II Bieg BiegamBoLubię Lasy Szpęgawsk 2019
Biegi dla dzieci (600 m)
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 KRYGER PATRYK TCZEW Biegi dla dzieci (600 m) SP 11 TCZEW
2 KRYGER PAWEŁ TCZEW Biegi dla dzieci (600 m) SP 11 TCZEW
3 Komorowska Karolina Sumin Biegi dla dzieci (600 m) Psp Rokocin
4 Nierzwicki Wiktor Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) PSP 3 Starogard Gdański
5 Weltrowski Wiktor Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) BBL Starogard Gdański
6 Gorecka Oliwia Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) PSP 4 Starogard Gdański
7 Fiborek Iga Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) PSP 4 Starogard Gdański
8 Landowska Martyna Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) SKL Filippides
9 Mazur Antonina Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) Publiczna Szkoła Nr 1 w Starogardzie Gdańskim
10 Kawka Alicja Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) PSP 3 Starogard Gdański
11 Kawka Jan Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) PSP 3 Starogard Gdański
12 Kubiak Agata Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) Malinowa Mamba
13 Rysiewski Oskar Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) PSP nr 4 w Starogardzie Gd
14 Buda Aleksander Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) SKL Filippides
15 Misztal Martyna Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) PSP 2 Starogard Gdański
16 Cybula Dominika Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) Publiczna Szkoła Nr 1 w Starogardzie Gdańskim
17 Szopińska Milena Starogard Gdański Biegi dla dzieci (600 m) The Szopin Stones Running Team
18 Weltrowski Szymon starogard gdański Biegi dla dzieci (600 m)
19 Kowalski Filip Starogard Gd. Biegi dla dzieci (600 m) FC Konstytucja
20 Trapp Mateusz Starogard Gd. Biegi dla dzieci (600 m) FC Konstytucja
21 Nitka Antoni Starogard Gd. Biegi dla dzieci (600 m) PSP 1 Starogard Gd.
22 Grobelny Maksymilian Starogard Gd. Biegi dla dzieci (600 m) KP Starogard
23 Troka Jakub Starogard Biegi dla dzieci (600 m) PUMA Stg
24 Sharma Ayan Sopot Biegi dla dzieci (600 m)
25 Glich Jan Skarszewy Biegi dla dzieci (600 m) Szkola Podstawowa Nr 1
26 Wołowczyk Julia Skarszewy Biegi dla dzieci (600 m)
27 Kozoń Paula Rokocin Biegi dla dzieci (600 m) PSP 4 Starogard Gdański
28 Śliwka Ksawery Owidz Biegi dla dzieci (600 m) PSP 4 Starogard Gdański
29 Wilczewska Maja Okole Biegi dla dzieci (600 m) PSP Kokoszkowy
30 Kruszyńska Olga Miłobądz Biegi dla dzieci (600 m) SP Miłobądz
31 Szarmach Aleksandra Lubichowo Biegi dla dzieci (600 m) Szarmach Team
32 Zarębe Z Samuel Kaliska Biegi dla dzieci (600 m)
33 Maszka Kamila Jabłowo Biegi dla dzieci (600 m) PSP Jabłowo
34 Teska Patrycja Gdynia Biegi dla dzieci (600 m)
35 Skubich Alicja Gdansk Biegi dla dzieci (600 m)
36 Gemba Piotr Dąbrówka Biegi dla dzieci (600 m) PSP Dąbrówka
37 Gemba Katarzyna Dąbrówka Biegi dla dzieci (600 m) Psp Dąbrówka
38 Nieżurawski HUBERT Czersk Biegi dla dzieci (600 m) BBL Czersk


Wyświetleń: 12459

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ