Leśny Rajd na Orientację zButa XII edycja - jubileuszowa
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lewandowski Piotr Czernin zButa Grupa Kolarska Malbork
2 Kotłowski Krzysztof Iława zButa ZenoTeam opłacono
3 Droń Grzegorz Kwidzyn zButa UMKS Kwidzyn
4 CZERWIŃSKI RAFAŁ MALBORK zButa opłacono
5 Wołoszczakiewicz Zenon Iława zButa ZenoTeam opłacono
6 Wołoszczakiewicz Irena Iława zButa ZenoTeam opłacono
7 Głowala Marek Kwidzyn zButa Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
8 Kolas Marta Gdańsk zButa opłacono
9 Janich-Kolas Justyna Gdańsk zButa opłacono
10 GRABOWIECKI ZENON IŁAWA zButa ZenoTeam opłacono
11 FRANKIEWICZ MACIEJ Malbork zButa GRUPA MALBORK
12 Ołowski Kamil Dzierzgoń zButa opłacono
13 Klonowski Łukasz Iława zButa ZenoTeam opłacono
14 Malinowski Marek Malbork zButa opłacono
15 Sawaniewski Rafał Malbork zButa opłacono
16 Dudziński Tomasz Sztum zButa zButa opłacono
17 Cherek Małgorzata Osiek zButa zButa opłacono
18 Rafalik Sławomir Pogorzała Wieś zButa opłacono
19 Kowalski Tomasz Bydgoszcz zButa Forest Gang opłacono
20 Wensker Grzegorz Gościszewo zButa opłacono
21 Dylert Arkadiusz Malbork zButa Grupa Malbork
22 Laskowski Radosław Gdynia zButa KS Pidrina Gdynia opłacono
23 Borko Ryszard Gdynia zButa KS Pidrina Gdynia opłacono
24 Łepek Agnieszka Gdynia zButa KS Pidrina Gdynia opłacono
25 Daniel Kacper Karpiny zButa TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
26 Rychlewski Adrian Czernin zButa zButa opłacono
27 Dramiński Krystian Malbork zButa zButa opłacono
28 Pomirski Janusz Rumia zButa Mona Lisa opłacono
29 Pomirska Monika Rumia zButa Mona Lisa opłacono
30 Dobrzyńska Adriana Sztum zButa opłacono
31 Dobrzyński Kamil Sztum zButa opłacono
32 Mogielnicki Łukasz Kwidzyn zButa opłacono
33 Mikusek Joanna Kwidzyn zButa opłacono
34 Kamiński Jarosław starogard gdański zButa zygzak opłacono
35 Kamińska Anna Starogard Gdański zButa opłacono
36 Grzymowicz Piotr Brodnica zButa ZenoTeam opłacono
37 Żołnowski Edward Grudziądz zButa opłacono
38 Kosowski Paweł Kwidzyn zButa UMKS Kwidzyn opłacono
39 Troć Anna Wejherowo zButa opłacono
40 WOJTAK JOANNA IŁAWA zButa ZenoTeam opłacono
41 Kmieć Jacek Malbork zButa Grupa Malbork
42 Bień Robert Sztum zButa
43 Pudełko Joanna KRASNA ŁĄKA zButa opłacono
44 Pudełko Mieczysław Mikołajki Pomorskie zButa opłacono
45 Piróg Arkadiusz Sztum zButa PISFAK
46 Sienkiewicz Władsław Gdynia zButa Sam w lesie opłacono
47 Troch Joanna malbork zButa
48 Kazimierowicz Grzegorz sztum zButa opłacono


Wyświetleń: 1795

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ