Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Slekyte Lukne Litwa, Marijampole Bieg 9-12 lat (1050 m) BEGIMO KLUBAS
2 Suchodolski Paweł Olecko Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) Olecko Biega
3 Wojtulewicz Mariusz Giżycko Bieg dla pasjonatów ( 5000 m)
4 Suchodolska Edyta Olecko Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) Olecko Biega
5 Slekys Giedrius Litwa, Marijampole Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) BEGIMO KLUBAS
6 LASKOWSKI LESZEK GIŻYCKO Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) SZARY WILK GIŻYCKO
7 Przemielewski Kamil Stożne Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) Olecko Biega
8 Przemielewska Ewa Stożne Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) Olecko Biega
9 Łaskowski Tomasz Olecko Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) Wkurw_team
10 Łaskowska Marzena Olecko Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) Wkurw_team
11 Samborski Waldemar Wydminy Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) BBL Wydminy
12 Truszczyński Grzegorz olecko Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) Olecko Biega
13 Zaniewski Karol Olecko Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) Olecko Biega
14 Rożek Gerard Olecko Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) Olecko Biega
15 Warykowski Stanislaw Olecko Bieg dla pasjonatów ( 5000 m) Olecko Biega
16 Slekyte Ula Litwa, Marijampole Bieg do lat 8 (500 m) BEGIMO KLUBAS
17 Sak Cezary Kętrzyn Bieg główny (1963 m) CzakiSport.blogspot.com
18 Boruta Karol Pietrasze Bieg główny (1963 m)
19 Sak Wiktoria Kętrzyn Bieg główny (1963 m) CzakiSport.blogspot.com
20 Boruta Aleksandra Pietrasze Bieg główny (1963 m)
21 Boruta Kacper Pietrasze Bieg główny (1963 m)
22 Pałdyna Leszek Wydminy Bieg główny (1963 m) BBL Wydminy
23 Radomska Janina Rydzewo Bieg główny (1963 m) grupa aktywni razem rydzewo
24 Radomski Mirosław Rydzewo Bieg główny (1963 m) grupa aktywni razem rydzewo
25 Masiak Iwona Rydzewo Bieg główny (1963 m) grupa aktywni razem rydzewo
26 Przęzak Jan Rydzewo Bieg główny (1963 m) grupa aktywni razem rydzewo
27 Masiak Mateusz Rydzewo Bieg główny (1963 m) grupa aktywni razem rydzewo
28 Masiak Paweł Rydzewo Bieg główny (1963 m) grupa aktywni razem rydzewo
29 Czuryło Paweł Antonowo Bieg główny (1963 m)
30 Romanowska Magdalena Wydminy Bieg główny (1963 m)
31 Romanowicz Robert Wydminy Bieg główny (1963 m)
32 Soliwoda Jacek Kętrzyn Bieg główny (1963 m) 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana
33 Grześkowicz Dorota Wydminy Bieg główny (1963 m) BBL Wydminy
34 Mika-Jankowska Dorota Wydminy Bieg główny (1963 m) BBL Wydminy
35 Samborska Grażyna Wydminy Bieg główny (1963 m) BBL Wydminy
36 Krawczuk Wiesław Wydminy Bieg główny (1963 m)
37 Waleriańska Karolina Sucholaski Bieg główny (1963 m) UWM OLSZTYN
38 Malesa Paweł Wydminy Bieg główny (1963 m)
39 Malesa Arkadiusz Wydminy Bieg główny (1963 m)
40 Cimochowski Jacek Rydzewo Bieg główny (1963 m) grupa aktywni razem rydzewo
41 Cimochowska Agnieszka Rydzewo Bieg główny (1963 m) grupa aktywni razem rydzewo
42 Cimochowska Krystyna Rydzewo Bieg główny (1963 m) grupa aktywni razem rydzewo
43 Cimochowska Zuzanna Rydzewo Bieg główny (1963 m) grupa aktywni razem rydzewo
44 Iwaszko Urszula Wydminy Bieg główny (1963 m) 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana


Wyświetleń: 2662

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ