Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Bohla Kaja Czarna Woda 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
102 Grabowska Wiktoria Borzechowo 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
103 Bontor Julia Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
104 Kozak Szymon Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
105 Keister Aleksandra Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
106 Grzonka Patrycja Lipinki Szlacheckie 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
107 Ostrowska Aleksandra Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
108 Serocka Karolina Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
109 Chyła Oliwia Wolental 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
110 Kurasiak Kasia Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
111 Pielecka Livia Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
112 kwasniewska jagoda starogard gdanski 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
113 Mokwa Kacper Okole 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
114 Kambach Julian Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
115 Różyńska Dominika Jabłowo 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
116 Żywek Wiktoria Starogard Gdański 1963 m 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemii Kociewskiej
117 Stopikowski Alexander Starogard Gdański 1963 m 2 LO
118 Gajdus Leon Skórcz 1963 m Aktywni Kociewiacy
119 Wittkamp Karolina Starogard Gdański 1963 m Aktywni Kociewiacy
120 Szczubełek Maciej starogard gdański 1963 m AZS-AWFiS Gdańsk
121 Dubiella Karolina Mościska 1963 m AZS-AWFiS Gdańsk
122 Grobelny Tomasz Starogard Gd. 1963 m BBL Starogard Gd
123 Łepek Małgorzata Starogard Gdański 1963 m BBL Starogard Gd
124 Matejuk Arkadiusz Malbork 1963 m BEZTLENOWI MALBORK
125 Matejuk Anna MALBORK 1963 m BEZTLENOWI MALBORK
126 Grzonka Filip Starogard Gdański 1963 m Collegium Marianum
127 Szczepaniak Przemysław Kokoszkowy 1963 m CrossElite
128 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański 1963 m CrossElite EbroGym
129 Zdanowicz Wioleta Starogard Gdanski 1963 m GK STG
130 Redzimska Julia Skarszewy 1963 m II LO Starogard Gdański
131 Parciany Magdalena Starogard Gdański 1963 m II LO Starogard Gdański
132 Krzyżanowska Nikola Starogard Gdański 1963 m II LO Starogard Gdański
133 Cherek Patrycja Pączewo 1963 m II LO Starogard Gdański
134 Gornowicz Amelia Starogard gd 1963 m II LO Starogard Gdański
135 Godlewska Ewa Starogard Gdański 1963 m II LO Starogard Gdański
136 Pozorski Bartłomiej Starogard Gdański 1963 m II LO STG
137 Hołub Agnieszka Starogard Gdański 1963 m II LO STG
138 Dering Paula Kokoszkowy 1963 m II LO w Starogardzie Gdańskim
139 Suwalska Katarzyna Bobowo 1963 m II LO w Starogardzie Gdańskim
140 Makiła Tymoteusz Bobowo 1963 m II LO w Starogardzie Gdańskim
141 Cejrowska Patrycja Starogard Gdański 1963 m II LO w Starogardzie Gdańskim
142 Birna Aleksander Ocypel 1963 m II LO w Starogardzie Gdańskim
143 Marszalec Mateusz Starogard Gdański 1963 m Kociewski Klub Biegacza
144 Wiśniewski Jonasz Sucumin 1963 m KS Beniaminek 03 Probe Kickboxing Starogard Gdański
145 Makowski Jan Sumin 1963 m KS Beniaminek 03 Probe Kickboxing Starogard Gdański
146 Grzonka Szymon Bytonia 1963 m KS Sokół Zblewo
147 Sroka Monika Zblewo 1963 m KS Sokół Zblewo
148 Fierka Adam Zblewo 1963 m KS SOKÓŁ ZBLEWO
149 Hoffmann Daniel Zblewo 1963 m KS Sokół Zblewo
150 Grzonka Kamila Bytonia 1963 m KS Sokół Zblewo
151 Bogulski Piotr Zblewo 1963 m KS Sokół Zblewo
152 Reszke Mateusz Bydgoszcz 1963 m KU AZS UKW Bydgoszcz/Reszke TEAM Starogard Gdański
153 Kuchta Jakub Starogard Gdański 1963 m Młodzieżowa Szkółka Rycerska
154 Przybysz Oskar Starogard Gdański 1963 m Młodzieżowa Szkółka Rycerska
155 Goździelewski Przemek Krąg 1963 m Press Glass Biegamy i Wspieramy
156 Ossoowski Olaf Starogard Gdański 1963 m PSP 1
157 Kaliszewska Aneta Starogard Gdański 1963 m PSP 1
158 Bartkowski Bartosz Starogard Gdański 1963 m PSP 1
159 Olszewska Magda Starogard Gdański 1963 m PSP 1
160 ARIM OSKAR Starogard Gdański 1963 m PSP 1
161 MICHAŁ KITOWSKI Starogard Gdański 1963 m PSP 1
162 PIOTRZKOWSKI JAKUB Starogard Gdański 1963 m PSP 1
163 KITOWSKI JAN Starogard Gdański 1963 m PSP 1
164 SZREIDER WIKTORIA Starogard Gdański 1963 m PSP 1
165 BEDNAREK NATALIA Starogard Gdański 1963 m PSP 1
166 GAWLIK FRANCISZEK Starogard Gdański 1963 m PSP 1
167 SZWEDA PAWEŁ Starogard Gdański 1963 m PSP 1
168 CZAPSKI MICHAŁ Starogard Gdański 1963 m PSP 1
169 KUDELSKA MAGDA Starogard Gdański 1963 m PSP 1
170 DOLHER OLIWIA Starogard Gdański 1963 m PSP 1
171 KONIECZKA AMELIA Starogard Gdański 1963 m PSP 1
172 MAZUR ANTONINA Starogard Gdański 1963 m PSP 1
173 BŁAZIKOWSKA WIKTORIA Starogard Gdański 1963 m PSP 1
174 KRAKOWSKI ADAM Starogard Gdański 1963 m PSP 1
175 SCHELLA KINGA Starogard Gdański 1963 m PSP 3
176 Nierzwicki Kacper Starogard Gdański 1963 m PSP 6 Starogard Gdański
177 Reszke Jakub Starogard Gdański 1963 m Reszke TEAM Starogard Gdański
178 Moritz Seweryn Lubichowo 1963 m Shuto Karate Team
179 Engler Zuzanna Kokoszkowy 1963 m SKL Filippides
180 Rysiewski Robert Starogard Gdański 1963 m SKL Filippides
181 Petka Lucyna Starogard Gdański 1963 m SKL Filippides
182 Sperling Arkadiusz Starogard Gdański 1963 m SKL Filippides
183 Szczepaniak Katarzyna Kokoszkowy 1963 m SKL Filippides
184 Piesik Sławomir Starogard Gdański 1963 m Sławomir biega
185 Ostrowski Adam Bietowo 1963 m SP Lubichowo
186 Ostrowski Konrad Bietowo 1963 m SP Lubichowo
187 GWOREK PIOTR Starogard Gdański 1963 m STAROGARDZIE BRACTWO RYCERSKIE
188 MARCHEWKA PIOTR Starogard Gdański 1963 m STAROGARDZIE BRACTWO RYCERSKIE
189 Kwidzińska - Kulas Krystyna Starogard Gdański 1963 m Straż Miejska
190 Szarmach Sylwia Ocypel 1963 m Szarmach Team
191 Szarmach Grzegorz Ocypel 1963 m Szarmach Team
192 Szarmach Anna Lubichowo 1963 m Szarmach Team
193 Cierżnicki Zbigniew Bydgoszcz 1963 m TKKF Kolejarz Bydgoszcz
194 Giolda Stefan Bydgoszcz 1963 m TKKF Kolejarz Bydgoszcz
195 Gromowska Grażyna Cekcyn 1963 m TKKF Kolejarz Bydgoszcz
196 Fułat Karol Cekcyn 1963 m TKKF Kolejarz Bydgoszcz
197 Kwasigroch Krzysztof Bydgoszcz 1963 m TKKF Kolejarz Bydgoszcz
198 Machnikowski Jacek Żabno 1963 m Tri Starogard Gdański
199 Czerwiak Robert Starogard Gdański 1963 m TRI STAROGARD GDAŃSKI
200 Paul Krzysztof Starogard Gdański 1963 m TRI Starogard Gdański


Wyświetleń: 4171

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ