Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Miazga Robert Otlowiec Bieg (10 km)
2 Murawski Sylwester Grudziądz Bieg (10 km) Drunk Runner's Team
3 Stolarek Kamil Grudziądz Bieg (10 km)
4 Łatoszyński Grzegorz Kwidzyn Bieg (10 km) Łatoszyńscy Team
5 Kawczynski Daniel Grupa Bieg (10 km)
6 Mehlberg Katarzyna Cygany Bieg (10 km)
7 Burnicka-Zielińska Magdalena Kwidzyn Bieg (10 km)
8 Kaniecki Karol Kwidzyn Bieg (10 km)
9 Tul Paulina Kwidzyn Bieg (10 km)
10 Albekier Karolina Grudziądz Bieg (10 km) Parkrun Grudziądz
11 Giembicki Jan Sztum Bieg (10 km) LKS Zantyr Sztum
12 Traczyk Krzysztof Kwidzyn Bieg (10 km)
13 Groszkowski Marcin Malbork Bieg (10 km) 22. Baza Lotnictwa Taktycznego
14 Jarzębski Ireneusz Kwidzyn Bieg (10 km) Kwidzyn Biega
15 kalachurka wioletta Świecie nad Osą Bieg (10 km)
16 Hillar Jacek Kwidzyn Bieg (10 km) Kwidzyn Biega
17 Kszczot Łukasz Cygany Bieg (10 km)
18 Goliński Piotr Grudziądz Bieg (10 km)
19 Kalkowski Łukasz Grudziądz Bieg (10 km)
20 Janowski Piotr Nowawieś Chełmińska Bieg (10 km)
21 Lis Janusz Grudziądz Bieg (10 km)
22 JERZYK ROBERT KANICZKI Bieg (10 km) TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
23 Rabeszko wioletta Prabuty Bieg (10 km)
24 Tumiłowicz Jerzy Licze Bieg (10 km) Traktor team gmina Kwidzyn
25 Fotek Roman Limża Bieg (10 km)
26 Milas Mariusz Susz Bieg (10 km) Rozbiegany Susz
27 Aniszewski Dariusz Morawy Bieg (10 km)
28 Hausman Magdalena Grudziądz Bieg (10 km)
29 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański Bieg (10 km) Oracz z Kociewia
30 Gąsior Adrian Rakowiec Bieg (10 km)
31 BISKUP Agnieszka Jaromierz Bieg (10 km)
32 Banaszewski Mariusz Kwidzyn Bieg (10 km)
33 Prządka Krzysztof Kwidzyn Bieg (10 km)
34 mazerski bartosz sztum Bieg (10 km) LKS ZANTYR SZTUM
35 Chudecka Beata Gródek Bieg (10 km)
36 Nowicka Tatiana Świecie Bieg (10 km)
37 Masiak Rafał Kwidzyn Bieg (10 km)
38 dunajski filip grudziądz Bieg (10 km)
39 Gołębiewski Janusz Rogóźno Bieg (10 km)
40 Pulkowski Sławomir Rogóźno Bieg (10 km)
41 Miłoszewski Andrzej Grudziądz Bieg (10 km)
42 Walczyk Sybilla Toruń Bieg (10 km) Marmel Toruń
43 Torbowski Damian Grabowo Bieg (10 km) KP PSP Kwidzyn / OSP Kaniczki
44 Czajka Artur Grudziądz Bieg (10 km)
45 Fecowicz Łukasz Grabówko Bieg (10 km)
46 Sosnowski Wiesław Gniszewo Bieg (10 km) Active Malbork
47 Mańkowski Waldemar Kwidzyn Bieg (10 km) Kwidzyn Biega
48 Świtała Roman Kwidzyn Bieg (10 km) Amator
49 Igielski Armin Grudziądz Bieg (10 km) Tancia Team
50 Bączkowski Sławomir Grudziądz Bieg (10 km) V Runner
51 Serwaczak Grzegorz Golub-Dobrzyń Bieg (10 km)
52 Borkowska Natalia Grudziądz Bieg (10 km)
53 Jaskólski Leszek wąbrzeźno Bieg (10 km)
54 Rakowski Marek Grudziadz Bieg (10 km)
55 Puzio Damian Puzio Grudziądz Bieg (10 km)
56 DAHL Bartosz GRUDZIĄDZ Bieg (10 km)
57 Ścisłowska Aleksandra Parpary Bieg (10 km)
58 Ścisłowski Rafał Parpary Bieg (10 km)
59 Dominikowski Marcin Grudziądz Bieg (10 km)
60 Skweres Adriana PELPLIN Bieg (10 km) Ada biega
61 Czarnecki Grzegorz Czarnecki Bydgoszcz Bieg (10 km) Brzoza Biega
62 Kowalski Krzysztof Kruszyn Krajeński Bieg (10 km) OCELOTY Kruszyn Krajeński
63 Wojas Aneta GRUDZIADZ Bieg (10 km)
64 Czarnecka Monika Koronowo Bieg (10 km) Brzoza Biega
65 Czarnecki Piotr Bydgoszcz Bieg (10 km) Brzoza Biega
66 Markowski Kamil Sztum Bieg (10 km) LKS ZANTYR SZTUM
67 Ciura Michał iława Bieg (10 km) Iława biega
68 Chojnacka Jolanta Pelplin Bieg (10 km) KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA
69 Kozioł Michał Gardeja Bieg (10 km)
70 Pożywiłko Marcin Grudziądz Bieg (10 km)
71 Bejma Krzysztof Wałdowo Szlacheckie Bieg (10 km)
72 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie Bieg (10 km)
73 Łucki Mirosław Grudziądz Bieg (10 km)
74 Łucka Anna Grudziądz Bieg (10 km) Akademia Biegania Grudziądz
75 Kozak Andrzej Grudziądz Bieg (10 km)
76 pepliński dariusz grudziądz Bieg (10 km)
77 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW JANIKOWO Bieg (10 km) zgubiłem sponsora
78 Goska Wiktoria Kisielice Bieg (10 km)
79 Chojnacki Krzysztof Pelplin Bieg (10 km) Klub Aktywnego Pelpliniaka
80 Dąbrowski Bartosz Kwidzyn Bieg (10 km)
81 Pękala Wioletta Kwidzyn Bieg (10 km)
82 Wisnioch Kasia Otłowiec Bieg (10 km)
83 Jakóbczyk Krzysztof Grudziądz Bieg (10 km) PGB Sportowa Paczka
84 MOSKWIK PIOTR GRUDZIĄDZ Bieg (10 km)
85 Dąbrowski Stanisław Laskowice Bieg (10 km) Husaria Race Team
86 SCHWEDA JUSTYNA TORUŃ Bieg (10 km) brak
87 Dziedzic Andrzej Grabówko Bieg (10 km)
88 Ronowski Mateusz Grudziądz Bieg (10 km) Mat Kin Run
89 Ciesielski Mariusz Gardeja Bieg (10 km)
90 Nogowska Małgorzata Kwidzyn Bieg (10 km)
91 Kościecha Emilia Czarne Górne Bieg (10 km)
92 Simson Ireneusz Wąbrzeźno Bieg (10 km)
93 Dejewski Tomasz Nowa Wieś Bieg (10 km) WnW
94 PLEWA Bartosz Grudziądz Bieg (10 km)
95 Zubrzycki Tomasz Wąbrzeźno Bieg (10 km)
96 Sankiewicz Karolina Wąbrzeźno Bieg (10 km)
97 Brzuszkiewicz Marcin Kwidzyn Bieg (10 km)
98 Motofa Marcin Wąbrzeźno Bieg (10 km)
99 Dudek Mariusz Wąbrzeźno Bieg (10 km)
100 Gapiński Łukasz Wąbrzeźno Bieg (10 km) Born Runners - Chojnicki Team


Wyświetleń: 5951

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ