Biegacze w hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu- Mistrzostwa Polski Kolejarzy – 10 KM

Biegacze w hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu - 10km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub MP Kolejarzy DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 277 NIEMCZYK MATEUSZ M 1 M 0-29 STAROGARD GDAŃSKI LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA 10km 0:32:45 18.32 [km/h] 0:03:17 [min/km]
2 211 SOWIŃSKI PATRYK M 2 M 0-29 TCZEW PACKMAN TEAM/ AZS UWM OLSZTYN 10km 0:33:11 18.08 [km/h] 0:03:19 [min/km]
3 189 POBŁOCKI PIOTR M 3 M 50-59 LĘBORK UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK 10km 0:34:12 17.54 [km/h] 0:03:25 [min/km]
4 53 FORMICKI RAFAŁ M 4 M 0-29 ZAWIERCIE STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:34:28 17.41 [km/h] 0:03:27 [min/km]
5 120 KUJAWA WIKTOR M 5 M 0-29 OLSZTYN KS AZS UWM OLSZTYN 10km 0:35:31 16.89 [km/h] 0:03:33 [min/km]
6 81 JAKUBOWSKI MAREK M 6 M 40-49 PSZCZÓŁKI SPRINT S.A. 10km 0:35:53 16.72 [km/h] 0:03:35 [min/km]
7 91 JEFIMCZYK NORBERT M 7 M 0-29 1 DAMNO STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:36:11 16.58 [km/h] 0:03:37 [min/km]
8 28 CHMIELARZ SEBASTIAN M 8 M 30-39 1 TORUŃ STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:36:36 16.39 [km/h] 0:03:40 [min/km]
9 152 MRÓWKA MICHAŁ M 9 M 30-39 2 GDAŃSK MAJA TEAM 10km 0:37:01 16.21 [km/h] 0:03:42 [min/km]
10 280 KRAWIECKI MATEUSZ M 10 M 30-39 3 IŁAWA HUSARIA RACE TEAM 10km 0:37:05 16.18 [km/h] 0:03:43 [min/km]
11 25 CHMARZYŃSKI JERZY M 11 M 40-49 1 NOWE KRĄPLEWICE LUKS SEROCK 10km 0:37:30 16.00 [km/h] 0:03:45 [min/km]
12 214 STARZYŃSKI DARIUSZ M 12 M 40-49 2 KLIMONTÓW STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:37:42 15.92 [km/h] 0:03:46 [min/km]
13 68 GŁÓWCZEWSKI GRZEGORZ M 13 M 40-49 3 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:37:58 15.80 [km/h] 0:03:48 [min/km]
14 270 ZWOLSKI ANDRZEJ M 14 M 50-59 1 RZEPNICA SCIGAŁ TEAM 10km 0:38:03 15.77 [km/h] 0:03:48 [min/km]
15 185 PIJANOWSKI WOJCIECH M 15 M 0-29 2 TCZEW SOWIŃSKI TEAM / BASE GROUP 10km 0:38:03 15.77 [km/h] 0:03:48 [min/km]
16 27 CHMIELARZ KRZYSZTOF M 16 M 0-29 3 KRUSZWICA STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:38:16 15.68 [km/h] 0:03:50 [min/km]
17 128 LENC SEBASTIAN M 17 M 40-49 4 LASKOWICE STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:38:29 15.59 [km/h] 0:03:51 [min/km]
18 139 MACZYŃSKI GRZEGORZ M 18 M 50-59 2 BYDGOSZCZ STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:39:19 15.26 [km/h] 0:03:56 [min/km]
19 41 CZERWIAK ROBERT M 19 M 40-49 5 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:39:24 15.23 [km/h] 0:03:56 [min/km]
20 181 PIETKUN SŁAWOMIR M 20 M 40-49 6 KOLECZKOWO DOBBY TEAM 10km 0:39:34 15.16 [km/h] 0:03:57 [min/km]
21 105 KOLECKI DAMIAN M 21 M 40-49 7 ZBĄSZYNEK STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:39:43 15.11 [km/h] 0:03:58 [min/km]
22 243 TRZCIŃSKI KRZYSZTOF M 22 M 40-49 8 TCZEW 10km 0:39:44 15.10 [km/h] 0:03:58 [min/km]
23 219 STĘPIEŃ KAMIL M 23 M 30-39 4 ŚWINOUJŚCIE STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:39:48 15.08 [km/h] 0:03:59 [min/km]
24 142 MAŁEK MARIUSZ M 24 M 40-49 9 KĘBŁÓW STARY STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:40:04 14.98 [km/h] 0:04:00 [min/km]
25 67 GLAZIK DARIUSZ M 25 M 40-49 10 BYTÓW SCIGAŁ TEAM 10km 0:40:08 14.95 [km/h] 0:04:01 [min/km]
26 273 ŻURAWSKI MARIUSZ M 26 M 40-49 11 TCZEW TEAM TAPFLO 10km 0:40:09 14.94 [km/h] 0:04:01 [min/km]
27 253 WILK DANIEL M 27 M 40-49 12 ŻELICHOWO STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:40:14 14.91 [km/h] 0:04:01 [min/km]
28 237 ŚLIWKA PIOTR M 28 M 30-39 5 SOPOT 10km 0:40:22 14.86 [km/h] 0:04:02 [min/km]
29 50 DUDZIAK MATEUSZ M 29 M 0-29 4 TCZEW DOVISTA ACTIV TEAM / SOWIŃSKI TEAM 10km 0:40:24 14.85 [km/h] 0:04:02 [min/km]
30 281 TUWALSKA MAŁGORZATA K 1 K 40-49 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:40:30 14.81 [km/h] 0:04:03 [min/km]
31 222 STRZESZYŃSKI WOJCIECH M 30 M 30-39 6 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW/ PAMIR TEAM 10km 0:40:32 14.80 [km/h] 0:04:03 [min/km]
32 199 RUSS ROMAN M 31 M 50-59 3 LASKOWICE STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:40:37 14.77 [km/h] 0:04:04 [min/km]
33 71 GRZONKA KAMILA K 2 K 30-39 BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:40:52 14.68 [km/h] 0:04:05 [min/km]
34 250 WEŁPA PRZEMYSŁAW M 32 M 30-39 7 SKARŻYSKO-KAMIENNA STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:41:14 14.55 [km/h] 0:04:07 [min/km]
35 22 BRZÓZKA SŁAWOMIR M 33 M 40-49 13 SKARŻYSKO KAMIENNA STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:41:26 14.48 [km/h] 0:04:09 [min/km]
36 197 RUCHLEWICZ NATALIA K 3 K 0-29 SZTUM 10km 0:41:29 14.46 [km/h] 0:04:09 [min/km]
37 200 RUTKOWSKA JOANNA K 4 K 40-49 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 10km 0:41:41 14.39 [km/h] 0:04:10 [min/km]
38 282 TUWALSKA ELŻBIETA K 5 K 40-49 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:41:47 14.36 [km/h] 0:04:11 [min/km]
39 36 CZECH DARIUSZ M 34 M 40-49 14 BYTÓW SCIGAŁ TEAM 10km 0:41:48 14.35 [km/h] 0:04:11 [min/km]
40 119 KUJACH AGNIESZKA K 6 K 0-29 SOPOT STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:41:51 14.34 [km/h] 0:04:11 [min/km]
41 104 KOLECKA SYLWIA K 7 K 40-49 1 ZBĄSZYNEK STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:41:52 14.33 [km/h] 0:04:11 [min/km]
42 194 RATAJCZAK JANUSZ M 35 M 50-59 4 DRAWSKO STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:41:56 14.31 [km/h] 0:04:12 [min/km]
43 171 PATELCZYK SŁAWOMIR M 36 M 40-49 15 DEMLIN 10km 0:41:58 14.30 [km/h] 0:04:12 [min/km]
44 12 BARANOWSKI KRZYSZTOF M 37 M 30-39 8 SIWIAŁKA 10km 0:42:00 14.29 [km/h] 0:04:12 [min/km]
45 33 CYRON BOGUMIŁ M 38 M 50-59 5 WIERZCHUCIN STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:42:12 14.22 [km/h] 0:04:13 [min/km]
46 158 NOWACKI MIROSŁAW M 39 M 50-59 6 STAROGARD GD. 10km 0:42:23 14.16 [km/h] 0:04:14 [min/km]
47 56 FRUKACZ KAMIL M 40 M 0-29 5 TCZEW SPORTLEVEL TCZEW 10km 0:42:50 14.01 [km/h] 0:04:17 [min/km]
48 268 ZIMNY SŁAWOMIR M 41 M 0-29 6 GDAŃSK STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:43:03 13.94 [km/h] 0:04:18 [min/km]
49 254 WNUK STANISŁAW M 42 M 50-59 7 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 10km 0:43:14 13.88 [km/h] 0:04:19 [min/km]
50 183 PIETRZYŃSKI WALDEMAR M 43 M 30-39 9 KRZYŻ WLKP. STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:43:30 13.79 [km/h] 0:04:21 [min/km]
51 140 MALICKI BOGUSŁAW M 44 M 50-59 8 SKARŻYSKO KAMIENNA STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:43:32 13.78 [km/h] 0:04:21 [min/km]
52 230 SZERSZEŃ MICHAŁ M 45 M 0-29 7 KWIDZYN ARTPOL ESD PACKAGING SOLUTIONS RUNNING TEAM 10km 0:43:41 13.74 [km/h] 0:04:22 [min/km]
53 172 PAWŁOWSKI KRZYSZTOF M 46 M 30-39 10 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:43:46 13.71 [km/h] 0:04:23 [min/km]
54 191 POSMYK ŁUKASZ M 47 M 30-39 11 TCZEW 10km 0:43:50 13.69 [km/h] 0:04:23 [min/km]
55 87 JAROŃSKI JANUSZ M 48 M 30-39 12 TCZEW SOWIŃSKI TEAM 10km 0:44:00 13.64 [km/h] 0:04:24 [min/km]
56 257 WOLIŃSKI ANDRZEJ M 49 M 50-59 9 WOLIN STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:44:00 13.64 [km/h] 0:04:24 [min/km]
57 79 IZBIŃSKA MONIKA K 8 K 40-49 2 SKARŻYSKO-KAMIENNA STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:44:06 13.61 [km/h] 0:04:25 [min/km]
58 94 KAISER KRZYSZTOF M 50 M 40-49 16 GNIEW 10km 0:44:07 13.60 [km/h] 0:04:25 [min/km]
59 63 GAPSKI ZBIGNIEW M 51 M 60-69 1 STAROGARD GD. 10km 0:44:15 13.56 [km/h] 0:04:26 [min/km]
60 242 TOMCZYK PIOTR M 52 M 40-49 17 TCZEW WATAHA- ŁĄCZY NAS BIEGANIE / BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:44:19 13.54 [km/h] 0:04:26 [min/km]
61 148 MICHALAK MAREK M 53 M 40-49 18 TCZEW 10km 0:44:23 13.52 [km/h] 0:04:26 [min/km]
62 92 JEŻOWSKI GRZEGORZ M 54 M 40-49 19 GRUDZIADZ 10km 0:44:35 13.46 [km/h] 0:04:28 [min/km]
63 112 KOZŁÓW WOJCIECH M 55 M 50-59 10 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:44:46 13.40 [km/h] 0:04:29 [min/km]
64 240 TKACZ TOMASZ M 56 M 30-39 13 LESZNO STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:45:10 13.28 [km/h] 0:04:31 [min/km]
65 21 BROSZE DOMINIK M 57 M 40-49 20 PELPLIN 10km 0:45:23 13.22 [km/h] 0:04:32 [min/km]
66 145 MARKOWSKI WIESŁAW M 58 M 50-59 11 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:45:23 13.22 [km/h] 0:04:32 [min/km]
67 3 ADLER DANIEL M 59 M 30-39 14 INOWROCŁAW STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:45:25 13.21 [km/h] 0:04:33 [min/km]
68 134 LIPKE KRZYSZTOF M 60 M 0-29 8 TCZEW CROSSELITE 10km 0:45:35 13.16 [km/h] 0:04:34 [min/km]
69 169 PAŁKOWSKA AGNIESZKA K 9 K 30-39 1 SWAROŻYN SOWIŃSKI TEAM 10km 0:45:43 13.12 [km/h] 0:04:34 [min/km]
70 180 PIEKUT ŁUKASZ M 61 M 0-29 9 CHOJNICE STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:45:51 13.09 [km/h] 0:04:35 [min/km]
71 179 PIEKUT ANNA K 10 K 40-49 3 TCZEW 10km 0:45:52 13.08 [km/h] 0:04:35 [min/km]
72 232 SZOTT ADRIAN M 62 M 0-29 10 ZBĄSZYŃ STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:45:56 13.06 [km/h] 0:04:36 [min/km]
73 48 DUBIELA HALINA K 11 K 50+ 1 TCZEW STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:45:57 13.06 [km/h] 0:04:36 [min/km]
74 40 CZECHANOWSKI PIOTR M 63 M 30-39 15 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:45:58 13.05 [km/h] 0:04:36 [min/km]
75 97 KAŹMIERSKI WOJCIECH M 64 M 30-39 16 TCZEW 10km 0:46:12 12.99 [km/h] 0:04:37 [min/km]
76 93 KACZYŃSKI DANIEL M 65 M 30-39 17 STAROGARD GDAŃSKI AKTYWNI KOCIEWIACY / MORSY ZBLEWO 10km 0:46:16 12.97 [km/h] 0:04:38 [min/km]
77 217 STEINKA MARIUSZ M 66 M 0-29 11 TCZEW TEAM TAPFLO 10km 0:46:21 12.94 [km/h] 0:04:38 [min/km]
78 249 WAŚNIEWSKI EDWARD M 67 M 60-69 2 PELPLIN 10km 0:46:30 12.90 [km/h] 0:04:39 [min/km]
79 226 SZATKOWSKI JÓZEF M 68 M 60-69 3 GRUDZIĄDZ MORSY Z GRUDZIĄDZA 10km 0:46:31 12.90 [km/h] 0:04:39 [min/km]
80 74 GUZ ROBERT M 69 M 40-49 21 TCZEW 10km 0:46:38 12.87 [km/h] 0:04:40 [min/km]
81 256 WOLIŃSKA EMILIA K 12 K 50+ 2 WOLIN STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:46:58 12.78 [km/h] 0:04:42 [min/km]
82 64 GDANIEC SŁAWOMIR M 70 M 50-59 12 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:46:59 12.77 [km/h] 0:04:42 [min/km]
83 184 PIJANOWSKI JAN M 71 M 50-59 13 TCZEW STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:47:00 12.77 [km/h] 0:04:42 [min/km]
84 201 RYCHLICKI WALDEMAR M 72 M 50-59 14 KOWALA STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:47:02 12.76 [km/h] 0:04:42 [min/km]
85 238 ŚRUTKOWSKI SYLWESTER M 73 M 0-29 12 SZTUM 10km 0:47:04 12.75 [km/h] 0:04:42 [min/km]
86 193 RADOMIŃSKI KAMIL M 74 M 0-29 13 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 10km 0:47:05 12.74 [km/h] 0:04:43 [min/km]
87 203 SELL MIECZYSŁAW M 75 M 40-49 22 OSIEK N/NOTECIĄ STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:47:06 12.74 [km/h] 0:04:43 [min/km]
88 177 PIEKARSKI DARIUSZ M 76 M 40-49 23 TCZEW 10km 0:47:12 12.71 [km/h] 0:04:43 [min/km]
89 9 BALBUSA MATEUSZ M 77 M 0-29 14 TCZEW APATOR METRIX S.A. 10km 0:47:21 12.67 [km/h] 0:04:44 [min/km]
90 111 KOZA EUGENIUSZ M 78 M 50-59 15 DRAWSKI MŁYN STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:47:29 12.64 [km/h] 0:04:45 [min/km]
91 137 ŁUKASZEWICZ KRYSTYNA K 13 K 30-39 2 KRZYŻ WLKP. STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:47:38 12.60 [km/h] 0:04:46 [min/km]
92 220 STĘPIEŃ KATARZYNA K 14 K 30-39 3 ŚWINOUJŚCIE STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:47:44 12.57 [km/h] 0:04:46 [min/km]
93 61 GAŁKA GRZEGORZ M 79 M 40-49 24 GDAŃSK 10km 0:47:51 12.54 [km/h] 0:04:47 [min/km]
94 150 MISZKE KAZIMIERZ M 80 M 60-69 4 CZERSK FLORIANCHOJNICE 10km 0:47:54 12.53 [km/h] 0:04:47 [min/km]
95 187 PIÓRO MARIA K 15 K 50+ 3 GORZĘDZIEJ BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:47:54 12.53 [km/h] 0:04:47 [min/km]
96 136 ŁUCZAK JUSTYNA K 16 K 40-49 4 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:47:58 12.51 [km/h] 0:04:48 [min/km]
97 225 SZARMACH STANISŁAW M 81 M 60-69 5 GRÓDEK 10km 0:48:01 12.50 [km/h] 0:04:48 [min/km]
98 60 GAJEWSKI KRZYSZTOF M 82 M 40-49 25 GDAŃSK TAKA RYBA Kolejarz 10km 0:48:04 12.48 [km/h] 0:04:48 [min/km]
99 75 HERZBERG PRZEMYSŁAW M 83 M 30-39 18 TORUŃ NB TEAM 10km 0:48:14 12.44 [km/h] 0:04:49 [min/km]
100 70 GROBELNY TOMASZ M 84 M 30-39 19 STAROGARD GD. BBL STAROGARD GD. 10km 0:48:15 12.44 [km/h] 0:04:50 [min/km]
101 228 SZCZEŚNIAK ADAM M 85 M 60-69 6 TCZEW EATON TR/BIEGAJACY TCZEW 10km 0:48:16 12.43 [km/h] 0:04:50 [min/km]
102 110 KOSZYK KRZYSZTOF M 86 M 40-49 26 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:48:22 12.41 [km/h] 0:04:50 [min/km]
103 208 SKWERES ADRIANA K 17 K 30-39 4 PELPLIN ADA BIEGA 10km 0:48:30 12.37 [km/h] 0:04:51 [min/km]
104 236 ŚCISŁOWSKI ANDRZEJ M 87 M 60-69 7 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:48:35 12.35 [km/h] 0:04:52 [min/km]
105 174 PIANKOWSKI PIOTR M 88 M 0-29 15 BOBOWO 10km 0:48:38 12.34 [km/h] 0:04:52 [min/km]
106 278 DELEWSKI PIOTR M 89 M 40-49 27 ROZENTAL 10km 0:48:41 12.32 [km/h] 0:04:52 [min/km]
107 252 WIELIŃSKI JACEK M 90 M 60-69 8 GDAŃSK GRUPA LOTOS 10km 0:48:42 12.32 [km/h] 0:04:52 [min/km]
108 38 CZECHOWSKI DAWID M 91 M 40-49 28 SUBKOWY BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:48:45 12.31 [km/h] 0:04:53 [min/km]
109 162 NOWAKOWSKI MARCIN M 92 M 40-49 29 TCZEW 10km 0:48:54 12.27 [km/h] 0:04:53 [min/km]
110 176 PIEKARSKA ANNA K 18 K 40-49 5 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:48:55 12.27 [km/h] 0:04:54 [min/km]
111 178 PIEKARSKI PRZEMYSŁAW M 93 M 40-49 30 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:48:56 12.26 [km/h] 0:04:54 [min/km]
112 59 GAJDUS WIKTOR M 94 M 30-39 20 GDAŃSK DCT DRUŻYNA BIEGOWA 10km 0:49:01 12.24 [km/h] 0:04:54 [min/km]
113 182 PIETRZYŃSKI KRZYSZTOF M 95 M 40-49 31 KRZYŻ WLKP STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:49:06 12.22 [km/h] 0:04:55 [min/km]
114 58 FUŁAT KAROL M 96 M 50-59 16 CEKCYN STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:49:15 12.18 [km/h] 0:04:56 [min/km]
115 231 SZOSKA SŁAWOMIR M 97 M 40-49 32 TCZEW CROSSELITE 10km 0:49:16 12.18 [km/h] 0:04:56 [min/km]
116 156 NIEWIADOMSKI PATRYK M 98 M 0-29 16 CZARLIN BIEGAJĄCY TCZEW / SOWIŃSKI TEAM 10km 0:49:20 12.16 [km/h] 0:04:56 [min/km]
117 82 JANAS ANNA K 19 K 30-39 5 TCZEW SOWIŃSKI TEAM/ BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:49:21 12.16 [km/h] 0:04:56 [min/km]
118 154 NELKE ELIASZ M 99 M 30-39 21 TCZEW APATOR METRIX S.A. 10km 0:49:22 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km]
119 10 BAŁAMUT PRZEMYSŁAW M 100 M 30-39 22 KRZYŻ WLKP. STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:49:22 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km]
120 267 ZAKRZEWSKI ANDRZEJ M 101 M 50-59 17 SUBKOWY BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:49:23 12.15 [km/h] 0:04:56 [min/km]
121 125 KWIATKOWSKA ANNA K 20 K 30-39 6 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:49:25 12.14 [km/h] 0:04:57 [min/km]
122 229 SZCZYGLAK MARIUSZ M 102 M 40-49 33 TCZEW CROSSELITE 10km 0:49:40 12.08 [km/h] 0:04:58 [min/km]
123 98 KICIŃSKI ROMAN M 103 M 60-69 9 PERKOWO STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:49:42 12.07 [km/h] 0:04:58 [min/km]
124 246 URBANIAK MAREK M 104 M 40-49 34 GDAŃSK 10km 0:49:53 12.03 [km/h] 0:04:59 [min/km]
125 255 WOJEWÒDZKI TOMASZ M 105 M 0-29 17 OLSZTYN TRI-NEGU Kolejarz 10km 0:50:09 11.96 [km/h] 0:05:01 [min/km]
126 168 PALUCHOWSKI ROBERT M 106 M 30-39 23 TCZEW 10km 0:50:13 11.95 [km/h] 0:05:01 [min/km]
127 262 ZAWACKI DANIEL M 107 M 0-29 18 TCZEW 10km 0:50:18 11.93 [km/h] 0:05:02 [min/km]
128 35 CZAPIEWSKI WOJCIECH M 108 M 30-39 24 BRZUŚCE 10km 0:50:24 11.90 [km/h] 0:05:02 [min/km]
129 264 ZIELIŃSKI DAROSŁAW M 109 M 40-49 35 ROKITKI 10km 0:50:31 11.88 [km/h] 0:05:03 [min/km]
130 258 WOŹNIAK MAREK M 110 M 50-59 18 KOŁO STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:50:32 11.87 [km/h] 0:05:03 [min/km]
131 159 NOWAK ANDRZEJ M 111 M 50-59 19 MŁAWA TEMPO MŁAWA Kolejarz 10km 0:50:36 11.86 [km/h] 0:05:04 [min/km]
132 88 JARZĄBEK BARTŁOMIEJ M 112 M 30-39 25 KARSIN STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:50:38 11.85 [km/h] 0:05:04 [min/km]
133 239 TARCZYŃSKI WOJCIECH M 113 M 30-39 26 TCZEW 10km 0:50:46 11.82 [km/h] 0:05:05 [min/km]
134 175 PIECZYŃSKI ROBERT M 114 M 40-49 36 POZNAŃ STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:50:49 11.81 [km/h] 0:05:05 [min/km]
135 132 LIBAN ZYGFRYD M 115 M 70+ 1 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:50:50 11.80 [km/h] 0:05:05 [min/km]
136 62 GAPSKI WALDEMAR M 116 M 40-49 37 KRZYŻ WLKP. STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:50:51 11.80 [km/h] 0:05:05 [min/km]
137 165 ORLIKOWSKI TADEUSZ M 117 M 60-69 10 GDYNIA BIEGAJĄCA GDYNIA 10km 0:51:01 11.76 [km/h] 0:05:06 [min/km]
138 163 OGONOWSKI RAFAŁ M 118 M 40-49 38 TCZEW VARD 10km 0:51:08 11.73 [km/h] 0:05:07 [min/km]
139 218 STEINKA MATEUSZ M 119 M 0-29 19 TCZEW TEAM TAPFLO 10km 0:51:13 11.71 [km/h] 0:05:07 [min/km]
140 18 BŁASZCZUK GRZEGORZ M 120 M 50-59 20 MIKOŁAJKI POMORSKIE 10km 0:51:18 11.70 [km/h] 0:05:08 [min/km]
141 34 CZAPIEWSKA MARTYNA K 21 K 30-39 7 BRZUŚCE SOWIŃSKI TEAM 10km 0:51:20 11.69 [km/h] 0:05:08 [min/km]
142 149 MIKOŁAJCZYK ZBIGNIEW M 121 M 50-59 21 UNISŁAW STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:51:21 11.68 [km/h] 0:05:08 [min/km]
143 117 KRUSZYŃSKA BARBARA K 22 K 50+ 4 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:51:23 11.68 [km/h] 0:05:08 [min/km]
144 72 GRZYWACZ MAGDALENA K 23 K 30-39 8 GDAŃSK 10km 0:51:24 11.67 [km/h] 0:05:08 [min/km]
145 115 KRUK AGNIESZKA K 24 K 30-39 9 SZYMANKOWO 10km 0:51:27 11.66 [km/h] 0:05:09 [min/km]
146 205 SIÓŁKOWSKI WIESŁAW M 122 M 60-69 11 ELBLĄG PSP ELBLĄG 10km 0:51:33 11.64 [km/h] 0:05:09 [min/km]
147 275 FRUKACZ MAREK M 123 M 50-59 22 RUMIA 10km 0:51:34 11.64 [km/h] 0:05:09 [min/km]
148 213 STALICA WIESŁAW M 124 M 50-59 23 RYCHLAWA STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:51:53 11.56 [km/h] 0:05:11 [min/km]
149 227 SZATKOWSKI PIOTR M 125 M 30-39 27 WARSZAWA STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:52:03 11.53 [km/h] 0:05:12 [min/km]
150 2 ACKERMANN TOMASZ M 126 M 40-49 39 TCZEW 10km 0:52:04 11.52 [km/h] 0:05:12 [min/km]
151 95 KARCZEWSKA ALEKSANDRA K 25 K 40-49 6 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:52:08 11.51 [km/h] 0:05:13 [min/km]
152 245 ULEŃSKI MARIUSZ M 127 M 40-49 40 GDAŃSK ROBOD S.A. 10km 0:52:12 11.49 [km/h] 0:05:13 [min/km]
153 147 MATYSZEWSKI MARCIN M 128 M 40-49 41 TCZEW 10km 0:52:14 11.49 [km/h] 0:05:13 [min/km]
154 76 HOFFMANN DANIEL M 129 M 30-39 28 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:52:15 11.48 [km/h] 0:05:14 [min/km]
155 57 FRYSZKA BŁAŻEJ M 130 M 30-39 29 TCZEW 10km 0:52:23 11.45 [km/h] 0:05:14 [min/km]
156 144 MARKOWSKI SZYMON M 131 M 40-49 42 TCZEW THALES 10km 0:52:25 11.45 [km/h] 0:05:15 [min/km]
157 85 JANIK ROMAN M 132 M 60-69 12 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 0:52:25 11.45 [km/h] 0:05:15 [min/km]
158 23 CHABOWSKA MAGDALENA K 26 K 0-29 1 ZDUNY 49 10km 0:52:26 11.44 [km/h] 0:05:15 [min/km]
159 114 KROPIDŁOWSKI MAREK M 133 M 60-69 13 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:52:37 11.40 [km/h] 0:05:16 [min/km]
160 261 ZARĘBA BEATA K 27 K 40-49 7 KALISKA NIEZRZESZONA 10km 0:52:38 11.40 [km/h] 0:05:16 [min/km]
161 106 KORNACKI TOMASZ M 134 M 50-59 24 TCZEW 10km 0:52:42 11.39 [km/h] 0:05:16 [min/km]
162 192 PROTASIUK MAREK M 135 M 50-59 25 TCZEW 10km 0:52:46 11.37 [km/h] 0:05:17 [min/km]
163 131 LEWANDOWSKI MAREK M 136 M 40-49 43 ZBĄSZYŃ STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:52:54 11.34 [km/h] 0:05:17 [min/km]
164 101 KŁOSOWSKI GRZEGORZ M 137 M 40-49 44 TCZEW EATON RUNNING TEAM 10km 0:52:56 11.34 [km/h] 0:05:18 [min/km]
165 266 ZIELIŃSKI MACIEJ M 138 M 40-49 45 TCZEW 10km 0:53:05 11.30 [km/h] 0:05:19 [min/km]
166 17 BŁADZIKOWSKI RAFAŁ M 139 M 40-49 46 TCZEW 10km 0:53:11 11.28 [km/h] 0:05:19 [min/km]
167 13 BARAŃSKA MARTYNA K 28 K 0-29 2 BRZEŚĆ KUJAWSKI 10km 0:53:12 11.28 [km/h] 0:05:19 [min/km]
168 14 BIELIŃSKI DOMINIK M 140 M 0-29 20 NOWE 10km 0:53:12 11.28 [km/h] 0:05:19 [min/km]
169 279 PAWEŁEK MARCIN M 141 M 40-49 47 TCZEW DOVISTA ACTIVE TEAM 10km 0:53:15 11.27 [km/h] 0:05:20 [min/km]
170 46 DELEWSKI JACEK M 142 M 0-29 21 TCZEW 10km 0:53:16 11.26 [km/h] 0:05:20 [min/km]
171 51 FERGON MACIEJ M 143 M 30-39 30 TCZEW 10km 0:53:18 11.26 [km/h] 0:05:20 [min/km]
172 113 KREJA ŁUKASZ M 144 M 30-39 31 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:53:19 11.25 [km/h] 0:05:20 [min/km]
173 173 PETER ZDZISŁAW M 145 M 50-59 26 TCZEW 10km 0:53:22 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km]
174 216 STAŚKIEWICZ ANDRZEJ M 146 M 50-59 27 WĘGLOWO STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:53:33 11.20 [km/h] 0:05:21 [min/km]
175 206 SIWCZAK MARIUSZ M 147 M 30-39 32 SOBOWIDZ 10km 0:53:40 11.18 [km/h] 0:05:22 [min/km]
176 221 STRZESZYŃSKA MARTYNA K 29 K 0-29 3 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:53:41 11.18 [km/h] 0:05:22 [min/km]
177 126 LASKOWSKI MAREK M 148 M 40-49 48 TCZEW 10km 0:53:48 11.15 [km/h] 0:05:23 [min/km]
178 146 MATLEWSKA MARZENA K 30 K 40-49 8 ELBLAG DRUŻYNA PIERŚCIENIA 10km 0:53:54 11.13 [km/h] 0:05:23 [min/km]
179 284 KUKUŁA JANUSZ M 149 M 50-59 28 ROKITKI BIEGAJACY TCZEW 10km 0:54:01 11.11 [km/h] 0:05:24 [min/km]
180 135 ŁOSIAK MIROSŁAW M 150 M 40-49 49 CZARLIN PKP PLK Kolejarz 10km 0:54:15 11.06 [km/h] 0:05:26 [min/km]
181 202 SARACH KAROLINA K 31 K 30-39 10 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:54:39 10.98 [km/h] 0:05:28 [min/km]
182 96 KARCZEWSKI MACIEJ M 151 M 40-49 50 TCZEW 10km 0:54:59 10.91 [km/h] 0:05:30 [min/km]
183 20 BRATEK ANDRZEJ M 152 M 60-69 14 BYDGOSZCZ STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:55:05 10.89 [km/h] 0:05:31 [min/km]
184 8 BAKUŁA TOMASZ M 153 M 40-49 51 TCZEW 10km 0:55:10 10.88 [km/h] 0:05:31 [min/km]
185 43 DALAK-OŻÓG GRAŻYNA K 32 K 50+ 5 LASKOWICE STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:55:21 10.84 [km/h] 0:05:32 [min/km]
186 52 FILARECKA KATARZYNA K 33 K 0-29 4 TCZEW 10km 0:55:25 10.83 [km/h] 0:05:33 [min/km]
187 26 CHMIELARZ JUSTYNA K 34 K 30-39 11 TORUŃ STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:55:29 10.81 [km/h] 0:05:33 [min/km]
188 207 SKALSKA ANNA K 35 K 30-39 12 BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:55:32 10.80 [km/h] 0:05:33 [min/km]
189 209 SOBOLEWSKI ANTONI M 154 M 60-69 15 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:55:49 10.75 [km/h] 0:05:35 [min/km]
190 47 DUBIEL PIOTR M 155 M 30-39 33 GNISZEWO 10km 0:55:51 10.74 [km/h] 0:05:35 [min/km]
191 49 DUBINSKI TOMASZ M 156 M 40-49 52 TCZEW 10km 0:55:57 10.72 [km/h] 0:05:36 [min/km]
192 86 JANKA MACIEJ M 157 M 30-39 34 PELPLIN 10km 0:56:02 10.71 [km/h] 0:05:36 [min/km]
193 29 CIAPKA JANINA K 36 K 40-49 9 GOSZYN WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 10km 0:56:24 10.64 [km/h] 0:05:38 [min/km]
194 84 JANCZYNSKI KAROL M 158 M 30-39 35 DĄBRÓWKA 10km 0:56:42 10.58 [km/h] 0:05:40 [min/km]
195 65 GIBAS LUCYNA K 37 K 30-39 13 TCZEW 10km 0:56:50 10.56 [km/h] 0:05:41 [min/km]
196 151 MIZURA ANETTA K 38 K 40-49 10 STAROGARD GDAŃSKI 10km 0:56:57 10.54 [km/h] 0:05:42 [min/km]
197 167 OSTROWSKI PIOTR M 159 M 40-49 53 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:57:02 10.52 [km/h] 0:05:42 [min/km]
198 283 OSZCZAPIŃSKI MIKOŁAJ M 160 M 0-29 22 TCZEW TCSIR 10km 0:57:04 10.51 [km/h] 0:05:42 [min/km]
199 45 DEJA WOJCIECH M 161 M 50-59 29 ZŁOTÓW STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:57:07 10.50 [km/h] 0:05:43 [min/km]
200 77 HULEWICZ GRAŻYNA K 39 K 40-49 11 TCZEW 10km 0:57:22 10.46 [km/h] 0:05:44 [min/km]
201 24 CHABOWSKI TOMASZ M 162 M 40-49 54 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:57:24 10.45 [km/h] 0:05:44 [min/km]
202 103 KOLBERG JAROSŁAW M 163 M 40-49 55 TCZEW 10km 0:57:42 10.40 [km/h] 0:05:46 [min/km]
203 215 STASICA ANDRZEJ M 164 M 40-49 56 ŁĘGOWO 10km 0:57:52 10.37 [km/h] 0:05:47 [min/km]
204 157 NORMAND-SZYMONIAK ANNA K 40 K 40-49 12 LYON 10km 0:57:58 10.35 [km/h] 0:05:48 [min/km]
205 133 LIEDTKE DARIUSZ M 165 M 40-49 57 TCZEW 3ATHLETE 10km 0:58:11 10.31 [km/h] 0:05:49 [min/km]
206 55 FRANKIEWICZ ŻANETA K 41 K 40-49 13 TCZEW STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:58:21 10.28 [km/h] 0:05:50 [min/km]
207 80 JAGODDA ADAM M 166 M 30-39 36 TCZEW CFMT 10km 0:58:29 10.26 [km/h] 0:05:51 [min/km]
208 37 CZECHOWSKA DOROTA K 42 K 40-49 14 SUBKOWY BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:58:34 10.24 [km/h] 0:05:51 [min/km]
209 32 CIERŻNICKI ZBIGNIEW M 167 M 50-59 30 BYDGOSZCZ STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:58:37 10.24 [km/h] 0:05:52 [min/km]
210 44 DASZKIEWICZ ARTUR M 168 M 40-49 58 TCZEW 10km 0:58:41 10.22 [km/h] 0:05:52 [min/km]
211 188 PISKORSKI JERZY M 169 M 60-69 16 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 10km 0:58:43 10.22 [km/h] 0:05:52 [min/km]
212 100 KLIMCZEWSKI MIROSŁAW M 170 M 50-59 31 MALBORK 10km 0:58:44 10.22 [km/h] 0:05:52 [min/km]
213 118 KRZYSZTOFIAK MAREK M 171 M 60-69 17 GDAŃSK GRUPA TRÓJMIASTO 10km 0:58:53 10.19 [km/h] 0:05:53 [min/km]
214 108 KOSSECKI MICHAŁ M 172 M 30-39 37 TCZEW 10km 0:58:54 10.19 [km/h] 0:05:53 [min/km]
215 116 KRUSZYŃSKA AGNIESZKA K 43 K 30-39 14 M I Ł O B Ą D Z 10km 0:58:59 10.17 [km/h] 0:05:54 [min/km]
216 276 CZAPIEWSKA STEFAN M 173 M 60-69 18 PELPLIN 10km 0:59:00 10.17 [km/h] 0:05:54 [min/km]
217 66 GIŚ ANNA K 44 K 40-49 15 DRAWSKO STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:59:25 10.10 [km/h] 0:05:57 [min/km]
218 54 FRANKIEWICZ ANDRZEJ M 174 M 40-49 59 TCZEW STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 0:59:33 10.08 [km/h] 0:05:57 [min/km]
219 244 UCIECHOWSKI SŁAWOMIR M 175 M 50-59 32 MALBORK 10km 0:59:36 10.07 [km/h] 0:05:58 [min/km]
220 7 BACZEWSKI ROBERT M 176 M 40-49 60 TCZEW 10km 0:59:37 10.06 [km/h] 0:05:58 [min/km]
221 129 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 177 M 60-69 19 BĄDKI 10km 0:59:40 10.06 [km/h] 0:05:58 [min/km]
222 155 NIESPODZIŃSKI LESŁAW M 178 M 50-59 33 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:59:43 10.05 [km/h] 0:05:58 [min/km]
223 160 NOWAK GRZEGORZ M 179 M 30-39 38 TCZEW 10km 0:59:44 10.04 [km/h] 0:05:58 [min/km]
224 39 CZECHANOWSKA LUCYNA K 45 K 30-39 15 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 0:59:46 10.04 [km/h] 0:05:59 [min/km]
225 123 KURAJK PAWEŁ M 180 M 30-39 39 MICHALIN KORONKI 10km 1:00:00 10.00 [km/h] 0:06:00 [min/km]
226 109 KOSZYK KATARZYNA K 46 K 40-49 16 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 1:00:00 10.00 [km/h] 0:06:00 [min/km]
227 204 SERAFIN DOROTA K 47 K 40-49 17 ROKITKI BIEGAJĄCY TCZEW 10km 1:00:01 10.00 [km/h] 0:06:00 [min/km]
228 198 RUCHLEWICZ URSZULA K 48 K 50+ 6 SZTUM 10km 1:00:27 9.93 [km/h] 0:06:03 [min/km]
229 141 MALINOWSKA KAROLINA K 49 K 0-29 5 GNIEW TRUNSFORMACJA GNIEW 10km 1:00:46 9.87 [km/h] 0:06:05 [min/km]
230 161 NOWAK KATARZYNA K 50 K 30-39 16 TCZEW 10km 1:00:46 9.87 [km/h] 0:06:05 [min/km]
231 124 KWASIGROCH KRZYSZTOF M 181 M 50-59 34 BYDGOSZCZ STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 1:00:47 9.87 [km/h] 0:06:05 [min/km]
232 6 BABŃSKI SEBASTIAN M 182 M 0-29 23 TCZEW 10km 1:01:07 9.82 [km/h] 0:06:07 [min/km]
233 196 ROGOCKI JAROSŁAW M 183 M 40-49 61 TCZEW 10km 1:01:10 9.81 [km/h] 0:06:07 [min/km]
234 190 POPIEL RYSZARD M 184 M 70+ 2 GDAŃSK 10km 1:01:26 9.77 [km/h] 0:06:09 [min/km]
235 69 GOŁĄBEK MARIUSZ M 185 M 30-39 40 TCZEW 10km 1:01:39 9.73 [km/h] 0:06:10 [min/km]
236 212 STALICA BOGUSŁAWA K 51 K 40-49 18 RYCHLAWA STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 1:01:41 9.73 [km/h] 0:06:10 [min/km]
237 138 MACIEJEWSKI ŁUKASZ M 186 M 30-39 41 TCZEW 10km 1:01:49 9.71 [km/h] 0:06:11 [min/km]
238 127 LENC JANUSZ M 187 M 60-69 20 BYDGOSZCZ STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 1:01:51 9.70 [km/h] 0:06:11 [min/km]
239 251 WIELGOS JOANNA K 52 K 40-49 19 GDYNIA WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 10km 1:03:01 9.52 [km/h] 0:06:18 [min/km]
240 122 KURAJK MARIAN M 188 M 60-69 21 GDAŃSK / RAKOWIEC 10km 1:03:28 9.45 [km/h] 0:06:21 [min/km]
241 195 REKOWSKI KAZIMIERZ M 189 M 60-69 22 TCZEW EATON RUNNING TEAM/BIEGAJACY TCZEW 10km 1:03:28 9.45 [km/h] 0:06:21 [min/km]
242 78 HULEWICZ PRZEMYSŁAW M 190 M 40-49 62 TCZEW 10km 1:03:33 9.44 [km/h] 0:06:21 [min/km]
243 263 ZDUŃCZYK JAKUB M 191 M 30-39 42 DĄBRÓWKA TCZEWSKA TEAM TAPFLO 10km 1:04:15 9.34 [km/h] 0:06:26 [min/km]
244 234 SZULC MONIKA K 53 K 40-49 20 TCZEW CROSSELITE 10km 1:05:59 9.09 [km/h] 0:06:36 [min/km]
245 233 SZULC ARKADIUSZ M 192 M 40-49 63 TCZEW CROSSELITE 10km 1:06:01 9.09 [km/h] 0:06:36 [min/km]
246 31 CICHY JACEK M 193 M 50-59 35 POZNAŃ STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 1:06:09 9.07 [km/h] 0:06:37 [min/km]
247 30 CICHA GRAŻYNA K 54 K 50+ 7 POZNAŃ STOWARZYSZENIE KOLEJARZ Kolejarz 10km 1:06:10 9.07 [km/h] 0:06:37 [min/km]
248 170 PAŁKOWSKA-ŻUR MONIKA K 55 K 30-39 17 TCZEW 10km 1:06:22 9.04 [km/h] 0:06:38 [min/km]
249 241 TOBIAŃSKA HANNA K 56 K 40-49 21 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 1:06:39 9.00 [km/h] 0:06:40 [min/km]
250 15 BINISZKIEWICZ MARCIN M 194 M 40-49 64 TCZEW 10km 1:07:30 8.89 [km/h] 0:06:45 [min/km]
251 272 ŻUR ARKADIUSZ M 195 M 30-39 43 TCZEW 10km 1:07:43 8.86 [km/h] 0:06:46 [min/km]
252 269 ZIÓŁKOWSKA ANNA K 57 K 40-49 22 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 10km 1:09:59 8.57 [km/h] 0:07:00 [min/km]
253 121 KULAS JAN M 196 M 60-69 23 TCZEW 10km 1:10:13 8.54 [km/h] 0:07:01 [min/km]
254 102 KOBUS ZBIGNIEW M 197 M 40-49 65 GDAŃSK 10km 1:10:29 8.51 [km/h] 0:07:03 [min/km]
255 42 ĆWIKLIŃSKI IWONA K 58 K 50+ 8 TCZEW 10km 1:11:49 8.35 [km/h] 0:07:11 [min/km]
256 83 JANCZYNSKA MARIA K 59 K 50+ 9 DĄBRÓWKA TCZEWSKA TEAM JK84 10km 1:14:04 8.10 [km/h] 0:07:24 [min/km]
257 259 WRZOSEK ALICJA K 60 K 50+ 10 GDYNIA PARKRUN GDYNIA 10km 1:20:19 7.47 [km/h] 0:08:02 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ