Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Markowski Łukasz Grudziądz Bieg (10 km) Run 4 Fun
2 Wiśniewski Rafał Iława Bieg (10 km) IŁAWA BIEGA
3 Albekier Karolina Grudziądz Bieg (10 km) Parkrun Grudziądz
4 Aniszewski Dariusz Morawy Bieg (10 km)
5 Bączkowski Sławomir Grudziądz Bieg (10 km) V Runner
6 Badźmierowska Beata Grudziądz Nordic Walking (4,6 km)
7 Balmas Piotr Kwidzyn Bieg (10 km) Traktor Team Gmina Kwidzyn
8 Banaszewski Mariusz Kwidzyn Bieg (10 km)
9 BARSKA-MOJEK Beata GRUPA Nordic Walking (4,6 km) MOJASKI
10 Bartosiak Ryszard Gardeja Bieg (10 km) Gmina Gardeja Biega
11 Bejma Krzysztof Wałdowo Szlacheckie Bieg (10 km)
12 Białkowski Paweł Gardeja Bieg (10 km) Gmina Gardeja Biega
13 BISKUP Agnieszka Jaromierz Bieg (10 km)
14 Boiwka Andrzej Kwidzyn Bieg (10 km)
15 Borkowska Natalia Grudziądz Bieg (10 km)
16 Brzuszkiewicz Bartek Kwidzyn Bieg (10 km) Kwidzyn Biega
17 Brzuszkiewicz Marcin Kwidzyn Bieg (10 km)
18 Bulik Grażyna Laseczno Bieg (10 km)
19 Burnicka-Zielińska Magdalena Kwidzyn Bieg (10 km)
20 Błądek Rafał Nowa Wieś Malborska Nordic Walking (4,6 km) New Village Team
21 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie Bieg (10 km)
22 Cebula Bogdan Sztum Bieg (10 km) LKS Zantyr Sztum
23 CELEGRAT Andrzej GRUPA Bieg (10 km)
24 Chojnacka Jolanta Pelplin Bieg (10 km) KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA
25 Chojnacki Krzysztof Pelplin Bieg (10 km) Klub Aktywnego Pelpliniaka
26 Chudecka Beata Gródek Bieg (10 km)
27 Cicherska Paulina Malbork Bieg (10 km) AbsofuckinlutelyTeam
28 Ciesielski Mariusz Gardeja Bieg (10 km)
29 Ciura Michał iława Bieg (10 km) Iława biega
30 Czajka Artur Grudziądz Bieg (10 km)
31 Czarnecka Monika Koronowo Bieg (10 km) Brzoza Biega
32 Czarnecki Grzegorz Czarnecki Bydgoszcz Bieg (10 km) Brzoza Biega
33 Czarnecki Piotr Bydgoszcz Bieg (10 km) Brzoza Biega
34 Czarnewicz Alfred Grudziądz Bieg (10 km) Biegam z Alfredem
35 Dąbrowski Bartosz Kwidzyn Bieg (10 km)
36 Dąbrowski Stanisław Laskowice Bieg (10 km) Husaria Race Team
37 Dagow-Tusień Justyna Nowe Dobra Bieg (10 km) Biegam z Alfredem
38 DAHL Bartosz GRUDZIĄDZ Bieg (10 km)
39 Daniel Kacper Karpiny Bieg (10 km) TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
40 Darda Sylwia Kwidzyn Bieg (10 km)
41 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg (10 km)
42 Dejewski Tomasz Nowa Wieś Bieg (10 km) WnW
43 Dominikowski Marcin Grudziądz Bieg (10 km)
44 Duchała Piotr Kwidzyn Bieg (10 km) Kwidzyn Biega
45 Dudek Mariusz Wąbrzeźno Bieg (10 km)
46 Dulski Tadeusz Grudziądz Bieg (10 km) SP 8
47 dunajski filip grudziądz Bieg (10 km)
48 Dziedzic Andrzej Grabówko Bieg (10 km)
49 Fałkowska Weronika Gardeja Nordic Walking (4,6 km) Gmina Gardeja Biega
50 Fecowicz Łukasz Grabówko Bieg (10 km)
51 Felski Łukasz Grudziądz Bieg (10 km)
52 FORYŚ KATARZYNA KWIDZYN Nordic Walking (4,6 km)
53 Fotek Roman Limża Bieg (10 km)
54 Gapiński Łukasz Wąbrzeźno Bieg (10 km) Born Runners - Chojnicki Team
55 Gąsior Adrian Rakowiec Bieg (10 km)
56 Gędłek Przemyslaw Olszówka Bieg (10 km)
57 Giembicki Jan Sztum Bieg (10 km) LKS Zantyr Sztum
58 Gimińska Marzena Gardeja Nordic Walking (4,6 km)
59 Ginter Katarzyna GARDEJA Nordic Walking (4,6 km)
60 Ginter Magdalena Gardeja Nordic Walking (4,6 km)
61 Ginter Małgorzata Gardeja Nordic Walking (4,6 km)
62 Goliński Piotr Grudziądz Bieg (10 km)
63 Goska Wiktoria Kisielice Bieg (10 km)
64 Gołębiewski Janusz Rogóźno Bieg (10 km)
65 Gretkowski Jacek Kwidzyn Bieg (10 km)
66 Groszkowski Marcin Malbork Bieg (10 km) 22. Baza Lotnictwa Taktycznego
67 Grzelak Robert Gardeja Bieg (10 km) Gmina Gardeja Biega
68 Guzowska-Boiwka Kinga Kwidzyn Bieg (10 km)
69 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg (10 km) Traktor team gm kwidzyn
70 Hausman Magdalena Grudziądz Bieg (10 km)
71 Hillar Jacek Kwidzyn Bieg (10 km) Kwidzyn Biega
72 Igielski Armin Grudziądz Bieg (10 km) Tancia Team
73 Jakóbczyk Krzysztof Grudziądz Bieg (10 km) PGB Sportowa Paczka
74 Janik Roman Kwidzyn Bieg (10 km) Kwidzyn Biega
75 Janik-Nazorek Ewa Kwidzyn Bieg (10 km)
76 Jankowski Piotr Iława Bieg (10 km) REZERWOWE PSY
77 Janowski Piotr Nowawieś Chełmińska Bieg (10 km)
78 Jarzębski Ireneusz Kwidzyn Bieg (10 km) Kwidzyn Biega
79 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański Bieg (10 km) Oracz z Kociewia
80 Jasińska Monika Malbork Bieg (10 km) AbsofuckinlutelyTeam
81 Jaskólski Leszek wąbrzeźno Bieg (10 km)
82 JERZYK ROBERT KANICZKI Bieg (10 km) TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
83 Jeżowski Grzegorz Grudziadz Bieg (10 km)
84 Jugo Aleksandra Kwidzyn Bieg (10 km)
85 kalachurka wioletta Świecie nad Osą Bieg (10 km)
86 Kalkowski Łukasz Grudziądz Bieg (10 km)
87 KAMIŃSKI Arkadiusz Grudziądz Bieg (10 km) Akademia Biegania Grudziądz
88 Kaniecki Karol Kwidzyn Bieg (10 km)
89 Kawczynski Daniel Grupa Bieg (10 km)
90 Kawecki Piotr Cygany Bieg (10 km)
91 Kędzierski Szymon Kwidzyn Bieg (10 km)
92 Klepacz Adam Kwidzyn Bieg (10 km)
93 Kogut Piotr Kwidzyn Bieg (10 km) IP Kwidzyn TEMA
94 Kopeć Krzysztof Ciechanów Bieg (10 km)
95 Kościecha Emilia Czarne Górne Bieg (10 km)
96 Kosińska Anna Malbork Bieg (10 km) AbsofuckinlutelyTeam
97 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn Bieg (10 km) IP Kwidzyn TEMA
98 Kotowicz Aleksandra Kwidzyn Nordic Walking (4,6 km)
99 Kotowicz Bartosz Kwidzyn Bieg (10 km) Kwidzyn Biega
100 Kowalska Anna Kwidzyn Bieg (10 km) Kwidzyn Biega


Wyświetleń: 5823

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ