Leśny Rajd na Orientację zButa XII edycja - jubileuszowa
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bień Robert Sztum zButa
2 Kolas Marta Gdańsk zButa opłacono
3 Janich-Kolas Justyna Gdańsk zButa opłacono
4 Wensker Grzegorz Gościszewo zButa opłacono
5 Mogielnicki Łukasz Kwidzyn zButa opłacono
6 Mikusek Joanna Kwidzyn zButa opłacono
7 Malinowski Marek Malbork zButa opłacono
8 Sawaniewski Rafał Malbork zButa opłacono
9 Troć Anna Wejherowo zButa opłacono
10 Ołowski Kamil Dzierzgoń zButa opłacono
11 Kamińska Anna Starogard Gdański zButa opłacono
12 CZERWIŃSKI RAFAŁ MALBORK zButa opłacono
13 Rafalik Sławomir Pogorzała Wieś zButa opłacono
14 Troch Joanna malbork zButa
15 Żołnowski Edward Grudziądz zButa opłacono
16 Dobrzyńska Adriana Sztum zButa opłacono
17 Pudełko Joanna KRASNA ŁĄKA zButa opłacono
18 Dobrzyński Kamil Sztum zButa opłacono
19 Pudełko Mieczysław Mikołajki Pomorskie zButa opłacono
20 Kazimierowicz Grzegorz sztum zButa opłacono
21 Kowalski Tomasz Bydgoszcz zButa Forest Gang opłacono
22 Lewandowski Piotr Czernin zButa Grupa Kolarska Malbork
23 FRANKIEWICZ MACIEJ Malbork zButa GRUPA MALBORK
24 Kmieć Jacek Malbork zButa Grupa Malbork
25 Dylert Arkadiusz Malbork zButa Grupa Malbork
26 Laskowski Radosław Gdynia zButa KS Pidrina Gdynia opłacono
27 Borko Ryszard Gdynia zButa KS Pidrina Gdynia opłacono
28 Łepek Agnieszka Gdynia zButa KS Pidrina Gdynia opłacono
29 Pomirski Janusz Rumia zButa Mona Lisa opłacono
30 Pomirska Monika Rumia zButa Mona Lisa opłacono
31 Piróg Arkadiusz Sztum zButa PISFAK
32 Sienkiewicz Władsław Gdynia zButa Sam w lesie opłacono
33 Daniel Kacper Karpiny zButa TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
34 Głowala Marek Kwidzyn zButa Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
35 Kosowski Paweł Kwidzyn zButa UMKS Kwidzyn opłacono
36 Droń Grzegorz Kwidzyn zButa UMKS Kwidzyn
37 Dudziński Tomasz Sztum zButa zButa opłacono
38 Cherek Małgorzata Osiek zButa zButa opłacono
39 Rychlewski Adrian Czernin zButa zButa opłacono
40 Dramiński Krystian Malbork zButa zButa opłacono
41 Klonowski Łukasz Iława zButa ZenoTeam opłacono
42 Grzymowicz Piotr Brodnica zButa ZenoTeam opłacono
43 GRABOWIECKI ZENON IŁAWA zButa ZenoTeam opłacono
44 Kotłowski Krzysztof Iława zButa ZenoTeam opłacono
45 WOJTAK JOANNA IŁAWA zButa ZenoTeam opłacono
46 Wołoszczakiewicz Zenon Iława zButa ZenoTeam opłacono
47 Wołoszczakiewicz Irena Iława zButa ZenoTeam opłacono
48 Kamiński Jarosław starogard gdański zButa zygzak opłacono


Wyświetleń: 1920

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ