II Bieg BiegamBoLubię Lasy Szpęgawsk 2019
Biegi dla dzieci (600 m)
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zarębe Z Samuel Kaliska Biegi dla dzieci (600 m)
2 Nierzwicki Wiktor Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) PSP 3 Starogard Gdański
3 Weltrowski Wiktor Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) BBL Starogard Gdański
4 Maszka Kamila Jabłowo Biegi dla dzieci (600 m) PSP Jabłowo
5 Gorecka Oliwia Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) PSP 4 Starogard Gdański
6 Teska Patrycja Gdynia Biegi dla dzieci (600 m)
7 Kruszyńska Olga Miłobądz Biegi dla dzieci (600 m) SP Miłobądz
8 Szarmach Aleksandra Lubichowo Biegi dla dzieci (600 m) Szarmach Team
9 Fiborek Iga Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) PSP 4 Starogard Gdański
10 Landowska Martyna Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) SKL Filippides
11 Glich Jan Skarszewy Biegi dla dzieci (600 m) Szkola Podstawowa Nr 1
12 Mazur Antonina Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) Publiczna Szkoła Nr 1 w Starogardzie Gdańskim
13 Troka Jakub Starogard Biegi dla dzieci (600 m) PUMA Stg
14 Kowalski Filip Starogard Gd. Biegi dla dzieci (600 m) FC Konstytucja
15 Trapp Mateusz Starogard Gd. Biegi dla dzieci (600 m) FC Konstytucja
16 Kawka Alicja Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) PSP 3 Starogard Gdański
17 Kawka Jan Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) PSP 3 Starogard Gdański
18 Gemba Piotr Dąbrówka Biegi dla dzieci (600 m) PSP Dąbrówka
19 Gemba Katarzyna Dąbrówka Biegi dla dzieci (600 m) Psp Dąbrówka
20 Kubiak Agata Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) Malinowa Mamba
21 Śliwka Ksawery Owidz Biegi dla dzieci (600 m) PSP 4 Starogard Gdański
22 Kozoń Paula Rokocin Biegi dla dzieci (600 m) PSP 4 Starogard Gdański
23 Rysiewski Oskar Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) PSP nr 4 w Starogardzie Gd
24 Komorowska Karolina Sumin Biegi dla dzieci (600 m) Psp Rokocin
25 Buda Aleksander Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) SKL Filippides
26 KRYGER PATRYK TCZEW Biegi dla dzieci (600 m) SP 11 TCZEW
27 KRYGER PAWEŁ TCZEW Biegi dla dzieci (600 m) SP 11 TCZEW
28 Wilczewska Maja Okole Biegi dla dzieci (600 m) PSP Kokoszkowy
29 Nieżurawski HUBERT Czersk Biegi dla dzieci (600 m) BBL Czersk
30 Nitka Antoni Starogard Gd. Biegi dla dzieci (600 m) PSP 1 Starogard Gd.
31 Grobelny Maksymilian Starogard Gd. Biegi dla dzieci (600 m) KP Starogard
32 Misztal Martyna Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) PSP 2 Starogard Gdański
33 Sharma Ayan Sopot Biegi dla dzieci (600 m)
34 Cybula Dominika Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) Publiczna Szkoła Nr 1 w Starogardzie Gdańskim
35 Wołowczyk Julia Skarszewy Biegi dla dzieci (600 m)
36 Skubich Alicja Gdansk Biegi dla dzieci (600 m)
37 Szopińska Milena Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) The Szopin Stones Running Team
38 Weltrowski Szymon starogard gdański Biegi dla dzieci (600 m)


Wyświetleń: 7326

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ