III Edycja Biegu Pamięci dla uczczenia Żołnierzy ,,Armii Pomorze" walczących pod Szczytnem w dniach 11-12 września 1939 roku
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Torzewski Roman Boniewo 10 km Ford Auto Styl Włocławek opłacono
2 Wróblewski Marcin Włocławek 10 km opłacono
3 Wiliński Marek Włocławek 10 km Dramat w Ruchu
4 Torzewski Janusz Warszawa 10 km WAT opłacono
5 Kordylewska Emilia Boniewo 10 km opłacono
6 mikina artur warszawa 10 km pwpw sa opłacono
7 Kozlowski Edward Lyse 10 km Morsy łyse
8 Gąsiorowski Grzegorz Wandynowo 10 km
9 Kunecki Dariusz Włocławek 10 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
10 Filochowska Marta Szczytno 10 km
11 Nawrocki Michał Włocławek 10 km Lumac Like Bike WTR
12 Desselberger Andrzej Włocławek 10 km ENERGY TRI/WTT Włocławek
13 Lewandowski Marcin Włocławek 10 km Ford Auto Styl Włocławek
14 Kruczkowski Kamil Wola Nakonowska 10 km opłacono
15 Rutkowska Elżbieta Włocławek 10 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK
16 Jabłoński Piotr Kłodawa 10 km Kłodawa biega opłacono
17 Pieńkowski Łukasz Czerniewice 10 km Banderoza opłacono
18 Olejnik Mariusz WŁOCŁAWEK 10 km opłacono
19 Rączkowski Adam Włocławek 10 km opłacono
20 Mucha Aleksander Włocławek 10 km Włocławek Triathlon Team opłacono
21 Jaśkiewicz Rafał Włocławek 10 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
22 Czajkowski Krzysztof Janowo 10 km opłacono
23 Pilip Wojciech Włocławek 10 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
24 Torzewska Agnieszka Warszawa 10 km opłacono
25 Podorski Bogusław Chodecz 10 km opłacono
26 Broda Rafał Anielin 10 km JW 5700 opłacono
27 Pacek Michał Pyszkowo 10 km
28 Jabłońska Oliwia lubień Kujawski 10 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
29 Piotrowski Damian Krzewie 10 km OSP Krzewie opłacono
30 Roszak Sylwester Redecz krukowy 10 km opłacono
31 Pszczółkowski Łukasz Włocławek 10 km opłacono
32 Piotrowicz Ireneusz Piotrków Kujawski 10 km opłacono
33 Imianowski Jerzy Gdynia 10 km Biegamyrazem.pl/MorsyGdyńskie opłacono
34 Zufla Piotr Lubraniec 10 km LUBRANIEC X opłacono
35 Błaszak Piotr Włocławek 10 km opłacono
36 Kozłowski Robert Włocławek 10 km
37 Waszak Sebastian Włocławek 10 km BrothersTeam opłacono
38 Waszak Mariusz Nowy Zbrachlin 10 km BrothersTeam opłacono
39 Bąbiński Bartłomiej Włocławek 10 km BBG-PROJEKT opłacono
40 Bonawenturczak Andrzej Krośniewice 10 km
41 Czarniak Kacper Nakonowo Stare 10 km OSP NAKONOWO STARE opłacono
42 Firadza Michał Krośniewice 10 km opłacono
43 KUREK KRZYSZTOF Płock 10 km Płock biega no age limit opłacono
44 Wojciechowski Marcin Wojciechowski Choceń 10 km Ambassador Athletic Club Auto Styl Włocławek opłacono
45 PIASECKI ARKADIUSZ Włocławek 10 km POŁUDNIE WŁOCŁAWEK
46 Łuczak Krystian Włocławek 10 km opłacono
47 Klimek Magdalena Włocławek 10 km opłacono
48 Gajewski Maciej Włocławek 10 km
49 Robinson Paul Wloclawek 10 km Ford Auto Styl Wloclawek opłacono
50 Selke Radosław Lucjan Milanówek 10 km MORT! opłacono
51 Grochowina Mateusz Boniewo 10 km opłacono


Wyświetleń: 3830

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ