XXI Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dawidejt Dariusz Augustów Bieg główny (10 km) ATP AUGUSTÓW opłacono
2 Sierocki Jan Augustów Bieg główny (10 km) ATP AUGUSTÓW
3 Poniatowski Adam Bełda Bieg główny (10 km) opłacono
4 Poniatowski Marek Bełda Bieg główny (10 km) opłacono
5 Falkowski Marek Białystok Bieg główny (10 km) opłacono
6 Puchalski Wojciech Białystok Bieg główny (10 km) opłacono
7 Zapolska Katarzyna Białystok Bieg główny (10 km) opłacono
8 Jasionowski Marek Białystok Bieg główny (10 km) 3T Białystok opłacono
9 Miniuk Paweł Białystok Bieg główny (10 km) Palę Wrotki opłacono
10 Sokół Przemysław Białystok Bieg główny (10 km)
11 Rudnicka Jadwiga Białystok Bieg główny (10 km) Pędziwiatr Białystok opłacono
12 Niemotko Piotr Białystok Bieg główny (10 km) opłacono
13 Skowera Krzysztof Białystok Bieg główny (10 km) Pędziwiatr Białystok
14 Koziejko Stanisław Białystok Bieg główny (10 km) Biegam dla Justysi opłacono
15 Wasilewska Ewa białystok Bieg główny (10 km) opłacono
16 Sysuła Janusz Białystok Bieg główny (10 km) Pędziwiatr Białystok
17 Opara Roman Czarna Wieś Bieg główny (10 km) Maratonka Grajewo
18 Łotowska Katarzyna Dzikie Bieg główny (10 km)
19 Lelmacher Justyna Ełk Bieg główny (10 km) Akademia Marynarki Wojennej
20 Lelmacher Andrzej Ełk Bieg główny (10 km)
21 Gużewski Marian Ełk Bieg główny (10 km)
22 Niedźwiecki Andrzej Ełk Bieg główny (10 km)
23 Ignatowicz Radosław Ełk Bieg główny (10 km) opłacono
24 Bujak Lucjan Ełk Bieg główny (10 km) PLASTIMET EŁK
25 Czopek Jaroslaw EŁK Bieg główny (10 km) Maratonka
26 Dąbrowski Bogumił Ełk Bieg główny (10 km) Maratonka Grajewo opłacono
27 Oleksiewicz Tomasz Gdańsk Bieg główny (10 km) OIRP Gdansk opłacono
28 LASKOWSKI LESZEK GIŻYCKO Bieg główny (10 km) SZARY WILK GIŻYCKO
29 Krysiak Sabina Giżycko Bieg główny (10 km) opłacono
30 Gronski Roman Giżycko Bieg główny (10 km) Masters
31 Frejtag Dawid Giżycko Bieg główny (10 km) opłacono
32 Grądzki Wojciech Giżycko Bieg główny (10 km) BBL Giżycko/ Entre.pl opłacono
33 Karniłowicz Dawid Gołdap Bieg główny (10 km) LA OSiR Gołdap
34 Derencz Joanna Gołdap Bieg główny (10 km) 15.pplot
35 Karmiłowicz Szymon Gołdap Bieg główny (10 km)
36 Wasilewska Urszula Grabówka Bieg główny (10 km) opłacono
37 Mioduszewska Joanna Grajewo Bieg główny (10 km) Ernesto Fitness Club opłacono
38 Ołdakowski Grzegorz Grajewo Bieg główny (10 km) opłacono
39 Liniewski Jan Grajewo Bieg główny (10 km) Maratonka Grajewo opłacono
40 Żabiński Olga Grajewo Bieg główny (10 km) KS Maratonka opłacono
41 SULEWSKI RYSZARD GRAJEWO Bieg główny (10 km) opłacono
42 Pskowska Monika GRAJEWO Bieg główny (10 km) opłacono
43 Makowski Grzegorz Grajewo Bieg główny (10 km) Ernesto Fitness Club
44 Żelazny Rafał Grajewo Bieg główny (10 km)
45 Siejda Tomasz Grajewo Bieg główny (10 km) opłacono
46 Myszka Marcin Grajewo Bieg główny (10 km) Maratonka
47 Staniszewski Krzysztof Grajewo Bieg główny (10 km) opłacono
48 Kiluk Beata Grajewo Bieg główny (10 km) opłacono
49 Drężek Krzysztof Grajewo Bieg główny (10 km) Maratonka Grajewo opłacono
50 Niebrzydowski Marcin Grajewo Bieg główny (10 km) Maratonka Grajewo opłacono
51 Szycik Waldemar Grajewo Bieg główny (10 km) Maratonka Grajewo
52 Sobolewski Grzegorz Grajewo Bieg główny (10 km) opłacono
53 Śliwiński Marek Grajewo Bieg główny (10 km) Ernesto Fitness Club
54 Guzowska Sylwia Grajewo Bieg główny (10 km) Ernesto Fitness Club
55 Zieniewicz Andrzej Kleosin Bieg główny (10 km) Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok
56 Wojnar Barbara Kruki Bieg główny (10 km)
57 Wojnar Dariusz Kruki Bieg główny (10 km)
58 GOŁĄBEK PAWEŁ Krzątka Bieg główny (10 km) Zmitek Team Nowa Dęba opłacono
59 Juzonis Egidijus Litwa, Wilno Bieg główny (10 km) Na, pagauk!
60 Pozdrawiam Mariusz Łomża Bieg główny (10 km) Biegamy dla Zdrowia
61 Janucik Tadeusz Łomża Bieg główny (10 km) Biegamy dla Zdrowia
62 Grygo Pawel Łomża Bieg główny (10 km) Grygo Team opłacono
63 Grzybowski Mariusz Mońki Bieg główny (10 km) Maniana opłacono
64 Janicka Aleksandra Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono
65 Janicki Marek Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono
66 Całus Sebastian Prostki Bieg główny (10 km) Szybcy i wściekli
67 Pericacho Oscar Prostki Bieg główny (10 km) Szybcy i wściekli
68 Supińska Paula Prostki Bieg główny (10 km) MTB EŁK PROSTKI opłacono
69 Sobociński Wojciech Rajgród Bieg główny (10 km) opłacono
70 Mironova Irina Rossija Bieg główny (10 km)
71 Domurat Leszek Ruciane - Nida Bieg główny (10 km)
72 Mościcki Zenon Rutki Bieg główny (10 km)
73 Grzegorczyk Piotr Rzeszów Bieg główny (10 km) opłacono
74 Krzyżanowski Karol Sołki Bieg główny (10 km) Maratonka Grajewo opłacono
75 Okurowski Jerzy Supraśl Bieg główny (10 km)
76 CHALECKI GRZEGORZ SUWAŁKI Bieg główny (10 km) opłacono
77 Wołodko Szymon Suwałki Bieg główny (10 km) Tottenham F.C.
78 Alicka Ewa Szczuczyn Bieg główny (10 km)
79 Baltrusaitis Zydrunas Vilnius, Litwa Bieg główny (10 km) Na, pagauk!
80 Pranckunas Petras Vilnius, Litwa Bieg główny (10 km) Na, pagauk!
81 Nowakowski Czeslaw Warszawa Bieg główny (10 km)
82 Ostapowicz Magdalena Wasilków Bieg główny (10 km) 3T Runners
83 Borawski Krzysztof Wojewodzin Bieg główny (10 km) KS Maratonka
84 Muczyński Arkadiusz Woźnawieś Bieg główny (10 km) - opłacono


Wyświetleń: 3292

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ