PSP 1
75 Petka Lucyna Starogard Gdański 1963 m SKL Filippides
76 Stopikowski Alexander Starogard Gdański 1963 m 2 LO
77 Kaliszewska Aneta Starogard Gdański 1963 m PSP 1
78 Gdaniec Anna Starogard Gdański 1963 m
79 Bontor Julia Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
80 Bartkowski Bartosz Starogard Gdański 1963 m PSP 1
81 Kozak Szymon Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
82 Olszewska Magda Starogard Gdański 1963 m PSP 1
83 Sperling Arkadiusz Starogard Gdański 1963 m SKL Filippides
84 Keister Aleksandra Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
85 ARIM OSKAR Starogard Gdański 1963 m PSP 1
86 MICHAŁ KITOWSKI Starogard Gdański 1963 m PSP 1
87 PIOTRZKOWSKI JAKUB Starogard Gdański 1963 m PSP 1
88 Cylkowski Grzegorz Starogard Gdański 1963 m TRI STAROGARD GDAŃSKI
89 KITOWSKI JAN Starogard Gdański 1963 m PSP 1
90 SZREIDER WIKTORIA Starogard Gdański 1963 m PSP 1
91 Ostrowska Aleksandra Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
92 BEDNAREK NATALIA Starogard Gdański 1963 m PSP 1
93 GAWLIK FRANCISZEK Starogard Gdański 1963 m PSP 1
94 SZWEDA PAWEŁ Starogard Gdański 1963 m PSP 1
95 SCHELLA KINGA Starogard Gdański 1963 m PSP 3
96 CZAPSKI MICHAŁ Starogard Gdański 1963 m PSP 1
97 KUDELSKA MAGDA Starogard Gdański 1963 m PSP 1
98 Serocka Karolina Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
99 Szyplewski Marcin Starogard Gdański 1963 m
100 DOLHER OLIWIA Starogard Gdański 1963 m PSP 1


Wyświetleń: 4230

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ