Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#SebaTeam | |||||||||
1 | Bladowski Artur | Łowicz | 10 km | #SebaTeam | opłacono on-line | ||||
2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej | |||||||||
2 | Jedwabski Michał | Starogard Gdański | 10 km | 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej | opłacono on-line | ||||
3athlete | |||||||||
3 | Liedtke Dariusz | Tczew | 10 km | 3athlete | opłacono on-line | ||||
ARTPOL ESD PACKAGING SOLUTIONS RUNNING TEAM | |||||||||
4 | Szerszeń Michał | Kwidzyn | 10 km | ARTPOL ESD PACKAGING SOLUTIONS RUNNING TEAM | opłacono on-line | ||||
Active Malbork | |||||||||
5 | Sosnowski Wiesław | Gniszewo | 10 km | Active Malbork | opłacono on-line | ||||
Ada biega | |||||||||
6 | Skweres Adriana | PELPLIN | 10 km | Ada biega | opłacono on-line | ||||
Aktywni Kociewiacy / Morsy Zblewo | |||||||||
7 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | 10 km | Aktywni Kociewiacy / Morsy Zblewo | opłacono on-line | ||||
Apator Metrix S.A. | |||||||||
8 | Balbusa Mateusz | Tczew | 10 km | Apator Metrix S.A. | opłacono on-line | ||||
9 | Nelke Eliasz | Tczew | 10 km | Apator Metrix S.A. | opłacono on-line | ||||
Atlas Running Team | |||||||||
10 | Malek Andrzej | Koscierzyna | 10 km | Atlas Running Team | |||||
BBL Starogard Gd. | |||||||||
11 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | 10 km | BBL Starogard Gd. | opłacono on-line | ||||
Barefoot Runners Society UK | |||||||||
12 | Pilski Andrzej | Frombork | 10 km | Barefoot Runners Society UK | opłacono on-line | ||||
Biegająca Gdynia | |||||||||
13 | Orlikowski Tadeusz | Gdynia | 10 km | Biegająca Gdynia | opłacono on-line | ||||
Biegający Silgan | |||||||||
14 | Kleinschmidt Patryk | Miłobądz | 10 km | Biegający Silgan | opłacono on-line | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
15 | Pawłowski Krzysztof | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
16 | Łuczak Justyna | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
17 | Strzeszyńska Martyna | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
18 | Karczewska Aleksandra | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
19 | Czechowski Dawid | Subkowy | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
20 | Czechowska Dorota | Subkowy | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
21 | Sobolewski Antoni | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
22 | Serafin Dorota | Rokitki | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
23 | Kwiatkowska Anna | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
24 | Czechanowska Lucyna | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
25 | Czechanowski Piotr | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
26 | Koszyk Krzysztof | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
27 | Koszyk Katarzyna | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
28 | Kreja Łukasz | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
29 | Sarach Karolina | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
30 | Pióro Maria | Gorzędziej | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
31 | Piekarska Anna | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
32 | Piekarski Przemysław | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
33 | Ostrowski Piotr | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
34 | Zimna Anna | Tczewskie Łąki | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
35 | Główczewski Grzegorz | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
36 | Niespodziński Lesław | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
37 | LIBAN Zygfryd | tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono | ||||
38 | kropidłowski Marek | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
39 | MARKOWSKI WIESŁAW | TCZEW | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
40 | Plutowski Marcin | Tczewskie Łąki | 10 km | Biegający Tczew | |||||
41 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
42 | Kruszyńska Barbara | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
43 | ZIÓŁKOWSKA ANNA | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
44 | Chabowski Tomasz | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
45 | Gdaniec Sławomir | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
46 | Gurbowicz Jarosław | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
47 | Tobiańska Hanna | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | opłacono | ||||
Biegający Tczew/ Pamir Team | |||||||||
48 | Strzeszyński Wojciech | Tczew | 10 km | Biegający Tczew/ Pamir Team | opłacono on-line | ||||
Biegający Tczew / Sowiński Team | |||||||||
49 | Niewiadomski Patryk | Czarlin | 10 km | Biegający Tczew / Sowiński Team | opłacono on-line | ||||
CFMT | |||||||||
50 | Jagodda Adam | Tczew | 10 km | CFMT | opłacono on-line | ||||
CrossElite | |||||||||
51 | Szczyglak Mariusz | Tczew | 10 km | CrossElite | opłacono on-line | ||||
Crosselite | |||||||||
52 | Szulc Arkadiusz | Tczew | 10 km | Crosselite | opłacono on-line | ||||
53 | Szulc Monika | Tczew | 10 km | Crosselite | opłacono on-line | ||||
54 | Lipke Krzysztof | Tczew | 10 km | Crosselite | opłacono on-line | ||||
DCT Drużyna Biegowa | |||||||||
55 | Gajdus Wiktor | Gdańsk | 10 km | DCT Drużyna Biegowa | opłacono on-line | ||||
Dobby Team | |||||||||
56 | PIETKUN Sławomir | Koleczkowo | 10 km | Dobby Team | opłacono on-line | ||||
Dovista Activ Team / Sowiński Team | |||||||||
57 | Dudziak Mateusz | Tczew | 10 km | Dovista Activ Team / Sowiński Team | opłacono on-line | ||||
Drużyna Pierścienia | |||||||||
58 | Matlewska Marzena | Elblag | 10 km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line | ||||
Eaton Running Team | |||||||||
59 | Kłosowski Grzegorz | Tczew | 10 km | Eaton Running Team | opłacono on-line | ||||
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||||||
60 | Rekowski Kazimierz | Tczew | 10 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono on-line | ||||
61 | Rekowski Kazimierz | Tczew | 10 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | minął termin płatności | ||||
Eaton TR/Biegajacy Tczew | |||||||||
62 | Szcześniak Adam | Tczew | 10 km | Eaton TR/Biegajacy Tczew | opłacono on-line | ||||
GKS Kaszubi Luzino | |||||||||
63 | Rutkowska Joanna | Luzino | 10 km | GKS Kaszubi Luzino | opłacono on-line | ||||
GRUPA LOTOS | |||||||||
64 | Wieliński Jacek | Gdańsk | 10 km | GRUPA LOTOS | opłacono on-line | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
65 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | 10 km | Gmina Gardeja Biega | |||||
Grupa Biegowa 65 | |||||||||
66 | Chamski Michał | Gdańsk | 10 km | Grupa Biegowa 65 | |||||
Grupa Trójmiasto | |||||||||
67 | Krzysztofiak Marek | Gdańsk | 10 km | Grupa Trójmiasto | opłacono on-line | ||||
Grupa Trójmiasto | |||||||||
68 | Torłop Małgorzata | Gdańsk | 10 km | Grupa Trójmiasto | |||||
JRG Malbork | |||||||||
69 | Komasara Piotr | Malbork | 10 km | JRG Malbork | |||||
KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA | |||||||||
70 | Piskorski Jerzy | Pelplin | 10 km | KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA | opłacono on-line | ||||
KS AZS UWM OLSZTYN | |||||||||
71 | Kujawa Wiktor | Olsztyn | 10 km | KS AZS UWM OLSZTYN | opłacono on-line | ||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
72 | Trygalska Paulina | Pinczyn | 10 km | KS Sokół Zblewo | |||||
73 | Skalska Anna | Bytonia | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
74 | Hoffmann Daniel | Zblewo | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
75 | Grzonka Kamila | Bytonia | 10 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
KWIDZYN BIEGA | |||||||||
76 | JANIK Roman | KWIDZYN | 10 km | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
77 | Kozłów Wojciech | Gdańsk | 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
Luks Serock | |||||||||
78 | Chmarzyński Jerzy | Nowe Krąplewice | 10 km | Luks Serock | opłacono on-line | ||||
MKS Chojniczanka 1930 S. A. | |||||||||
79 | Czapiewski Paweł | Osówko | 10 km | MKS Chojniczanka 1930 S. A. | |||||
Maja TEAM | |||||||||
80 | Mrówka Michał | GDAŃSK | 10 km | Maja TEAM | opłacono on-line | ||||
Maratończyk Wielki Klincz | |||||||||
81 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | 10 km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line | ||||
Morsy z Grudziądza | |||||||||
82 | Szatkowski Józef | Grudziądz | 10 km | Morsy z Grudziądza | opłacono on-line | ||||
NB Team | |||||||||
83 | Herzberg Przemysław | Toruń | 10 km | NB Team | opłacono on-line | ||||
PKP PLK | |||||||||
84 | Łosiak Mirosław | Czarlin | 10 km | PKP PLK | opłacono on-line | ||||
PKP SKM Trójmiasto | |||||||||
85 | Rybacki Dawid | Bożepole Wielkie | 10 km | PKP SKM Trójmiasto | |||||
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA | |||||||||
86 | Derlaga Kamil | Szymankowo | 10 km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA | minął termin płatności | ||||
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / Sowiński Team | |||||||||
87 | Zabrocki Łukasz | Tczew | 10 km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / Sowiński Team | opłacono on-line | ||||
PSP Elbląg | |||||||||
88 | Siółkowski Wiesław | Elbląg | 10 km | PSP Elbląg | opłacono on-line | ||||
Packman Team/ AZS UWM Olsztyn | |||||||||
89 | Sowiński Patryk | Tczew | 10 km | Packman Team/ AZS UWM Olsztyn | opłacono on-line | ||||
Parkrun Gdynia | |||||||||
90 | WRZOSEK Alicja | Gdynia | 10 km | Parkrun Gdynia | opłacono | ||||
Robod S.A. | |||||||||
91 | Uleński Mariusz | Gdańsk | 10 km | Robod S.A. | opłacono on-line | ||||
SPRINT S.A. | |||||||||
92 | Jakubowski Marek | Pszczółki | 10 km | SPRINT S.A. | opłacono on-line | ||||
Scigał Team | |||||||||
93 | Zwolski Andrzej | Rzepnica | 10 km | Scigał Team | opłacono on-line | ||||
94 | Glazik Dariusz | Bytów | 10 km | Scigał Team | opłacono on-line | ||||
95 | Czech Dariusz | Bytów | 10 km | Scigał Team | opłacono on-line | ||||
Sowiński Team | |||||||||
96 | Pałkowska Agnieszka | Swarożyn | 10 km | Sowiński Team | opłacono on-line | ||||
97 | Jaroński Janusz | Tczew | 10 km | Sowiński Team | opłacono on-line | ||||
Sowiński Team | |||||||||
98 | Czapiewska Martyna | Brzuśce | 10 km | Sowiński Team | opłacono | ||||
Sowiński Team / BASE Group | |||||||||
99 | Pijanowski Wojciech | Tczew | 10 km | Sowiński Team / BASE Group | opłacono on-line | ||||
Sowiński Team/ Biegający Tczew | |||||||||
100 | Janas Anna | Tczew | 10 km | Sowiński Team/ Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
SportLevel Tczew | |||||||||
101 | Frukacz Kamil | Tczew | 10 km | SportLevel Tczew | opłacono | ||||
Stowarzyszenie Kolejarz | |||||||||
102 | Formicki Rafał | Zawiercie | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono on-line | ||||
103 | Starzyński Dariusz | Klimontów | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono on-line | ||||
104 | Sell Mieczysław | Osiek n/Notecią | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
105 | Deja Wojciech | Złotów | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
106 | Maczyński Grzegorz | Bydgoszcz | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono on-line | ||||
107 | Jarząbek Bartłomiej | Karsin | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
108 | Zimny Sławomir | Gdańsk | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
109 | Mikołajczyk Zbigniew | Unisław | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
110 | Russ Roman | Laskowice | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
111 | Szatkowski Piotr | Warszawa | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
112 | Piekut Łukasz | Chojnice | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
113 | Wolińska Emilia | Wolin | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
114 | Woliński Andrzej | Wolin | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
115 | Pieczyński Robert | Poznań | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
116 | Tkacz Tomasz | Leszno | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
117 | Stępień Katarzyna | świnoujście | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
118 | Stępień Kamil | Świnoujście | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
119 | Cicha Grażyna | Poznań | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
120 | Cichy Jacek | Poznań | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
121 | Wełpa Przemysław | Skarżysko-Kamienna | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
122 | Izbińska Monika | Skarżysko-Kamienna | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
123 | Rychlicki Waldemar | Kowala | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
124 | Malicki Bogusław | Skarżysko Kamienna | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
125 | Brzózka Sławomir | Skarżysko Kamienna | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
126 | Staśkiewicz Andrzej | Węglowo | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
127 | Małek Mariusz | Kębłów Stary | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
128 | Cyron Bogumił | Wierzchucin | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
129 | Chmielarz Justyna | Toruń | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
130 | Chmielarz Sebastian | Toruń | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
131 | Adler Daniel | Inowrocław | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
132 | Chmielarz Krzysztof | Kruszwica | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
133 | Stalica Wiesław | Rychlawa | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
134 | Stalica Bogusława | Rychlawa | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
135 | Kolecki Damian | Zbąszynek | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
136 | Kolecka Sylwia | Zbąszynek | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
137 | Giś Anna | Drawsko | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
138 | Szott Adrian | Zbąszyń | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
139 | Woźniak Marek | Koło | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
140 | Lewandowski Marek | Zbąszyń | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
141 | Pietrzyński Krzysztof | Krzyż Wlkp | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
142 | Osmański Marcin | Toruń | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
143 | Cierżnicki Zbigniew | Bydgoszcz | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
144 | Fułat Karol | Cekcyn | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
145 | Kwasigroch Krzysztof | Bydgoszcz | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
146 | Kujach Agnieszka | Sopot | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
147 | Bratek Andrzej | Bydgoszcz | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
148 | Lenc Janusz | Bydgoszcz | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
149 | Walków Jarosław | Wrzesiny | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
150 | Kiciński Roman | Perkowo | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
151 | Ambroziak Zbigniew | Łowicz | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
152 | Ratajczak Janusz | Drawsko | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
153 | Ambroziak Sylwia | Łowicz | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
154 | Wilk Daniel | Żelichowo | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
155 | Łukaszewicz Krystyna | Krzyż Wlkp. | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
156 | Pietrzyński Waldemar | Krzyż Wlkp. | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
157 | Gapski Waldemar | Krzyż Wlkp. | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
158 | Bałamut Przemysław | Krzyż Wlkp. | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
159 | Koza Eugeniusz | Drawski Młyn | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
160 | Frankiewicz Andrzej | Tczew | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
161 | Frankiewicz Żaneta | Tczew | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
162 | Zieliński Edwin | Ciechocinek | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
163 | Dalak-Ożóg Grażyna | Laskowice | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
164 | Kosiorek Wiesław | Aleksandrów Kujawski | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
165 | Banaszek Marcin | Papowo Toruńskie | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
166 | Lenc Sebastian | Laskowice | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
167 | Jefimczyk Norbert | Damno | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
168 | Dubiela Halina | Tczew | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono | ||||
169 | Pijanowski Jan | Tczew | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | opłacono on-line | ||||
TRI-NEGU | |||||||||
170 | Wojewòdzki Tomasz Wojewòdzki | Olsztyn | 10 km | TRI-NEGU | opłacono on-line | ||||
TRI STAROGARD GDAŃSKI | |||||||||
171 | Czerwiak Robert | Starogard Gdański | 10 km | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono on-line | ||||
Taka RYBA | |||||||||
172 | Gajewski Krzysztof | Gdańsk | 10 km | Taka RYBA | opłacono on-line | ||||
Team JK84 | |||||||||
173 | Janczynska Maria | Dąbrówka Tczewska | 10 km | Team JK84 | opłacono on-line | ||||
Team Tapflo | |||||||||
174 | Zduńczyk Jakub | Dąbrówka Tczewska | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
175 | Steinka Mariusz | Tczew | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
176 | Steinka Mateusz | Tczew | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
177 | Żurawski Mariusz | Tczew | 10 km | Team Tapflo | opłacono on-line | ||||
Tempo Mława | |||||||||
178 | Nowak Andrzej | Mława | 10 km | Tempo Mława | opłacono on-line | ||||
Thales | |||||||||
179 | Markowski Szymon | Tczew | 10 km | Thales | opłacono on-line | ||||
The Runners Świecie | |||||||||
180 | Olkowski Jurek | Świecie | 10 km | The Runners Świecie | opłacono on-line | ||||
Traktor Team Gmina Kwidzyn | |||||||||
181 | Radomiński Kamil | Kwidzyn | 10 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line | ||||
182 | Wojciechowska Daria | Kwidzyn | 10 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |||||
UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork | |||||||||
183 | Pobłocka-Głogowska Katarzyna | Gdynia | 10 km | UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork | opłacono on-line | ||||
VARD | |||||||||
184 | Ogonowski Rafał | Tczew | 10 km | VARD | opłacono on-line | ||||
WATAHA- Łączy Nas Bieganie / Biegający Tczew | |||||||||
185 | Tomczyk Piotr | Tczew | 10 km | WATAHA- Łączy Nas Bieganie / Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
WATAHA - łączy nas bieganie | |||||||||
186 | CIAPKA JANINA | GOSZYN | 10 km | WATAHA - łączy nas bieganie | opłacono on-line | ||||
187 | Wielgos Joanna | Gdynia | 10 km | WATAHA - łączy nas bieganie | opłacono on-line | ||||
WOPR Tczew | |||||||||
188 | Mamcarz Jarosław | Tczew | 10 km | WOPR Tczew | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
189 | Nowacki Mirosław | Starogard Gd. | 10 km | opłacono on-line | |||||
190 | Patelczyk Sławomir | Demlin | 10 km | opłacono on-line | |||||
191 | Piekut Anna | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
192 | Protasiuk Marek | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
193 | Piankowski Piotr | Bobowo | 10 km | opłacono on-line | |||||
194 | Karczewski Maciej | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
195 | Zieliński Darosław | Rokitki | 10 km | opłacono on-line | |||||
196 | Śliwka Piotr Śliwka | Sopot | 10 km | opłacono on-line | |||||
197 | Delewski Jacek | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
198 | Szarmach Stanisław | Gródek | 10 km | opłacono on-line | |||||
199 | Popiel Ryszard | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
200 | Kornacki Tomasz Kornacki | TCZEW | 10 km | opłacono on-line | |||||
201 | Styś Dariusz | Pelplin | 10 km | opłacono on-line | |||||
202 | Normand-Szymoniak Anna | Lyon | 10 km | opłacono on-line | |||||
203 | Syldatk KATARZYNA | TCZEW | 10 km | opłacono on-line | |||||
204 | Kaiser Krzysztof | Gniew | 10 km | opłacono on-line | |||||
205 | Nowakowski Marcin | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
206 | Laskowski Marek | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
207 | Bładzikowski Rafał | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
208 | Klimczewski Mirosław | Malbork | 10 km | opłacono on-line | |||||
209 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | 10 km | opłacono on-line | |||||
210 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | 10 km | ||||||
211 | Siwczak Mariusz | Sobowidz | 10 km | opłacono on-line | |||||
212 | Czapiewski Wojciech | Brzuśce | 10 km | opłacono | |||||
213 | Chabowska Magdalena | Zduny 49 | 10 km | opłacono on-line | |||||
214 | Bakuła Tomasz | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
215 | Hulewicz Przemysław | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
216 | Hulewicz Grażyna | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
217 | Kolberg Jarosław | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
218 | Bieliński Dominik | Nowe | 10 km | opłacono on-line | |||||
219 | Gapski Zbigniew | Starogard Gd. | 10 km | opłacono on-line | |||||
220 | Jeżowski Grzegorz | Grudziadz | 10 km | opłacono on-line | |||||
221 | Piekarski Dariusz | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
222 | Kaźmierski Wojciech | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
223 | Janka Maciej | Pelplin | 10 km | opłacono on-line | |||||
224 | Kulas Jan | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
225 | Baranowski Krzysztof | Siwiałka | 10 km | opłacono on-line | |||||
226 | Szwedowski Łukasz | Kulice | 10 km | ||||||
227 | Dubiel Piotr | Gniszewo | 10 km | opłacono on-line | |||||
228 | Trzciński Krzysztof | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
229 | Kossecki Michał | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
230 | Błaszczuk Grzegorz | Mikołajki Pomorskie | 10 km | opłacono on-line | |||||
231 | Szymoniak Jacek | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
232 | GRZYWACZ MAGDALENA | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
233 | Filarecka Katarzyna | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
234 | Pawłowska Adela | Kwidzyn | 10 km | ||||||
235 | Idec Daniel | Brachlewo | 10 km | ||||||
236 | Barańska Martyna | Brześć Kujawski | 10 km | opłacono on-line | |||||
237 | Maciejewski Łukasz | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
238 | Ackermann Tomasz | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
239 | Kruk Agnieszka | Szymankowo | 10 km | opłacono on-line | |||||
240 | Matyszewski Marcin | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
241 | Mizura Anetta | Starogard Gdański | 10 km | opłacono on-line | |||||
242 | Kruszyńska Agnieszka | M I Ł O B Ą D Z | 10 km | opłacono on-line | |||||
243 | Fergon Maciej | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
244 | GUZ Robert | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
245 | Gibas Lucyna | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
246 | Paradowski Krystian | Kulice | 10 km | ||||||
247 | Olińska Marzena | Gardeja | 10 km | ||||||
248 | Posmyk Łukasz | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
249 | Michalak Marek | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
250 | Vereckyi Pavel | DONETSK | 10 km | ||||||
251 | Kiliarska Valentyna | Ukraine | 10 km | ||||||
252 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | 10 km | opłacono on-line | |||||
253 | Tarczyński Wojciech | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
254 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | 10 km | opłacono on-line | |||||
255 | Zieliński Maciej | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
256 | Zimna Agnieszka | Tczew | 10 km | ||||||
257 | Kurajk Marian | Gdańsk / Rakowiec | 10 km | opłacono on-line | |||||
258 | Kurajk Paweł | Michalin Koronki | 10 km | opłacono on-line | |||||
259 | Gałka Grzegorz | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
260 | Baczewski Robert | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
261 | Uciechowski Sławomir | Malbork | 10 km | opłacono on-line | |||||
262 | TROCHOWSKA Anna | TCZEW | 10 km | ||||||
263 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
264 | Żur Arkadiusz | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
265 | Pałkowska-Żur Monika | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
266 | Rogocki Jarosław | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
267 | Urbaniak Marek | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
268 | Czapiewska Stefan | Pelplin | 10 km | ||||||
269 | Nowak Grzegorz | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
270 | Nowak Katarzyna | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
271 | Urgacz Kamil | Cieszyn | 10 km | opłacono on-line | |||||
272 | dubinski tomasz | tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
273 | Paluchowski Robert | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
274 | Gołąbek Mariusz | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
275 | Fryszka Błażej | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
276 | Mizura-Stencel Anetta | Starogard Gdański | 10 km | ||||||
277 | Stasica Andrzej | Łęgowo | 10 km | opłacono on-line | |||||
278 | Babński Sebastian | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
279 | Zawacki Daniel | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
280 | Pawłowski Mirosław | Gdańsk | 10 km | ||||||
281 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | 10 km | opłacono on-line | |||||
282 | WOODS MICHAEL | Tczew | 10 km | ||||||
283 | Torłop Przemysław | Gdańsk | 10 km | ||||||
284 | Daszkiewicz Artur | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
285 | Waśniewski Edward | Pelplin | 10 km | opłacono on-line | |||||
286 | Janczynski Karol | Dąbrówka | 10 km | opłacono on-line | |||||
287 | KOBUS ZBIGNIEW | GDAŃSK | 10 km | opłacono on-line | |||||
288 | Brosze Dominik | Pelplin | 10 km | opłacono | |||||
289 | Ćwikliński Stanisław | Rokitki | 10 km | opłacono on-line | |||||
290 | Peter Zdzisław | Tczew | 10 km | opłacono on-line | |||||
291 | Nagórski Ryszard | Ciechocinek | 10 km | opłacono on-line | |||||
292 | Lenzer Daniel | Elbląg | 10 km | opłacono on-line | |||||
crosselite | |||||||||
293 | Abryszyńska Karolina | Tczew | 10 km | crosselite | opłacono on-line | ||||
294 | Szoska Sławomir | Tczew | 10 km | crosselite | opłacono on-line | ||||
295 | ziemann tomasz | tczew | 10 km | crosselite | |||||
florianchojnice | |||||||||
296 | Miszke Kazimierz | Czersk | 10 km | florianchojnice | opłacono on-line | ||||
niezrzeszona | |||||||||
297 | Zaręba Beata | Kaliska | 10 km | niezrzeszona | opłacono on-line | ||||
niezrzeszony | |||||||||
298 | Żeżnik Czesław | Przywidz | 10 km | niezrzeszony | opłacono on-line | ||||
tRUNsformacja Gniew | |||||||||
299 | Malinowska Karolina | Gniew | 10 km | tRUNsformacja Gniew | opłacono on-line | ||||
300 | Boettcher Grzegorz | Nicponia | 10 km | tRUNsformacja Gniew | opłacono on-line |
Wyświetleń: 17474