Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Warykowski Stanislaw Olecko Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) Olecko Biega
2 Iwaszko Urszula Wydminy Bieg główny (1963 m) 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana
3 Cimochowska Zuzanna Rydzewo Bieg główny (1963 m) grupa aktywni razem rydzewo
4 Cimochowska Krystyna Rydzewo Bieg główny (1963 m) grupa aktywni razem rydzewo
5 Cimochowska Agnieszka Rydzewo Bieg główny (1963 m) grupa aktywni razem rydzewo
6 Cimochowski Jacek Rydzewo Bieg główny (1963 m) grupa aktywni razem rydzewo
7 Rożek Gerard Olecko Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) Olecko Biega
8 Zaniewski Karol Olecko Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) Olecko Biega
9 Malesa Arkadiusz Wydminy Bieg główny (1963 m)
10 Malesa Paweł Wydminy Bieg główny (1963 m)
11 Truszczyński Grzegorz olecko Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) Olecko Biega
12 Waleriańska Karolina Sucholaski Bieg główny (1963 m) UWM OLSZTYN
13 Krawczuk Wiesław Wydminy Bieg główny (1963 m)
14 Samborski Waldemar Wydminy Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) BBL Wydminy
15 Samborska Grażyna Wydminy Bieg główny (1963 m) BBL Wydminy
16 Mika-Jankowska Dorota Wydminy Bieg główny (1963 m) BBL Wydminy
17 Grześkowicz Dorota Wydminy Bieg główny (1963 m) BBL Wydminy
18 Łaskowska Marzena Olecko Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) Wkurw_team
19 Łaskowski Tomasz Olecko Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) Wkurw_team
20 Soliwoda Jacek Kętrzyn Bieg główny (1963 m) 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana
21 Przemielewska Ewa Stożne Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) Olecko Biega
22 Przemielewski Kamil Stożne Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) Olecko Biega
23 LASKOWSKI LESZEK GIŻYCKO Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) SZARY WILK GIŻYCKO
24 Slekyte Lukne Litwa, Marijampole Bieg 9-12 lat (1050 m) BEGIMO KLUBAS
25 Slekyte Ula Litwa, Marijampole Bieg do lat 8 (500 m) BEGIMO KLUBAS
26 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) BEGIMO KLUBAS
27 Romanowicz Robert Wydminy Bieg główny (1963 m)
28 Romanowska Magdalena Wydminy Bieg główny (1963 m)
29 Suchodolska Edyta Olecko Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) Olecko Biega
30 Czuryło Paweł Antonowo Bieg główny (1963 m)
31 Wojtulewicz Mariusz Giżycko Bieg dla pasjonatów ( 5000 m)
32 Suchodolski Paweł Olecko Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) Olecko Biega
33 Masiak Paweł Rydzewo Bieg główny (1963 m) grupa aktywni razem rydzewo
34 Masiak Mateusz Rydzewo Bieg główny (1963 m) grupa aktywni razem rydzewo
35 Przęzak Jan Rydzewo Bieg główny (1963 m) grupa aktywni razem rydzewo
36 Masiak Iwona Rydzewo Bieg główny (1963 m) grupa aktywni razem rydzewo
37 Radomski Mirosław Rydzewo Bieg główny (1963 m) grupa aktywni razem rydzewo
38 Radomska Janina Rydzewo Bieg główny (1963 m) grupa aktywni razem rydzewo
39 Pałdyna Leszek Wydminy Bieg główny (1963 m) BBL Wydminy
40 Boruta Kacper Pietrasze Bieg główny (1963 m)
41 Boruta Aleksandra Pietrasze Bieg główny (1963 m)
42 Sak Wiktoria Kętrzyn Bieg główny (1963 m) CzakiSport.blogspot.com
43 Boruta Karol Pietrasze Bieg główny (1963 m)
44 Sak Cezary Kętrzyn Bieg główny (1963 m) CzakiSport.blogspot.com


Wyświetleń: 2011

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ